Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
18. okt 2009

ahojte, tak mi to nedalo a sli sme na tu pohotovost. volala som najskor sestričke od nasho detskeho doktora apovedala ze mam ist radsej.
takze asi nam (dufam čoskoro.. 😀 ) pribudnu k dvom dolnym zubom nejake horné zubáčiky lebo sa nam vraj prerezavaju.
dakujem vam za rady a povzbudenie.
kazali mi dat jej sirup tak som dala a chutil jej a potom som jej davala mliečko a nechcela cez flasku ale ked som jej ho dala cez tu odmerku - ako striekačka - čo bola pribalena k sirupu tak cuckala lebo ju to asi nebolelo tak ked som jej to pomaly striekala, asi aj stovku mi zjedla. ale dufam ze mi potom nebude odmietat flasku ked jej to takto dam? chcem aby aspon niečo spapala..

a vraj mi ma vypit aspon liter tekutin denne a vtedy by nevadilo ani ze vobec nepapa. len neviem ako to do nej dam...

k teme babky sa nevyjadrujem...len sa ticho chichunam 😀

ivetka5
18. okt 2009

Zuzka, ďakujem, hej baví, inak by som tam nebola 😉 Už som dávno chcela ísť každý rok, ale nič tu také nebolo, len tá trnavská technolog. a to by ma v živote nebavilo 😅 Si si na mňa musela spomenúť v tej hypernove 😅 , keď tam nič nemali. Aj my pôjdeme, ale to TN Tesca, sa nedá s DCA porovnať, a už viackrát sa mi stalo, že tam mali tú istú vec ešte lacnejšiu. A zy koľko si nakoniec kúpila ten vláčik?

ivetka5
18. okt 2009

Veď ani nám nejak nefrflú, len povedia, vy ste to jedli, ale nech sa pozrú, že aká je chorá generácia, samá alergia, imunita, srdcovo.cievne, a pod....

ivetka5
18. okt 2009

Kvetinka, tak nech sa rýchlo prerežú, nás to tiež čaká, sranda, že už máte a my niišt. Že liter tekutín 😕 Veď to ja niekedy len vypijem, mala by som viac, len asi aj zabúdam. 😅

dzina
18. okt 2009

ivetka5, tak nie si moja spoluziacka 😀 ale velmi mi ju pripminas,...ja som chodila 3roky na sukr.skolu do TN a tam som mala velmi tebe podobnu spoluziacku,.....dalsie studium este uvidim,....tak vela zdaru a pevne nervy v skolicke 😉

sisa.b
18. okt 2009

ivetka, este mi pripomen, co to studujes 😀

kvetinka, tak nech ich mate rychlo vonku 🙂

ivetka5
18. okt 2009

Dzina, no ale škoda, už som sa potešila🙂 A ďakujem, snáď neošediviem do 3-ku🙂

Sisa, je to Učiteľstvo profesijných predmetov a praktickej prípravy a zameranie sme si dávali v 2. roč. ja mám ekonomika a administratíva.

dzina
18. okt 2009

No ja som mala dost tie 3roky a ootom ,povedali sme si ze chceme uz babo 😵 , tak skola pockaaa, ta neutecie 😉

zdenka112
18. okt 2009

kvetinka ked vidu bude uz dobre a mala vsetko dozene viem podla mojej. 🙂

ivetka5
18. okt 2009

Pôjdem už off, do vane a lahnúť si, mala som ťažký víkend🙂 No a ráno idem si dať doložiť sádru 😀 a ešte s malým k dokimu, tie palčeky sa mu celkom nezahiňojili, tak nám asi dá ATB 😒 Nie som nadšená, ale nechcem, aby sa mu niaky zápal do krvi či telíčka dostal. potom sa ozvem, ako same dopadli, prajeme ešte krásny nedeľný večer. 😵

kvetinkaaa
18. okt 2009

no inak aj ja ked som kojila a ked som bola tehu som pila vela aj 3-4 litre a teraz fakt snad liter. zabudam.
mozno musim ist malej prikladom 😉

no ved aj preto sa bojim ked nepapa lebo sme prve tri mesiace malo priberali a konečne sa to rozbehlo tak o to viac som sa zlakla..

inak preberali ste vianocne darceky ja som sa este stale asi nezobudila lebo mi to pride ze to ma este čas...a nemá!

sisa.b
18. okt 2009

jaaaj, ja ze to yvka bude profesorka 😅

yvka1
18. okt 2009

sisa nestraš 😉

yvka1
18. okt 2009

takže že moja svokra kecá do jedenia-no nech sa páči, ju aspoň vek ospravedlňuje. Teraz som si ale len tak pozerala albumy a našla som jednu supermaminu,ktorej synátor papal v 8 mesiacoch Siestu a v 11 úplne v pohode párky 😖 😨 😅

sisa.b
18. okt 2009

yvka, ved tu maju tie maminy aj temu a predbiehaju sa, ktora co da svojmu dietatu skor 😅

zuzula25
19. okt 2009

ahojte.

kvetinka fuuha,ze liter tekutin,to nedam ani ja do seba 😝 a kde ste boli na pohotovosti??v dubnici??kto tam bol??

ivetka za vlacik som dala necelych 24,ale teda sa mi viac paci ako ten drahsi.

mkatka
autor
19. okt 2009

Ahojte

tak tu máme zase pondělí a vypadá to na hezký den. A prý se má během týdne dokonce oteplovat 😵 jupí. No neže bysme nekoupili o víkendu Vojtovi zimní boty...no nic. Však je užije doufám.

Ode dneška mají dostat v tom stánku na tržnici zimní věci, tak se tam půjdu podívat, nějaký podšitý gatě pro Vojtu....

Jak mám vyprat z oblečení genciánku. Mrcha drží jak židovská víra 😠 že by lázeň z perkabonátu

Sisa, nebudeš prodávat nějaké ittky SIO v Mku?

Yvka, nechápu, jak to zvládáš po ránu odvést Vanesku pěšky, my to stíháme tak tak autem do těch půl 8.

zdenka112
19. okt 2009

ahoj te dievcate 🙂 katka v prvom rade ti chcem poblahozelat prajem vela zdravicka a nech vam malinka robi len radost.co dnes baby chystate?ja pockam na postarku a pojdem do skolky s malou. 🙂

zuzula25
19. okt 2009

my sme sa akurat vratili z prechadzky,stretli sme Vojtiska na prechadzke s detickami

maly dospava v kociku

katka na tu gencianku ti neporadim,to drzi ako svina 😠

ivetka5
19. okt 2009

Ahojte, tak malý dostal na tie palčeky nakoniec ATB, čo som tak nechcela, ale nič nespravím. ☹ Ja mám o kilo viac na nohe, doložili mi tú sádru a o 16 dní kontrola, veď ma porazí.-( 😠 Ale budem chodiť aj von, naučím sa cupitať, ale len tu okolo baráka asi 😀

Zuzka, tak vidíš, lacnejší a aj lepší 😉 Veru išla by som aj do Veverici, Zuzka, ak by si išla, pozri prosím, či majú niake pekné zimné čiapky. Dík 😵

ivetka5
19. okt 2009

Sisa, ani ja netúžim byť pani profesorka 😀 Ale škôlku by som brala, ale zas platovo by sa aj do SP oplatilo. Štátna správa 😀

ivetka5
19. okt 2009

ŠS, preklep

zdenka112
19. okt 2009

ahojte tak dnes sme do tej skolky nesli prisla necakana navstva.tak zajtra. 🙂

zdenka112
19. okt 2009

ivetka tak s tou sadrou nezavidim dufam ze sa ti to rychlo zahoji.noelko nech sa rychlo uzdravi. 🙂

mkatka
autor
19. okt 2009

Zuzka - byli venku??? Tý jo a kde? Vojta má dneska sice teplé gatě a zimní bundu ale takové spíš tenisky....zimní mi přišly ještě moc teplý. snad nepřijde nastydlej, jsem dneska ani nebyla venku

zkusila jsem to namočit do soli na skvrny (perkarbonát sodný) a tváří se to nadějně. ještě počkám, až to vyndám z nálevu a dám vyprat. pak dám tip 😉

Zdenka...díky 😵 ty jsi nová, že? Jsem tě zaregistrovala jen dneska, co jsem dočítala poslední 2 stránky.

zuzula25
19. okt 2009

katka isli akokeby uz naspat do skolky hore tym kopcekom,ja tu blizko byvam.ja by som si ho ani nevsimla,ale ucitelka mu hovorila aby sa pekne drzali za ruky,tak som sa potom obzrela a bol to on.videla som ich az po pol 11,takze uz bolo teplejsie.inac rano bola riadna kosa
ta sol na skvrny sa moze davat aj na svetriky??uz to mate niekto odskusane??

kvetinkaaa
19. okt 2009

ahojte

zuzka hej v dubnici sme boli a bola tam jeeej neviem si spomenut na priezvisko ale starisia bola a menom Irena.
uz viem Jankechová.
bola mila ale vraj len zubky.
a dnes p. Kadlubiak jej robil ten vyter z konečnika čo kazali a vravel ze ma aj hrdielko asi zapalene. ale nedal antb.vraj ju mam sledovat. bojim bojim.

lenka0402
19. okt 2009

Caute kocky
No moji dvaja chlapi akurat drichmu,tak mam chvilu veget 😉 Dnes je MM niaky ufrflany,tak len nech spi 😀

Ako vidim nakupi v plnom prude,ja sa akurat obzeram po niakom stromceku,pretoze stary sme vyhodili 😒
Bola som mrknut aj v kaufe,v letaku bol vykresleny taky celkom pekny za 25 ecok a mal 180cm..No ale ziadna slava tak som sa hned aj otocila spet 😝

Ivet tak mas co nosit na nozke co?ked sa s tym naucis chodit ani nepocitis ze to mas 😉 a nedali ty aspon barlu?
To by pomohlo,ci nie?Aspon by si ju tak nezatazovala.

Yvka som ta vcera vydela pred panelakom..som isla z maminu okolo teba si sa rozpravala z niakym dievcatom a kolisala maleho.Okolo 18 tej. 😉 Ty tam byvas?

lenka0402
19. okt 2009

Noelkovi a Miske prajeme ryyychle uzdravenie 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa.b
19. okt 2009

ahojte.
zrovna som sa vytocila, ako vas citam. na vsetko ti doktori pchaju antibiotika, staci, ze si clovek len kychne 🙄

ja som bola na odberoch u doktorky v tn a teraz poobede u zubara. vytiahol mi kusok, co mi od aprila nechal, preto mi to nezarastalo a zas mam o dalsi zub menej, ta 8ka potvora sla von. ukecal ma, ze sa to neoplati zachranovat, lebo som to mala az ku korenu otvorene a vraj by som mu aj tak do mesiaca pravdepodobne prisla opuchnuta a to uz by isiel tazsie von. tak mi ho rovno vytiahol. no naco mi museli narast aj tie osmicky neviem 🙄 a rozculuje ma, ze niekto si poriadne zuby ani neumyva a zubara v zivote nevidi a ja drhnem ako diva + dentalna nit + ustna voda niekolkokrat denne a stale problemy ☹