Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
20. okt 2009

Katka, treba aj potvrdenie od gynekológa, že si chodila na prehliadky myslím 😉 Aj nám dali 1000-ku, rovno tam ostala na dane a smeti 😅

zuzula25
20. okt 2009

ivetka praveze to nema nikde inde,len okolo pusinky,niekedy to vobec nie je vidni,inokedy ich tam ma dost,myslim ze v suvislosti s jedlom to nema,alebo v podstate papa kazdy den rovnako.aj mu to natieram,po sudocreme to pekne zmizne,aj calciovku som skusala

ivetka5
20. okt 2009

Zuzka, aj zo slín to môže mať. Ale radšej sa spýtaj mudr. keď tam pôjdeš 😕

yvka1
20. okt 2009

zuzka malej sa to vyhodilo vždy okolo úst keď sa ochladilo a mala oslintanú pusinku. Pomáhal mi na to SOS krém z Nivey.

zuzula25
20. okt 2009

yvka dakujem,mam doma vzorku z toho a presne ako pises vyhodilo sa mu to,ked sa ochladilo.diiiky

sisa.b
20. okt 2009

zuzi, ja si tiez myslim, ze to bude mat len uslintane a vetrom oslahane.

zuzula25
20. okt 2009

baby ste ma ukludnili,som sa zlakla,ze nejaky exem 😝 tak vzorku toho kremu som nenasla,zajtra ho pojdem kupit

mkatka
autor
20. okt 2009

Já za to malý koupím kolotoč nad postýlku. Jsem chtěla původně nový a až na vánoce, ale píší do 5 měsíců, na vánoce bude mít už 3, tak ať si to užije, koupím ho hned a z druhý ruky, však to není nic, co se omaká, jen to visí nad postýlkou a je to prakticky větš. zánovní. Do tisícky se vejdu 😉

Jo a dobrá zpráva - tu genciánku jsem z oblečení dostala do poslední tečky. Perkarbonát je prostě jednička 🙂

ivetka5
20. okt 2009

Zuzka, ja ho mám doma, ak by si išla zajtra okolo, prídi preň.

ivetka5
20. okt 2009

Katka a kde si ho kúpila, ten perkarbonát? Inak jané, že kúpiš, aj ti ešte zostane, my sme kupovali z FP motýlkov, je krásny, ale hlavne preto, že sa dá z neho urobiť neskôr lampička do izbičky 😉 My sme za nový dali cca 1400, -sk, ale bol kupovaný v ČR, tu bol o dosť drahší, vtedy okolo 1900,-

sisa.b
20. okt 2009

katka, ja mam tiez novy z tesca v akcii za 379 sk 🙂 hra mozartovu uspavanku a ma plysove zvieratka.

ivetka5
20. okt 2009

Zuzi, teraz som ho pozerala, je otvorený, ale iba raz som malému skúšala. Ako chceš.

yvka1
20. okt 2009

zuzka ale ak ti pomáha na to sudocrem tak to SOS nepotrebuješ,lebo ono stačí aby to zmizlo, zopakuje sa to pravdeopodobne aj tak. Vaneske sa to opakovalo až kým nezačala poriadne slinky prehltať-tož neviem či sa to neobjaví u nás zasa lebo ona ich vlastne poriadne neprehĺta doteraz 😅 😀

ivetka5
21. okt 2009

Ahojte, kde ste všetky?

zuzula25
21. okt 2009

ahojte,ivetka diky,uz som ho kupila,neskoro som precitala,ze ho mas

z prechadzky sme doma a bilancia dnesnych stretnutych:nikto 😀

dream.d
21. okt 2009

ahojte. drobec zaspal a ked sa zobudí ideme do ilavy do lekárne, idem si konečne kúpiť t.test.
😀
My máme z vonku také akoby vyštípané líčka ked tam je zima, asi ho musím predtým natierať nejakým krémom, doteraz som iba olejovala po kúpaní.

zuzula25
21. okt 2009

dream potom daj urcite vediet ako dopadol testik.aj by ste prijali druhe??len nedavno si mi chytala brusko v robote a este ti hovorim,nechytaj ho ostanes tehotna a bol tam aj Vlado a on na to,ze nevadi a nakoniec je z toho maly Vladko....teraz si komu chytala brusko...bude z toho mala Lubka 😀

tiez som dnes zacala mazat kremom proti chladu a vetru

ivetka5
21. okt 2009

Zuzka, ten je myslím z Nivei, že? Proti chladu a vetru, lebo keď som robila v drogérke, tak bol k nedostaniu, každý ho kupoval. Asi si ho poriešim aj ja. Tak nakoniec tie rukavičky prídu za mnou🙂 Ide niekto, ich známy týmto smerom, tak v sobotu ich mám, tak super 😉

Dream, tak neviem, či držať palčeky, alebo nie. Ale asi áno, hm? 🙂

zdenka112
21. okt 2009

ahojte my mame tiez ten kremik cize uz len trosku. 😝

zdenka112
21. okt 2009

dream my budeme tiez drzat palceky nech ti vide test akokolvek.ved deti su radost. 🙂 my sme mali dnes pad z postele.tato odisiel do prace mala ku mne a potom som len pocula ranu..ale je len mala modrina.neni badat ze bol pad,dnes je vysmiata jak slniecko 🙂

zuzula25
21. okt 2009

zdeni tak u vas letecke rano??chudatko,ale naststie deticky rychlo zabudaju na bolest.

ivetka ano je z nivei,ja som snim velmi spokojna,je taky husty a staci ho malinko

zdenka112
21. okt 2009

ale rana to bola riadna.trosku si poplakala ale asi z toho ze sa aj zlakla.ale ked som volala tatovi tak uz sa stazovala a to este bude ked pride domov ukaze mu aj miesto cinu no vsetko.ozi zuzka vy kedy planuje druhe?sestricku?

zuzula25
21. okt 2009

zdeni planujeme,ale asi s odstupom 4-5 rokov,ja viem nie je to idealny odstu pre deti,ale chcela by som trosku potom vybehnut z kolobehu materskej a vratit sa aspon na rok do roboty(mna robota bavi 😀 ) a ci sestricku??brala by som do paru,ale aj ked bude bratcek nevadi 🙂

sisa.b
21. okt 2009

ahojte.

uz mam vysledky aj moje aj mojho ex a obaja to mame na ... 😝 ja hlavne cholesterol a on hlavne tie triglykoidy ci co su to 😅 no chuda sarka, mala co zdedit. este ju cakaju krcove zily, to mame tiez v rodine aj ja, aj mama, aj babka...
takze idem totalne zmenit nas jedalny listok a vlastne celu zivotospravu.

dream, budem drzat palceky, nech ti to vyjde podla tvojej spokojnosti 🙂

zdenka, u nas boli pady, ked bola mensia, teraz si uz dava pozor. a to mame dost vysoku postel oproti standardu. modrina sa rychlo strati a vsetko bude v poriadku 🙂

zuzula25
21. okt 2009

no sisa to teda mate na...,ale neviem ci sa tomu vyhnete zivotospravou,ale urcite to mozete ovplyvnit,genetika a dedicnost je svina,moja mamina ma 50 kilov aj s topankami,mastne vobec nejedava,uprednostnuje dost ryby a olivovy olej a ma vysoky cholesterol-berie lieky,po babke
manzel bol tiez na preventivke a ma len trosicku zvyseny choles. a ja nastastie nemam

ivetka5
21. okt 2009

Sisa, tak to teda ja tá deidčnosť na pr...ku. Ale človek s tým asi nič nenarobí, ja sa tiež bojím, že malý zdedí po tatinovi.... Ale ovplyvniť isto sa dá, nepapať mastné a vysmážané. Držíme palčeky 😉

Zuzka, tak ho vyskúšam. Zajtra sa zastavím v obchode, ideme na kardio sa malým a potom asi zostanem u našich, a keď pôjde tatino z práce,. tak nás vyzdvihne.

Zdenka, skoré uzdravenie z modrinky.

Dnes ná akosi prehnalo, vodnaté, ale doki hovoril, že to môže byť z ATB, tak až dnes sa to prejavilo. Stačí, keď mu začnem dávať Biogáju? Ja som s ňou bola maxi spokojná, len neviem, či sa môže aj pri hnačke, asi hej, keď to má upraviť mikroflóru, či čo.

sisa.b
21. okt 2009

ivetka, urcite mozes davat, dievcata davaju probiotika aj ako prevenciu 🙂 hlavne, ked davas atb, probiotika zmiernuju ich skodlivy vplyv. takze sa neboj.

ja idem kupit odoprucane vyzivove doplnky, tak som zvedava, ci to tu najdem niekde, lebo minule ma tu s tym C-ckom normalne vytocili - ze len na objednavku 🙄

dnes som malu objednala na alergologiu do trencina na buduci utorok, tak som zvedava, co nam tam doktorka povie

zdenka112
21. okt 2009

mne povedala ze tie probiotika mozem davajt preventivne.ja som ich vacsinou davala raz za tyzden,ete ked bola taka mala ako vy mate deticky

ivetka5
21. okt 2009

Ďakujem za rady, tatino pôjde kúpiť🙂 😉

Sisa, prečo do TN? Aj v Ilave sa mi aspoň zdá ybť dobrá alergologička, či ďalšia z rodiny? 😉

zuzula25
21. okt 2009

sisa ake odporucane vyzivove doplnky??