Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
4. nov 2009

Čo si inak myslíš o tej chrípke? Sa bojím,a by aj sem neprišla, keď je to už v BA 😔

sisa.b
4. nov 2009

ivteka, ja vobec neviem, ako to bude. akurat viem, ze budeme v aule, to je vsetko.

o chripke ani neviem, co si mysliet. chripka ako kazda ina, ktora je agresivnejsia. umieraju ludia aj na ine druhy chripok. viem len, ze sa proti nej urcite nedame ockovat, lebo je ta vakcina nebezpecna. odmietaju ju lekari a zdravotnici v celej europe.

dm1
4. nov 2009

sisa to mi je luto ze malej nie je lepsie ☹ . ale musis dohovorit mm nech ti trochu pomaha sak to sa neda zvladnut len sama vsetko. ja sa na mm nemozem stazovat pomaha mi vo vsetkom tak som rada

ivetka aj my sa pridame ku kocikovaniu ak mozme 😉

sisa myslim si o chripke to co ty zhruba ze aj na normalnu chripku vo svete zomieraju denne ludia a aj ju dostavaju tak neviem co si mam o tom mysliet.... ale ockovat by som sa asi tiez nedala

sisa.b
4. nov 2009

tak dieta sa mi tu trasie, ruky, nohy ladove, horucka 39,5 😢 😢 😢 ideme bojovat 😔

dm1
4. nov 2009

sisa jezis maria tak nech to zvladnete. pekne zobud mm nech pomaha

sisa.b
4. nov 2009

MD este nespi, ale oci sa mu uz krizia. ked on je tiez nachladeny, boli ho bedrovy klb, v praci im nekuria, takze na paradu, ked lezi v zime na studenej zemi ☹ ani sa nedivim, ze je z toho taky utahany

dm1
4. nov 2009

sisa sak verim ze TD je utahany ale aj ty si predsa!!!!!!

dm1
5. nov 2009

sisa si pisala ze si nemohla najst kvetinky do gimpu - tak tu je ich kopu - samotne, spolu aj s ramikom super stranka http://www.aronciny.estranky.cz/clanky/ramecky-...

sisa.b
5. nov 2009

tak dieta ma uz len 38,8 😵 pobehuje tu a stahuje nabytok. strasne sa rozculovala, ked nemohla kreslo dalej posuvat, lebo jej v tom branila stena 😀 stihla som si pri nej precitat asi 3 strany s 50timi prestavkami 😝 lebo som jej kreslo musela vzdy otocit, aby mohla tahat na druhu stranu izby

dm a na tie masky si uz prisla? je to celkom jednoduche, vysvetlim, ak chces 🙂

zuzula25
5. nov 2009

dobre ranko.
ten vlacik bol lacnejsi okolo 23 eur.je to tento:
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...

yvka1
5. nov 2009

ahojte, sisa to Rebeka si chce vymeniť deň za noc?? - že 2:22 😅
nestresuj na tú skúšku-aj keď ju nezvládneš-to nevieš že skúška je od slova skúšať ? a to môžeš až 3krát 😅 😀
nám cez víkend odpadli prednášky lebo prednášajúca je chorá. sa teším lebo príde manžel na víkend tak aspoň budeme môcť byťspolu a dúfam že napíšem zas aj kúsok bakalárky 😅
bola som ráno konečne u tej dr. spravila mi odbery, záver si nechá až po výsledkoch ale zatiaľ tú váhu zvaluje na stresy.
ivetka noha lepšie?
zuzi a maťko ešte nechodí? keď to je tiež taká šikuľa 😉 naše malé trdlo sa stále ani na 4 nevie zdvihnúť 😅 😉

ivetka5
5. nov 2009

Sisa, myslela som prasaciu.

ivetka5
5. nov 2009

Ahojte, no už som dočítala🙂 Malý je upišťaný, ale zaspal, tak som si porobila čo som chcela, no a vonku je otras, tak asi ani nejdeme, ešte keď je aj soplavý. No noha lepšie, len ráno ešte horšie, ale keď to rozcvičím, tak hej, to chce len čas, nehýbala som s tým 3 týždne, čo vlastne chcem, že? 😀

Yvka, nech ti testy dobre dopadnú 😉 Ja školu mám zajtra a v sobotu, tak uvidím či pôjdem, ale 1 deň musím aspoň, to ú posledné 2 prednášky a už iba skúšky. Ale som rada.

Zuzka, je zaltý ten vláčik, ale ty si chcela vtedy iný, že? ten bol myslím ešte drahší a aj asi menej hral, či sa mýlim? Ale iné pálky, že 40 euro, to si ho super kúpila teda.

Dm1, samozrejme, že sa môžeš aj ty pridať 😉

Sisa,. tak teda fakt, deň za noc a naopak, myslím, že teraz si sa prevrátila na druhý bok, čo dospávaš. Nech teploty pominú, ja by som sa tiež strašne bála takých vysokých teplôt, aj moju maminu obdivujem, ja ako 3 mesačné bábo som mala 40-ky. Čo sa báli, že zomriem 😔

zuzula25
5. nov 2009

vratli sme sa z vonku,dnes sme isli skor,lebo nam maju ist menit vodomery.maly este dospava v kociku

yvka este nechodi,on je asi lenivy sa pustit.okolo nabytku,od stol.a ku gaucu sa dostane ale sam v priestore nie.ale asi som spravila chybu,ze sme ho vodili obcas za ruky,teraz som sa docitala v mameaja,ze deti sa nemaju vodit za ruky,ze im to nepomaha,naopak im to spomaluje vyvin.tak isto ako choditko a podobne veci.ze niektore mamicky chcu pre dieta,aby im pomohli,ale ze v tomto pripade je menej niekedy viac. 😕 😅
uz mam dieta hore,dal si 15 minut

zdenka112
5. nov 2009

ahojte.my sme hore od siedmej amarne by som chcela aby si cez den schrupla.chlap mi robi cele dni dlhsie tak na konci dna som rada ze pozrem na chvilu tv a idem spat.

zdenka112
5. nov 2009

sisa dufam ze uz bude lepsie s rebekou.my sme boli akurat v noci cikat s viki a ty este hore.

zdenka112
5. nov 2009

nam akurat vysli 5-ky a som bola rada ze nemala ani teploty ani soplk nic.akurat nechcela vobec papat.

zdenka112
5. nov 2009

zuzka ved sa este nachodi dost naco to unahlit.mne moja mala nerecni tak akoby som chcela,netvori vety bola som s nu u dokt.a ta mi povedala ze ked zacne riadne hovorit budem rada ked bude mat usta zatvorene.

yvka1
5. nov 2009

zdenka to veru budeš rada 😀 my sme sa akurát včera s Vanes niečo dohadovali a ona ma nakoniec odbila-,, dobre ako chceš, keď na tom trváš..a si ozaj neznesiteľná,...odula pusu a odpochodovala do izby. A ja som zrazu ani nevedela čo som pôvodne od nej chcela 😅

no ja neviem či sa to chodenie dá urýchliť resp. spomaliť, ono asi každé má nejaký ten svoj čas.Vaneska 4nožkovala v 8.mes a chodila až 13,5 mes.

zdenka112
5. nov 2009

noja viki nestvornozkovala vobec a zacala mi chodit v 9 mes.v 10 sme chodili po vonku za rucicku a kazdy sa divil kolko ma ked tak pekne chodi.kazde dieta je na nieco ine sikovne nie?

yvka1
5. nov 2009

presne tak teraz kamarátkin,vôbec ne4nožkoval, v 9.mes. sa postavil a v 9,5 chodil 😎 zdenka ty máš doma tiež teda riadne aktívnu babizňu že? 😉 😀

zdenka112
5. nov 2009

no ani mi nehovor 🙂

zdenka112
5. nov 2009

rano vstane a niezeby si trosku lahla aspon na hodinku cez den aj s mamu.nie ona az o pol 9 zalomi 😝 ale uz som si zvykla.

zdenka112
5. nov 2009

a vies na co sa mi zacala divat?na hannu montanu.nejako skoro ma nejaky idol.

yvka1
5. nov 2009

naša by sa tiež chcela lebo v škôlke len samá Hannah montana ale má zákaz 😀 Vaneska ráno vstáva tak najneskôr o pol 7mej aj keď nejde do škôlky tak cez obed ju láme ale ak spí tak do 8ej-pol9tej tak už ide až večer. no ale keď mala toľko čoViki to by mi veru celý deň nevydržala-by zaspala postojačky 😀

zuzula25
5. nov 2009

takze nas maly bude asi so spankom ako Viki,nepotrebuje spat a ja by som si zas pospala 🙄

sisa.b
5. nov 2009

ahojte 🙂

yvka, mas pravdu, pojdem vyskusat. ved som si od zaciatku hovorila, ze idem tu skolu len skusit a ak to nepojde, tak to necham na inokedy.

dieta lahlo o pol tretej, tak som si este hodinku citala cosi, nech nie som za uplne blbu 😅

dnes mi pride mamina na navstevu 😵 😵 😵

a nasa slecna sa uz pusta o 106, ale vzdy sa rozbehne strasnou rychlostou a po par krokoch zleti na kolienka 😅 teda akruat teraz v horuckach sa len nosila

yvka1
5. nov 2009

a teraz ešte má teplotu? ☹

no ja má tuším chvalabohu ,,prispaté" deti obidve 😀 😅 to majú asi po tatovi 😀

sisa.b
5. nov 2009

yvka, horucku uz nema, len zvysenu teplotu. ale papat nechce nic okrem mna a kuska sucheho rozka ☹ ani zubiska ukazat nechce 😀

ivetka5
5. nov 2009

tak dieťa mi konečne zalomilo, bol už taký unavený a len pišťal, len som na WC išla, je akýsi maminkový teraz. Asi aj keď ho niečo bolí, je taký. No ale už zaspával, potom pani poštárka zazvonila, tak revy a zas hodku bol hore. Už nám prišiel ten set, je úžasný, čo som Vám spomínala.