Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
2. nov 2009

Ivet uz to bolo lepsie s papanim ale dnes rano vypila polovicnu davku mliečka aj to mi vyvrátila. potom mala obed zjedla polovicu. potom mala mliečko (nedavala som ovocie ked mi rano mliečko vyvratila ..) a vypila niečo cez polovicu. uvidime čo teraz kolko spapa dam jej asi ovocie. len mi ani vodu nechce. preto jej chcem skor tekutu stravu davat ..

vazime...asi okolo 8kg ked som sa vazila s nou na rukach. o dva tyzdne mame ist na poradnu tak uvidime.
na 5mes.poradni sme mali 7100g a 68cm a povedali ze v pohode len odvtedy sme mali tie dni čo mi nepapavala a tak tak neviem či sme vtedy aj neschudli..

sisa ved davam si sem-tam aj Cčko ale bola som po porode aj chudokrvná a takto nejako som sa citila a brala som železo tak asi skusim aj to nasadiť čo to spravi. fakt nevládzem nič.

s tym prevenarom sa nas napr. ani nepytali či chceme či nie rovno dali.

a diky sisa budem pozadovat aby mi to nedavali naraz ale s odstupom, oni to chcu mat rychlo odbavene nie aby tam kadzy chodil na 2x ale maju smolu. este som si to len stiahla nestihla som prečitat.

lenka0402
2. nov 2009

Sisa dik za info 😉 akurat som si citala o tom ockovanii a fakt mi zacina byt s toho na grc. 😝
Ja som za ockovania ale nie v takom skorom veku ako je ockovanie este novorodencov 😒 Ked kazda chce pre svoje dieta to najlepsie dat zaockovat dieta a je tam riziko cukrovky a vseliakych inych chorob alebo ho nedat a dostane nejaky virus 😠 😠
Ale moj nazor je aby lekari aspon pravdivo informovali rodica a na zaklade jeho informacii sa uz rozhodli sami.

kvetinkaa aj u nas nepytali a dali. Si pripadam ako keby nase deti boli vankusiky na ihli 😠 😠

Sisa a vy ste sa ako rozhodli ,mate to posunute?

sisa.b
2. nov 2009

lenka, ale kazdy doktor zo zakona ma tuto povinnost, ze ta musi upozornit na vsetky mozne vedlajsie ucinky a musi ti dat pribalovy letak vakciny minimalne k nahliadnutiu. no ktory doktor ti povie, ze moze mat tvoje dieta take ci onake vedlajsie ucinky? 🙄

my mame posunute ockovanie aj kvoli testom, ktore nam budu 30teho robit na alergologii. doktorka ziadala, aby sme dovtedy neockovali, aby neboli skreslene vysledky. no je to skoda, lebo co ak sa jej objavia tie alergie prave po tomto ockovani? 😔
takze zatial sme dohodnuti, ze v prvej polovici decembra pojdeme na dalsiu hexu.

lenka0402
2. nov 2009

Baby tuto tortu som davala robit minuly rok http://www.gaarona.sk/sortiment_detail.php?oi=1...

lenka0402
2. nov 2009

no obdivujem ludi ktory to dokazu spravit. Sisa myslim aj teba 😉 Ja by som sa neodvazila. 😝

sisa.b
2. nov 2009

lenka, tak az taka proficka nie som 😝

sisa.b
2. nov 2009

tak uz mame zub prerezany 🙂 len ma stve, ze som to zas nevydrzala a napchala som ju nurofenom ☹ mala teplotu 39,8, tak som sa vyzliekla, dala som si ju len s plienkou a ponozkami na seba a nechala som ju tak cuckat - pod prikrivkou samozrejme. po pol hodine som to nevydrzala a dala som jej ten nurofen a hned som jej zmerala teplotu. maja uz o 0,7 stupna menej 😔 skoda, ze som jej ju nezmerala skor, nez som jej ho supla ☹

sisa.b
2. nov 2009

sorry za tu hrubku 😝 😅

dm1
2. nov 2009

vidim ze ste rozoberali vianoce - my chodime zatial na striedacku bud k nasim alebo ku svokre. tento rok vychadza svokra tak uvidime. uz sa strasne tesim na vianoce!!!!

dnes zobral manzel maleho von kocikovat tak som si aj poobede pospala - konecne

inak sisa asi som skoncila s gimpom..... tak ma to chytilo aj som cosi uz porobila ale pozrela som na stav konta na slovanete a skoro som odpadla. 1x co mame internet sme prekrocili limit 😕 az 2-nasobne.... manzel ma prihlusi. to asi preto ze hned som zacala stahovat a moc som este nevedela ze co je dobre a mam toho sice kopu ale malo z toho je pouzitelne... no co uz...

sisa.b
2. nov 2009

dm 😀 no ja viem, preco mame neobmedzeny internet. my stahujeme aj kopec inych veci, takze nejaky limit na 10GB by sme mali tak na necely tyzden 😅
inak ten prvy pokus je velmi pekny 😵 😵 😵 ja som chcela dvojtyzdnovy, ale v slovencine som zohnala len tyzdnovy alebo mesacny 😒

dm1
2. nov 2009

sisa diky ale to som mala uz hotove len som supla fotku 😉 . to bolo hned ako som si stiahla program. ale uz by som to vedela urobit. ja som skor len skusala ze co sa tam vlastne da robit a nie je to az take zlozite da sa to v pohode len treba mat kopu tych obrazkov postahovanych.... no co uz. teraz som tam hodila do albumu co som este skusala spravit.

sisa ked bude nejake stretko dubnicaniek tak ta budem cakat s USB-klucom aby som cosi od teba vysomrala do gimpu 😀

sisa.b
2. nov 2009

dm, tie su krasne 😵 😵 😵 ty si teda velka sikulka, to si robila podla navodov? ja som sa vcera snazila o ciernobiele, aby som usetrila atrament, ale neviem... 😕

a dohodnute 😀 len USB kluc mame iba jeden, tak by si tom musela rychlo vybavit 😀 odkial mas toho macka pu?

dm1
2. nov 2009

sisa podla navodov som robila tu fotku do stratena to sa mi strasne pacilo. a ostatne som vlastne len ponatahovala ramiky s elementami a bolo. toho macka uz ani neviem ale toho ti mozem zase dat ja 😉 . sak potom sa dohodneme

sisa.b
2. nov 2009

oki, dohodnute 😉 no ja to stiham iba ked je mala hore a visi na mne, tak tu sedim a tvorim, inak sa potrebujem ucit 😝

dm1
2. nov 2009

sisa sak ja sama nestiham len tu po nociach tvorim. cez den nehrozi. a neviem si predstavit ze mam ako ty deti 3 a este chodim do skoly.... to by som uz nic nestihla. ale clovek si zvykne ked musi a sa rychlo prisposobi ked treba 😉

sisa.b
2. nov 2009

no ja stale opakujem, ze by to bola pohoda, klidek... nebyt tej mojej skoly 😝 aj mi je trochu luto, ze som si ziadne z deti neuzila, lebo od sary som sla po 9tich mesiacoch do prace, od samuela po 5tich do skoly a teraz som si hovorila, ze si naplno vyuzijem matersku a uz som zas tam, kde som nechcela 😀 teda chcela, ale ved vies, uz nie je tolko casu na nic.

sisa.b
2. nov 2009

a vcera som sa zabavala s fotomaskami 😵 tiez super vec, supnem cosi do albumu

sisa.b
2. nov 2009

prave som nasla take uzasne, len su iba ako darcek k objednavke ☹ http://www.simplydigishop.com/zen-cart/index.ph...

dm1
2. nov 2009

sisa mne tie masky akosi nejdu predchvilou som ich skusala ☹ . tie co si dala link su krasne

dm1
2. nov 2009

sisa a daj do albumu tvoje vytvori nech sa pokocham 😉

sisa.b
2. nov 2009

pockaj, stahujem 😀 mne sa velmi pacia aj stetce a co sa s nimi da robit 🙂 a masky su jednoduche, najdes lahky navod na babycafe 😉

sisa.b
2. nov 2009

supla som tu bezfarebnu 🙂

dm1
2. nov 2009

jeeej krasne to je cez tie moje nestastne masky ☹ ale sak aj to sa hadam naucim

sisa.b
2. nov 2009

jj, to je cez tie masky, no keby si ma videla, hodinu som tu pridavala, uberala, zvacsovala, mazala a nakoniec som tam skoro nic nenechala 😀 😝

dm1
2. nov 2009

tak ja som este z tych stetcov a tych funkcii jelen. ja tak vkladat a upravovat ano ale nad ostatnym musim este posedet trocha

sisa.b
2. nov 2009

no ved ani ja este s tym neviem robit 😀 a ty si to pekne rychlo zmakla, za chvilu budes davat rady ty mne 😉

dm1
2. nov 2009

pridala som dalsiu - tam som robila vsetko som tam naplacala tie kvetinky a listy a dokonca sa mi podarilo to potom dat ako jednu vrstvu... no pokrok

sisa.b
3. nov 2009

krasne 😵 no hovorim, ze si sikulka.

ja som teraz zhanala tie cele kyticky a nic som nenasla ☹ len po jednom kvietku. no ale uspala som mladu, tak sa idem cosi ucit este 😝

zdenka112
3. nov 2009

ahojte kocky. 🙂 dm1 krasne fotecky.musim povedat muzovi nech nieco take porobi aj on.on sa vyzna asi ja by som to nezvladla. 😝

zdenka112
3. nov 2009

inak baby vam sa asi nechce spat v noci alebo deturencom?sisa divala som na faceb.fotky malej a riadne cislo mas doma.a to video co isla hryzt do suplika.