Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
1. nov 2009

Ahojte,

Sisa, aha, tak aspoň že vieš, kde boli 😉 no idem v stredu na kontrolu, tak dúfam, a verím, že mi to už dá na stálo dole.

ivetka5
1. nov 2009

No už so vás dočítala 😀

Yvka, no tak ti prajeme skoré uzdravenie, možno si to aj od drobca chytila, keď už to doma máte.

Zuzka, snáď neurobím korytnačku 😀 Budem dávať bacha, aj keď nikdy nevieš. No a ideme autom všade, tak to je ok, peši by som si veru netrúfla. dnes idem do Kaufču, tak pozriem tú odsávačku tam. No ja mu idem vytiahnuť soplík a loen vidí hadičku a už plače, ale strašne, akoby som ho z kože drala. A myslíte baby, že aj niaky Mar je detský? Musím sa spýtať, lebo keď to má až hore upchaté, tak dýcha ústoočkami, chúďatko moje. ☹

zdenka112
1. nov 2009

ahojte dievcata.prajem vsetkym skore uzdravenie. 🙂

zdenka112
1. nov 2009

yvetka ja som ho davala malej a celkom jej pomahal.je na prirodnej baze.

yvka1
1. nov 2009

mar- to je úplne jedno-on sa nerozdeľuje na pre deti a pre dospelých-to je len akoby fyziologický roztok-morská voda.na prečistenie nošteka myslím úplne super.

sisa.b
1. nov 2009

ahojte.

MD isiel s mojou mamou po cintorinoch, obed este nedovareny, lebo sme dlho spali, bordel ako v tanku, deti sa mlatia akoby sa chceli pozabijat.... 😅 idealna nedela 🙄

tie fotky som robila tu pri baraku, len uz sa zacalo stmievat, tak som neurobila vsetko, co som chcela. este pojdeme, kym nam sneh nenapadne 🙂 a dakujem

sisa.b
1. nov 2009

vcera som si na dobru noc rozcitala knihu neklidne dite od prekopovej a normalne som nechapala 😕 pekne tam opisuje ziskanu hyperaktivitu deti a samozrejme za to mozu rodicia, ktori ich neusmernuju 😅 len tie rady sa lahsie citaju ako uskutocnuju 😝

ivetka5
1. nov 2009

Yvka, ten dospelácky mám aj doma, keď sa to nedelí, idem pozrieť príbalový leták. Viem, že je neškodný, nie ako Olynth a pod., len som nevedela, či taký prcek to smie. Mrknem, a ďakujem 😉

No my sme dnes ani nikam neišli. Poobede ma strašne začalo bolieť brucho, no a kŕče, tak som presedela na WC a veru som si netrúfla. Tak pôjdeme zajtra. Čo už. Radšej to neriskujem, dala som si aj probiotika, endiaron, čučoriedky, 70% horkú čoko, tak dúfam, že ma to obíde. A vy ste čo porábali?

Sisa, aj si to ukludnila, či ani nie? 😅

sisa.b
1. nov 2009

ivetka, ja som varila, upratovala, deti mi za tie nervy museli povysavat a uz mam veget 😀 akurat mlada zas spala len 5 minut, kym som ju neprelozila do postielky 😝 no co, asi musim zavislacit, aby sa mi dieta vyspalo 😅

ivetka, tak nech sa ti cim skor polepsi 🙂 nejedla si pokazeny jogurt? 😀

ivetka5
1. nov 2009

Tak to máš ok doma už, len keby slečna chcela spinkať, že? Nie, jogurt som nejedla 😀 Ale zisťujem, že aj minule mi to urobilo po pečenom kurati, ani grilované nemôžem, a MM nič nieje. Tak zlé nemohlo byť, len my tam niečo vadí. tak zajtra robím pangasiusa na masle 🙂

sisa.b
1. nov 2009

pan... co? 😨 take som este nejedla. ja som dnes robila dost aj na zajtra 😎 zas cinu 😀 tentokrat so zeleninou a syrovou omackou

lenka0402
1. nov 2009

Caute baby. Juuuuj ale tam je kosa 😠 kde je to krasne teplucko ☹
Baby potrebujem radu, ako naucit toho mojho certa aby nepapal uz pomixovane.Uz by som mu chcela davat len popucene kusky ale jeho hned zacne natahovat,drhnut,potom to vypluje,zavrie usta a uz donho nic nedostanem. ☹ jaaaaaa uzzzzz neviem 😒 asi len skusat,skusat, co?

Ivet mne vzdy pomoze smecta 😉

lenka0402
1. nov 2009

Ivet dobry vyber rybiciek,tie milujem 🙂 ziadna kost a su fakt super.

ivetka5
1. nov 2009

to je super ryba bez kostí, tu mám naj, filety

ivetka5
1. nov 2009

Sisa, aj my máme dosť kuriatka, ale už ho do mňa nik nedostane. 😀

Lenka, vitaj, ste boli na prechádzke? Nám sa potom do tej zimy ani nechcelo. my máme tú fusakovú vložku origoš, no ale po včerajšku som mu dala dnes do kočíka ešte normál kožušinkový fusak. radšej nech je mu teplejšie.
Smectu nemám, ale niekto mi to už spomínal.
Asi to chce len čas, ja som malému asi pred mesiacom len banán popučila, naplo ho, a ďalej som si musela zjesť sama. tato s malým hrá futbal, tak sa na nich smejem.

A popri tom hľadám Silvestra, dal aby som si povedať, aj Vy?

http://www.satur.sk/sonnwendhof/p=dG91cl4zMzI2X...

ivetka5
1. nov 2009

Lenka, už sa na rybku teším na Vianoce, vysmážanú 😝 Ale chcem skúsiť light smaženie, vysmažíš, a každý kúsok namočíš do vriacej vody, uložíš na pekáč a dáš zapiecť, tak som to manželovi slúbila🙂) Aj kaprík bude. toho som začala mať rada, až min. rok, keď som Noelka čakala, snáď mi bude aj teraz chutiť 😀 To by som aj celého zbaštila 😝

lenka0402
1. nov 2009

ano boli sme sa prejst,a aby sa aj maly trochen prespal.lebo doma sa mu nechcelo a ked sme vysli von tak hned zalomil 😉 cerstvy vzduch robi svoje 🙂
A tie rybicky robim aj ja na vianoce,a nemozem si ich vynachvalit.Su fakt dobre a hlavne bez kosti 😉

Akurat som vyhnala chlapov do vane,ale MM uz krici ze mam doniest fotak,,tak beziiiim 😉

sisa.b
1. nov 2009

ivetka, ja teda kuracie prsia zboznujem na vsetky sposoby. a ryby mam tiez rada, kosti mi nevadia.
na vianoce sme kapra piekavali vcelku, moj ex ho vedel perfektne pripravit. no ja to neviem, MD tiez nie, tak asi vymyslime nieco ine 😝 lebo minuly rok ta ryba za vela nestala, ale pssssst 😀

ivetka5
1. nov 2009

Lenka, tak dobre odfoť.-))))

zuzula25
1. nov 2009

ahojte.no veru vonku riadna kosa.my sme boli na dubnickom cintorine sa prejst.
pangasiusy su dobre ryby.dnes sme mali lososa.ale na vianoce musime mat kapra,u manzela by som s nejakym pangasiusom nepochodila,on musi mat kapra.

ivetka5
1. nov 2009

Sisa, aj ja pesia prevažne robím. my pesia nepečieme, lebo ich nelubime pečené, ale ostatok, to môžeme🙂)) Možno aj kačicu keby som si dala, tak je mi rovnako. no kapra je MM pripraviť super, my to robíme na podkovičky, mňamky 😝 Ja mu to nepoviem 😀

ivetka5
1. nov 2009

Zuzka, tak super prechádzka🙂 No my máme aj pangasiusa aj kapra. u nás je kompromis 😀

zuzula25
1. nov 2009

u nas to tiez tak fungovalo pokila sme byvali u nasich,ale minuly rok bol len kapor a teraz neviem ci som ho vobec jedla,kedze som bola po porode a zacinala este len kojit.ale tento rok uz ho dostane aj maly.tiez manzel ho vie pripravit skvelo,mnamka
sisa tiez nepovieme 😀

lenka0402
1. nov 2009

Ivet no dufam ze dobre pofotila 😉
Uz su z vane von a akurat sledujem maleho ako sa stavia v postielke,a ako sa tomu priserne rehni 😉

Zuzka no ty si mala urcite perne vianoce,ale urcite aj stastne 🙂 😉

sisa.b
1. nov 2009

ivetka, ja prsia tiez nepeciem, vacsinou robim nejaku zmes akoze cinu. ale raz som zapekala so sunkou, syrom a broskynami, aj to bolo dobre

yvka1
1. nov 2009

uff, horko ťažko sa k vám hlásim. Jeden krpček už spí a druhý sa ešte kúpe a ja už odrátavam minúty, kým príde mangel domov a postará sa o chorú ženušku 😅 😀

sisa tiež som raz skúšala prsia s broskyňou a syrom, no a veru ja som sa zalizovala. muža som tým moc nepotešila lebo on nemá rád ani sladké ovocné kompóty k ničomu. on je na jedenie taký drevorubač-klobása tlačenka pol chleba,.... 😀
no a ja jem každé Vianoce pečeného pstruha len tak na masle a obaleného v múke,lebo kapra strašne neznášam a pre muža nesmú chýbať vysmážané podkovičky z kapra-to by vraj ani Vianoce neboli 😕
no ale keď ma nasere svokra tieto Vianoce tak ako minulé tak ho pošlem najesť sa k nej! 😖

ivetka5
1. nov 2009

Sisa, hej, hej, tie zapekané máme aj my radi🙂 Nieje to aspoň také suché. A naj sú asi vysmážané, ale aj stehná sú ok smažené. len je to tak strašne nezdravé. Joooj Vianoce, už sa neviem dočkať. a už teraz po dušičkách už všade bude vian. výzdoba 😵

ivetka5
1. nov 2009

.-ľqščrrhdeý zcf,il

no a toto máte odkaz od Noelka, pospal si pol hodku v kočíku a už je zas aktívny

sisa.b
1. nov 2009

yvka, to jej posles syna, aby si ju potrestala, ked ta nastve? 😀
ja mam rada kazdu rybu, teda aspon z tych, co som jedla. v irsku som sa zalizovala v jednej talianskej restike nad zralokom. ten bol teda vyborny 🙂

ivetka5
1. nov 2009

Yvka, a prečo ťa naštvala?