Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
23. okt 2009

uz som ho pozrela, vyzera zaujimavo. mne sa velmi paci toto http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

keiko
23. okt 2009

Ahojte chcem sa spýtať či neviete o niakej burze detského oblečenia v Dca...dakujem 😵

dream.d
23. okt 2009

Dočítané, dieťa konečne spí a ja mám chvílku pre seba. Ale pôjdem to asi zalomiť, len čakám na drahého kým sa z oslavy vráti.
Ja neviem tiež čo pod stromček, ale chcem si to pomaly pozháňať teraz a pred Vianocami mať pokoj.
Včera aj dnes sme boli v Tn, v Južanke je celkom zaujímavý obchod s detskými potrebami, sú tam aj autosedačky a už som si vybrala, takúto: http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... . je polohovateľná a zdala sa mi celkom prijateľná cena.
Yvka to si mu ako dala chlebík s maslom? ved môj drobec ked niečo nemá úplne pomleté tak ho to naťahuje a dusí, ale skúšam mu davať aj popučené vydličkou, aby si už zvykol.
Sisa ten koberček je super.

yvka1
23. okt 2009

dream lenže ja mám doma všežravca ktorému akosi vôbec nevadí že nemá zuby 😀 😅 a tuším tiež nemôžeš spávať 😅 😉

dream.d
23. okt 2009

Tak to máš super, že ti pekne papá skoro všetko, ja sa bojím mu dávať neriedke jedlo. Asi by som to bala skusiť.
Ked papal rožok tak si len naplnil ústa a nemohol to zjesť.
😠
Idem sa uložiť k môjmu drobcovi, lebo sa mi nebude chcieť zarovno ním vstávať.

zuzula25
24. okt 2009

dobre ranko 🙂

v tom Toys som bola nakuknut,je tam fakt pekny vyber hraciek,ale teda nieco ovela drahsie,kupili sme tam malemu auto.take najprijatelnejsie ceny mali v draciku.
leni to odrazadlo bolo v akcii,kupila som ho okolo 24 eur.

sisa ten kobercek je pekny.my uz mame dost hraciek,este dokupime sanky a autosedacku

keiko burza v dubnici uz bola pred troma tyzdnami,bude zas az na jar

lenka0402
24. okt 2009

Zdeni IP 😉
My sme dnes uz aj autosedacku kupili,za 130 eur a som spokojna http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-0-1...
Ale najkrajsie boli od znacky romer ale aj najdrahsie..ale za 260 az 300 eur na mna moc drahe.

lenka0402
24. okt 2009

Je presne taka ako na odkaze len trosku vetsia od 9 do 25 kg.Da sa dat aj v smere aj proti smere jazdy.
Ma 4 polohy polohovnaia a ktomu bol v predu este taky pultik aby si mal kde drobec vylozit rucicky.

zdenka112
24. okt 2009

ahojte tak ja mam uz rajony za sebou.zbehnem asi svokruse na kavu. 🙂

zdenka112
24. okt 2009

pak sa chystam nieco posit a mam kopec zehlenia ale to ma bavi 🙂 asi som divna vsak 😀 ?lenka autosedacka je suprova a myslim si dobra cena.my ked sme hentu kupoval pre rokom a pol tak nas stala 3330 ale dali nam zlavu 100 😝

dm1
24. okt 2009

ja som drobca poslala von s manzelom tak mam volnoooooo

my autosedacku uz tiez pozerame ale neviem kedy ju pouzijeme lebo nas drobec je sice dlhy na svoj vek akurat ale straaasne malo vazi tak neviem kedy budeme mat tych 9 kg aby sme ho mohli dat do vacsej

dm1
24. okt 2009

zdenka pridi pozehlit aj k nam ja to neznasam

zuzula25
24. okt 2009

leno autosedacka je krasna,dobry vyber.mne sa tiez zdaju romer a recaro drahe,manzel na to frfle,takze este uvidime ako.musim s nim hodit debatu,lebo uz tiez chceme.zatial mame pozicanu.tiez som rozmyslala rozmedzie do 25 kilov,ved potom pojde na podsedak.

dm a ake mate miery Matka??

dm1
24. okt 2009

zuzula teraz sme sa 2tt nevazili ale ked sme mali 5m a 1tt sme mali 68 cm a len 5950 gr

my mame tiez vajicko pozicane od susedov a novu by som chcela kupit 9-18 kg mam to tak vyratane ze to by malo byt hadam uz aj druhe babo ked matko vyrastie z tej novej autosedacky kupime len vajicko a tuto posunieme novemu drobcovi a matkovi kupime uz tu najvacsiu sedacku. no naplanovane to mam dobre len ci to tak aj vyjde 😉

dm1
24. okt 2009

inak baby ak by ste mali zaujem mozete si u mna objednat veci z NEXTU mali by ste to bez postovneho priamo domov v DCA. Len by ste si vybrali na anglickej stranke http://www.next.co.uk/shopping/children a ceny co su v librach x 1,3 a to by bola konecna cena co by ste platili. ak by mal niekdo zaujem napiste mi do IP a dohodneme sa

dream.d
24. okt 2009

Leni pekná autosedačka.
Ideme s drobcom na oslavu, kamoš má narodky, tak sa na chvílu stratíme von.
Dm kukala som vecičky, pekné, ale neviem či sa oplatia.

lenka0402
24. okt 2009

zuzi ja si myslim ze netreba kupovat zbytocne drahu.My sme si dali rozmedzie do 150 eur a v tej sume tam mali celkom velky vyber. 😉 Kupovali sme ju v laugu v meste v tn.Sami zda kde aj ty kocik.
A inac najprv poobzeraj po nete,dohodni sa z manzom a chod na istotu.Boli sme asi v 4 obchodoch a kazdy jeden ta tam prehovara na taku a taku.Liezlo mi to poriadne na nervy 😠 😠
To nemusite od 9.do 36 najlepsia je od 9 do 18 henta ma taku a taku nevyhodu.A dalsi ze radsej si kupte od 9.do 36 lebo hento sa neoplati.
Som sa zapotila. 😝

lenka0402
24. okt 2009

Ale romer je fakt krasna oni maju taky super plysovy potah. auuuuuu ale 300 eur 😝

dm1
24. okt 2009

dream ja tam kupujem hlavne tie balenia kde je viac kusov napr. 5x body dl.rukav za 13 eur a podobne. to sa urcite oplati

zuzula25
24. okt 2009

a cenovo myslis,ze sa najlepsie kupi v meste v TN??mne sa tam zdalo drahsie ako v DCA.ja asi budem objednavat cez net a romer vyde okolo 220

dm1
24. okt 2009

ja som chcela tiez romerku ale zda sa mi to strasne drahe

lenka0402
24. okt 2009

Zuzka ak ta vyde 220 tak nevahaj a ber 😉 budem ti ju ticho zavidiet 🙂 🙂

lenka0402
24. okt 2009

vlastne matkovi 😀

zuzula25
24. okt 2009
zuzula25
24. okt 2009

mam ju zobrat??co myslite??

dm1
24. okt 2009

zuzi si rozhodnuta a chces romerku tak je to super cena! Ved je to jedna z najlepsich sedaciek v testoch bezpecnosti. Len bohuzial stale je to nad nas strop co sme si dali takych 150 EUR

lenka0402
24. okt 2009

uuff ale to nie je ta co ju tak kazdy obchodnik vychvaloval.Ta bola uplne ina.
Ale najlapsie by bolo keby ju matko vyskusal,sadol si do nej. Aby mu vyhovovala.Kazdy hovori ze najlapsie je vyberat sedacku z dietatom.

Ale je krasna,noo musis sa rozhodnut sama 😉 Neporadim ty lebo som ju nevydela na zivo. Podla foto ju neomakas 😉

dm1
24. okt 2009

my sme tak planovali tiez kupit cez net ale najskor ist do obchodu presne tu istu vyskusat s malym lebo ako pise lenka sedacku treba vyskusat ci ide dobre do auta zapnut, ako sa v nej maly citi a tak

zuzula25
24. okt 2009

tak potom vam ukazoval romer king-ale ta je len do 18 kilov a taku nechcem.
este ju ukazem manzelovi,viem ze povie ze je draha,ale co uz 😝

dm1
24. okt 2009

lenka lebo toto je romerka 9-36 kg a v obchodoch vacsinou vychvaluju tu od 9-18 kg tak asi preto