• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
že by odrežem prst v spánku ? :wink:
23. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem c by mu nechybal :grinning: ale ma ich dost nie?
23. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. iba vas sem-tam čitam ale nie je čas ani napisat. stale sa trapime s papanim. niekedy sa napapa sama niekedy musime striekačkou. nasilu jej nedavam na tu striekačku otvara ustočka asi ju to neboli ako ked ťahá z flasky.

ivetka no veru v pondelok sme boli na ten ster to si nas vtedy videla ale dnes osm tam volala a vraj je to ok.
a ked si ma videla isto si videla aj to aka som bola naštvata :sweat_smile: neviem doteraz čo si mysliet, na pohotovosti v nedelu ze zuby a dovidenia (prelozene a v skratke) no a v pondelok u Dr. ze aj hrdlo ma chytene. tak som mala zmiešane pocity a mam doteraz. stale sa mi zda taka ista, hrdlo ani zlepsene ani zhorsene, sem-tam zakasle.
a včera jej stale pulzovala fontanela a pit nechcela a potom ju mala az taku prepadnutu to som sa zlakla ale o par minut zase bola ok. fakt sa o nu strasne bojim.

my ideme na srdiečko do IL v utorok tak sa asi zastavim aj k DR nech mi ju pozrie či uz je ok.

yvka zuby budu onedlho neboj. keby to aspon bolo tak ze sa menej trapite ale isto je jedovaty a zuby nikde ze?
inak ja mam novy gel na dasienka asi sa vola citrovital kupila som ho v lekarni v kauflande a zda sa mi o moc lepsi ako calgel. natriem jej to idem odsat soplik a ked ideme papat uz je ok.
par minutiek a učinok je tu :wink:

no som sa rozpisala a aj tak som zabudla milion veci. teda este DM vitaj si mi znama :grinning: haha inak ved aj Ivetka bola s nami v nemocke neviem teda či ste sa neobišli.

papa
23. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tebe tusim tu v lekarni neodporucili kamistad gel na zubky, co davas namiesto neho?
23. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka :frowning2:
23. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa mne praveze odporucili kam istad gel a som s nim velmi spokojna

boli sme sa vonku prevetrat,sice mrholilo,ale bolo prijemne,nefukal vietor
23. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som počula len o tom calgele tak som kupila ten a tento druhy som si pytala v kaufl. ze niečo čo ma dlhsi učinok a len tento vylozila a rovno blokovala tak som neriesila a vzala. teda este som aj zaplatila :grinning:
23. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja som myslela, ze ten ti prave neodporucili :confused: vcera som citala pribalovy letak a teda dojciace zeny ho nemozu, ale male babatka ano. to je divne... a hlavne to jeho zlozenie.
tak nic, ja len ked ma sfukli za tie nase goralky na zubky :unamused:
23. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ktory ti to neodporucili?
23. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktoze ta sfukol??a co vidis zle na zlozeni??podla mna tam nie je nic takeho hrozneho.oni skoro vsade pisu,ze dojciace nie.je tam mesoacain,alebo lidocain-tam bolo ivetke povedane v lekarni,ze babatkam do polroka nie,kvoli moznym porucham srdcove rytmu,ale zas ho nedavas vo velkom mnozstve,ja davam tak v mnozstve, polovicneho hrasku a este menej.no ale polozme si otazku,co v dnesnej dobe neskodi???
23. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no ved jasne, ja stale pisem, ze kazda sa snazime to najlepsie pre svoje dieta, hlavne ho nezabit :sweat_smile:
no ja som sa dala na goralky, lebo pomahaju pri prerezavani zubkov a takisto pri chorobach + pouzivame jakoubek olej, takze radsej prirodzenu cestu nez chemiu. a prave pre tie goralky - ze sa uskrti, roztrha ich a poje ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pritom o nich ani nevie, ze ich ma na krku
23. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké gorálky na zúbky??
23. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestraste s tymi gelmi :wink: sisa rychlo piš čo vies..
ja som na tychto dvoch nenasla ze sa nemozu iba obmedzenie kolkokrat do dna.

a čo ta fontanela neporadite mi niekto, ake s tym mate skusenosti? pulzuje jej aj ked vypije po papani 50ml vody.
23. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :wink:
23. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o goralkach neviem ani ja?
23. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je náhodou to pulzovanie úplne normálne ?? :sweat_smile:
23. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka neviem ja som čitala ze ked je smadna, niekto hovori ze ked je unavena. ale včera ju mala az taku prepadnutu a nepulzovala tak preto som taka vystrasena.
23. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka, neviem nic speci, len to, ze je to chemia, ktorej sa chcem vyhnut, preto som zvolila prirodnu alternativu - goralky + jakoubek

zuzi, zda sa mi to divne, ked to detom v urcitom mnozstve povolia a dojciacim zenam nie. to akoze cez mlieko toho prejde viac, nez ked mu tym priamo natries dasienka? :unamused:

no ja uz som do nej dala chemie dost (atb + ockovania), preto citam a hladam ine moznosti. stale je soplava a ukaslana, hyperaktivna, ... uz sme nabehli na megaskorbicku liecbu, tak som zvedava, co nam to urobi

pred chvilou si zakusla jazyk, krv jej tecie a ona sa dalej na mna rehnila, ked som sa sprchovala :sweat_smile:
23. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a stratila som dalsie kila, ani neviem, ako :fearful: :confused: uz som na predtehu vahe, len tie nohavice sa akosi scvrkli :angry: :grinning:
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa no to mas super. ja veci obliečiem vsetky akurat mi pupček trči z tričiek...ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka, mne pupok trci uz par rokov - po prvom porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si zvyknes :grinning:
23. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skor by som sa ho rada zbavila :D
ale včera tu bola kamoska a usudila ze ked stiahnem brucho tak mi ho nie je tak vidno. ale ked ja som si z tehotenstva zvykla na vyvalený :grinning:
sisa a kolko vazis ako mozem vediet? a po3och detoch ...sak neblázni uz modelky nebudeme :grinning:
23. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne by sa tiez zisiel dat dole brucha ale nejako to nejde.ked som otehotnela mala som 70 a teraz 63ki,tak to je dobre nie?
23. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka, ja velaaaaa :grinning: nastupnu vahu som mala 76, pred porodom 98 a z porodnice som sla s vahou 94 :rolling_eyes: no dnes uz som mala 75,8 :sweat_smile: ja som tazka vaha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
23. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa,ze tazka vaha :grinning: :grinning: :grinning: ale ty si aj vysoka,vobec nie su na tebe vidno tie kila

a to brucho-no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja ked som chodila na zilinsku univerzitu, tak som za dva tyzdne stratila 6 kil, to som mala 66kg a teda taka chuda som v zivote nebola :sweat_smile: rifle si este stale opatrujem ako nejaky ciel do buducnosti :grinning: :grinning: :grinning: no moc si nefandim.

s bruchom a prsiami sa uz asi nikdy nezmierim, no su moje a musim s tym zit. stale si hovirim, ze pokial si prsia nezakasam do nohavic, tak je dobre :grinning:
23. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez hovorim s tymi prsiami a to mam len po jednom porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat citam, ze firma Baxter (vyrobca vakcin) si nechala patentovat vakcinu proti prasacej chripke pol roka pred tym, nez sa objavila :angry: :angry: :angry:
23. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srry, to nepatrilo sem :sweat_smile:
23. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja som ich mala tiez tak uz po sare, s nou som nastupovala do porodnice s vahou 105 kil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prsia som mala vacsie ako ona hlavicku. no schudla som rychlo - kazdy tyzden kilo a v porodnici som nechala na rozdiel od teraz trojnasobne viac kil. takze pekne mi po schudnuti ovisli :unamused: :confounded:
23. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok