Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
13. okt 2009

nanoznik sme ku kociku nemali a zatial mi trci doma material, ktory nema kto zbuchnut dohromady 😝

mkatka
autor
13. okt 2009

já to chci na autosedačku, kočár zatím ještě není doma. ale včera jsem tam zkusial našťouchat ten flísový fusak emitex a jde to no....malá v tom usnula, jak jí bylo teploučko

sisa.b
13. okt 2009

no my mame ten fusak celkom dost teply, tak neviem, ci by som ho uz mala vytiahnut. ale zas deka sa mi zda malo, hlavne ked ma stale dost velke sople a uz aj kasel z nich ☹ idem asi dat dokopy ten nanoznik s vlozkou do kocika. ja sa dnes asi tiez nepohnem z domu, lebo mam fajnu hnacku 🙄

zuzula25
13. okt 2009

tak my sme sa boli vyvencit s ivetkou,teda je tam riadna kosa 😒
my uz mame nanoznik a deku,este som fusak nevytahovala,ivetka uz mala aj fusak,
my sme pouzivali do autosedacky zavinocku od emitexu,taka teplucka,flisova, a maly sme aj nanoznik na autosedacku.ono zas v aute zakurite,co len prebehnete ao auta do nemocnice,tam je uz teplo

sisa.b
13. okt 2009

do autosedacky sme tiez pouzivali emitex zavinovacku a ako premyslam, tak ju idem hodit na MMB, nech sa jej zbavim 😝

sisa.b
13. okt 2009

zuzi, bola si sa uz pozriet v tom bioshope, ci maju tie amaranthove gulicky?

zuzula25
13. okt 2009

nie nebola som tam,vcera som ta nasich vyslala,ze nech sa idu opytat na piskoty(mali dostat nejake bezvajecne) a ani to nedostali

sisa.b
13. okt 2009

tak mna paradne prehana ☹ moze to byt z pokazeneho jogurtu? vcera som sa pustila do jedneho, co si u nas v aute mama zabudla. bol den v aute a potom stal zabudnuty na chodbe. zdal sa mi nejaky divny, tak som ho vysmarila, ale take 3-4 lyzicky som si dala ☹

zuzula25
13. okt 2009

sisa,jasne ze to moze byt z jogurtu,to si si pekne dala,mliecny vyrobok odstaty v aute 😀 😀

sisa.b
13. okt 2009

no ved bola zima 😀 to si myslim, ze mu neublizilo ta jedna noc, skor to, ze ho u nas doma uz nemal kto do chladnicky odlozit 😝

zuzula25
13. okt 2009

sisa ty si cislo 😀 ,teraz si verna navstevnicka zachodu,co???

sisa.b
13. okt 2009

asi tak nejak 😖 ani probiotika uz nemame, tie ma vzdy zachranovali od takychto neprijemnosti 🙄

ivetka5
13. okt 2009

Ahojte, tak je je veru kosa vonku. Dnes sme si tak zamakali so Zuzko na fit loptách, sa 2 dni nepostavím 😀 Oni nám to zrušili pre malý počet detičiek, boli sme tam len Noelko a Maťko na cvičenie, tak nám nedopriali 😅
No my fusak už máme, ale je to taká vložka fusaková s nánožníkom, je to teplé, ale rozmýšlam na zimu ešte fusak do toho, ale to zas dieťa tam asi potom nedám 😀 Ja si myslím, že to stačí, keď bude v kombinéze. A už aj zimné čapice asi treba, koki, fakt, ale žiadne sme nekúpili, máme doma 2 zatiaľ.

Sisa, tak to máš nezávidiacuhodnú situáciu 😀 Ale nie som škoďáčka, až si nemyslíš, daj si čučoriedky.

sisa.b
13. okt 2009

ivetka, ze ziadne nekupili a mate dve? 😀 my mame tiez dve, ale po starsich dvoch, tak pojdem este nieco reprezentativne vybrat. ja akurat periem bundicky a kombinezu, mame taku fajnu, co este sarka dostala, ale jej bola vtedy uz mala a samkovi jednu zimu supervelka a druhu tiez mala. takze vzdy som ju len oprala a to bolo vsetko. rebeka v nej bude asi tiez trosku plavat 😅 ale neva, inu kupovat nebudem. mame este peknu bundicku zo sekacu marks&spencer, akurat ju ma spinavu - neviem, co s nou v sobotu robili 😝

idem po cucoriedky do pivnice 😎

zuzula25
13. okt 2009

cucoriedky pomahaju na hnacku??

ivetka dokedy ti maly buval??mne este hodinku Matko buval doma v kociku 😅 som nechapala.takze uz je na dnes vyspany a spat uz evidentne nebude.
no my nemame nic zimne doma ani kombinezu,ani ciapku.v stvrtok musim ist do TN

sisa.b
13. okt 2009

cucoriedky stahuju, mama ich pravidelne jedla, ked mala problemy po operacii. no mna by to veru nenapadlo 😅

ivetka5
13. okt 2009

Sisa, no jednu máme zo sekáču a jednu novú, ale musím ísť šnúrky kúpiť a došiť tam,a by ich nesťahoval. Tak poobede ešte do galantérky, počkáme tatina a pôjdeme do tej zimy. My máme 2 zimné bundičky a 2 kombinézi, ale iba jedna je na zimu, tá druhá trošku tenšia. Ale aj tak by som ešte jednu chcela, keď ju okydká,a lebo tak. Mne čučoriedky zaberú hneď, preto ich povinne aj každý rok zaváram, tento rok som robila aj brusnice na omáčku budú super. 😝

Zuzka, išla som ešte k svokre na kafčo a tam spal ešte asi 10 min. Moc nie, ale teraz doma spinkal. On si zdriemne aj 4 razy za deň 😵 Tak to je rekordman Maťko so spánkom 😉 Hoď mi do IP link na tú mikinu, ak ju máš.

sisa.b
13. okt 2009

ivetka, ved to ani nevynosite. ked zaspini overa, das bundicku + teple gate a mas 🙂

sisa.b
13. okt 2009

baby, ja som taka krava, vystriekala som si wc kyselinou, samozrejme som na to zabudla a teraz som si tam sadla 🙄 😝 😀

ivetka5
13. okt 2009

Veď uvidíme🙂

Sisa, ty si dnes dávaš do tela 😅 Kyselina, kokso.

sisa.b
13. okt 2009

nie cista kyselina, pouzivam na vsetko W5-ku z lidla. teda na hrdzu, spinu a vodny kamen. na nu nema ani cilit bang 😝 no davam si veru 😀

ivetka5
13. okt 2009

Zuzi, máš IP.

ivetka5
13. okt 2009

To je počasie, prší a svieti oskar.

ivetka5
13. okt 2009

A do Zuberca chodievame.

zuzula25
13. okt 2009

no miestami by som povedala,ze je april 😀 ved to pocasie sa meni z minuty na minutu

zuzula25
13. okt 2009

ivetka uz mi prisla ta suprava domov,na nete uz ten inzerat nie je.

myslela som,ze aj moj maly zalahne,tulil sa ku mne,a on si len cucol mliecko a je zas plny energie

ivetka5
13. okt 2009

Jaj to je súprava, ja že bundička. Tak super, si spokojná? Svokre sa tá bundička páčila. A tá bambuľka?

zuzula25
13. okt 2009

nie to bola taka hrubsia teplakova suprava,tk na jar,ale sa mi strasne paci.
na tu bambulku som ti tiez odpisala,neprislo??

ivetka5
13. okt 2009

prišlo, len som neskoro čítala 😀 ale nenašla som to ☹ len slniečko a to je už off