Stretnime sa
mkatka
20. jún 2008

Dubnica nad Váhom

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂
yvka1
23. okt 2009
že by odrežem prst v spánku ? 😉
zdenka112
23. okt 2009
no neviem c by mu nechybal 😃 ale ma ich dost nie?
kvetinkaaa
23. okt 2009
ahojte. iba vas sem-tam čitam ale nie je čas ani napisat. stale sa trapime s papanim. niekedy sa napapa sama niekedy musime striekačkou. nasilu jej nedavam na tu striekačku otvara ustočka asi ju to neboli ako ked ťahá z flasky.

ivetka no veru v pondelok sme boli na ten ster to si nas vtedy videla ale dnes osm tam volala a vraj je to ok.
a ked si ma videla isto si videla aj to aka som bola naštvata :-N neviem doteraz čo si mysliet, na pohotovosti v nedelu ze zuby a dovidenia (prelozene a v skratke) no a v pondelok u Dr. ze aj hrdlo ma chytene. tak som mala zmiešane pocity a mam doteraz. stale sa mi zda taka ista, hrdlo ani zlepsene ani zhorsene, sem-tam zakasle.
a včera jej stale pulzovala fontanela a pit nechcela a potom ju mala az taku prepadnutu to som sa zlakla ale o par minut zase bola ok. fakt sa o nu strasne bojim.

my ideme na srdiečko do IL v utorok tak sa asi zastavim aj k DR nech mi ju pozrie či uz je ok.

yvka zuby budu onedlho neboj. keby to aspon bolo tak ze sa menej trapite ale isto je jedovaty a zuby nikde ze?
inak ja mam novy gel na dasienka asi sa vola citrovital kupila som ho v lekarni v kauflande a zda sa mi o moc lepsi ako calgel. natriem jej to idem odsat soplik a ked ideme papat uz je ok.
par minutiek a učinok je tu 😉

no som sa rozpisala a aj tak som zabudla milion veci. teda este DM vitaj si mi znama 😃 haha inak ved aj Ivetka bola s nami v nemocke neviem teda či ste sa neobišli.

papa
sisa.b
23. okt 2009
zuzi, tebe tusim tu v lekarni neodporucili kamistad gel na zubky, co davas namiesto neho?
sisa.b
23. okt 2009
kvetinka 😞
zuzula25
23. okt 2009
sisa mne praveze odporucili kam istad gel a som s nim velmi spokojna

boli sme sa vonku prevetrat,sice mrholilo,ale bolo prijemne,nefukal vietor
kvetinkaaa
23. okt 2009
baby ja som počula len o tom calgele tak som kupila ten a tento druhy som si pytala v kaufl. ze niečo čo ma dlhsi učinok a len tento vylozila a rovno blokovala tak som neriesila a vzala. teda este som aj zaplatila 😃
sisa.b
23. okt 2009
zuzi, ja som myslela, ze ten ti prave neodporucili =-) vcera som citala pribalovy letak a teda dojciace zeny ho nemozu, ale male babatka ano. to je divne... a hlavne to jeho zlozenie.
tak nic, ja len ked ma sfukli za tie nase goralky na zubky :-|
sisa.b
23. okt 2009
zuzi a ktory ti to neodporucili?
zuzula25
23. okt 2009
ktoze ta sfukol??a co vidis zle na zlozeni??podla mna tam nie je nic takeho hrozneho.oni skoro vsade pisu,ze dojciace nie.je tam mesoacain,alebo lidocain-tam bolo ivetke povedane v lekarni,ze babatkam do polroka nie,kvoli moznym porucham srdcove rytmu,ale zas ho nedavas vo velkom mnozstve,ja davam tak v mnozstve, polovicneho hrasku a este menej.no ale polozme si otazku,co v dnesnej dobe neskodi???
sisa.b
23. okt 2009
zuzi, no ved jasne, ja stale pisem, ze kazda sa snazime to najlepsie pre svoje dieta, hlavne ho nezabit :-N
no ja som sa dala na goralky, lebo pomahaju pri prerezavani zubkov a takisto pri chorobach + pouzivame jakoubek olej, takze radsej prirodzenu cestu nez chemiu. a prave pre tie goralky - ze sa uskrti, roztrha ich a poje ... :-p pritom o nich ani nevie, ze ich ma na krku
yvka1
23. okt 2009
aké gorálky na zúbky??
kvetinkaaa
23. okt 2009
baby nestraste s tymi gelmi 😉 sisa rychlo piš čo vies..
ja som na tychto dvoch nenasla ze sa nemozu iba obmedzenie kolkokrat do dna.

a čo ta fontanela neporadite mi niekto, ake s tym mate skusenosti? pulzuje jej aj ked vypije po papani 50ml vody.
yvka1
23. okt 2009
aha 😉
kvetinkaaa
23. okt 2009
o goralkach neviem ani ja?
yvka1
23. okt 2009
a nie je náhodou to pulzovanie úplne normálne ?? :-N
kvetinkaaa
23. okt 2009
yvka neviem ja som čitala ze ked je smadna, niekto hovori ze ked je unavena. ale včera ju mala az taku prepadnutu a nepulzovala tak preto som taka vystrasena.
sisa.b
23. okt 2009
kvetinka, neviem nic speci, len to, ze je to chemia, ktorej sa chcem vyhnut, preto som zvolila prirodnu alternativu - goralky + jakoubek

zuzi, zda sa mi to divne, ked to detom v urcitom mnozstve povolia a dojciacim zenam nie. to akoze cez mlieko toho prejde viac, nez ked mu tym priamo natries dasienka? :-|

no ja uz som do nej dala chemie dost (atb + ockovania), preto citam a hladam ine moznosti. stale je soplava a ukaslana, hyperaktivna, ... uz sme nabehli na megaskorbicku liecbu, tak som zvedava, co nam to urobi

pred chvilou si zakusla jazyk, krv jej tecie a ona sa dalej na mna rehnila, ked som sa sprchovala :-N
sisa.b
23. okt 2009
jo a stratila som dalsie kila, ani neviem, ako 😕 =-) uz som na predtehu vahe, len tie nohavice sa akosi scvrkli ]-( 😃
kvetinkaaa
23. okt 2009
sisa no to mas super. ja veci obliečiem vsetky akurat mi pupček trči z tričiek...ble :-p
sisa.b
23. okt 2009
kvetinka, mne pupok trci uz par rokov - po prvom porode :-p to si zvyknes 😃
kvetinkaaa
23. okt 2009
no skor by som sa ho rada zbavila 😃
ale včera tu bola kamoska a usudila ze ked stiahnem brucho tak mi ho nie je tak vidno. ale ked ja som si z tehotenstva zvykla na vyvalený 😃
sisa a kolko vazis ako mozem vediet? a po3och detoch ...sak neblázni uz modelky nebudeme 😃
zdenka112
23. okt 2009
baby mne by sa tiez zisiel dat dole brucha ale nejako to nejde.ked som otehotnela mala som 70 a teraz 63ki,tak to je dobre nie?
sisa.b
23. okt 2009
kvetinka, ja velaaaaa 😃 nastupnu vahu som mala 76, pred porodom 98 a z porodnice som sla s vahou 94 8-( no dnes uz som mala 75,8 :-N ja som tazka vaha 😃 :-p ]-(
zuzula25
23. okt 2009
sisa,ze tazka vaha 😃 😃 😃 ale ty si aj vysoka,vobec nie su na tebe vidno tie kila

a to brucho-no coment :-p 😃
sisa.b
23. okt 2009
zuzi, ja ked som chodila na zilinsku univerzitu, tak som za dva tyzdne stratila 6 kil, to som mala 66kg a teda taka chuda som v zivote nebola :-N rifle si este stale opatrujem ako nejaky ciel do buducnosti 😃 😃 😃 no moc si nefandim.

s bruchom a prsiami sa uz asi nikdy nezmierim, no su moje a musim s tym zit. stale si hovirim, ze pokial si prsia nezakasam do nohavic, tak je dobre 😃
zuzula25
23. okt 2009
ja to tiez hovorim s tymi prsiami a to mam len po jednom porode :-p 😃
sisa.b
23. okt 2009
akurat citam, ze firma Baxter (vyrobca vakcin) si nechala patentovat vakcinu proti prasacej chripke pol roka pred tym, nez sa objavila ]-( ]-( ]-(
sisa.b
23. okt 2009
srry, to nepatrilo sem :-N
sisa.b
23. okt 2009
zuzi, ja som ich mala tiez tak uz po sare, s nou som nastupovala do porodnice s vahou 105 kil 😃 :-p a prsia som mala vacsie ako ona hlavicku. no schudla som rychlo - kazdy tyzden kilo a v porodnici som nechala na rozdiel od teraz trojnasobne viac kil. takze pekne mi po schudnuti ovisli :-| :-S

Začni písať odpoveď...

Odošli