• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
O 12:12? :confused:
12. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pozrieť Dámsky magazín, niekedy sú dobré rady.
12. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tatru dostaneme od babky a dedka.
12. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak by sa oplatilo, keby sa viac objednávalo, tak ak by niekto niaiku hračku chcel, by sme sa mohli dohodnúť, hm? Veď ešte pozriem v obchode, ale tu to fakt vychádzalo najlacnejšie, čo si Zuzi dávala, vyzerá to byť ten hrniec dobrá vec, že aj niečo dieťa naučí.
12. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ten psík hovorí po stlačení nošteka uška,paciek,nožiek aj bruška a má 2 režimy-keď sa prepne na jeden tak po stlačení len oznámi že :,,uško,,červený nos,..a 2 režim zasa spieva pecničky a hovorí básničky :dizzy_face:

ten vláčik kuknem ako vyzerá :confused:

my sme na šnúrku kupovali len v dráčiku takú korytnačku vkladačku.a odrážadla máme 1 z FP ale to sa mi vôbec nepáči a potom takú motorku ale tá bude pre malého až tak od 2 rokov lebo je dosť vysoká,tak som raz v tescu našla jednu talkú maličkuú vo výpredaji za 150,- :sweat_smile:
12. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

ked vas citam, tak si pripadam ako z ineho sveta :grinning: my totizto hracky uz nekupujeme pre mladu ziadne, vacsinu podostava od rodiny, a aj tak sa s tym nehra. najoblubenejsia hracka je babika chou-chou, co dostala sara este neviem kedy. a velmi rada sa chodi hrat do ich detskej izby, kde clovek nema kam stupit pre tie kopy hraciek. takze ja idem zahajit tieto vianoce - 1 hracka a dost. pre kazdeho :grinning:
12. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ano,tu knizku mame doma,je super,mne ju odporucila kamaratka,maly si tam otaca akoze stranky a spieva mu riekanky.

sisa vy uz mate asi dost hraciek pri dvoch starsich,ale my v podstate zacina od nicoho-ako su nejake hracky po nas ale minimalne-my s brachom sme boli stedri a vsetko sme porozdavali,povynasali von kamaratom.uz pri druhom sa nebude kupovat tolko hraciek,aj ked.......ked to bude dievcatko tak zas dievcenske hracky
12. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=64514
tento som myslela,ale kapanek sa mi zda drahy
12. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď my sme na tom rovnako-byciklík odrážadlo, húpačka,lego atď sa dedí ale predsa len Vaneska má prevažne dievčenské hračky-bábiky a tak tak určite bude aj nejaké auto treba :sweat_smile: :wink:
12. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak ja sa v tých hračkách strašne vyžívam a tuším ich potrebujem viac ako naše deti :sweat_smile: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka tak to si moj clovek,ja sa tiez v hrackach vyzivam,uz ich ma plnu velku krabicu,ani sa mu tam nepomestia a ja by som kupovala, :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mlada uz ma tiez plnu krabicu a par plysakov tam aj tak nenatrepeme :sweat_smile: no ja vidim, ako u nas dopadnu vsetky hracky u starsich. x-krat sa im musim vyhrazat, ze ich odveziem do MC, ak to neupracu :angry: a po vianociach ich tie hracky bavia par dni a koniec, potom plnia funkciu nepotrebneho haraburdia
12. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Yvka v celku v pohodě. Teda přivítání byla nefalšovaná radost až se bláznil, skákal kolem ní, hned jsem ho s ní vyfotila, tak si jí "pochoval"....jinak jí buď ingnoruje a hraje si jako dřív nebo se naní jde podívat a řekne jééé miminko, dá třeba pusinku na nohu a jde dál....takže zatím ok
12. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak super, ze to maly pekne zvlada :dizzy_face: drzim palce, aby ste boli aj nadalej takto pekne v pohode.

u nas zas vikend o nicom a za velkeho humbuku sme odpochodovali od svokrovcov :rolling_eyes: :angry:
12. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo u svokrovcov? :confused:
12. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som tú reláciu bez servítky a bola tam tá pani čo tu tiež písala-má tuším nick martina35 dcérku niki a vnučku lauru :wink:
12. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, nic nove, zas som svagra riesila :angry:
12. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, a co bolo v tej relacii?
12. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varila tam-to je taká súťaž-stretne sa 5 neznámych ľudí a každý deň je jeden z nich hostiteľ a ostatní ho bodujú ale neviem čo je výhra. čo zas švagor-zas strácal nervy? :angry:
12. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka inak paráda-naša bola z toho že má bračeka dosť zrútená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
12. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, stracal nervy a tentokrat som mu nic neostala dlzna :angry:
12. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka super,ze to tak maly zvladol,uz je z neho velky brasko

sisa a to chcete byvat u svokrovcov,potom uz nebudete mat kam odist,ale zas za taku chalupu to stoji
12. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa :grinning: a mangel čo?
12. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mangela nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale MD sa k tomu stavia neutralne, lebo s tym absolutne nesuhlasi :rolling_eyes: niet nic horsie, ked sa dvaja nezhodnu na vychove :rolling_eyes:
12. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už to aj tak beriem ako mangel-my sme sa tiež brali len minulý rok :wink:
kvôli výchove -tak to sú večné hádky aj u nás -ja vysvetlovať a mangel vytrieskať :angry:
12. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby to preto asi je taká záľuba v kupovaní hračiek, keď my sme také nemali, vtedy nebol veru taký výber, bola som rada, keď bábika urobila pár krokov, alebo hrala na platničku :grinning: Ale na Vianoce hračka musí byť. Ten hrniec sa aj MM páči. Tak asi bude, ale ten vláčik je tiež zlatý. Fakt, ale tie ceny by aj nižšie mohli ísť :sweat_smile:

Zuzi, a o koľkej je to cvičenie?
12. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:slight_smile:)

ja uz som bola na odbere,mamina mi zatial postrazila maleho.

ivetka to cvicenie je od 10.ides??
13. okt 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte

tak my už dneska druhé kojení štrajkujeme....mám moc plný kozenky a špatně se chytá. Jsem byla aj 20x ostříknout a nic. Chůďa moje u toho i 5 minut pláče, já na nervy..... :rolling_eyes:

Jinak u nás to s názorem na výchovu taky není ideální. řekla bych, že páry, co se v tomto shodnou, jsou dost vyjímečné.

Yvka, jak oblíkáš malou do školky - punčocháče a už zimní bundu? Já mu punčochy už dávám, v džínách byl zmrzl, a nahoru tílko, tričko s dl. rukávem, mikinu a takovou přechodnou bundu, sice je jakože podšitá, ale nijak extra teplá, ale neprofoukne. Čepice k tomu teda. Nevím, jestli to ráno není už na zimní bundu.... :confounded:
13. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vytahujete uz fusak? lebo mne sa zda celkom zima vonku :confused:

katka, ked sa ti laktacia upravi, bude lepsie. zatial asi ine okrem odsavania nepomoze. drzim palce
13. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však už jsem psala annag. ale co mi poradí....jinak my jdeme zítra na to očko a asi jí tam strčím do autosedačky zimní fusak, ten je zvrchu nepromokavý.....pláštěnku a nánožník budu teprve objednávat
13. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok