• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

17. júla 2017 
skore uzdravenie detickam a pevne nervy mamickam. :slight_smile:
28. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej už ho čakám-ešte ide pre Vanesku amôžem zdrhnúť :wink:
28. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yvka, nespomínala sii, že ideš na 14:30?
28. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malý je v chodítku a odráža sa a rovno to bácha do skrine, x krát som ho otočila, ale ten smer je asi najzaujímavejší :grinning:
28. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka ty si taka scitanejsia v autosedackach(posledny krat sa k nim vraciam,slubujem)ked ste to studovali,taka najlepsia sa ti zdala recaro??je este niektora dobre a kvalitna a lacnejsia??a kedy budete objednavat tu recaro??
28. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, ´dakujem

Zuzka, neviem, ono ich je isto viac dobrých, to zas nemám až tak omrknuté, my sme aj rozmýšlali na Ferrari, ale švagor ju má a nieje polohov. Tak tú nie, ale asi tú Recaro vezmeme, ale asi až tak nejak február-marec, podľa toho, ako mu nožičky budú trčať, lebo mi máme do 13 kg.
28. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ostáva to na tebe.-)
28. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som profákovi nech to ak môže posunie o hodinu a chvalabohu mi vyšiel v ústrety :wink:
28. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka mne sa vždy v chodítku rozbehne k vstavanej rúre, tam sa vidí tak je šťastný, stále ju olizuje a packá-večne ju máme špinavú :sweat_smile:
28. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám to Zuzka, ale akosi som nič nenašla, oni pri všetkých píšu len to naj
28. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že ju mám vysoko :grinning:
28. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mame vstavanu ruru vyssie,ale za to zrkadlo na vstavanych skriniach je jeho-vzdy opackane,olizane
autosedacku mame aj my do 13 kilov,ale nozicky mu uz trcali,hlava sice nie,ale potom mal tie nozicky take poskrcane
28. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, aha. Rúru sme dávali vyššie, keď bude atta chrbát bolieť.-) A je ti asi aj pohodlnejšie. No na vstavanej v detskej sme zrkadlo nedávali, to chcem až do chodby, opticky to zväčší. Sa mi zas v chodítku pocikal, tak som ho prezliekla a už to aj zalomil, ja neviem, či sa v chodítku tak unavý :slight_smile:
28. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.autosedacky-web.sk/produkt/autosedacka-romer-king-plus-trend-line-5/
a táto cena ma zabila

No a mne sa táto zelenkavá páči
28. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to len 9-18kg, tebe by Zuzi aj vyhovovala, ale ja chcem do 36 kg.
28. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme praveze tiez do 36 kilov,ja nebudem kupovat dve,zas az tolko nejazdime.
28. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, lebo si ymslím spomínala do 18kg a potom podsedák, tak som to potom nezaregistrovala:slight_smile:
28. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to si ma zle pochopila,ja som chcela autosedacku do 36 kilov,aj ked si myslim,lze 36 kilove dieta nebudem pchat do autosedacky,ale pojde len na podsedak a autosedacku bude mat mladsi surodenec.myslim si,ze tak od 25 kilov autosedacku uz nevyuzijeme,lebo co som tu citala forum tak vela mamiciek pisalo,ze este nemaju ano 30 kilov a uz im je autosedacka mala.tak som to myslela
28. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som zas nedocitala, kde sla yvka :confused: na nejaku skusku?

autosedacku mame do 18 kil a potom pojde na podsedak. mame dva a sara ho uz za rok potrebovat nebude
28. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a nie je to od 18 kilov akosi skoro na podsedak??sice rebeka bude skor lahsia a dlhsia
28. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka isla na konzultaciu
28. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, aha, tak som si to splietla :grinning:

Sisa, aj mne sa to zdá skoro, ale zas záleží, kedy Rebečka bude mať 18 kg :wink:
28. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netusim, kedy bude mat 18 kilov :sweat_smile: samko frci na podsedaku od 4ch rokov a pohoda, aj ked viem, ze to nie je take bezpecne, ako autosedacka. no a teraz ma asi 26 kg :slight_smile: tak si myslim, ze rebeka v tolkych rokoch nebude mat viac, no mozno sa mylim a budeme este nejaku dokupovat :grinning: ale do autosalonu chodili deti s podsedakmi aj mladsie ako 4 roky. a obaja sa dovtedy vozili bez autosedacky, ked nebola povinna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre vacsie deti sa mi paci nieco taketo http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4229 kde sa da opierka vybrat a ostane samostatny podsedak
28. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte som stále v škole ale pán profesor sa ku mne akosi stále nehlási :angry:

a nie je náhodou podsedák už od 3 rokov a 15kg ? :confused:
my máme posedák pre Vanesku u babiek v aute a pre ňu sedačku do 18 kg tak preto chcem teraz do 25kg-tá bude pre ňu a tá menšia pre drobca. Vaneska má teraz asi 14 kg a neverím tomu že sa do nej ešte narve keď bude mať 18kg. Takisto to bolo aj s vajkom-mali sme chicco do 13kg ale kým mala 13 kg už jej bol dávno malý-toľko vážila keď mala asi 2 roky. Pri tom vajku ide asi skôr o dĺžku :confused:
28. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som nasla podsedak aj pre deti od dvoch rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2488
no ved uvidime, ako bude :slight_smile:

yvka, frcis v skole na notebooku?
28. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vlastne robite na konzultaciach? :confused: lebo my sme mali z mechatroniky a nikto tam nesiel, tak ani ja
28. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to,pisu ze do 36 kilov,ale ja by som sa podla toho neriadila.ja si myslim,ze tak od 5 rokov by mohol na podsedak a vtedy by sme mozno uz pouzili autosedacku pre mladsieho surodenca.ale zas uvidime co schvalia "pani hlavni" v parlamente dovtedy.

ja ked som chodila na konzultacie tak len kvoli pisaniu diplomovej zaverecnej prace,nie na klasickych prednaskach
28. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je môj konzultant ohľadom bakalárky-takže na takú konzultáciu prísť musím.notebook nemám ale na škole je veľa pc tak zabíjam čas.
28. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok