Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
22. dec 2008

No, tak aspon raz sme to neboli my..hehe 😀

3558
22. dec 2008

tu z tak dlho nikto nebol?????
tanidlo centiiik kde ste.
mne maly zaspal, a uz mam zamiesane na tie linecke. tak uz ci chcem, alebo nie idem na to a ked skoncim tak dam vediet. papapa

tanidlo
22. dec 2008

Ahoj Zuzi..

no tu sme tu..teda aspon ja 🙂 Aj mne maly spinka, tak trochu sedim za netom, ale chystam sa pomaly spat, nejako na mna toto hnusne pocasie nevplyva dobre..asi ani na Centika 😀 😀 😀

Drzim palce pri lineckych a tesim sa na info, ako dopadli 🙂

kvetinkaaa
22. dec 2008

ahojte

zuzana29 ahoj, som tu nebola uz aj tyzden a teraz tiez uz sa mi drieme žmuram na monitor. mangel sa mi vrati az okolo polnoci tak este som chcela spravit stromček ale do certa, mi ten podstavec sprosty nejde zlozit 🙂
inak budeme mat dievčatko uz sme boli na 4D
😉
a ty čo mas nove? papa

centik
22. dec 2008

Zuzi tak som zvedava co povies na tie linecke 😀 ja som dnes akurat konecne vsetky dolepila dzemom a oblilala cokoladov hned to je pekne 🙂 a cim si to vykrajovala? ja formickami na medovnicky

TAni no moc mi nerobi dobre ale viac asi to ze som sla zas neskoro spat 😀
a doma mame stale neskutocny bordel, MM sklada PC, cela obyvacka je zapratana sackami, kablami, krabicami, .....
kuchyna sa obkladala a o aky bordel je na chodbe z naradia to tu ani nebudem spominat 😠
takze stasnte a vesele.. 😀 😀

centik
22. dec 2008

pomoooooc moje dieta dnes nechce spat

3558
22. dec 2008

pomooooc spravila som linecke, ale teraz neviem ako ich uchovat. kam ich mam dat. ako vlastne maju chutit vo finale????? maju byt makke alebo to je jedno???? kam ich mam dat. 😒 😒 😒

centik
22. dec 2008

zuzi oni ti trosku zmeknu az asi o dva tri dni hlavne ked ich natries tym dzemom po upeceni su dost take suche a ja som ich dala normalne do nejakej misy a zakryla nejakym sackom alebo ak mas nejaku dozu vacsiu

3558
22. dec 2008

ok. dilky. 😉 😉

3558
22. dec 2008
centik
22. dec 2008

dubnica dubnicaaa heja heja heja dubnica 😀

tanidlo
23. dec 2008

Zdravicko..na mna cosi lezie tak sa idem liecit a popri tom hadam este postihat co-to do zajtra..tak prajem prijemnu debatu, stavim sa neskor 😉

juliankaaa
23. dec 2008

Ahojte
nedavno som sa pristahovala do Dubnice, viete mi poradit dobreho gynekologa?
dakujem

centik
23. dec 2008

dobre rano,
Juli Mokras je na poliklinike dobry

tanidlo
23. dec 2008

Aj Juliankaaa, vitaj medzi nami..ja k dubnickemu gynekologovi nechodim, ale Mokrasa mozem tiez odporucit, podla toho, co som pocula..

juliankaaa
23. dec 2008

dakujem, ste zlate.... ja som potrebovala dnes surne vysetrit(som v prvom mesiaci a zacala som mat krvavy vytok) mokras dnes nerobil, tak som bola pri nejakej zienke co je o poschodie pod nim a uz som aj musela podpisat ze patrim k nim, neviem, bude sa to dat zmenit(aj ked bola velmi prijemna)?

centik
23. dec 2008

to si bola asi u Oralkovej,
babule prajem vam krasne a vesele Vianoce,
ja nic nestiham...

3558
23. dec 2008

tak hlasim ze linecke su super, aj pekne vyzeraju. som spokojna ale myslim ze som piekla prvy aj posledny krat. je to prplacka a o chvilu zjedene. ☹

tani marcelko je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny 😵 😵 😵 😵 😵

kvetinka gratulujeme ku dievcatku. aj palino pozdravuje. bude to princeznaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

tak babulky prajem vam krasne a vesele prezitie sviatkov a vela pohody a kludu. 🤐 🤐

tanidlo
24. dec 2008

Dakujeme Zuzi za pochvalu, to vies, snazili sme sa pri vyrobe..hehe 😀 😀 😀

Aj Tebe krasne a pohodove Vianoce a prijemne konzumovanie napecenych lineckych 😎

tanidlo
24. dec 2008

Nejako to tu pospalo..tak idem aj ja..drobec je tiez v risi snov, tak idem vylezat chorobu..dufam, ze vas ostatne aj drobcov obchadza..tak stastne a vesele.. 😀

centik
24. dec 2008

ja som tiez nejaka chora...

STASTNE a vESELE !!!!! 🙂

zuzula25
24. dec 2008

ahojte maminy!!ja som tiez poriadne chora, hrdlo bolelo, ale to uz preslo, este mam poridnu nadchu.to je asi tym pocasim, kazdu chvilku ine, ale konecne nam snezi a vianoce su take ako maju byt, len aby to vydrzalo.

tiez vam prajeme stastne a vesele!!!!!

Julinka, vitaj medzi nami, dobre, ze si isla k doktorke, sice podla mna Oralkova nie je az taka dobra, je sice velmi mila, ale po odbornej stranke sa mi nepacila, mozno, ze sa zmenila.ja chodim Petrykowskwmu do ilavy je uplne super.prajeme ti krasne tehulkovanie, aby si si to uzivala naplno

sisa.b
25. dec 2008

krasne a pokojne sviatky prajeme 🙂

centik
25. dec 2008

ahojteeeee dubnica 😀

tanidlo
25. dec 2008

Caute babenky..tak ako sviatky ? Ja ich travim zatial komplet v posteli, len pri veceri som vydrzala asi 15 minut, inak som uplne hotova 🙄 Taka zimna klasika, hrdlo, hlava, upchaty nos, no sama radost..aspon ze maly je zatial OK, snad mu to aj vydrzi..sice sopliky ho otravuju, ale na mna teda nema, ja som lazar jak vysity..mozeme zalozit klub chorych dubnicaniek, ako tu tak citam, nie som jedina 😀

Tak zelam skore uzdravenie nam vsetkym chorym a este pekny zvysok sviatkov 😎

centik
25. dec 2008

no asi je nas viac chorych,
ja som rano vobec nemala hlas, MM sa uz tesil ze budem cely den ticho 😀

tanidlo
25. dec 2008

Ja som na tom s hlasom podobne, hlavne rano..ale ja zas toho vela nenarozpravam, takze u mna normalka 😀 😀 😀

Ozaj, ako deticky, tesili sa z darcekov ? Nas si ich pozrie az ked sa vratime domov, lebo sme boli u svokry na Stedry den a este stale sme, ale aj ak podla mna este z nich nebude mat rozum, aj na stromcek pozeral ako puk a hned sa ho pokusal zvalit 😀

centik
26. dec 2008

no nasa mala zaujem o stromcek nula bodov, darceky si myslim tiez ze si nejak neuvedomuje velmi este,
ale dnes zacala sama chodit jupiiii uz sa viackrat pustila a presla zo 10 krokov tak uz hadam zachvilu bude uplne uz chodit sama

3558
26. dec 2008

ahojte babulky
maly ani nevie zze boli vianoce, jedine co ho bavilo bol baliaci papier. keby som to bola vedela, nemusela som kupovat darceky 😀
vcera sme mali na navsteve kamarata zo South Africa, tak sme mu davali testovat slovenske tradicne vianocne jedlo, ale najviac mu chudtil Jack Daniels lebo sme vypili celu flasu /4osoby aj jeho zena/ a rano o piatej uz som ,,telefonovala,, do zachodu. 😝
tak vyzeram hrozne a este horsie sa citim. 😖
a uz som nachystana s malym von, pride kamoska a ideme na nakupy, lebo dnes je najvacsi den na zlavy v obchodoch 50 az 75% v kazdom obchodaku. tak idem kuknut. 😉