Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
5. nov 2009

chudatko rebeka asi ju bolia dasenka.ale ze aspon nieco spapa.ja si pamatam na to ako mi viki ked mala tie 40-ky jeden den vobec nic nejedla len straaasne vela pila.ale potom by zjedla aj celu ladnicku 😀

zuzula25
5. nov 2009

sisa dufame,ze uz vam nestupne teplota a budete mat pokoj.ako je to dobre v tejto chvili,ze kojis,ze??

teraz som maleho prebalila,postavila na nohy a presiel par krokov,ale on sa viac pozabudol si myslim,lebo bola reklama v telke. 😀

ivetka5
5. nov 2009

Sisa príjemnú návštevu, ja som tu mala včera na chvíľku maminu 😉

ivetka5
5. nov 2009

zuzka, Maťko šikula, vidíš, treba asi viac reklám 😀

sisa.b
5. nov 2009

ivetka, foto si prosime 😉

zuzi, jasne, neviem si predstavit, ako by som do nej nieco ine sukala 😔

zdenka112
5. nov 2009

ivetka frajer bude noelko.peknucke 🙂

sisa.b
5. nov 2009

ivetka, peknucke 🙂 noelko bude velky fesak 😵

ja som akurat malej zaplatila topanocky zo slovobuv http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5347652
ta holka ma bezkonkurencne ceny. daju sa aj vyskusat u batu tie topanocky, my sme to riskli

ivetka5
5. nov 2009

Zdenka, ďakujem🙂

zuzula25
5. nov 2009

sisa ta pani co predava topanky,predava aj ine??velmi dobra cena.a topanocky uzasne

sisa.b
5. nov 2009

zuzi, jasne, klikni si dole na zobrazit cely fotoalbum 😉 aj mne sa zdala uzasna cena. v protetike maju take topanocky za 34€ a vyssie.

sisa.b
5. nov 2009
ivetka5
5. nov 2009

Sisa, krásne topánky budete mať 😉 Ja som tp kukla a z chlapčenských neviem, tieto dvoje sú celkom ok, ale na holky sú vždy krajšie 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5352348
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5352379

ivetka5
5. nov 2009

Sisa 😵

sisa.b
5. nov 2009

ivetka, tak tie, co budeme mat my sa mi zdaju vcelku univerzalne 🙂

zuzula25
5. nov 2009

presne,na dievcatka maju super,tiez by som tam asi nevybrala,chcela by som do modra alebo hneda

zdenka112
5. nov 2009

baby ale vecicky su rovnako drahe.mam chvilu pokoj viki sa hra ja pijem kavicku.pockame na tatina ked pride z prace a pojdeme do kaufl.este stastie ze ho mam za nosom 😀

zuzula25
5. nov 2009

ano su rovnako drahe,ale musite uznat,ze na baby mavaju krajsie veci,ale ved my budeme mat druhu babu 😉 hadam....mozno.... 😀

zdenka112
5. nov 2009

zuzka drzim palce nech je to baba 🙂

zuzula25
5. nov 2009

aj tak si nevyberiem,ak druhe bude chalan,do tretice neskusame 😀

zdenka112
5. nov 2009

akurat dnes som divaa na jednotke ze uz aj vypocitaju pohlavie dietatka.divali ste to niekdo?v zenskom magazine

yvka1
5. nov 2009

ahojte, hlásime 1.prerezaný zúbok 😵 😵

no potvrdzujem že keď nakupujem pre vanesku tak sa viac vybúrim ako pri malom 😀 pre chlapcov sa mi zdá všetko rovnaké 😠 alebo málokedy nájdem niečo s jasnou farbou-napr.zelená, červená. všetko je len hnedé, modré, tmavomodré 😝 ozaj baby a keď ste boli tehotné, neskúšali ste či vám vychádza pohlavie podľa takého čínskeho kalendára? mne to vychádzalo presne naopak 😅

sisa ako Rebeka?už bude dúfam lepšie 😨

zuzula25
5. nov 2009

yvka gratulujeme k zubku.to ste dobre prezili,nic si nespominala,ze by Petko bol nervozny.a inac dobre ironia,ty ktora si chcela najviaz zubky,ste posledny.ak neratame Noelka,ale ten je mladsi.
neviem a DM uz maju zubky??

ja som neskusala pohlavie,mne to bolo uplne jedno,aj ked s malou nadejou som chcela babu a je to chalan s pipikom 😀

yvka1
5. nov 2009

no a ja som chcela najprv chalana a teraz som zase chcela babu a presne naopak.
ten zub ma teda ozaj prekvapil lebo malý bol práveže strašne zlatučký, dokonca akýsi až moc kľudný. Tento týždeň čo bola Vaneska v škôlke som si stihla pri ňom porobiť doma úplne všetko-navariť, upratať, požehliť,... 😕 len to nesmiem zahovoriť 😉
dm maťko tuším už má zúbky od 5.mesiaca myslím 😕 😕

zdenka112
5. nov 2009

yvka tak super uz budete riadne hryzkat.ja som teda vedela ked jej vysiel prvy zub.behala otvorila linku a do policky.a mala rozrazene dasienko.inak druhy zub sme mali stolicku.

zdenka112
5. nov 2009

yvetka ze sme isli okolo teba v kaufl.ale ja som nejaka asi uz naslepnuta. 😀

yvka1
5. nov 2009

no tak Vaneska malá ako prvé 4 stoličky 😅 ale jej vyšli zúbky až po roku tak jej to išlo jedno cez druhé.

yvka1
5. nov 2009

to musela ale viki riadne napáliť keď až zub vyšiel 😅 . známej malá narazila ale už so zúbkom a si ho zarazila do ďasna tak jej ho museli vyrezávať 😝 😝

dm1
5. nov 2009

ivetka ten komplet je super aj ja som ho sledovala len som nan zabudla. no skoro sme sa pobili teda on 😉

sisa na tie masky som prisla vcera - ja kaca som davala fotku mensiu ako masku az potom mi to doslo

som sa rozhodla ze budeme chodit plavat do salusu. boli sme tam dnes sa prihlasit. nechcela som ist moc sama a kamoska nesla ale nakoniec som predsa isla a stretla som tam kamosku s porodnice!!! tak som rada ze tam predsa nebudem sama. inak som rada ze budeme chodit si myslim ze aj to pomoze drobcovi ked cvicime tu vojtovku tak aj plavanie ho rozhybe urcite.

dm1
5. nov 2009

zuzi ten vlacik sa aj mne pacil ale 40 EUR sa mi zdalo vela... za tych 26 by som ho brala aj ja