Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
13. okt 2009

ivetka IP

ivetka5
13. okt 2009

Dnes sme tu iba my 3? Lenka má návštevu, ale Yvka, Inesska, a ešte aj Katka tu bola🙂

zuzula25
13. okt 2009

vsetky sa venuju detom,ved to pozname

takze nas Mato si to rozmyslel,vratil sa naspat,pritulil sa a uz zaspava na mne

ivetka5
13. okt 2009

Nám prišiel tatinko z práce, tak malý sa rehoce na celý byt🙂

yvka1
13. okt 2009

no my sa hlásime, dnes sme zas a opäť navštívili Kadlubiaka.Včera prišla Vaneska zo škôlky a od poobedia 39 teploty a angína. normálne ma tá škôlka odraádza kvôli tým chorobám-už len čakám kedy to chytí aj malý 😝
no dnes už sme vytiahli zimné bundy-aj manžo si už bral do MT.no nenormálna zima vonku. ja mám pre krpca len jednu bundu s teplými gaťmi a jednu kombinézu na striedačku - ale myslím že to bude stačiť 😅

baby hoďte recepty na nejaké polievky-ja už neviem čo mám variť-sa mi zdá že stále striedam len rovnaké-slížová rajčinová, vajcová, zemiaková,.... 😠

sisa.b
13. okt 2009

ja vesam pradlo a davam prat dalsie. dnes von nepojdeme, asi by som nedobehla 😀 😝 a idem skusit ten nanoznik zosit 😎

ivetka5
13. okt 2009

Yvka, ja rada robím aj cesnakovú, ale deti nemôžu,a el je super na takéto počasie na bacile. alebo hrášková, brokolicová - tú idem ajk robiť, so smotanou. Je fantastická. Možno ju poznáš. Chúďa vanes, nech sa rýchlo vylieči. No a Peťko nech sa stráni, aj keď sa to nedáv jednej domácnosti 😅

Sisa, vešaj, mňa čaká zas žehlenie 😅

Idem ešte von, do tej galantérky.

yvka1
13. okt 2009

Mňa dnes tiež čaká žehlenie-a stráááááááááááááááášne sa mi nechce. A prečo deti nemôžu cesnakovú? nemyslím bábätká ale Vaneska už môže či nie 😕 brokolicovú robím len sáčkovú ,,Zo záhradky" 😅 daj recept 😉 😵

sisa.b
13. okt 2009

ivetka, aj ja potrebujem - suchac z galanterky 😀

zehlila som akurat tu latku, ine odmietam. a to, co som zehlievala pri mojom ex, to mi MD zakazal 😀 vraj aby som mu pradlo nedrala, lebo ani svokra to nezehli.

zuzula25
13. okt 2009

sisa dobry nazor draheho s tym zehlenim

Vaneske prajeme rychle uzdravenie.

ta brokolicova sa robi-klasicky ako ostatne,varis zemiaky,brokolicu a dochutis,nakoniec vlejes smotanu,alebo ak chces taku kremovu-tak to vsetko rozmixujes a mozes dat do polievky opekany chlieb.
cesnakovu uz vaneska moze,cesnak sa moze po roku

tak Matko po prelozeni do postielky,oci dokoran a uz zas frci po byte,za chvilku by mal prist dedo pre neho

ivetka tak tatinovia su predsa len tatinovia,aj nas maly sa najviac narehni s tatom,to nema konkurenciu,a este rad sa rehni a vymysla s babkou-mojou maminou

lenka0402
13. okt 2009

Ahojte 🙂 uff konecne volna 🙄 svokra v pohode,len alex mi v poslednej dobe dava riadne zabrat,asi nam idu dalsie zubky,lebo by zjedol aj mna 😝
No o pocasi ani nevravte je tam teda riadna kosa,mi mame nanoznik taky tenky ale budem davat fusak na to deku a ked ho este poriadne obleciem,podla mna bude stacit 😉
A kupovat hracky?uz sa na to tesiiiim,ja sa strasne rada hram z malim ked je cas..ale vela ich teda kupovat nebudem.Ked viem ze este dostane od babky,druhej babky,dedka,stryca,krstnej,a tej a tej tety,tak ich bude mat az az. 🙂 🙂

lenka0402
13. okt 2009

Zuzka ako bolo na fit loptach? oplati sa? 😕 😉

ivetka5
13. okt 2009

zuzka, prosím ťa, keď si skladala chodítko malému, tak tá sedavá časť sa za čo prichytila, tie umelé kolíčky išli dole, ale ešte niečo 😕 Dík.

ivetka5
13. okt 2009

Zuzka, už to mám 😵

lenka0402
13. okt 2009

Zase leje 😠 😠
Sisa tebe sa to uz coskoro blizi,Rebeka bude mat rok 😉 uz si premyslala aku tortu jej spravis?

yvka1
13. okt 2009

no veru nech robím čo robím tato je najsamlepší 😀 😉 😠

zuzi dík za recept-a čím dochuceujete len soľou alebo aj nejaké bylinky korenie,..?

Vaneska teda cesnakové jedlá už papá dosť dlho tak som sa normálne zarazila 😉

a žehlenie u nás sa nežehlí len cez skúškové-teda väčšinou 😀

leni aj my chceme už zuby-náš drobec stále nič ani náznak 😕

zuzi požičajte nám dedka 😵

ivetka5
13. okt 2009

Vaneska môže cesnačku, len som ymslela Peťko nie. Tú brokolicovú robím, dáme len brokolicu, mrkvu variť, keď to je, vytiahneš pár pekných kúskov brokolice na tanier, rozmixuješ ostatok, dáš smotanu a tie pekné kúsky brokolice na ozdobenie. Je výborná.

Sisa, no ako to vidím, galantérka sa nekoná 😠 Zas leje

yvka1
13. okt 2009

jeej Noelko už ide pavúkovať šikovník 😵

yvka1
13. okt 2009

keď je takéto počasie aspoň mi neni ľúto že musím sedieť doma 😉 ☹

sisa.b
13. okt 2009

yvka preco cez skuskove? 😕

lenka, este som nerozmyslala nad tortou, ved este casu dost. mozno to spravim ako nase baby, dve torty - jednu tvarohovo-piskotovu s ovocim, aby si aj slecna dala a jednu reprezentativnu marcipanovu - to este nie som rozhodnuta. teraz idem akurat robit mojmu ex pre kamarata zenske torzo.

ivetka5
13. okt 2009

No malého som skúsila dať do chodítka,ale mu dáva zabrať. Trieska po tej hracej časti, mňa z neho klepne 😀

yvka1
13. okt 2009

lebo žehlievam večer a ke´d je skúškové tak sa do noci učím a žehlenie má smolu 😅

sisa to si sa ako vlastne naučila také krásne torty-to musí byť asi riadny talent čo? 😵 😨 😉

yvka1
13. okt 2009

nášho to chodítko akosi nebaví a on je tuším celkovo akýsi lenivec-asi bude ako Vaneska 😀

sisa.b
13. okt 2009

yvka, ja som ta zle precitala 😀 ja ze zehlis len cez skuskove 😝 tak to mi nebolo dost jasne

torty robim podla navodov, obrazkov - vsetko z netu. akurat si musim uz tentokrat tortu upiect v predstihu, lebo sa vzdy tesim na to, ako sa s nou vyhram pri zdobeni a nikdy mi nevyjde na to cas. aj toho psa som zdobila v rychliku - svokrovci za dverami, mama uz u nas kavu pila a frflala, nech sa na to vykaslem 😝

sisa.b
13. okt 2009

choditko mame len u svokrovcov, ale mala sa v nom strasne jeduje, takze plni funkciu tlacitka - pekne ho tlaci pred sebou 😀

ivetka5
13. okt 2009

no uvidím, dokedy nás bude, ale zatiaľ sa s ním zoznamuje, nová vec,ale dokedy, uvidíme🙂

yvka1
13. okt 2009

že torta narýchlo-ja z teba odpadnem sisa 😎 😀

yvka1
13. okt 2009

keď nášmu vadí tuším všetko pričom musí vynaložiť trochu námahy 😉 🙄 ale veď je to chlap tak neni sa čo diviť 😀

sisa.b
13. okt 2009

yvka, nebola narychlo, ale to zdobenie ano. biely potah som davala, ked uz u nas mama sedela. takze uz som moc casu nemala dotvorit misku s granulami, chvost, usi, chlpy, papulku, ocka, pazury, ... to bola taka polhodinovka 😝 a pritom to je cast, na ktoru sa vzdy najviac tesim. myslis, ze ma bavi piect korpusy a robit plnku? urcite nie 😝

zuzula25
13. okt 2009

ivetka tak ste si poradili s pavukom,ja by som ti neporadila,my sme ho kupovali vcelku,lebo bol vystaveny,ale rozkladal ho manzel,ale tie na spodu take obdlzniky umele,tie sme dali dole,lebo nemohol prejst cez prah na plavajucej podlahe-oni su to v podstate len poistky,aby dieta nepadlo na schodoch

yvka ja davam do polievky klasika sol,cierne korenie,nove korenie a dochucujem vegetou