Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

janada
3. nov 2009

čaute,tu som 100 rokov nebola,ale sa to tu rozprúdilo riadne 🙂

dm1
3. nov 2009

zdenka skor ja nemozem zaspat. tuto noc som este o3 cumela do plafonu a maly bol uz o 6 vyspaty. takze 3 hodiny spanku no uzas 😒

zuzula25
3. nov 2009

ahojte.fotecky uzasne,baby ste sikulky,asi sa aj ja na to mrknem,uvidim podla casu.uz by som si chcela pomaly upratovat k vianociam,aby som nemala v decembri frmol a uzila si vianoce.

janada ahoooj.ako sa mate??si na nas zabudla,ze??

inneska
3. nov 2009

ahojte 🙂 som to tu nejaký čas flákala 😝 polepším sa 🙂

ale mali sme tu baby z blavy na návšteve, od štvrtku sme zase boli u svokry, krstili sme... tak už to máme za sebou(v albume mám nejaké fotos, kto by chcel kuk)...a erik je posledné dni ako vymenený..dlho v jednej polohe nevydrží, furt mrnkoce a ked zaspí, tak som fakt rada, že stihnem niečo spraviť, najesť sa a pod. príp. ked chcem aby spal, tak len vonku v kočíku..tak kočírujeme sa furt...a večery ani nevravím, včera večer zaspal už od únavy o 23,45h...je možné, že by mu už išli zúbky?? alebo z čoho by mohol byť taký?? a papa takmer každú hodinu...že by mu už nestačilo moje mlieko?? že by som skúsila mu dať UM? 😕

aj teraz s ním idem von...potom na chvílu k mame...snád večer sa dostanem aspoň nakuknúť 🙂 majte sa zatial krásne 🙂

janada
3. nov 2009

ahoj zuzka,jaksi neni času,do roboty,z roboty,malá,domácnosť,velkáči mi tento rok maturujú,tak riešime stužkové atd.atd.Sem Tam sem mrknem,ale do iných tém a nezvyknem sa dlhšie zdržiavať.Ale dnes ma napadlo pozreť či funguje Dca a ona funguje 😵

janada
3. nov 2009

mne malá pred chvílou zaspala s božou pomocou,ona mi už odmieta spať cez obed,ale neskôr je potom unavená ako napr.včera,ked zaspala o pol štvrtej,spala do pol siedmej,potom bola polhodinu protivná čo jej bolo divné,že už je tma a spať išla večer o 11,00.No a ja na to nemám nervy,možno keby som nechodila do roboty. 😒

sisa.b
3. nov 2009

ahojte,

my sme sa pred chvilou vratili zo sono bruska - sarka - a ma pecen obalenu tukmi ☹ tak nas este cakaju pecenove testy.
mala od rana zas teplotuje a to sme v cakarni trcali hodinu a pol, kym prisla doktorka a ked sme boli na rade, tak nas chcela sestricka preskocit, lebo ved cakaju aj babatka a sara je uz velka 😠 😠 😠 tak som sa ohradila, ze my cakame tiez aj s babatkom, ktore ma navyse horucku a nakoniec nas vzala. no ale tie pohlady....

zuzula25
3. nov 2009

sisa to by ma nahnevalo 😠 😠 😠 dobre,ze si sa ohradila.nechapem zmyslanie niektorych sestriciek,ako mozno zas na druhej strane to myslela dobre.
a pecen obalena tukmi fuuuha nic moc,aj MM bracho to tak ma.a je na diete.

ineska krasne fotecky,z Erika uz je velky chlapina.kde ste zohnali mikulassku capicu,by som chcela pre maleho.
a mliecka mas urcite dost,len to nevzdavaj,pravdepodobne mate laktacnu krizu,len pekne koj aj kazdu hodinku u nas to bolo rovnako a ono sa to zas rozbehne a nabehnete na normalne casy kojenia.len to chce trpezlivost.to iste ti asi aj sisa poradi,tiez si to zazila,ked sme sa o tom rozpravali.

jani tak to mate momentalne perne doma.nech dobre dopadnu stuzkove a hlavne sa zabavte.

sisa.b
3. nov 2009

zuzi, ona to asi myslela dobre a keby som tam nemala malu, tak nemam problem. nas na alergologii tiez vzala pred ostatnymi (teraz neviem, ci kvoli tomu, ze je este babatko, alebo kvoli tomu, ze sme ju mali vybavenu cez znamu doktorku 😅 ). ale nedalo mi to neohradit sa, ked ma mala druhy den horucky a tolko sme tam uz cakali. navyse babatka po nas boli starsie ako rebeka, aj ked ona na vysetrenie nesla.

uz som vybavila s doktorkou na zajtra tie pecenove testy 😔

sisa.b
3. nov 2009

inneska, suhlasim so zuzkou. urcite to je len rastovy spurt a kazda laktacna poradkyna ti povie - vydrzat a co najviac prikladat, aby sa mliecko rozbehlo. taketo krizy sme mali pravidelne a vzdy sme sa zaobisli bez UM. naco ho budes napchavat umelinou, ked mas pre neho to najlepsie 😵 😵 😵 drzim palce

sisa.b
3. nov 2009

moje male zlatko teraz tiez nechce nic okrem MM, neviem si ani predstavit, ze by som pre nu nemala. mam pocit, ze nic netecie, ale stale cucka.

mkatka
autor
3. nov 2009

čaute

hlásím noviny z dnešní poradny - 3450g a 51cm (před měsícem 2600g a 48cm) 😵

Vojtovi zjistili alergii na venkovní plísně, roztoče a břízu (a co nám roste před oknama do ložnice a obýváku???) 😠

Sisa, fíha, taková mladá holčina, z čeho to může být?

Nějak mi dochází inspirace co vařit malýmu na večeři, furt jedeme palačinky... 😒

mkatka
autor
3. nov 2009

co na tu laktaci homeo ricinum communis? v lékárně dole u stadionu, mě to pomohlo

sisa.b
3. nov 2009

tak mne homeo nepomohlo. to skor caje a vinea

sisa.b
3. nov 2009

katka, kedy ti dam tie plienocky? 😅

ivetka5
3. nov 2009

Ahojte, tak včera sme dobre dopadli, neurobila som korytnačku🙂)) Už sa teším na ráno, snáď domov už pôjdem bez sádry 😵

Sisa, tak pečeň mám aj ja obalenú tukom, lieky na to nemám, len viac múčne jedlá treba papať, ale ja to mám z antiky, tak preto teraz musím iba náplaste. Vraj sa to časom môže upraviť, uvidíme.

Inneska, keď tu baby spomínali ten ricinus comunis, ja ho mám ešte niaky aj doma, ak by si chcela.

sisa.b
3. nov 2009

my mame zas 40,2 horucku 😢 rano ideme k doktorke, dufam, ze su to len tie zuby 😔

ivetka, lenze muku mame s vysokym cholesterolom v kritickych potravinach, takze tu asi nie.

a uz viem, preco som nechcela nikdy antiku brat 😝

ivetka5
3. nov 2009

Sisa, chúďatko malinké, aj je dávaš zábaly, či nie? Ani neviem, či takým drobcom sa môžu dávať. Nám zas večer zabehlo jabĺčko, som sa zapovedala nedám, a vidíš. Chúďa tak plakal, až zaspinkal ☹ ☹
Prajeme Vám skoré uzdravenie. 😉

sisa.b
3. nov 2009

ivetka, boli sme na pohotovosti a nic jej nenasli, takze to budu asi tie potvory ☹

chuda male, to plakal z toho, co mu zabehlo? ☹

ivetka5
3. nov 2009

Jaj, tu v DCA ste boli? Kto tam bol? Plakal skôr asi, keď sa zlakol, som mu to vyberala, mi to nešlo, normál som myslela, fakt ako. Som ho pobúchala, môže mi kto chce z rodiny hovoriť daj mu alebo čo, nedámmm. Ešte teraz mi je nanič z toho. ☹ Ale to bolo tak, že ja som jedla, mala som ho na rukách a stále sa otáčal a chcel, tak som mu okrájala väčší kus, aby mu nezabehlo, a on neviem ako to dokázal ďasienkom si odkúsol.

ivetka5
3. nov 2009

A malá ti už spinká? Idem do hajan, ráno vstávame, chcema j s malým zbehnúť k dokimu, lebo je zachrípnutý, má kašlík a nádchu, tiež to pripisujem zúbkom, uvidíme, zatiaľ neteplotujeme, myslím, že aj hrdielko bude mať chytené. No a čo sme brali ATB, tak to máme znova na jednej nôžke, ja neviem z čoho to môže mať, dávam mu na to obzvlášť pozor 🙄
prajem pekné sníčky, pa

sisa.b
3. nov 2009

nespinka, knura tu, uz ma zase 40 😢

sisa.b
3. nov 2009

ivetka, aj ja velakrat vytahujem z krku a keby si vedela, co vsetko 😝 no zvladli ste a to je hlavne

dm1
3. nov 2009

vidim ze si sisa zase rovnako ponocuje ako ja 😉 . tu teplotku vam nezavidim nech vam to rychlo prejde. ja by sm vobec nevedela co robit pri tak vysokej teplote 😕

sisa.b
3. nov 2009

dm, idem este skusit EO cez konecnik 😔

dm1
3. nov 2009

sisa co je EO??? meranie teploty ci co...

sisa.b
3. nov 2009

dm, etericky olej

dm1
3. nov 2009

jaaaj tak to som este nepocula 😕

sisa.b
3. nov 2009

ani ja nie, ale skusila som a uvidim 😔 nurofen mala o 20tej, sprchu za pol hodinu nato, 21,30 paralenovy cipok, tak uz neviem, co ☹ ma zimnicu - ladove ruky a nohy a trasie sa, tak zabaly by sa nemali davat ☹

sisa.b
3. nov 2009

tak uz mame vonku aj dvojku spodnu a druha je navreta. takze 4 zuby naraz ☹ zaujimave, ze aj jednotka najskor vyliezla prava spodna, potom prava vrchna, teraz jej aj dvojky tak lezu von.