Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

inneska
14. okt 2009

mne erik nechce spať vôbec 🙄 aj je unavený, ale zaspí 😕 iba so mnou v posteli a aj to na 15-20min 😅 , tak ho musím stále zabávať...ak sa mu nevenujem, tak mrnčí 😒

aj teraz ho mám na rukách a ťukám jedným prstom 😀

ivetka5
14. okt 2009

Iness u nás to isté. Teraz som ho polahla v obyvke a už pozerá odtiaľ na mňa a mrnčí, nastáva obdobie vzdoru 😅 Ale samozrejme mi to neprekáža 😉

yvka1
14. okt 2009

no ja som sa ho na minútu zbavila-leží v postielke ale zachvíľu mu asi dôjde že chcem aby spal 😀

yvka1
14. okt 2009

no a keďže som sa zahanbila idem žehliť 😎 pa pa

ivetka5
14. okt 2009

Som ťa Yvka nakazila žehlením? Malý bol mrzutý, lebo bol chúďa precikaný, tak je už u neho sucho a dala som ho na chvíľku do pavúka, doobeda bol cca 5 minút. Len čakáme tatina, má doniesť baterky do toho, aby hral.
Príjemné žehlenie 😀

sisa.b
14. okt 2009

holky, o zehleni tu mozete pisat ine litanie, na to ma nenahovorite 😀 periny som prezliekala v piatok, takze to tiez nehrozi. a kedze som s krpcami spravila vymenny obchod, tak vysavaju oni 😀

ivetka5
14. okt 2009

Sisa, si to vieš zariadiť 😀 Ja by som tiež ešte neprezliekala, boli takmer čisté, ale dávala som letné paplóny fuč a dala periny, už je zima veru. Tak preto. A žehlenie? To mám vcelku rada 😉

lenka0402
14. okt 2009

🙂 caute baby 🙂
Ty kokso,nestiham vas citat. 😒 dnes to tu niakosik flakam 😝
Ale uz fakt neviem cim by som drobca zabavila,uz sme robili asi vseeeeetko,a on nie anie spat 😠 betar jeden.
Unaveny musi byt statocne ale ako vidim vobec mu to nevadi 😝

ivka chlievik?no pridi ku nam 😀 ukazem ti co je sodoma gomora 😀

Ivet a co noel?bavi ho v choditku? este sa len zoznamuje vsak? 😉

ivetka5
14. okt 2009

Lenka zatiaľ ho baví, keď po ňom trieska a tak, ale cez izbu sa prešmotlal. keď ho niečo brzdí, strašne nervačí 😕
Možno to tu frčí dnes, keď je vonku počasie pod psa, no kto by tam išiel, ale na zajtra vraj rovnako hlásia 😒

zuzula25
14. okt 2009

baby a vy co mate vykecavyci den??? 😀

u nas bola mamina s tatinom,tak som sa venovala im,potom prisiel aj bracho a samozrejme aj psik,tak matko nahanal az sa radsej Tishka schovala do skrine
teraz mi tu zaspal,tak si da aspon polhodinku

no zehlenie to tiez nemusim,ale ked treba nieco pozehlit,tak sa musim prinutit,
ivetka uz si daval zimne periny??my este nie,manzel ich ani nechce,on ma celorocne len letny paplon,ked tak len prehodi matrac-na jednej strane je zimny,ma ovcie runo a potom je teplucko,ale niekedy az dost.

ivetka takze uz testujete choditko??nasho maleho bavil asi dva tyzdne,potom uz v nom nechcel byt a teraz ked som ho tam dala tak si v nom chodil,ale nesadol si v nom

no teraz je to veru narocne zabavat drobcov,ja som varila a maly my zatial povysypaval cestoviny,povyberal muky,oleje.skusal aj surovu slize davat do ust,ale nechutili 😀 potom sme ich museli spolu povysavat.este by som chcela ist urobit babovku,ked sa maly zobudi

innes to tukanie jednym prstom poznam velmi dobre 😝

zuzula25
14. okt 2009

ako to pocasie uz je vonku trapne,cely den to iste 😠

lenka0402
14. okt 2009

Ivet nestras ☹ dufam ze zajtra sa to pocasie aspon trosku umudri 😉

zuzula25
14. okt 2009

no lenka si neumudri,hlasaju detto dnesneho 😠
zajtra chcem ist do trencina,my nemame tu zimnu ciapku

leni v piatok idete do MC??idete este niekto??

yvka1
14. okt 2009

ešte som nežehlila 😀 😝

ivetka5
14. okt 2009

Hej už sme dali periny, aspoň bude teplúčko🙂

Aj ja by som ešte čiapku potrebovala, lutujme, že som vtedy v CaA nevzala tú baraničku čo som chcela, lebo MM hovorí, že náhodou mu bude malá, ale som mu chcela trochen volnejšiu vzať, no že viem že ju tu majú, tak pôjdeme potom. No neviem kedy teraz, keď je tak hnusne. A ja celý víkend školu mám 😠 Ale dúfam, že ešte bude.

Zuzi, tak dobre nakúpte🙂

Lenka, aj ja by som brala lepšie počasie 😅 neboj, bude i líp 😵

ivetka5
14. okt 2009

Yvka a čo si robila?
äani ja som sa ešte neučila, len som si to čítala, no ale drobec vykrikoval, tak som bola s ním, tatino prišiel z práce, išiel si pre bike, a ešte teraz sa trepal k našim s bedničkami, lebo im súrili 😒 Tak okúpem drobca, predám mu štafetu a idem na to.

yvka1
14. okt 2009

zuzka tishka je neuveriteľné zlatý psík 😀 a počítam že brácho prišiel bez manželky 😉

no už sme stihli s Vaneskou maľovať prstami, štetcom, vyfarbiť obrázok pre Kadlubiaka, malému asi 300krát postaviť komín aby ho mohol okamžite zhodiť, prečítať rozprávky a Zuzka aj ja upiecť bábovku 😉 😅

ivetka5
14. okt 2009

Tak ste toho riadne stihli Yvka. A aká Zuzka, bábika?

ivetka5
14. okt 2009

Aha, už som to pochopila, to bolo myslené, že si ty upiekla bábovku a Zuzke povedané 😀 Berte to tak, že som dnes nebola vonku 😀

zuzula25
14. okt 2009

ivetka 😀 😀 😀 ivka to tak myslela,ze som spominala,ze idem upiect babovku,ze aj ona piekla

yvka samozrejme,ze bez manzelky,ale zas nam to vyhovuje,aj ked mi je to luto,ked mam len jedneho bracha a nenavstevujeme sa ☹

dream.d
14. okt 2009

No s tým, že zabaviť drobcov je teda niekedy umenie súhlasím. Keď oni sa s jednou vecou dokážu baviť len chvílku a potom musia niečo nové.
Zuzka ja by som šla, ale asi podla počasia. Síce ked sa tak zamyslím, ked je drobec v manduci, dá sa držať jednou rukou aj dáždnik. 😀 a minule ma to vôbec nenapadlo.
Teraz chvílku spinkáme, okúpali sme sa a zaspal, ani napapať sa nestihol. Ale po tolkých jedovaniach a nespaniach sa veru ani nečudujem. Len neverím, že hladný vydrží spať dlho. Dávam tomu tak polhodinku.
Ivetka nás pavúk tiež zatial drží, ale dávam ho tam len máličko. Radšej ho pri cupkaní držím ja. Len neviem, čo je pre dieťa lepšie aby mu neublížilo.

dream.d
14. okt 2009

Zuzka myslela som do mc v piatok. 😀

yvka1
14. okt 2009

dream a nebude mu v tej Manduce zima 😕

sisa.b
14. okt 2009

yvka, ja som v satke presla tatry v aprili. urcite mu nebude zima, len treba dat pozor, aby nebol moc naobliekany. ked si tak zoberies, tak je v podstate na tebe, takze ho ty zohrievas, + oblecenie + mdc + nieco navrch. ja si davam MD bundu, lebo do nej sa zapnem cela aj malou a je nam krasne teplucko 🙂 chcela som si sit aj taku kapsu, ale uz nemam na to nervy a cas 😀 http://www.nosime.sk/kategoria458-mam-ochranna-...

sisa.b
14. okt 2009

ale uvazujem nad upravou bundy - nieco taketo http://www.nosenideti.cz/china.php
staci vymenit origos zips a usit tu vkladacku, pripadne najst zips k tomu originalnemu. vyzera to jednoducho 🙂

yvka1
14. okt 2009

no tak to ja by som mala problém-pri minimálnom množstve bund môjho manžela ktoré má aj tak v Mt by malému trčali nôžky chudátku 😅 😝

ivetka5
14. okt 2009

Zuzi to poznám tie rodinné vzťahy, ale poviem ti, robia to všetko ženské, že zmenia chlapa. Lebo ja som si super s bráchom rozumela do doby, kým si manželku nenašiel 😠 Je to smutné, ale nič nezmením. ☹

Baby, neviem, či ma nestretnete so sádrou na nohe, dúfam ale, že nie. Asi cez víkend som zakopla, nevemovala som tomu pozornosť, pobolievalo ma to, tak na noc som dala veral, potom heparoid, keď veral nezabral a obviazala. No a dnes po kúpeli kuknem, a opuchnutá, palcom ani nehnem. Bolí to ako.... Tak ráno k mudr. Porazí ma, ešte toto mi chýbalo. ☹ 😠 😔

yvka1
14. okt 2009

no teda tá mam kapsa je pekne drahá ale strašne sa mi to páči.škoda že ja by som to nezvládla ušiť ani náhodou 😝 😠

yvka1
14. okt 2009

ivetka no teda dúfam že to nebude až na sadru 😒 😨 😝

sisa.b
14. okt 2009

ivetka, to si si pekne nadelila takto pred vianocami. ze sa ti nechce zhanat darceky alebo chodit do skoly? 😀

yvka, je to vsetko pekne drahe 😒 ale na usitie to nie je az take narocne a ked nie sama, tak nejaka sikovna krajcirka by to zvladla. ta moja mi ponco usila za super cenu, vyslo ma tak na tretinu z kupovaneho 🙂