Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
20. dec 2008

caute babule,
vitaaaj Sisa 🙂 ako si to zlato napisala ze "vymenila manzela" 😀 mas pekne deticky, ved keby si nemala co robit tak pridi na kavu 🙂 ak kojis na caj 😀

tak baby dnes som sa pustila do opravnych lineckych tak mam zamiesene cesto, a nerobila som uz z tych zlatych klasov ako vcera, ale davala som cerstve maslo miesto palmarinu, tak zajtra dam vediet ked to upeciem ktote je chutovo lepsie

centik
20. dec 2008

haloooooooooooooooo dubnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3558
20. dec 2008

sisa tak to sme susedy. ja byvam pri mestskom urade. tam sa dobre byva,co? to bol moj sen mat na 105ke trojizbak. 😠 😠 😠 ale ked sme kupovali tak ziadny nebol. ☹ ☹ ☹

centik nemas ani s kym klebetit,co? mna uz drahy karha. ma nervy supe mi mandarinky a ja pri pisani ani neviem ze uz som ich zjedla. tak ma vyhana umyvat kupelku. a to on sedi pred telkou a kuka biliard. no tak to ma smolu. chcel by ist na net, ale nepustim ho. centik a zidne opravne nerob.kasli na to, chod do obchodu a kup. mne aspon kupovane menej chutia tak menej zjem. a hotovo. ale proberat priberam stale. ktovie preco????

tanidlo
20. dec 2008

Ahoj Sisa, aj my sme radi, ze si tu 🙂 A sme tu kazdy den, len niekedy fakt nestihame, ako pisala Zuzka, ja som sa sem napriklad od obeda dostala az teraz..

tanidlo
20. dec 2008

Jani haloooo..no kde siiii ? Teraz sme tu zas my 😀 😀 😀 Uz si aj piekla tie opravne, alebo ides az zajtra ? Drzime palce, aby sa vydarli lepsie..ja teda mozem aj kupovane, ale musia byt fakt dobre, aj ked zas take, ako robila moja babka, tak take uz asi nikto neupecie..nuz, uz mam smolu 😢

centik
20. dec 2008

tu sooom 😀

centik
20. dec 2008

TAni ja tie opravne zajtra musiiim piect cesto mam uz zamiesene, uz sa namna skeri v chladnicke 😅 ale co aj keby nebolo... ja som vsetky linecke teda skoro vsetky sprepacenim "zozrala" teda trochu mi aj MM pomohol 😀
baby alebo Zuzi to ked upecies tak sa nezlakni ze niesu dobre, to prave pride az ked ich natries dzemom a oblejes cokolaaadov mnaaaam ani som nevedela ze viem tak dobre piect 😀 😀
takze zajtra peciem tie maslove a okrem toho asi utekam kupit este tie palmariny a zate klasy a robim druhu davku

3558
20. dec 2008

to sa aj oblieva cokoladou??? som z toho paf. dobre babulky idem spat,prave som doupraatovala dom, a mam uz uplne vsetko, len mi chybaju tie linecke.
a akoze som na materskej tak som sa az dnes dozvedela ze vianoce su v stredu a nie vo stvrtok.
aspon vidite aky mam prehld vo svete. 😠 😠 😠

centik
20. dec 2008

bubu bububu

centik
20. dec 2008

nebojte to som len ja 😀

centik
20. dec 2008

zuzi mozes to kludne namocit do cokolady to je potom mnamky, ja som to spravila tak ze som to jednym koncom uz zlepene namocila tu cokoladu som mala roztopenu v taniery, ja tu varovu davam do mirkovlnky s cerou,

reklamka233
21. dec 2008

Ahojte babule. Je dobré čítať si ako si dopisujete. Chcelaby som sa spýtať na váš názor. Menštruácia mi mešká už vyše dvoch týždňov, mávam časté bolesti v brušku, hlavne v podbrušku, som unavená sem tam ma boli aj hlava a mávam stavy kedy je mi na zvracanie. Tehotenský test som si robila ked mi menštruácia meškala tyzden a vyšiel negativny. Tak teraz neviem či si mam kupiť ešte jeden alebo to je niečo iné....viete mi poradiť?Dakujem vam za to 😝

centik
21. dec 2008

no ja ti poradim skocit k dr 😉

reklamka233
21. dec 2008

no dakujem uz sa tam aj chystam v Pondelok...on to vie zistit hned?ked ma prezrie?

centik
21. dec 2008

neviem, podla toho kedy si mala poslednu MS, v takom 5tom tt by to uz mohol vidiet aj ultrazvukom ale z krvi to zisti urcite

reklamka233
21. dec 2008

no idu sviatky čiže sa to u neho natiahne.....ale inak diky 🙂

tanidlo
21. dec 2008

Jani, tak ako pecies pecies dievcicka ? 😀 😀 😀 Ako sa dari ? My akurat konzumujeme napecene, co este zostalo s kavickou 😎 Dnes si zas bola nejako dlho hore v noci, zeby kvoli Bibke ?

centik
21. dec 2008

TAni este nepeciem, taky tu ostal neporiadok zo vcera ze neviem co skor, este so m ani varit nezacala 😠 spat sme sli az o 2hej, ale Bibka spala nastastastie

3558
21. dec 2008

ja len na skok za chvilu pride kamoska a ideme kupovat jeziska aj s malym.
reklamka daj si este raz test.kup si v tescu alebo kde, a vyskusaj. obcas blbnu.
caute vecer sa ozvem, pojjdem na tie linecke...

moni1412
21. dec 2008

zuzi ty si v zahranici teraz? to uz fakt pojdes o 3 mesiace do prace? my sme od vas skoro o tolko starsi a neviem si predstavit ist do prace 😒 obdivujem ta 🙂

reklamka233
21. dec 2008

Zuzka dakujem vyskušam

centik
21. dec 2008

reklama na ticho, posledny krat znie.. na na na na

centik
21. dec 2008

Zuzi este ze si mi to pripomenula, ja mam od rana vytiahnuty palmarin idem ho kuknut ci sa neroztopil 😀

tanidlo
21. dec 2008

Centik..Ti je nejak do spevu 😀 😀 😀 Ale ved ked sa vydarili tie linecke, tak sa ani necudujem, kedy mozem prist na kostovku, kym ich vsetky zjes ? 😎 😉

centik
21. dec 2008

uz su zjedeneeeeee he he he
ale nie sak sa dohodneme volakedy ked mala bude fit tak pridite, ale uz asi nebudu linecke 😀

tanidlo
21. dec 2008

Ale jasneee..nieco poriesime po Novom roku, aj bez lineckych 😀 😀

Sa nam ten gmail nejako sekol, ani sme nestihli dokecat 😠

centik
21. dec 2008

Tani ja som sa omylom odhlasila 😀 😀 😀 😀 😀

tanidlo
21. dec 2008

Jani, to nebolo len tym 🙂 Maju tam teraz nejaky problem, ako mi to hlasilo..aj mna potom vyhodilo a neda sa vobec prihlasit, tak mozno neskor..

tanidlo
21. dec 2008

Dnes si nebola predavat vinko ? My sme aj chceli ist pozriet, ale maly zaspal a nejako sa nam nakoniec ani nechcelo, tak sme skysli pri PC a TV.. 😀

centik
21. dec 2008

TAni bola som tam cca hodinu od 16tej do 17tej potom doslo vino 😀 tak sme sli domov