• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

20. októbra 2016 
Si vezmi, keď niekto veľmi túži po dieťatku a nemôže ho mať, a tieto môžu, a nevážia si to :frowning2: :pensive:
17. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.

bola som maleho vyvetrat von autom :grinning: boli sme u Matkovej prababky v Mikusovciach si vyzdvihnut tatina,pomahal sestrenici na stavbe.
zajtra ideme este do trencina pojdem mu kupit ten vlacik do tesca.
no ivetka som zvedava ako natlacis Noelka v 12 rokov do autosedacky,a sice ak bude stale taky drobnucky,urcite.no ved uvidime.teraz mame pozicanu autosedacku takze ma to tak moc nesuri-tato je úpolohovatelna do 18 kilov,potom by som sa asi rozhliadla az od 15 kilov.
ivetka cervenu repu klasicku len uvarenu mozes davat odkedy davas zeleninku
17. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej už lepšie, aj keď ešte bolí, čo je normál, ale ten 1-vý de´sa nedalo povedať, to bolo hrozné.
17. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka a v Tescu boli lepšie ceny na hračky? Inak v hypernove beží reklama, že na všetky hračky 50% zľava, nebola si pozrieť? Od 14-27. 10. myslím. ktovie, či tam majú aj FP. Ak by si našla kýblik lacnejší, daj mi prosím vedieť :wink:
No ale veď tie sedačky nie sú stále jednej veľkosti, sú tam vložky, kt. sa vyberajú. A videla som aj sedačku, čo sa šírka nadstavovala. No chudý možno, ale asi dlhý, ale sa mi zdá, že už tak nerastie, si to nabehol :grinning: ďakujem za info o repe, zajtra mu urobím:slight_smile:))
17. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v hypernove??ale to uz asi neukecam manzela,aby isiel este tam so mnou,no ved ale skusit to mozem :grinning:
17. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=407894
kukni ivetka,vy ste taky este malicky,vyzera byt super a je krasna
17. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este som sa chcela opytat,neviete z akej stranky by sa dalo objednat komplet rukavice,sal,ciapka??
17. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka zlatá, ale čo som si pozerala v CaA, tak bola za 8 tiež taká tankistická:slight_smile:)) Baranička. Neviem veru, ale ja my by sme potrebovali. Skús asi to CaA.
17. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tom C&A nemali supravy,nikde som ich este nevidela.a este si sa ma pytala,ci su v tescu lacnejsie hracky,ano su
17. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty už nakupuješ Ježiška v plnom prúde:slight_smile: Ja som tak min. rok pokúpila deťom v rodine ešte v septembri-októbri a potom som mala veget. A bolo to super, nemusím ísť do obchodu, ako niaky nadšenci 24-ho :grinning:
17. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tak my sme uz kupili aj malej laptop na jeziska ale ked sme ju brali od babky ho zbadala a bolo po darceku
17. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak v tesku maju celkom dobre ceny na hracky.aj pre vasich drobcekov :slight_smile:
17. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja radsej nakupujem takto skor,aby sme sa potom nemuseli tlacit v preplnenych obchodoch,to fakt nemusim.ale este nic nemam nakupene,len to odrazadlo a to bude mat asi na narodky.vsetko co som videla pre maleho mu potom babka s dedkom kupili.ale zajtra by som rada nakupila a uz aby som mala pokoj,maleho dam svagrinej do trencina,hadam u nej vydrzi a my nakupime
17. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdenka a kde si bola v tescu??v dubnickom??
17. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka boli sme v dubnickom,malu som radsej nebrala lebo asi by som ju od tych hraciek neodtrhla. :slight_smile:
17. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerala som aj nejake veci,no krasne bundicky kozusteky,no krasa. :slight_smile:
17. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a maly aj dobry vyber v dubnickom??bolo vela hraciek??
17. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som sa divila ze celkom hej.a co chces matkovi kupit?
17. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela som vlacik od FP a nejake hudobne nastroje
17. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaahojte :ň baby a neviete o nejkej stránke kde sú hračky z dreva- samé kocky vláčiky koníky,.. u nás nikdy nezaberali u malej hudobné hračky ale skôr taká klaasika a keď skúsim zapnúť niečo hrajúce malému tak nervačí až kým to nevypnem :sweat_smile: s takými jednoduchými sa akosi bavia viac, už máme drevené kocky(100ks) a tie majú úspech veľký a ešte by som chcela práve aj vláčik alebo niečo podobné drevené,...
17. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yvka aj v tescu mali drevenne hracky
17. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
ani nestiham docitavat, som uplne ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes cely den linearna algebra, ufff. a zas neviem, co na tej skole robim :sweat_smile:

ivetka, gratulujem k Acku, take u mna urcite nebudu :grinning:

idem spat, lebo som zaspala az 3,30, no skoda reci. po trojhodinovom spanku ist do skoly... :rolling_eyes: to bola asi moja posledna torta v zivote, pos.ralo sa mi na nej vsetko, co sa mohlo :rolling_eyes:
17. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame tiez tie kocky a moja mala chvilu sa s nimi zahra a potom len mama upratuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tesku mali aj drevenne puzzle take tie vacsie
17. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky, ja vas obdivujem ako si viete najst cas na konika, ja som asi nejaka mantava alebo co :grinning:
Ivetka, na aku skolu chodis, podla pasu mi pripominas jednu moju spoluziacku :slight_smile:
no na ten pripad s tym babenkom nemam slov,........... :frowning2:

a este nieco,ak niektora pouzivate plienky zn.Pampers alebo Huggies, ozvite sa, beriem objednavky za super ceny na vsetky velkosti pre okres Ilava a okolie.
Blizsie info cez IP.
Pekny vecer :wink:
17. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivetka ozaj som zbudla-gratulujem :slight_smile:
17. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja idem malej objednat tuto supravu :dizzy_face: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6892027
17. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak k tym skuskam - dnes nas matikarka potesila, ze priemer na studenta je tak 2,5-krat - to akoze na kolky raz sa im podari urobit tu matiku :sweat_smile:
17. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a nasa slecna asi dnes zabudla, ze sa boji chodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: davala pekne rekordy
17. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :wink: my už sme dnes hore od 4tej lebo herečka nevedela čo so sebou :sweat_smile: :rolling_eyes: som k.o. :pensive:

sisa kompletík je krásny,úžasný perfektný :dizzy_face: :dizzy_face: a myslím že aj cena ok, vaneske som minulý rok objednávala niečo podobné a to stálo až 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
vykašli sa už na matiku-ja som mala v 1.semestri 2x FX a nakonie acko :wink:

čo dnes idete variť ? mne sa tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: yvka no ja som ko.ked vstaneme o 7 ale o 4 to by bol brutal.my sme tiez nad takym kompletom uvazovali ale uz mame fialovy a este svagrova dala tolko veciciek pa dcere ze nemusim nic take kupovat. :slight_smile:
18. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok