Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
13. okt 2009

sisa aku robievas plnku??z masla??

zuzula25
13. okt 2009

dedo uz frcal s malym von,ja sa konecne naobedujem,lebo pri malom nemozem,on sa jeduje ze mu nedam 😀 😝

zuzula25
13. okt 2009

a asi aj zmoknu,on nevie davat plastenku 😅

sisa.b
13. okt 2009

zuzi, ano, pod ten potah treba maslovu. ale robim vzdy podla zelania oslavenca 😀 vanilkovu, cokoladovu, bananovu, orechovu, karamelovu, falosnu parizsku... teraz chcem skusit z ladovych gastanov 🙂

sisa.b
13. okt 2009

zuzi, veru to vyzera opat na dazd 😝

zuzula25
13. okt 2009

ty kokso,sisa ty si riadna sikula 😕

tak dedo volal,ci ma prist domov,ja ze ano a on ze este chvilku vydrzi a uvidi,su schovani

yvka1
13. okt 2009

tak už aby sa sarka naučila piecť-ona ti bude chystať korpusy a ty sa budeš vyžívať 😀

sisa.b
13. okt 2009

zuzi, aka sikula, ved vsetko najdes na nete. ja si myslim, ze to auticko by si v pohode sama zvladla podla navodu 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45060&ord...
a takym sposobom sa robia vsetky tie torty 🙂

zuzula25
13. okt 2009

ja som ich uz obkukavala ako sa robia,ale neviem ci by som si trufla,ja nemam talent ani sikovnost na to

mkatka
autor
13. okt 2009

Sisa, jak rychle reaguje ta annag, jsem jí ráno psala a ještě nic...jen pro představu, prso jak kamen, tak říkám to je marný to nevypije, tak odsávám jako kdyby pila - 10 minut a pak jí zkusím přiložit a ona se přicucla a pila dál....mám ty prsa snad bezedný 🙄 strašná otrava, když je s tím na začátku takovýho sr*ní...pardon 😝

Yvka, Vojta už byl nemocný 2x, 1x angína a 1x viroza - rýma a teploty. koupila jsem mu echynaceu a oscillo, bude dostávat 1x týdně, echynku každý den ráno před školkou

Zítra vezu do školky já, mužskej není doma. jsem zvědavá, jak to zvládneme, doufám, že kojo nevyjde zrovna na dobu mezi 7-8 😝

yvka1
13. okt 2009

zuzi to sme na tom rovnako 😠 ☹ 😉

zuzula25
13. okt 2009

katka ona vacsinou reaguje hned v ten den,ale az vecer,predsa ma 3 deti a mmch je to skvela osoba

yvka1
13. okt 2009

katka buď rada že sú bezodné-horšie keď sú prázdne 😒

yvka1
13. okt 2009

katka ai inak ty nejako moc stíhaš-si tu tuším častejšie ak keď si mala len jedno dieťa 😀

zuzula25
13. okt 2009

yvka,ty si zas tu??ty ma prenasledujes??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maly uz je doma,a uz aj spi,ved od 12 hore ani sa necudujem,da si teraz polhodinku a bude vysmiaty a nie umrncany(dufam)

zuzula25
13. okt 2009

katka mliecko sa tvori stale,tekze prazdne by nemali byt ak kojis

sisa.b
13. okt 2009

zuzi, kym neskusis, nemozes vediet, ze by si to nezvladla 😉

katka, tak ako pise zuzka, cakaj odpoved neskor vecer. a neboj, laktacia sa ti upravi a mliecko davaj do mrazaku, mozno sa zide 🙂 prsia ako kamen mam kazdu sobotu, akurat mam vyhodu (alebo nie? 😀 ), ze mi potom svojvolne odteka. no tuto sobotu som sa na mladu sla hned nasrobovat, aj ked spala 😝 uz sa to nedalo vydrzat a odsavacku som mala doma

zuzula25
13. okt 2009

sisa ja sa priznam,ja nie som moc na take prplave prace,ako ozdobovanuie a tak.to si radsej kupim hotove,alebo dam niekomu spravit.ale raz mozno vyskusam,nikdy nehovorim nikdy,rada by som vyskusala,mozno narok.

sisa ze nasrobovat 😀 😀 😀 ja mavam tiez plny prsnik,ked nekojim cez den,ale len lavy,tam sa mi mliecka tvori viac,v pravom akokeby som nic nemala,aj sa mi na nom jeduje matko,ale zas ked si ho zmacknem,par kvapiek je tam.aj sa ho snazim viac prikladat k nemu,ale nemam pocit,ze by sa to zlepsilo

dnes sme sa s ivetkou bavili,ze co budeme piect na vianoce.a vy??

yvka1
13. okt 2009

pri tých mojich 2 krpcoch a žiadnej au pair asi aj nič 😀

zuzula25
13. okt 2009

yvka najlepsie 😀

yvka1
13. okt 2009

bože to je hrozné a to mala len 19-neviem si ani predstaviť ako sa cítia jej rodičia ☹ 😢

inneska
13. okt 2009

ahojte 🙂
my sme boli dnes na poradni..za mesiac sme pribrali len 400 g ale vraj to vôbec nevadí, že aj tak je to dobré...tak máme 7500g a 66cm 🙂 a velmi nečakane sme boli aj zaočkovaný 😅 to bolo plaču ale erik plakal až ked už bolo po všetkom a ako som si ho hned zobrala na ruky, tak bolo dobre...tak o 6 týždňov na preočkovanie...sa teším 🙄
a po tomto očkovaní mi erik prespal 3 hodiny v kočíku, čo som bola rada...a ako sa zobudil, obviazali sme nožičky mokrými vreckovkami ,spapali jahôdkový nurofen a napapali a zatial je dobre 🙂 uvidíme ako v noci...
a potom som ešte varila, upratovala a venovala erikovi...a idem zase, bo mrnká...potom dočítam 🙂

a stretla som sa konečne s yvkou 🙂

lenka0402
13. okt 2009

Baby boze ako vy to stihate?ja pokial vas docitam tak uz mali mrnci a musim frcat za nim 😒
No ja z maminu sa na vianoce najviac vyblaznim,,to napeceme aj 4 velke krabice 😝 😉

sisa.b
13. okt 2009

tak ja este nad vianocami neuvazujem, ale mozno aj nic, kedze sa budem musiet ucit 😝 minule vianoce sme naopak piekli a piekli a piekli... 😅 ale vela mi pomahali aj decka 🙂 hlavne s malou, vtedy ju este sarka vedela v kresle za par minut uspat

yvka1
13. okt 2009

to už som dnes musela drgnúť či sa ti to páči alebo nie 😀

yvka1
13. okt 2009

lenka ale to si ešte nemala Alexa tak teraz sa asi vyblázni len mamina 😀

yvka1
13. okt 2009

bože idem už čosi robiť šak tu dnes sedím celý deň 😀

mkatka
autor
13. okt 2009

Jsem tu nárazově, asi to tak vypadá furt. Hledám furt nějaký rady a tipy.....No mezi kojením malá spí, takže pohoda. Kdyby nebyly ty problémy s přikládáním, tak si pískám. Navíc tu mám mamku, ta pomůže, zabaví Vojtu....

zuzula25
13. okt 2009

ja tiez vzdy ked idem okolo tak nakuknem,stale tu nesedim,PC mam stale zapnuty.

leni a ake druhy peciete??

innes ertik krasne miery 🙂 ,tiez sa nas maly rozplakal az ked mu sestricka vybrala ihlu,dovtedy pokoj,vysmiaty