Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
16. okt 2009

mne sa páči tá z baby point polohovateľná 9-25 kg astojí okolo 120€.zuzi avy máte nejakú vybratú?

o tom actimeli som počula včera vrádii, no sranda hlavne že to reklamujú ako svätenú vodu. my sme to ale nekuppovali aj tak lebo prre mňa až moc drahé a nadruhejstrane čo sa týka jogurtov a vecí podobných vždy ma odradí ak to má strašne dlhú záručnú dobu a actimel ju má tuším až okolo 45 dní. nevšímajtesi akom píšem-asistuje mi krpec 😉

yvka1
16. okt 2009

na českej stránke som tú autosedačk práve našla za2000kč.

lenka0402
16. okt 2009

baby ja by som brala tuto len cena ma trochen odradza http://www.hrajko.sk/autosedacka-chicco-key-1-i...

yvka1
16. okt 2009

nejaká chicco key dopadla v tom teste uspokojivo

lenka0402
16. okt 2009

aj tato sa mi paci a vyde okolo 150 eur http://www.hrajko.sk/autosedacka-chicco-key-1-x...

lenka0402
16. okt 2009

clovek ma strasne vela na vyber len keby boli o trosku lacnejsie ☹ 😝

zdenka112
16. okt 2009

tak mi mame o problem menej.my sme mali od zooty ale nevyuzili sme ju. ☹ nemama brmbrm.

yvka1
16. okt 2009

my sme sa dohodli že nedáme za autosedačku viac ako 4000,- lebo ja tak trochu dosť neverím tomu že cena a kvalita rastú priamoúmerne.

zdenka112
16. okt 2009

ja som toho isteho nazoru ivka 🙂

zdenka112
16. okt 2009

yvka ty nechodis s vanesku k logopedovi?potrebujem poradit nejaku

patricia8655
16. okt 2009

Caute vonku je pekne skaredo tak sa vam tu votriem chodim sem obcas tak som vas tu nasla.Lenka ty si nejaka povedoma nechodila si ty nahodou na 1zakla.skolu?

sisa.b
16. okt 2009

baby, my mame tu chicco key, ale za 115€+ posta 😉
a v testoch je len ta pre vacsie deti, ale viem, ze mala v case, ked bola novinka, velmi dobre vysledky

yvka1
16. okt 2009

no my k logopédovi nechodíme,skôr by som potrebovala niekoho kto jej pusu zavrie 😀 Vaneska už vie pekne aj r povedať. No ale nemyslím že Viki už potrebuje logopéda-veď to ešte nemá veľa a ak hovorí aspoň niečo tak si myslím že min do 3 rokov nie je čo riešiť 😉

ahoj Patrícia máte krásny kočík 😉

inak aby ste vedeli, neuveritetľné ale práve mi odišli obe deti 😵 😵 😅

zdenka112
16. okt 2009

no hovori ale mne sa zda malo na to kolko ma.yvka tak odpocivaj vegetuj 🙂

zdenka112
16. okt 2009

my ideme tiez babku pozret.idem sa odreagovat trosku.papa

yvka1
16. okt 2009

každé dieťa je predsa iné v niečom lepšie inom horšie ale nakoniec sa v tých základných veciach ako je napr. lozenie chodenie rozprávanie ... aj tak dobehnú 😉 kamarátkina malá v 2 rokoch nepovedala ani slovo a teraz v 3 sa jej veru pusa nezastaví 😉
ako napr.teraz Peťko-všetci tu už 4nožkujú a jeho to absolútne netrápi 😠 😅 😀

zdenka112
16. okt 2009

ved ano mas pravdu.ona bola friska vo vsetkom,sedela mi v 5 mes.,v 10 sme chodili kazdy sa cudoval.zase nemozem chcet vsetko vsak?

zdenka112
16. okt 2009

petko to dozene a ni nebudes vediet.ani stihat za nim nebudete.a ozaj vaneska na neho neziarli?

lenka0402
16. okt 2009

Patricia ano chodila som na 1 ku 😉 ked ta fotecka je tak malicka ze fakt nic nerozoznam 😒

ivetka5
16. okt 2009

http://www.matko.sk/baby-shop/autosedacka-recar...

My by sme toto brali, je aj polohovateľná a je do 12 rokov, len v modrom.

ivetka5
16. okt 2009

http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-key-1-xp-2009

po prepočítaní 3654,-Sk. Lenka to je tá druhá, čo sa ti páčila. 😉

ivetka5
16. okt 2009

kurz je 1,16

kvetinkaaa
16. okt 2009

čaute Paťa teba poznam, chodila si vedla do triedy 😉
takze mozno aj lenku poznam len z foto veru neviem...

mala mi nejako malo dnes papala a mala aj soplik dufam ze nebude chora ☹

yvka1
16. okt 2009

kvetinka kedy sa už u nás ukážeš??? 😉

no baby kašlite už na sedačky, včera tu bola zaujímavejšia téma 😉 sisa akú stránku nám poradíš pre dnes ?? 😀

kvetinkaaa
16. okt 2009

yvka ked vyzdraviete 🙂 buduci tyzden pojdem asi aj k lekarovi a potom toho 27 na srdiečko do IL tak mozno aj vtedy ak budes mat čas. sak sme nasich drobcov ani nezoznamili, miska bola este v brusku a potom ked sme sa stretli nemala som malu so sebou.

ja sedačku este neriesim akurat dnes nam konecne prisla stolička na krmenie tak pridavam na fcb fotky 🙂 🙂

zuzula25
16. okt 2009

yvka provokujes sisu??ta sa asi uci,kedze zajtra ma skolu,alebo mozno popija vinko,aby tu potom hodila steklivu temu

ja som tiez vybrala autosedacku tu co davala ivetka,ale zas tie farby mi nesedia,asi sedu.modru nechcem,lebo mame uz vsetko modre a co ak bude druhe baba 😕

kvetinka drzime paste,aby ste neboli chori,soplik u dietata je hadam horsi ako teplota
yvka tiez pouzivame odsavacku na vysavac,uzasna vecicka-nobelova cena pre toho,kto to vymyslel

zdenka112
16. okt 2009

ahojte tak ja som spet.md kupe viki ale uz ma volaju 🙂

zdenka112
16. okt 2009

zuzka citala som to a fakt ma striaslo len ed na to pomyslim.idem panelakovat.tak zatim 🙂

patricia8655
16. okt 2009

yvka1 ty si ma pamatas?Kvetinkaaa keby som vedela ako sa volas tak by som ta poznala aka je ta Dubnica mala 😀