Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
26. okt 2009

zdenka, tak to mam teda dost 😨 no alkohol je svinstvo a dokaze spravit trosku z cloveka. moj ex bol uz 3x hospitalizovany so zapalom pankreasu, po prvej navsteve mu nariadili prisnu dietu a nic. slope aj tak dalej 😒

ivetka5
26. okt 2009

Je to s nimi hrozné, a fakt mladý ľudia a takto si zo života robia peklo, čo by za zdravie dali ľudia, čo sú nevyliečiteľne chorí. Vôbec si to neuvedomujú. 😒

zdenka112
26. okt 2009

a si predstavte on robil kuchara v tatre v trencine a bol zenaty a ma dieta.a ake to musi byt ked syn sa pyta kde je tato ved ich maly bol uz vacsi ked ho zena vyhodila z domu,ani vlastne neviem ci su rozvedeni.

sisa.b
26. okt 2009

zdenka ☹ je to smutne, ked da chlap prednost alkoholu pred rodinou. ja by som v zivote nebola rozvedena, keby s tym moj ex prestal 😔

yvka1
26. okt 2009

alkohol? môj otec sa kvôli nemu obesil... 😔 😔

zdenka112
26. okt 2009

mi sme si s nasim tato tiez prezili svoje dost pil ale mal slabsi infarkt prestal pit aj fajcit,aj sa zmenil k lepsiemu

dm1
26. okt 2009

dnes som tu nebola bo nebol cas. bola som v TN lebo nam ukazovali prvykrat vojtovku cv ☹ . musime cvicit lebo kadlubiak si v poradni vsimol ze maly stale napina svaly. boli sme na neurologii a ma zvyseny svalovy tonus tak preto. cvicenie celkom OK som si to ovela horsie predstavovala ked som pocula ze vojtovka. najskor sa pozerala co vsetko drobec vie, ako sa pretaca, co robi na brusku pytala sa ma na vselico a potom ukazala jeden cvik. budeme cvicit 3x denne na obe strany a je to v pohode. plakal sice ale nie tak moc ako ked som ho nakonci obliekala . vlastne ho len dam na chrbatik dam mu rovno hlavicku a potom ju len pootocim k sebe, oprem ho hlavickou o seba rukou hlavicku zafixujem aby sa nemohol hybat aj ruky pridram a potom palcom zatlacim pod bradavkou smerom k pliecku. a potom na druhej strane. vobec sa netlaci mi to skusala ta sestra na mojej ruke tak viem ze ho to neboli. ale plackaaaa

tak to v parku sila 😠 😠 😠 mojej mame sa raz stalo pred rokmi na lukach pod vodarnou ked sa opalovala ze prisiel k nej chlap stiahol si nohavice a opytal sa "nezda sa vam ze je moj ...... prilis velky?" a ona uplne suverenne sa kukla a zahlasila "na vasu postavu akurat" chudak zostal v soku a usiel. az potom si uvedomila co sa mohlo stat.... a bezdaci v DCA mi piju krv su vsade 😠

ivetka5
26. okt 2009

No ten alkohol, možno ho zažil každý z nás v rodine, alebo v blízkom okolí, známi. u nás to tiež bývalo jeden čas, otec, ale musím povedať, že sa to otočilo o 360stupňov. Klop-klop.

Yvka, tak to ma mrzí 😔

Inak naši boli v Maxe v TN, či v Laugu 😕 , teraz nie som si istá, no a boli baby na WC a na jdenom bol úchyl zamknutý a špízoval popod záchod, nahlásili to SBS a nechcel sa otvoriť, no taká hamba pre neho to musela byť riadna. ja by som ho tam vyfackala asi.

dm1
26. okt 2009

baby mate skusenost s plavanim pre babetka v Saluse?

sisa.b
26. okt 2009

dm, ja negativnu, zuzka pozitivnu 😉

dm1
26. okt 2009

sisa a aku negativnu? lebo sa prave rozhodujem ci chodit do TN alebo tu...

sisa a kde si mozem stiahnut tie kolekcie do toho gimpa si ma namotala normalne 😉

sisa.b
27. okt 2009

dm, ja som s malou po prvej hodine chytila kvasinkovu infekciu ☹ lenze asi sme obe na to nachylnejsie. ja som ju mavala kedysi dost casto a mala ma problemy doteraz. este sa jej zas zacal zrastat posvovy vchod ☹ mala by som s nou skocit opat k mojmu doktorovi 😔
no ostatne holky s tym nemali problem, pytala som sa. takze je otazne, ci by sme nemali problem aj inde. tak som sa na cele plavanie vykaslala, hlavne ked mala normalne vodu zboznuje a tam vrestala o 106 po prvom potopeni.
ale ked som s tym problemom prisla k doktorovi, tak sa ma hned pytal, ci chodime do salusu, lebo ma odtial viac takych pripadov.

do gimpu najdes vela linkov v tej diskusii na koni https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
takisto tam najdes vela uzitocnych rad, pripadne sa mozes popytat. ja ked otvorim nejaky z tych linkov, tak vzdy popozeram vsetko, co sa da na tej stranke stiahnut 😀
alebo si mozes aj vyguglit freebie scrapbook 😉 je toho mraky, ale niektore su spoplatnene. no naco platit, ked je kopec toho zadarmo?

sisa.b
27. okt 2009
ivetka5
27. okt 2009

Ahojte, a dnes sa nekoníkuje? 😕 😕

dm1
27. okt 2009

ivetka ja som tu!!!!

boze ja uz tretiu noc po sebe neviem zaspat dve-tri hodiny rano a ja cumakujem do stropu a prehadzujem sa!!! nervy som nevyspapa az az

sisa vyzera to super ale asi to do tychto vianoc nestihnem ako sa tak na to pozeram 😀 . do buducich to snad zvladnem

mkatka
autor
27. okt 2009

čaute

😀 jsem tak letmo dočítala a čtu o tom úchylákovi, co píše Lenka a pak jsem skočila očima na příspěvek Sisy a ta "no asi tam v najblizsej dobe nabehnem" .... 😅 samozřejmě to byla reakce na něco jinýho, ale nasmála jsem se

mmch, Lenka, jak to dopadlo s tou babou, co jí ukradli kikáni ten kočík?

baby, nám to tu budou ohrazovat plotem, tady bude ještě legrace....

zuzula25
27. okt 2009

ahojte.
my sme boli vonku,musela som na postu,kupila som malemu super kombinezu som velmi spokojna.

ivetka som sa ti neozvala,ked bolo vonku mokro,aby sa ti nesmyklo s tou sadrou.a do MC pojdem zajtra to zaplatit

dm my sme boli velmi spokojni v saluse na plavani,isto planujem aj s druhym,no uz sme prestali,lebo sa ochladilo.mali sme uz 4 kurz,ale mala som pocit,ze sa nikam nenapreduje,stale sme boli na tom istom.ale odporucam.

sisa.b
27. okt 2009

ahojte.

my uz sme z tn doma. alergologicka nam nic extra nepovedala, este jej ide robit testy na alergie, lebo ja som od 3ch mesiacov trpela na ekzem (a este stale sa mi objavuje) a mala som caste anginy - priemerne raz za 6 tyzdnov, az som musela viackrat chodit na pendeponky 😒 inak povedala, ze imunita by sa mala upravit sama a ze ockovat mozeme 🙄 😖 tak pojdeme zaciatkom decembra, ak nebude chora 😔 este sa mi nechce natahovat s uradmi, aj ked mam v rukach papiere, ze dve davky su postacujuce. natahovacky si nechame az na MMR...

bola som v nobilise a uz som zas pekne nastartovana. na vianoce chcem vonavu lekarnicku 😵 😵 😵 oleje si uz prikupim aj sama 😀

sisa.b
27. okt 2009

na predstavenie asi nepojdeme, lebo decka vzdy maju nieco v skole a balikov ma kazdy okolo 7, tak viac im netreba 😝

sisa.b
27. okt 2009

zuzi, vy idete kedy na dalsiu hexu a prevenar?

zuzula25
27. okt 2009

snad sa rebeke upravi imunita a bude zdrava ako repa.tiez som ako mala trpela na caste anginy,ale nastastie maly to nezdedil.takze v decembri ockovanie ☹
nas to caka za dva tyzdne
sisa tak si sa vysantila v nobilise??clovek sa najde v obchode,ked ma o to zaujem 🙂

sisa.b
27. okt 2009

zuzi, nevysantila som sa tam 😀 kupila som len ten bio eukalyptovy detsky balzam. ostatne som len popozerala a mackala vo vacku penazenku, ale udrzala som sa 😀 zatial mame aj tto, aj levandulu a eukalyptus. aj ked som potom lutovala, ze som eukalyptus nekupila, lebo doma mame len globulus a pre deti je vhodny radiata. ale pani mi povedala, ze budem moct nakupovat aj v nasom bio obchode, lebo idu to predavat aj tam. len ci sa ceny nebudu moc lisit 😒

zuzula25
27. okt 2009

tu v dubnici??to by bolo dobre.dnes som tam bola.pufovane gulicky este nedostali a piskoty dostali ale nie bezvajecne ale bezlepkove-takze nic

zuzula25
27. okt 2009

a ze mackala penazenku vo vacku 😀 😀 😀 to si viem predstavit

ivetka5
27. okt 2009

Tak ste si pobehali doktorov, čo? My ideme zajtra s malým na kontrolu po ATB. Som zvedavá a potom sa asi s tatinom do TN prevezieme, ide s autom.
No sranda, ja som tiež trpela angínamy, pendepóny, ešte dnes ich mám v živej pamäti. Asi 3 krát som bola po sebe v nemocke, lebo mi hnis stekal na ladviny, tak som bola na infúzkach, asi 4-5 rokov som mala. To bolo hrozné obdobie. ☹
Tatino išiel s drobcom na chvíľu von, aby sa troška prevetral, celý deň sme boli doma.

sisa.b
27. okt 2009

inak, s kymkolvek sa bavim o mojej skole, tak sa vsetci chytaju za hlavu 😅 vraj preco som si vybrala taku narocnu pri detoch, ze som mala ist radsej na tu ekonomiku, ta je lahka. dozvedela som sa, ze moja naj kamaratka na nej zacala studovat a ta si teda pochvaluje. a to som ju kedysi doucovala na prijimacky na strednu a vysledky nemala take dobre, ako ja. kurnik, zas bude mat kazdy urobenu vysku okrem mna 😀 😝 ☹ aj ona ma teda ukecavala, aby som sa este rychlo prehodila, aby sme chodili spolu. no ak mi nevyjde mechatronika, tak na rok pojdem asi skusit tu ekonomiku 😝

sisa.b
27. okt 2009

akurat neviem, kde boli vsetci ti ludia s dobrymi radami pred tym, ako som si podavala prihlasku 😠 🙄

zuzula25
27. okt 2009

sisa prvy rocnik byva najtazsi,ja si myslim ze to zvladnes.

a inac,ze dobry recept na stastne manzelstvo:zena musi byt mudrejsia ako chlap a aspon o 5 rokov mladsia.to dnes hovorili v telke 😀 😀 😀

lenka0402
27. okt 2009

Ahojte
Tak u nas lehotko zatial uspech,maly sa pekne vyjasil vo vani 😉 🙂
Zuzka co ides platit do MC? 😕 toho mikulasa? Ivet a kedy sa to ma vlastne zaplatit?

Katka nebola som s nou takze po pravde ani neviem ako to dopadlo s kocarom.Ale ked sme spolu telefonovali
tak mi ani nic nevravela,takze sa asi ani nenasiel ☹ ☹

zuzula25
27. okt 2009

leni super,ze sa Alexikovi paci v sedatku
idem platit mikulasa,zaplatim aj za teba,inac vo stvrtok by sme sa mohli stretnut 🙂