Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
30. okt 2009

Počkaj Sisa, niaka staršia suseda zavolá na teba polišov, čo si bude myslieť, že je tam zlodej 😀

Yvka uži si to aj za nás🙂 A nejdeš náhodou ráno do školy? 😀 To vstávanie ti nezávidím po dnešnom večeri 😅

sisa.b
30. okt 2009

yvka, tak som sla schvalne na FB a pozeram, ze ty si naozaj este mlada zaba, takze ta puberta ta este drzi? 😀

a ja teda este neviem, ci ma moja skola bavi 😅 kedy to zistim?

sisa.b
30. okt 2009

ivetka, tak ja uz by som nesla do neznamej satky. mala som sanami satku a to bola hroza uviazat si ju, rychlo som ju vymenila za druhu. bolo to akoby som sa kobercom obvazovala. namiesto nej som vzala elasticku a potom som si kupila nakoniec indio (to som mala v MC) a teda tu elasticku som nemusela kupovat vobec, mohla som hned viac zainvestovat a vziat to indio.

ivetka5
30. okt 2009

to je fakt najlepšie keď to človek vidí, omacá, poprípade vyskúša, to len tak som sem dala, keď som ju uvidela 😵

ivetka5
30. okt 2009

dieťa s ami budí, idem učičíkať

ivetka5
30. okt 2009

už spí

sisa.b
30. okt 2009

tak moje uz je hore 🙄 no neva, nastupi tatinko, ak mi nezaspi

ivetka5
30. okt 2009

No tak Sisa je už asi v pivnici a Yvka vonku. Idem aj ja, ale pred telku 😀 paaaa

ivetka5
30. okt 2009

aaa tak si tu

sisa.b
30. okt 2009

jj, som ale uz len chvilu. skusim ju este uspat, ak nie, tak sa bude konecne aj tatinko venovat

sisa.b
30. okt 2009

a kto yvke strazi deti? 😕 manzel? ci sla aj s nim? som zvedava, ze ako si to mam aj ja zariadit 😀

ivetka5
30. okt 2009

ok, ja pôjdem off tiež, tatino za chvíľu príde z futbalu, takže tak🙂))

sisa.b
30. okt 2009

oki, tak pa pa 🙂

sisa.b
30. okt 2009

baby, to dieta stale nespi 🙄 zato tatko uz davno. po 5tich minutach ma vytiahol z pivnice a odvtedy sa tu s nou trapim a to dieta bude spat akurat tak s rohypnolom 😔 kurnik, zas ostavam ocapena a zas sa hovno naucim 🙄 a ze cerveny diplom, budem rada, ak aspon za 10 rokov tu skolu skoncim ☹

yvka1
31. okt 2009

haló už som doma. sisa spíte? 😀 no akože môj pán manžel sa v martine asi strašne nudí tak si spravili aj s kamarátom výlet do dca, polhodinku posedeli u nás doma a išli naspäť 😝 😀
sisa ani nevieš ako rýchlo ti tá škola ubehne-mne ani nepríde že som už tretiačka a to pritom každé skúškové som mala chuť to zabaliť, náš byt vyzeral vždy ako po tretej svetovej, nervózna som bola ako sto čertov,... 😝
inak sisa koľko si mala ked sa narodila Sárka? či len ja som ozaj také šteniatko ? 😀 😅

sisa.b
31. okt 2009

yvka 😀 😀 😀 mala som necelych 20 😀 a do 23 som stihla aj samka, takze neboj, nie si 😀

a mozno mi ta skola tak rychlo neubehne, mozno budem studovat namiesto 6 rokov 10 😝 😅

yvka1
31. okt 2009

no teda tak som mala nakoniec viac 😀 pri Vaneske necelých 21 ale v 23 som už tiež mala Peťka 😉

sisa.b
31. okt 2009

tak ja sa idem ucit. vyhnala som vsetkych von z domu, som zvedava, kolko tam vydrzia 😀
a ako bolo vcera?

sisa.b
31. okt 2009

boze, to su take vtakoviny, co sa mam naucit 🙄 vobec mi to nejde do hlavy a mam pocit, ze kazdy bod je o tom istom 😝

sisa.b
31. okt 2009

kurnik, nasi sa este nevratili a nikto mi nedviha telefon. uz som nervozna jak... ☹

sisa.b
31. okt 2009

uff, tak uz viem, kde su, mozem sa ist ucti dalej 🙂

ivetka5
31. okt 2009

Ahojte, a to som sa bála, že nebudem stíhať dočítavať, a tu ste moc nenapísali, je to asi víkendom🙂) Dnes som bola v Lidli, moja najdlhšia cesta peši 😀 Zvládla som to, len ma potom už kĺb bedrový bolel. Zajtra ideme po hroboch, tak tu nebudem, dnes som aj navarila, tak zajtra mám veget.

Sisa, to si ich mala vonku od tej 13-j, a ešte o 21 neboli doma? 😕 A kde si ich objavila?

Yvka, ty asi dospávaš, či nie? Alebo uspávaš drobcov🙂))

ivetka5
31. okt 2009

Nepozeráte film Tá mrch nedá stále pokoj? Je to sranda 🙂

sisa.b
31. okt 2009

ivetka, oni sli este doobeda ku svokrovcom a potom boli u ujca na oslave 50ky. a tam nema signal, tak som sa nikomu nevedela dovolat 🙂
ani sa ti nedivim, ze ta bolel bedrovy klb, ked taku tarchu vlacis so sebou. kolko to este budes mat na nohe?

yvka1
1. nov 2009

ahojte, sisa tak si si aspoň konečne aj odýchla a mala kľud -mohli by častejšie nie? 😉

no ja som včera dopadla-celé poobedie zimnica, večer skoro 39´C. teraz mám necelých 38´C, napchávam sa paralenom a som total mŕtva.včera sme už všetci o siedmej drichmali,ešte že sú decká naučené chodiť tak skoro spať.

ivetka tak dnes sa tiež nachodíš keď idete na cintoríny ☹ 😨

zuzula25
1. nov 2009

ahojte.
my sme vcera pobehalo po cintorinoch,este pojdeme sa dnes prejst na dubnicky cintorin.
manzel pecie lososa,pridu dnes nasi na obed.
sisa a mala tolko vydrzala bez mliecka??inac mate uzasne fotecky na Fb tie jesenne nemaju chybu.to ste fotili v dubnickom parku??

yvka ty oddychuj a vyliec sa.mas aspon manzela doma??

ivetka ty si davaj pozor na cintorinoch,aby si sa neposmykla.a odsavacku sme zacali znova pouzivat-mame sopliky,ale nam akosi zelenaju,tak neviem ci mozem dat pamycon,ked ich mal pred dvoma mesiacmi.mam doma este nezarobeny. 😕

yvka1
1. nov 2009

práveže ho nemám doma ale dnes večer už príde.ale decká akoby tušili že som mŕtva tak sú max.kľudné a ja si vegetím na gauči pod dekou 😵

predchvíľou som tiež pozerala tie fotky-v tom lístí je to super 😎 😵

zuzka raz hovorili o tých detských soplíkoch v telke-vraj najlepší liek je vždy odsávať a odsávať. malý mal soplíky skoro 3 týždne, ani Pamycon nám nepomohol. potom som´mu 2 dni odsávala aj každú polhodinu a bol pokoj 😕
no ale má z toho asi traumu-ešte len zbadá vysávač a už plače a uhýba hlavičkou 😅

zuzula25
1. nov 2009

lenze jermu netecie,ale upchava sa.cez den v pohode,ale rano a v noci chrapci.minule nam zabral pamycon.nas nastastie vysavac velky kamarat,ked ho odsavam-place a jeduje sa,ale ked doodsavam uz v pohode a ide hned za vysavacom.
yvi aspon tie deti su tolerantne,super si ich vychovala 🙂

zuzula25
1. nov 2009

tak som maleho vyslala vom s dedom to tej zimy.aspon na hodku.dala som uz aj fusak