• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

20. októbra 2016 
Nebrala mi mobil, len priezvisko, ak vieš, napíš do IP. Ale veď kto ťa chce poznať, tak podľa foto....ale nabudúce asi IP :dizzy_face:
26. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ved to je jedno.a kedy by to malo byt??
inac napis mi tvoje meno do IP ako ta najdem na FB
26. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to 4.12. o 9:30
26. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vonku sa nam rozprsalo, ale stihli sme postu aj obchody :slight_smile: prisli nam nase kozene boticky od raka :dizzy_face: akurat su este kusok vacsie, tak 1,5 cm:grinning:
26. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa neva,nozicka dorastie,aj my sme mali trosku vacsie topanocky.tiez zajtra musim zbehnut na postu-prisiel mi psik FP
26. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:
Ivet,Zuzka dakujem ze ste na mna mysleli :wink: mate to u mna :wink: :wink:

Dnes sme boli na prechadzke v parku a poviem vam v najblizsiej dobe tam nepachnem.Tak som sa vylakala az som mala srdce v gatoch :-za stromom jeden starsi pan si tam ... ako to napisat slusne..vsak vy viete co.
Fuuuuj no som padila odtial ako strela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Takychto uchylakov nemusim :unamused:
26. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kupili sme si konecne sedatko do vane..vlastne tatino kupil,este ho nemame doma,lebo isiel do nitri a cestou tam nam ho kupil. :slight_smile: som zvedava ci v nom vydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni dufam,ze sa sedatko u vas zapaci viac ako Matkovi,my ho mame zas do suveniru nepouzitych veci.nechce byt v nom :unamused:
a prechadzka v parku :angry:
26. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi ked si davala sedatko do vane,ake to je asi velke?zmesti sa tam s nim este jeden clovek,ci to je take vetsie ze zabere celu vanu :confused:
26. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, ja by som sa zastavila a rovno volala 159 :angry: to co? ved tam chodia sami mladi, taky zvrhlik tam nema co hladat :angry: :angry:
26. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi tam v najblizsej dobe nabehnem :angry:
26. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kludne sa tam zmesti este jeden clovek,je to podla mna dobre vec,lenze nas drobec si zmyslel ze sa bude kupavat len s tatinom a bez sedatka-lebo na nic nedosiahne
26. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali to sedatko a viki sa tam jedovala.vobec tam nechcela byt.a to som sa s viki kupala ja a ona vobec tam nechcela byt
26. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sisa v tom momente som sa len za seba pozerala ci za mnou nejde.Pretoze som isla priamo oproti nemu,a vcelku ho vydela v akcii :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi este chodite na hupacky?ci uz je ma to moc zima co? ked mi to tam normalne chyba,aky boli podareny ty nasi drobci.
26. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boli sme v nedelu,ked bolo tak pekne,maly bol nadseny,ze sa po dlhej dobe zas hupal.ked nie je moc zima,tak sa moze ist s nim si myslim
26. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka, aspon bol pekny? ze ci sa na neho dalo pozerat :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam dost ked idem okolo tych ozranov a je ich tlupaa hlavne v tom parku pri kristine. :angry:
26. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa,ze pekny :grinning: :grinning: :grinning:

no veru tych ozranov je az az v dubnici-aj pri parku pri filagore-tfuj
26. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, ja len ci sa mi tam oplati chodit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom daj vediet,ked zistis :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning:
Taky 40nik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to dole som radsej nesledovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni to dole si mala odsledovat,to je dolezitejsie
26. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sa tomu smejem,ale keby som to videla nazivo a este by zazeral po mne,tak by mi inac lepilo a hlavne keby nebolo okolo ludia,len sama by som bola s Matkom
26. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak aj ja som teraz hrdinka, pritom by som utekala ako lenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsak to zuzi,nikde nikoho :unamused:
A takych mam doma dvoch,tak nemusim sledovat :grinning:
26. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale nepozri sa,ze?? :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka, za málo, už teraz sa aj ja moooc teším:slight_smile:)) no ja by som mrcha nemoc chytila, zažiť to, preto tam sama nechodím. A ani po tomto veru nepôjdem, a viete si mňa predstaviť s tou sádrou na nohe ako by som utekala? Ale zas na druhej strane by som ho kopla s ňou do hlavy, že by padol :grinning: Ale beriem variantu úteku :sweat_smile:

Sisa, potom povedz, či sa oplatilo :grinning:

fuuuuuuuuuuuuuuuuj :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vy ste masky baby. :wink:

Zuzka IP
26. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivetka no keby mu das s tou sadrou este aj tam dole tak to by bol riadne ko. :grinning: baby inak si prestavte ja poznam jedneho spitaka co sedava pri zmrzline.je to moj byvaly spoluziak zo zakladky.ma 26 rokov a vypada na 50.ked idem tak nahodne okolo nich tak sa tvarim ze ho ani nepoznam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok