• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
noelkovi gratulujeme k polrociku,ten cas leti
ivetka rychle uzdravenie a hlavne nech to neboli

leni teraz pojdeme,ked sa maly zobudi
15. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata mozem sa vam vtret do temy :grinning: ?ja som tiez dubnicanka.lenku poznam osobne,zuzka teba s videnia aj ivetku a aj ivku.dubnica je male mesto. ja mam uz vacsiu slecnu a je to des byt len doma zavreta uz neviem ako sa mame hrat :slight_smile: pridavam sa ku gratulaciam,vela zdravicka prajeme a aj ivetke.nech sa noha rychlo zahoji :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zdenka,vitak medzi nami a prid castejsie,budeme rady.a kde byvas??ja ta nepoznam z fotky,ale na farme si mi susedka :grinning:
15. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka obcas sme sa stretavali na hupkach.byvala som na podhaji potom na novej dubnci v prenajme a teraz v dubnici na centrume2 na tych vyskovych.ale ja ta poznam aj cez sestru :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne....tvoja sestra katka ma troch chalanov,myslim spravne??
15. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes matko spi dlho ako schvalne,ked mame kdesi ist a ani mu nevadi,ze pri nom nelezim :sweat_smile:
15. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak.troch chlapcov.ja to poznam mne viki tiez vzdy spala kedy nemala a potom som mala len fofry.
15. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vam zavidim to kocikovanie mmne mala nechcela byt v kociku od 10 mesiacov.odvtedy sme ho ani nepouzivali :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

mne za chvilu pride mama a pojdeme von. potrebujem ist na postu poslat plienocky jednej holke a uz mi prisiel ten vitamin C :slight_smile:

uz mi prisli deti, tak ideme na ulohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetke prajem skore uzdravenie :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zdenka :wink: a vitaj :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem inneska.prisiel priatel MD tak sa venuje malej ale pride nam pracka tak sa tesime :grinning:
15. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby ste zlaté všetky, ďakujem za povzbudenie. Teraz sme si aj s drobcom zdriemli, asi som zaspala aj od bolesti, dala som si panadol extra rapid, to sa nedalo yvdržať a pritom doobeda pohoda, kým tu mamina bola, no a potom, to sa nedá sedieť stále, aj malému papať, prebaliť, chúďatko moje, kým k nemu sa ja dovalím. Ale asi to vníma, lebo je tichučko, drobec môj. Ale už dojde MM, taks a teším.

Noelko všetkým posiela veľkú pusinku, aj keď vás nemôže na oslavu pozvať, snáď k rôčku :grinning: A ďakujeme Vám.

Zuzka, už prišli tie bundišky, sú krásne, sú také šuštiakové, paráda, aj keď pršať bude. Dobre nakúpte:slight_smile: Ja som skonštatovala, že ten overal nebudem kupovať, ešte jeden mám po synovcovi, jak by tak tie teplé nohavky a oteplovačky, len na nete čo mám vyhliadnuté, sú zelené a my zelenú bundu nemáme :unamused:

Zdenka vitaj medzi nami, ale sa nám to tu rozrastá, čo je super :wink: Neviem, na tej fotečke si maličká, tak ťa neviem zaradiť, ale isto z videnia ťa poznám.-)
15. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ivetka.raz som isla na postu a ty si bola s malinkym pred nami a akurat mi mala trucovala.aj moj priatel ta pozna z detskych cias :slight_smile:
15. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, musím si viac všímať. Fúha a ako sa volá priateľ, ak môžem? Možno potom už budem vedieť. :sweat_smile:
15. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem ti IP.
15. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ma sestru ta ma syna a dceru.a brat este stale slobodny.vies kde byval majo?tak byvame o 3 poschodia vyssie hore.dobre vsak? :grinning:
15. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no tak to je fakt zhoda náhod, ale aspoň keď niečo od "svokruši" potrebuješ, nemáš to ďaleko, ak tam ovšem ešte bývajú.
15. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka stale tam byvaju.prejdem na kavu aj v papucach.akurat sme sa mierne vytocili :angry:
15. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla nam pracka a na dvierkach rozbite sklo tak ju aj brali naspet,este ze v pondelok nam ju dovezu ale ja sikovna hned som im svoje povedala.tak dufam ze zajtra uz bude doma
15. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máte ok, my tiež máme blízko svokrovcov. Tak to by aj mňa nahnevalo, s tou práčkou, veď si to majú kontrolovať predsa. :unamused:
15. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa učiť, zatiaľ pa:slight_smile:
15. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sme sa vratili,maly bol super,sice uz mrncal ked sme isli domov,ale obchody zvladol
kupila som mu ciapku Macka Pooh v C&A a este rukavice, v Draciku som mu nasla odrazadla Macka Pooh bolo zlacnene tak som mu ho vzala,bude mat na narodky.pozerala som aj ten vlacik,co som davala sem link,ale teda v skutocnosti to nema hodnotu tej ceny.je este jeden od FP a ten je o moc lepsi,idem ho skuknut na nete a hodim vam link,je aj lacnejsi a aj krajsie hra :slight_smile:
15. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho nemozem najst :sweat_smile:
no nist idem hodit sprchu
15. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked vzdy ideme do TN nemozeme vynechat hrackaren.to musi byt.uz neviem kde budeme davat tie hracky. :unamused: dnes mi mala urobila taky binec co spravia tri deti. :slight_smile:
15. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zdeniiiii no konecne si sa sem dovalila :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni tak to ti verim ten binec,Matko je este maly ale dokaze uz spravit velky binec a to si neviem predstavit v 2 rokov
a mmch kedy chcete druhe??
15. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentalne neplanujeme druhe ja si mozem kedykolvek poziciat jedneho od katky a budem mat aj parik :slight_smile: ahoj leni ako sa mate?a maly alex?
15. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka ahoj :slight_smile:

zuzi a to ja mam troch bordelarov + MD :stuck_out_tongue_closed_eyes: no absolutne ma nebavi upratovat stale po nich
15. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok