Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
16. okt 2009

paťa IP

kvetinkaaa
16. okt 2009

lenka dakujem dufam ze budeme ouky ☹ uz sme vysavali sopliky esteze mam tu na vysavač tiez si pochvalujem len keby mala tak nebojovala 😅

kvetinkaaa
16. okt 2009

teda zuzka tebe dakujem som čitala rychlo a myslela som ze lenka pisala 😉 sledujem panelak tak to tak aj dopadne neviem ani jedno ani druhe

yvka1
16. okt 2009

paťa pamätám len ke´d sme sa stretli som myslela že ty si už nepamätaš mňa 😉

to s tým vlakom som videla v správach až mi zimomriavky behali.odteraz zaisťujem kočár úplne všade 😝

zuzi kašli na farbu, keď bude dievčatko aj tak budete kupovať ďalšiu-jedine že by ste mali druhé až za dvanásť rokov 😀 😉

yvka1
16. okt 2009

zuzka ako bolo v pizzerii? 😵

sisa.b
16. okt 2009

baby, ja som ju kupila tu http://www.aukro.sk/item776706726-autosedacka-c...
a pozeram, ze ju maju este lacnejsiu 😉

yvka, tych stranok je dost, staci sa pohrabat, no ja mam jednu oblubenu 😀 ked baby objednavali, tak bola za 500 sk taka cela 12-dielna sada v akcii, to bolo objednavok 😀 😀 😀

a hlasim, ze krpana nam to zas prekazila 😠 za chvilu ma odvezu na psychiatriu, alebo skocim po vrchnom sympatickom susedovi, kedze mlada spi len ked tu MD nie je 😝

sisa.b
16. okt 2009

tu autosedacku mame tu sedu gulickovu, co dala ivetka odkaz, ale myslim, ze sa neoplati z cz objednavat. na aukre sa treba prihlasit a oni vam tusim za den--dva poslu postou aktivacny kod a potom mozete objednavat.
je nova a za super cenu - teda ak by ste nad nou uvazovali 🙂

patricia8655
16. okt 2009

yvka to iste som si myslela aj ja to uz bolo davno nabuduce do teba drgnem 😉

ivetka5
16. okt 2009

Zuzka, ja k autu by som tú farbu, ale zas ako hovoríš pre dievčatko, tej kúpiš inú, nakoľko táto je do 12 rokov 😉
No a to dieťa, chúďa, malo šťastie, ale tiež si to nezabrzdila, ja malého brzdím, aj keď idem do koša smetiť odiť, lebo autá lietajú ako blbé 😠 Ale zas stať sa môže nehovorím☹

ivetka5
16. okt 2009

Sisa, tak to je teda super cena tej sedačky, a čo tam ešte majú? Či to je od náhody? Už som to niekedy pozerala, aukro, ale nikdy som neobjednávala. Držím palce, nech to víde pre dnešok🙂) A zajtra máš čo v škole, aký predmet?

ivetka5
16. okt 2009

Dobrú nôcku, ráno skoro vstávam do školičky. PA 😵

zdenka112
16. okt 2009

ahojte tak dnes sa nechce ani mojem malej spat.este sa hra s pokladnu a netvari sa ze uz by mala ist spat 😝 ale ja bych aj zalahla.

zdenka112
16. okt 2009

ivet dobru noc 🙂

sisa.b
16. okt 2009

ivetka, nebudem to komentovat, tolko som cakala a nic z toho ☹

este som nepozerala rozvrh, tak neviem, co bude zajtra 😝

idem dorobit tu tortu 🙄

sisa.b
16. okt 2009

ivetka a ja drzim palce na skuskach 🙂

zdenka112
16. okt 2009

sisa sikula.idem dat hajat malu dufam ze sa podari chcem konecne pozret aj tv.tak majte pekny vecer

yvka1
17. okt 2009

dobré ránko 🙂 síce by som mala byť už v škole, ale som zaspala tak ešte popíjam kávičku 😉 😅

ivetka dúfam že sa skúška podarí 😵

zuzula25
17. okt 2009

dobre ranko
maly isiel s dedom von,takze musim dobehnut vcerajsie zameskane,nakoniec sme neboli na pizzu,svagrina doniesla pivka a sprite(ja to tak pijem) a objednali sme si pizzu domov,aspon sme nemuseli ist do dazda
od vcera ma boli bruch na mrchu,hadam ju uz nedostanem,doteraz mi bolo super bez nej 😝

drzime paste na skusky a skola nech vam rychlo ubehne,hadam sa aj ja uz takto o rok pridam k vam a budem frflat na skolu,ale na osetrovatelstve je to tak ze raz za mesiac je tyzden skola,nie cez vikendy.

ivetka nam by sa tiez hodila modra k autu,ale tu autosedacku nebudete pouzivat do 12 rokov...viete si predstavit davat dieta v tom veku do autosedacky,...ak ste to myslili,ze na podsedak,tak radsej vtedy kupime podsedak lacnejsi Matkovi a surodenec sa bude vozit v autosedacke,ved skor ako o 5 rokov by sme ju nepouzili...teoreticky za 4 roky chceli by sme druhe mimi,skoro rok bude vo vajicku...no ved uvidime.
este ma dost zaujali tieto:
http://www.ajuty.cz/shop/autosedacky-britax-rom...

patricia8655
17. okt 2009

Dobre ranko zuzula my sa este nepozname bola som tu vcera a hned dve baby poznam to je nahoda.
Mame skoro tak rovnako stare deti chcem sa spytat ako je to u vas so zubami.Uz tri tyzdne v noci poriadne nespi iba pomrnkava chudatko a cez den sa to celkom da.Ma dva dole, potom jej vysli 2ky horne a teraz 1ky horne vsetko nakopu.A tvoj maly uz stvornochuje? 😉

zuzula25
17. okt 2009

ahoj patka 🙂
u nas je to zo zubami celkom dobre,v noci sa budieva ale nemysli,ze je to zubkami,skor hlada cicu a ked ju nemoze najst,tak sa da na styri a beha po posteli so zavretymi ocami a pisti.takze stvornozkujeme...a vy??
zubkom mame ako vy-dole dve jednotky,potom mu vysli najprv horne dvojky a hned vzapeti jednotky-takze dokopy sest-
ty kojis???natieras jej dasienka??
a kde byvas v dubnici??

patricia8655
17. okt 2009

Tak s tymi zubami to mame tak narovnako 😅 Ja uz nekojim od 4mesica odmietala mi prsnik to bolo hrozne obdobie ☹ Dasienka jej natieram mam asi vsetky gely co existuje, ale ked je moc zle tak dam aj nurofen.Teraz spi tak preto som tu potom uz nemam vela casu musim sa jej stale vennovat.Ona je narocna, dost zive dieta 😉 Len to pocasie ma stve ale dnes musim ist von, vcera sa nedalo.Byvam pod kastielom.Mala lieta v choditku skor sa stava na nohy, stvornochuje obcas 😖

zuzula25
17. okt 2009

nas v choditku moc nechcel byt,a to som rada,aspon je donuteny sa vsade dostat svojpomocne.ten nurofen kludne od zubkov davaj.a stym venovani dietatu mi ani nemusis vysvetlovat-nas je taky isty,ako obcas sa zahra sam,alebo sa tu hra pri mne,ale fuska je to poriadna. 😝

patricia8655
17. okt 2009

Tak mame take iste deti je to fuska je pravda, dufam, ze druhe bude kludas 😀

zuzula25
17. okt 2009

ja si to tiez hovorim,ze druhe bude kludne,bude viac buvat....ako tu Noelko 🙂

ivetka5
17. okt 2009

Ahojte, ďakujem, že tse palčeky držali, pomohlo. Mám to za A, ale to bolo v pohode, bolo to skôr o tvorivosti, takže sme mali kolektívne na skupiny skúšku. Takže tak, zajtrajšia bude isto horšia, tak musím dnes ešte do toho kuk.
Zuzka, no neviem, tam sa hlavne jedná asi o ten bočný náraz, ja by som sa toho podsedáka bála, aj malý bráchov ho má, ale neviem, ja viem, isto je to ok, keď to vyrábajú a predávajú, ale ja ostanem radšej pri celej sedačke aj keď do 12 rokov 😉
Veru Noelko aj teraz hajinká, ale ráno som ho budila, lebo ma tatino išiel zaviesť. Tak dospáva.

zdenka112
17. okt 2009

ahojte o zuboch mi ani nehovorte.mojej viki vysiel prvy zubok v 14mes.a aj to po naraze na policku v linke.a druha bola stolicka.no prezili sme si muky.40 horucky,zabaly,krce a vzdy o 2 v noci.6 noci za sebou.ale behom mesiaca mala 14 zubov vonku.a teraz uz mame aj jednu 5 vonku.to som ani nevedela az ked mi to zubarka povedala. 🙂

ivetka5
17. okt 2009

Baby kde ste? Asi je to tou sobotou, hm? Ja som sama, tatino išiel s malým von, tak vegetím s nohou vyloženou, ale až zas tak nie, periem a zaváram cviklu. chcela som sa spýtať, len takú uvarenú odkedy môžu detičky papať, cviklu, sisa, ty si taký odborník🙂 😉 Ako ti ozi dopadla torta?

ivetka5
17. okt 2009

http://dnes.atlas.sk/regiony/600125/matka-v-roz...

Sila, a stavím sa, že jej to prejde že v afekte, to sú také bludy, keby aj tá predtým rodili v nemocnici ako majú, by sa to nemuselo stať. By som takým dopriala aj do budúcna mimčo.... 😠 😠 😠

zdenka112
17. okt 2009

no ja nemama na taketo osoby slo.strasne

zdenka112
17. okt 2009

pisem jak hotentot ale chapeme sa.ivetka ako noha uz je lepsie?