Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
26. okt 2009

skoda tych rukaviciek,boli pekne.

zuzula25
26. okt 2009

a este ma napadlo,divne ze nechceli aby si zaplatila vopred,v tom bol nejaky figel 🤐

ivetka5
26. okt 2009

Zdenka hej pre drobca, a objednala som aj baraničku takú menžestrovú, že to bude mať k tomu.

Zuzi, ja si tiež myslím, že top nebolo tak. Čo už. Kašlem na to 😠 Kúpime inde, keď mi dajú sádru dole, tak zas poblúdim po obchodoch 😵
Neboli ste niekto v tom Slimáčiku, čo majú?

sisa.b
26. okt 2009

ahojte

ivetka5
26. okt 2009

Sisa, ste sa teraz zobudili?

sisa.b
26. okt 2009

nie 😀 😀 😀

sisa.b
26. okt 2009

sme hore od desiatej, teda mala o cosi skor, kym mi zacala po hlave skakat. len studujem aromaterapiu - asi budem chciet pod stromcek knihu + oleje - tie si pojdem aj zajtra nejake pozriet.
ozaj, chystam sa zajtra do nobilisu, ked uz budeme v tom trencine, nechcete odtial nieco? ja chcem ten bio detsky eukalyptovy balzam a mozno nejake etericke oleje - mandarinku, citron, matu, eukalyptus, ... 😀

sisa.b
26. okt 2009

no a v noci, kedze mi opica zas nespala, tak som si opat nainstalovala gimp a bavila som sa s kalendarom. budete robit? ja by som chcela, je to celkom pekny darcek 🙂 postahovala som si sablony aj na zavesny velky po mesiacoch, aj na tyzdenny stolovy, ale radsej by som chcela dvojtyzdenny, aby to nebolo tolko roboty 😅

sisa.b
26. okt 2009

holky, je tu aj nejake knihkupectvo?

zdenka112
26. okt 2009

sisa pozri v d-klube

sisa.b
26. okt 2009

a ten je kde? 😅

ivetka5
26. okt 2009

Sisa, D-klub je v meste, na konci zóny, ako je kočkovská pekáreň, tak tá budova oproti. je tam aj drogéria, číňan. Ale asi lepšie by si mala v Laugu TN PhantaRei. A ako ideš robiť ten kalendár? 😕

zuzula25
26. okt 2009

to by aj mna zaujimal ten kalendar. 😕

zdenka112
26. okt 2009

teda aj mna.sisa daj vediet ako ho ides robit

sisa.b
26. okt 2009

tak dik, pozriem zajtra v tn.

kalendar idem robit v gimpe. prave som dotriedila papiere, masky, ramceky a elementy 😀 uz mam toho plny pocitac. este by som chcela dnes vybehnut von trosku deturence pofotit, aby som mala do toho kalendara aj co dat. pockajte, pridam vcerajsi pokus, len to asi nebude dobre viditelne, ked sa tu musi zmensovat.

sisa.b
26. okt 2009
ivetka5
26. okt 2009

Sisa super, len sa obávam, že ja by som to nevykúzlila 😀

sisa.b
26. okt 2009

ivetka, tak ja neviem s tym programom dost dobre robit, takze toto je len take jednoduche. ale daju sa tam teda ine veci porobit. no kto by mal cas hrat sa s tym 😝

zuzula25
26. okt 2009

to vyzera super,ale ja neviem robit v tom gympe.je to lahke??

sisa.b
26. okt 2009

zuzi, gimp si stiahnes aj na stahuj.cz, je to zdarma. a nejake dobre navody najdes na baby-cafe.cz 😉 treba na to trpezlivost, ktora mne chyba 😅

sisa.b
26. okt 2009

vlastne v gimpe som robila aj ten plagat na latkovky 😀

ivetka5
26. okt 2009

Zuzka idete do MC na Mikuláša, vraj je pár miest voľných? Či až na rok?

zuzula25
26. okt 2009

ako vies,ze len par??chceme ist.to sa tam musime nahlasit??

ivetka5
26. okt 2009

teraz som na FCB s Tarou, pôjdeme? Zavolám aj Lenke, kto ešte by išeil?

zuzula25
26. okt 2009

samozrejme,ze pojdeme.urcite nas tam daj,ale urcite

ivetka5
26. okt 2009

zuzka, priezvisko?

ivetka5
26. okt 2009

lenka mi to nebere

zuzula25
26. okt 2009

dohnanska

zuzula25
26. okt 2009

asi som to nemala pista takto verejne 😕 😅
daj aj lenku,ja si myslim,ze tam pojdu