Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
15. okt 2009

zdenka vitaj -ja tiež podľa fotky ale neviem-možno keby bola trošku väčšia 😉

tak o bordeli už ani nehovorte,ja náš domov nazývam maštaľ 😀 dnes už doma koniec sveta- už aby sme sa išli vyvetrať. Vaneska sa strašne nudí a malý tiež celé poobedie ako čert-som ho len na rukách nosila.vyzerala som ako indiánska mamička-poobede som varila na zajtra s malým v Manduce a medzitým som Vaneske pomáhala stavať puzzle a potom že ešte žehliť ??! sa mi dnes podarilo vyžehliť aj dieru do obrusu 😀 😝

ivetka to ma mrzí ale ber to z lepšej stránky,keď prestane bolieť budú ťa doma rozmaznávať a aspoň sa budeš môcť učiť či?

zdenka112
15. okt 2009

dakujem dievcata za privitanie. 🙂

zdenka112
15. okt 2009

no ja sa tiez tesim nech sa trosku umudri to pocasie lebo viki nevie co ma robit doma.je hore od siedmej a zalahne o pol deviatej vecer.neviem odkial berie tolko energie ked nespi cez den. 😒

zdenka112
15. okt 2009

ja som mala vecer kavu tak zase zaspim o polnoci.super 😀

yvka1
15. okt 2009

a viki už cez obed nespáva?

sisa.b
15. okt 2009

tak ja som mala s mamou dva poharky cerveneho a dnes sa uz asi nic nenaucim 😀 😝

yvka, ja obrusy nevediem, tak mam pokoj 😀

zdenka112
15. okt 2009

no mozem sa snazit ako chcem ale vobec nezaspi.parkrat sa mi stalo ze ja som uz pomaly spala a ona sa valala len po posteli

yvka1
15. okt 2009

aspoňsa to bude dobre spať 😀 no ja som práve obrus po sto rokoch vytiahla ale asi mi neni súdené aby bol na stole 😀

yvka1
15. okt 2009

bože píšem ako hotentot-teda ,,aspoň sa ti bude dobre spať" 😉

zdenka112
15. okt 2009

no minuly tyzden mala take obdobie ze sa jej nieco zasnilo a zaplakala.tak som si ju dala k sebe a bolo fajn.najlepsie je ked sa rano prebudi a vidi ze tato neni doma tak ide ku mne do postele a spime niekedy aj do pol 9. 🙂

yvka1
15. okt 2009

zdenka tak to ti nezávidím takú malú vrtuľku 😀

zdenka112
15. okt 2009

ivka a vaneska ti chodi do skolky?

zdenka112
15. okt 2009

no ona mala byt asi chalan.niekedy myslim ze mam chlapca

yvka1
15. okt 2009

hej chodí ale teraz má angínu.ale fakt jej škôlka pomáha.odkedy tam začala chodiť tak je trošku samostatnejšia, viac sa zahrá a celkovo je kľudnejšia, ani sa to nedá porovnať tak polroka dozadu. tiež som myslela že mala byť chlapec 😀

zdenka112
15. okt 2009

tak prajem skore uzdravenie.mas aj ty toho dost cez ten den.a kde davas do skolky?ja som rozmyslala ze na buduci tyzden by som sa sla spytat ci by viki nezobrali od noveho roka.

zdenka112
15. okt 2009

v aprili bude mat 3 roky,tak uvidim ci by ju zobrali.

yvka1
15. okt 2009

na štvorku, lebo tam sa na žiadost neudávalo že som na materskej 😉

zdenka112
15. okt 2009

ja tiez planujem na 4.ved mam to pod nosom ked sme sa tu prestahovali 🙂

yvka1
15. okt 2009

tak to ja mám pekne ďaleko-my bývame pri tescu 😝 myslím že tam by ju aj zobrali. kamarátkin malý mal v máji 3 roky a ona sa šla spýtať 2 týždne predtým či ho vezmú a vzali 😉 a teraz v júni napr.mali 5 voľných miest tak ktovie 😕

ivetka5
15. okt 2009

Ahojte, idem Vás dočítať. Práve som doordinovala🙂

zdenka112
15. okt 2009

ano?tak to by bolo super.pojdem sa tam urcite spytat.tak to mas dobre daleko ☹

zdenka112
15. okt 2009

mna dnes nejako neuputala ordinacia ale panelak bol celkom fajn 🙂

yvka1
15. okt 2009

no najhoršie to bude v takomto počasí ale tak za kľudné doobedie to celkom stojí 😀

yvka1
15. okt 2009

ja som pálila obrus tak neviem o ordinácii ani paneláku 😀

zdenka112
15. okt 2009

to ti verim.ty musis byt po takomto skaredom dni tiez ko.a obdivujem vas ako stihate popritom aj skolu.klobuk dole 😕

zdenka112
15. okt 2009

ozaj baby poradte co na 30-ku chlapovi?

ivetka5
15. okt 2009

No, už som dočítala.

Yvka, no neviem, či budem rozmaznávaná, ale hádam hej, mangel všetko dnes za mňa porobil, chúďa, už lahol unavený 😔 Ale aspoň vie, že keď som doma, tak sa nenudím. 😝 Noha bolí ako svet, nedá sa mi pri tom ani učiť, zas som si dala panadol, tak uvidím, či vôbec zaspím ☹

Zdenka, ani mňa moc nebavil, keď ma nôžka bolí 😒

Zuzka, tak ste super nakúpili, inak sa mi to až moc lacné zdalo, ten hrniec 😀 Vedia, čo robia, možno ak väčší nákup niekto berie, ani nepostrehne pri tom cenu, počkám do Vianoc, snáď budú múdrejšie ceny 😀

sisa.b
15. okt 2009

zdenka, ceckatu tortu 😀 😝

ivetka, kedy a ako sa ty prosim ta ucis? este prednedavnom si pisala, ze si sa ucit nezacala a uz ides dve skusky robit 😨

ivetka5
15. okt 2009

Yvka a ako sa ti ho podarilo spáliť, isto máš naparovačku, hm? 😕

zdenka112
15. okt 2009

sisa nad tou ceck.tortou som rozmyslal 😝