Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
24. okt 2009

ja som tiez najskor chcela rovno od 9-36 kg ze bude aspon pokoj so sedackami potom ale v testoch taketo velke vahove rozpatia vychadzaju ako najmenej bezpecne tak neviem... preto sme sa potom rozhodli pre 9-18kg a ako som uz pisala aby bola rovno aj pre druhe mimi

zuzula25
24. okt 2009

ved to tie testy ma uplne zmiatli,tiez som pocula,ze najlepsie su tie do 18 kilov a potom do 36,ale zas mi tolko necestujeme.ja neviem,fuuu to je ako kes dom vyberala kocik az sa mi o nom snivalo

dm1
24. okt 2009

zuzi ja som tiez najskor myslela ze kupime romerku aj ked je drahsia ved v testoch bola najlepsia ale potom som sa tak nad tym zamyslela ze co vyberam tu najbezpecnejsiu autosedacku ked mame 12-rocne auto.... v prvom rade by sme museli mat uplne bezpecne auto sedacka je podla mna az na druhom mieste. a naco by mi bola sedacka s isofixom ked ju nebudem mat v aute kde dat? preto sme sa rozhodli ze kupime taky zlaty stred ani tu najdrahsiu ale zase ani tie najlacnejsie nie

dm1
24. okt 2009

inak neviem ako je to tu ale sestra v CR mi povedala ze tam normalne vykradaju auta ked vidia drahu autosedacku a kradnu ich... no hroza

zuzula25
24. okt 2009
zuzula25
24. okt 2009

ta sa mi zda este lepsia,tusim ivetka ju tu spominala

lenka0402
24. okt 2009

zuzka podla mna dobry vyber 😉 nebudes lutovat.A ak mate dobre auto tak neni o com.
A kazdy chlap je taky isty,vsetko ofrflu 😝 ale zeny su zas narocnejsie a muzi viac setrni.U nas to tak je 😉

zuzula25
24. okt 2009

noo leni o tom aute pomlcim,obycajna felda.no ved to,este nam ju z nej aj ukradnu a to mi bude potom luto.asi ked tak pozera,vyhrava recaro

lenka0402
24. okt 2009

ten link mi nejde.To predtym som myslela na romerku

zuzula25
24. okt 2009

leni skopiruj si to do vyhladavaca

dm1
24. okt 2009

zuzi recaro je tiez kvalitna sedacka. uz sme to rozoberali tu na MK v majovkach s babami. recaro dodava vraj suciastky aj do formule tak by to mala byt kvalitka. jedna kocka tam v teme dokonca kupila recaro nejaky super tip za 10tis.Sk.... to sa mi zda ale uz strasne moc

lenka0402
24. okt 2009

ze ukradnu 😀 mi mame renault clio take prtave..tiez by sa zislo nove 😝

dm1
24. okt 2009

inak aj Maxi cosi su kvalitne a bezpecne

zuzula25
24. okt 2009

no veru zislo,ale ked nie su peniaze 😝
takze som rozhodnuta pre recaro.uz len manzelov komentar.
idem k nasim

lenka0402
24. okt 2009

juchuuu tak to je ta co ju tak vychvalovali 🙂 🙂 som si ju pomylila z romerkou 😒
Tak tato ma u mna 5 hviezdiciek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ten potah ju uzzzzzastny

zuzula25
24. okt 2009

aj som si myslela,ze myslis recaro,ked si spominala ten potah.
uz tu nie som

sisa.b
24. okt 2009

ahojte 🙂

tak ja mam za sebou zas 8 hodiny matiky 😝 a som totalne unavena, horsie ako keby som manualne makala

pozeram, ze zas rozoberate autosedacky 😀 my sme s nasou chicco spokojni. ja som naopak chcela s mensim vahovym rozpatim, lebo su bezpecnejsie a boli sme obmedzeni cenou a takisto som chcela, aby sa dala polohovat. je to velka vyhoda, ked zaspi, je tam v takom pololahu 🙂

inak vozila sa vo vajicku az do 9 mesiacov a to mala 78 cm a 10 kg, takze da sa aj tak 😉

dm1
24. okt 2009

sisa tak to by bola pre mna smrt tolko matiky 😀 . a ktoru chico mate? lebo tiez chcem od 9-18 kg ako som pisala

sisa.b
24. okt 2009

dm, my mame tuto http://www.pricemania.sk/katalog/autosedacky-9-...

ale za 115€. maju ju obcas na aukre, teraz pozeram, ze maju len tu vacsiu.

ivetka5
24. okt 2009

Ahojte, návšteva nám už odišla, dobre sme si posedkali, ani neviem, ako to ušlo🙂)

Autosedačky, no veru za chvíľu riešime aj my, ale my sme si už vybrali, ešte keď bol malý v brušku - Recaro. Len aby boli aj financie na ňu 😀 My teraz máme Chicco, čo sme mali ku kočíku, ja som s ňou maxi spokojná, kým sa zmestí, tak bude ok, tá je do 13 kg.

Lenka, ja tá vaša je krásna, a hlavne aj bezpečná. Ja by som tým 1000-korunovým neverila, ako keď ľudia aj v Lídli kupujú, no neviem. Alexko bude v nej frajer 😉

Dm1, pekné vecičky, musím to ale lepšie popozerať, dokedy berieš objednávky?

dm1
24. okt 2009

sisa ta vyzera dobre skusim popozerat este na nete. inak nas sa este dlho zmesti do tej co mame pozicanu ta je tusim do 11 kg a kym to ten bude mat...

ivetka este je cas kludne aj tyzden-dva len popozeraj. next ma krasne a hlavne kvalitne veci mam kopu veci odtial ci uz novych alebo z druhej ruky cez MMA

dm1
24. okt 2009

inak aj tato sa mi pozdava a v najnovsich testoch predbehla aj romerku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6766506

sisa.b
24. okt 2009

akurat docitavam, ze vy ste zas nechceli len do 18kg 😀 no hovorim - 100 ludi, 100 chuti 😎

sisa.b
24. okt 2009

dm, ta sedacka vyzera zaujimavo, to akoze tam nie su pasy, ale nejaky patent na drzanie? 😨

sisa.b
24. okt 2009

dnes som si asi velke ocko u matikara neurobila, ked som si dovolila oponovat mu v otazke ockovania 😀 a este som mu chybu v priklade opravila 😝

zuzula25
25. okt 2009

dobre ranko
my sme uz hodinu hore 😝

sisa no takto s matikarom nebudes kamaratka

dm1
25. okt 2009

no ja tiez hrozna noc. maly chrnel ale ja som zase kukuckovala do stropu este o 2.... neviem kedy som nakoniec zaspala nechcelo sa mi stale kukat na hodinky.... maly sa zobudil pred 6 stareho casu nakojila som a hned spal ale uz o pol 8 stareho casu bol hore a nie a nie zaspat. mm akosi nie vstat tak som to vzdala a vysla z postele. mm stale spi ... no aspon niekdo. ked si predstavim ze som splala slabe 4 hodky a on este spi... a to zaspal pred 10 vecer pri TV... no tusim ho poobede vyzeniem s malym von a ja budem spat

zuzula25
25. okt 2009

dm no chlapi...no coment.ja mam to stastie,ze nas maly ked sa rano zobudi,tak ked zbada,ze je tam tatino-ide sa po nom liepnat.ale dnes bola tma,ked vstaval,takze sa liepnal po mne asi pol hodku,potom som zapla lampicku a zbadal tatina a sup za nim 😀 ,ale ja uz vacsinou nespim a hrame sa spolu v posteli-ako myslim s malym,nie s manzelom 😀 😀 😀

ivetka5
25. okt 2009

Ahojte, tak ja mám fraj, MM išiel s malým von, no zúbok ešte vonku nieje, ale máme kašel a soplíky, tak v noci sa odsácalo. Ach jo, nech sú už vonku 😠 Baby myslíte, že ke´d máme ATB, môžem mu dať niečo od kašlu, keby večer to bolo moc? Teraz ani nekašlal, ale ráno ako sa zobudil. Tak čakám aj večer. Dnes máme ísť na návštevu, sa celkom aj teším, že vypadnem. Zuzka, chcem pozrieť Hypernovu v PB, tak neviem, ale asi tam nič už z hračiek nebude, uvidím.

Dm1, to ja zas so spánkom problém nemám, zaspím ako medveď 😀 Next, aj my máme pár vecičiek, a sú ok kvalitovo.

Idem pozrieť tú moju prácu, v piatok ju mám odovzdať a nič ešte nemám. 🙄