Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
21. dec 2008

ahojte.ja len na skok, kam maly spinka, lebo u nas je to vzacna chvilka, stale sme hore.chcem vam len popriat stastne a vesel vianoce, bohateho jeziska pre drobcov, vela rodinnej pohody.

a k teme porodnica v ilave, nemam ani jedno zle slovo na nic, boli tam uplne super, ochotni straaasne moc, za vela im vdacim, nestretla som sa tam ani s jednou neochotnou osobou.fakt aj ked je to mala nemocnica a nemala vela k tomu aby to tam zavreli, ale je na velmi vysokej urovni, mozno nie materialne, ale ludsky a profesionalne ano.

papa, krasny vecer a dobru nocku

centik
21. dec 2008

Zuzi kraaasne vianoce aj vam, nech vam drobcek robi len radost 😉

tanidlo
21. dec 2008

Jani, tak aj vino sa doslo pozriet na akciu ? 😀 A isli ste domov spolu, alebo bez neho ? 😀 😀 😀

Tak to je fajn Zuzi, ze si s ilavskou porodnicou spokojna, potom sa na nu dam nahovorit aj ja, ked raz bude treba, dakujeme za info 😀 A aj Tebe vesele a hlavne pohodove Vianoce a vela radosti s drobcekom 😉

centik
21. dec 2008

TAni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bodujes 😀

tanidlo
21. dec 2008

😎 😀 😀

tanidlo
21. dec 2008

Ludia, idem spat, som dnes nejaka unavena z toho nedelneho nicnerobenia, ved aj Poistovnu stastia som prespala, musim si ju pozriet zajtra, ak nezabudnem..tak dobru noc vsetkym.. 😉 😔 😔

3558
21. dec 2008

no ku nam vino ani neprisiel 😀 😀 😀
ale mam tu ako po vybuchu, takze piect sa nebude, idem umyvat podlahu a upratat ten bordel. nic som si v meste ani nekupila je tam figa borova, takze ta bude aj pod stromcekom. ale jedna dobra sprava ze 26.12 je tu boxing day, a vsetky obchody a vsetok tovar v nich je za polovicu. tak dufam ze to potom dobehnem. 😉 😉 😉
tak ahojte zajtra.

3558
21. dec 2008

no aby som to upresnila ta figa borova tam je, ale strasne draha. ☹

centik ty si mi pisala ze sa tie linecke lepia? uz si to nepamatam. ako ich mam robit? a cim si to vykrajovala? neviete nahodou kolko je 60dkg hl.muky ked nemam vahu? a 15 dkg praskoveho cukru?
to su ale otazky,co? koza ide piect a nema vahu 😀 😀 😀
hanbim sa 😔 😔 😔 😔 😔

centik
21. dec 2008

Zuzi neviem ci ti to pomoze ale 1 polievkova lyzica kopcovita je 30 g praskoveho cukru a 1 polievkova lyzica kopcovita je 30 g hladkej muky 😀
no tie linecke mozes spravit ako chces, mne najviac chutia ked ich zlepim dzemom, najlepsie je nejaky kyselkavy, ale ja zboznujem aj mrahulovy a namocim vrch do cokolady, tak mi chutia najviac, ale to je natebe ci ich spojis dzemom ci nie, ked to nechas len tak tak je to len take suche pecivo..

ja najprv citam ze boxing day kym si vysvetlila ze co to je tak som sa zacudovala ze mas rada box 😀

TAni sorry ze som neodpisovala na gmaily, ale mala bola hore, tak som ju bola ratovat a potom som sa pustila na tie linecke, este ich furt lepim 😝 😀

3558
21. dec 2008

centik si poklad. ja sa akosi nemozem dokopat ani k tej dlazke.... ☹
vsetko na svete ma zaujima len nie upratovanie a varenie. tak vyvaram malemu flase a varim rajcinovu polievku na zajtra. mnam.uz som zase hladna 😢

3558
21. dec 2008

ozaj centik a mozem teraz zamiesit a zajtra vecer piect? kolko to bude plechov? ja viem ze sproste otazky, no ale ked nechces tak neodpovedaj.a ake tak maju byt hrube?

centik
21. dec 2008

Zuzi ja som to mala celu noc v chladnicke, v pohode nic tomu nebolo akurat trosku stuhnute, ale to vyvalkas, ja som mala cca 5 plechov, ale ja som robila teraz aj stromceky, hviezdicky a tak tak to zalazi ake hrube to spravis, to uz je na tebe, ono to nejak extra pecenim nenapuci, takze pocitaj ze to bude iba o kusok vysie ako to vyvalkas, ja som robila niektore 1/2 cm niekroe aj menej, podla toho ako sa mi podarilo vyvalkat
inak ja vobec nejak nemam vztah k peceniu a na pecenie som dost anitalent 😀

centik
21. dec 2008

Zuzi tie lyzicky neviem ci su az take dobre mierky, teraz som bola schvalne odvazit praskovy cukor, 150 g a ked som to vysypala do odmerky tak to bolo 200 ml
idem ti este muku odmerat

chymenitta33
21. dec 2008

Ahojte maminky dlhšie som tu nebola☹)čo ma mrzí musím to napraviť🙂

Davko bol choručký.mal laryngitídu ale už je oki. A dnes zase teplotky ale myslím si že zo zúbkov-.-(
My sme boli tiež chorí. je to zle. Dnes som robila stromček ak chcete tak kuknite album.
iné ani nič nové..
Vám to príde že budú Vianoce?

centik
21. dec 2008

Zuzi tak 600 g muky doma uz nemam 😀 ale 300 g je cca pol litra tak to bude asi liter tych 600

Chymenita mne teda vobec nepride ze budu vianoce 😒

chymenitta33
21. dec 2008

Hej ani mne keby aspon sneh, bol bolo by to iné:🙂

3558
21. dec 2008

centik dakujem 🤐 🤐
to ked 60dkg muky, tak tam mam dat liter priblizne? boze ja by som dala len dva hrnceky.ako tri deci a tri deci.
vies ze uz aj mna prestava bavit pecenie? a to som ani nezacala. 😀 😀 ved hadam prvy a posledny raz. nabuduci rok kupim a hotovo. aspon mi budu menej chutit a menej zjem.
ale tvoja bibka ich este nemoze,ze?

a ani mne nepride ze su vianoce. preto si myslim ze ked nieco upeciem,tak to bude vonat po vianociach. no ale neviem neviem.... 😒 😒 😒

chymenitta33
21. dec 2008

idem hajať babenky Dobrúúú 😔 😔

3558
21. dec 2008

a este cosi. nemate niektora v kuchyni plavajucu? ja som ju prave doumyvala a to si davam fakt zalezat, takze sa dam pekne na 4, a idem rucne, aby tam nezostavalo vela vody a je to preciznejsie, a zda sa mi,ze sa mi zacina v kuchyni vyduvat. len neviem preco. inak v celom dome ok, aj v kupelke a kuchyna je divna ☹ ☹

centik
21. dec 2008

Zuzi ja neviem ja mam v kuchyni gumu alebo lino ci ja sa tomu povie, a ked sa vyduva podlaha to neni moc dobre 😒 skus si najst na nete co to znamena,

bibka spapa linecke, ale len trosku, take suche, nezlepene, ale ona skoro vsetko da potom aj tak psovi 😀

3558
21. dec 2008

http://www.vianoce2008.sk/295064
kuknite to som teraz dostala a uz aj poslala dalej v maily

centik
21. dec 2008

inak mozete tam mat vlhko alebo nekvalitne spravenu asi

3558
21. dec 2008

lenze ja tam na nej mavam taky behun /kobercek/ aby mi nebola nohy zima. mozno nebola po umyti dobre vysusena a ja som tam ten behun dala. a zacala sa vyduvat. ☹ ☹

centik
21. dec 2008

neviem to umyvas az tak na mokro? co ja som citala tak vyduvat sa moze od vlhkosti, ale my mame tiez vlhko v byte a nevyduva sa, ale v kuchyni tam zas aj ked varis.. no neviem
idem uz spat,
papa a dobru noc a peceniu zdar! 😀

3558
21. dec 2008

ahooooj

tanidlo
22. dec 2008

Dobre ranko..ale ste tu v noci rozkrutili debatu 🙂

Zuzi, my plavajucu v kuchyni nemame, len v jednej izbe, tam sa mi to nevyduva..ale v kuchyni to moze byt tym, ako pisal Centik, ze sa tam vari, pecie, prote caste zmeny teploty, ale ci ozaj, to netusim..

centik
22. dec 2008

dobre raaaaaano dubnica 😀
tani niesi nahodou na prechadzke v dazdi s drahym????

tanidlo
22. dec 2008

Veru neboli Jani..drahy teraz u nas nie je..a ja idem von az teraz a sama..ked je tak skaredo..si videla niekoho podobneho ? 🙂

centik
22. dec 2008

Tani iba podobny kocar 😀

sisa.b
22. dec 2008

ahojte holky 🙂 tak ja som sa rozhodla, ze predsa pecieme a vobec nestiham 😝 resp. kukla som len trochu babatkovske temy.

zuzana - my mame velky trojizbak - ved nas je vela 😀 ale sme bez balkona 😒

tak ja idem este cosi upiect, lebo vanilkove rozky mi vobec nevysli 😝 😝 😝