Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
18. dec 2008

a semtam som si ju mala pri sebe aj v kociku, aj ked tam az tak dlho nevydrzala 🙂

moni1412
19. dec 2008
centik
19. dec 2008

dobre rano babulky, dnes som tu sama? 😀
tak som bola skoro celu noc hore, som plna energie 😀 😀

moni1412
19. dec 2008

centik ty sa mas 😀 posli mi trochu z tej energie 😅 😔

dufam ze vam nevadi ze vam tu obcas prispievam 🙂

tanidlo
19. dec 2008

Jani, jasne, dohodneme im prve rande, co Ty na to ? 🙂 Snad si padnu do oka..hehe..

Zuzi..neboj, ked bude uz sam sediet, prehra sa Ti aj v stolicke, ked mu tam das kopec hraciek na pultik..my sme ju kupili az ked uz sedel takze odvtedy je mi sveta zit.. 🙂 A presne ako pises, taky ranny usmev drobceka z postielky, to sa neda nicim nahradit, nas sa teraz kazde rano zobudza s tym, ze si tlieska a do toho si cosi mrmle, asi sa snazi spievat, tak mam zabavne vstavanie 😀 😀 😀

tanidlo
19. dec 2008

Jeeeej, ahoj Moni, jasne, ze nevadi, zastav sa castejsie, radi Ta vidime 😀 A krasne Vianoce aj Tebe, ved my dve spolu este hadam budeme dovtedy, ozvem sa Ti do IP..

tanidlo
19. dec 2008

Jani, no uz nie si sama.. 🙂 Ja som bola od rana v TN u doktorky a potom trosku este nahanat darceky..ale uz sme nastastie doma, v tom hnusnom pocasi ma to vonku ozaj nebavi..co Tebe Bibka nedala v noci spat ?

centik
19. dec 2008

Moni posleeeeem sak mam je dost 😀 😀 😀 he he he
Tani nemohla som spat, lebo mala kaslala, stale som sa nato budila aj ked sa prehadzovala, tak som uz dvihla hlavu co deje a ci ju nedusia hlieny, no hrozne, mi to ostalo z minula ked bola chora, tak ju dusilo sa odvtedy bojim 😒

no idem trosku to tu uhadzat lebo ma prist svokor nech sa nezlakne 😀

moni1412
19. dec 2008

oooo, dakujem, ste zlate 😵

centik cakaaaaaam 😀

tani ty este chodis k tej dr. do TN? 😒 a co nove?

3558
19. dec 2008

ahojte
ja budem upratovat az zajtra. 🙂

moni a co je v banovciach nove? ja som sa tam narodila. mala som tam aj segrenkku a bratanca. a preco si v teme DCA? som zvedava,co? vitaj medzi nami 😵 😵

moni1412
19. dec 2008

zuzi heeeeej? ty si z BN? 🙂 my tu byvame len rok a aj taj planujeme ist "o dum dal" 😀 uz hadam natrvalo, ideme blizsie k vam 😀 snad to vyjde...... 😒
nooo, poznam sa s Tanou, lezali sme spolu v nemocke, potom sme spolu chodili kocikovat a jedneho smutneho dna mi oznamila ze odchadza do DCA 😔 ☹ 😢 tak sa obcas stretneme, bud v DCA, alebo BN.... ale ja mam svokrovcov v NDCA 🙂 tak to je od vas kusok 😉
a dakujeeeeem 🙂

3558
19. dec 2008

a kam sa chcete prestahovat? ja mam rodinu v Dezericiach, Hornanoch,na Svinnej aj na Bobote.ja som sa len v Bn narodila a bvala tam 4 roky.potom sme sa prestahovali do dca. 😉

centik
19. dec 2008

Moni tak uz musi byt u teba lebo ja som uplne ostala vystavena akurat sa dopujem kavou 😝 😔

TAni a kde tie darceky utekali? 😀

moni1412
19. dec 2008

zuzi no ja poznam akurat par ludi z Dezeric..... 🙂 aha, tak ty si len rodacka z BN 😀

centik to si mi zas nemusela cleu poslat 😒 🙂 ale asi sa aj tak niekde cestou zabudla..... pretoze k nam nedorazila 😅

tani 😀

tanidlo
19. dec 2008

Jani, ved si mala aj svokra zapojit do uprtatovania 😀

Snad uz dnes bude v noci Bibke lepsie, nech sa trochu vyspis, pochybujem, ze mas taku dobru kavu, aby si s nou vydrzala do rana 😉 No a darceky behali po celom Trencine, uff, normalne mam dost, kym sme ich pochytali
😀 😀 😀

Moni, no este stale chodim a este asi aj chodit budem..nove dokopy nic, chvilu je to lepsie, chvilu zas horsie, uz ma strasila aj nemocnicou, ze ak sa mi to do januara nezlepsi viac..hmm..uz sa vidim ako pojdem lezat do Povazskej, alebo do Bratislavy, ani nahodou..treba len dufat, ze to bude OK..

centik
19. dec 2008

chcela som nieco napisat a ani neviem co tak nic nepisem, jo? 😀

tanidlo
19. dec 2008

Centik Ty dnes srsis predvianocnym humorom 😀 😀 😀

centik
19. dec 2008

srrr
srrrr
srrrrr

to vies ja sa totis chystam akurat piec linecke 😀 😀 😀

centik
19. dec 2008

piectt

cesto uz mam v chladnicke, akurat som cakala koly blbemu plynarovi, este mal cosi robit a nakoniec neprisiel,

centik
19. dec 2008

asi tiez nahana darceky po trencine 😀

3558
19. dec 2008

dufam ze nemas plynarov co mne zapajali kotol. 😠 to su.......
a napis ako dopadli tie linecke, lebo ja ich chcem robit v pondelok alebo v utorok a v teme recepty, su ze vianocne kolace ci ako sa to vola jedna baba tam poslala recept a asi dalsich 5 bab jej to vychvalilo, ze su super.... tak som si ho opisala a budem ho robit. idu tam 4 zlate klasy. recept mam vedla v kuchyni. no ja som v zivote nic nepiekla okrem hrnekovych kolacov na milion sposobov, hrncekovej babovky a hrncekovych mufin, a teraz budem mat premieru!!! tak mi drzte palce. len musim zohnat este dva palmariny ale zajtra idem do tesca, tak hadam cosi podobne tam budu mat.
chvala bohu ze mi svokra strcila do kufrov tie zlate klasy. inak som to v zivote nekupovala, ani neviem naco to je. a kuk,,, uz sa mi zidu. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
taka som spokojna. 😀 😀 😀
pa a dobru noc.

tanidlo
19. dec 2008

No, alebo sa zabudol ten plynar na vianocnych trhoch pri pohariku 😀 Aj si piekla nakoniec ?

Zuzi..drzime..nech to dobre dopadne..take zlate klasy sa vzdy zidu, aj ked ja som ich tiez este v zivote nepouzila..asi to bude tym, ze nepeciem 😀 😀 😀

Dobru noc..aj ja to tu dnes balim..

centik
20. dec 2008

no tak moje linecke dopadli asi takto:
prve dva plechy ako tak.. aj ked sa mi trochu akokeby vypucili.. polovicu som zjedla 😀 a no a druha varka bola taka kraaaaasna aj tvarovo a tak a .............. prihorelo mi toooooooooooooooooo takze su z toho kakaove kolieska 🙂

Zuzi ja som tiez robila z toho zlateho klasu, co ja viem, ci jo to nejake extra... mne najviac chutia asi tie kupovanie 😀 ale to som este neochutnala tie co pecie Tanina mama (TAaaani niiic tym nechcem naznacit 😀 😀 😀 😀 )

tanidlo
20. dec 2008

Jani, no my sme linecke uz dlhsie nerobili, teraz mame akurat tie medovniky, orechove rozky a vinove pecivo zatial, ale ktovie, do Vianoc sa este hadam stihnu, aj ked mame na plane este asi tri ine druhy..ale keby nahodou, donesiem okostovat 😀 😀 😀 A neboooooj, tie Tvoje linecke sa zjedia aj prihorete, aj vypucene, hlavne ze su a nabuduce uz budu na jednotku s hviezdickou..to ja keby som mala piect, tak volam asi rovno poziarnikov pre istotu 😎 😀

3558
20. dec 2008

centik asi aj ja budem mat z toho nakoniec kakaove kolieska. ale este som ich nerobila. az buduci tyzden.
javascript:addEmoticon('☹','vBody')
ja som si doteraz myslela ze zlatyy klas je puding. 😔 nevadi.

dnes je opat krasne uprsany den, /ako kazdy/ a tatino v robote,mama varila zeleninovu polievku ale nestihla dovarit, lebo krpec reval, tak som sa s nim zase musela hrat a konecne uz zaspal, tak uz je dovarena.
maly kasle o 106,musim ist cosi poobede kupit, nejaky sirupcek a drobec dnes obedoval spenat,tak to tu mate vidiet. hroza. a do toho bordel ako v tanku. ale uz som sa rozhodla ze dnes je ten den deeee a poobede to zmaknem vsetko ked tato bude strazit.
a ozaj
vcera som prvy krat neuspavala na rukach maleho. reval hodinu vkuse ale na koniec od unavy zaspal. takze ked som sa pustila do boja uz to nevzdam a nech sa uci sam.no nie? skoro som aj ja plakala. stali sme s tatom pri nom a nemo hladeli na to nase dieta co dokaze. hrozny pohlad, ale dufam ze uz bude lepsie a lepsie.

o tri mesiace idem do roboty a opatrovatelka by to nezvladala. musim ho pomalicky oducat, ked som si ho tak rozmaznala. uz ho nebudem ani na rukach nosit. ale to musim spostupnit, lebo to by mi preplakal cely den chudatko moje male ☹

sisa.b
20. dec 2008

ahojte 🙂 nedavno som tu takuto temu hladala a este tu nic nebolo. ja som cely zivot prezila v trencine, ale posledny rok a pol byvame v dca. nikoho tu nepoznam a ani kocikovat ma samu nebavi ☹ tak som rada, ze ste tu 🙂

sisa.b
20. dec 2008

alebo nie ste? 😕

3558
20. dec 2008

cauko jasne ze sme. ale mame aj mamickovske povinnosti. kukla som tvoj album, a vidim ze ti za krstnu bola mata k. je to tak? alebo je to monika? uz som ich davno nevidela.aj8 rokov. preco ste vdca? a kde byvate? prepac za moje pisanie, ale ja sa moc ponahlam 😉

3558
20. dec 2008

a mas krasne deturence. aj ja by som chcela 3 ale asi by to bolo na mna moc. budem dakovat bohu aj za dve ked niekdy sa zadari. 😀

sisa.b
20. dec 2008

zuzi, dakujem 🙂 jj, krstna mama je mata 😉 monika bola za fotakom. a uz su zas v taliansku.
my sme tu, lebo moj drahy tu ma byt. a byvame na 105ke.
ja som si myslela, ze dve budu stacit, ale kedze som vymenila manzela, tak sme sa s priatelom rozhodli este pre jedno spolocne 🙂
a tvoj samko je tiez podareny 😵