Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
26. dec 2008

ahojteee

tanidlo
26. dec 2008

Seeervuste, tak sa hlasim aj ja, este stale z postele, ale uz je to trochu lepsie..no, myslim, ze ti nasi drobci si to naplno uziju az na buduce Vianoce..my sme ani nejako velmi darceky pre maleho neriesili, teda akoze dostal cosi od rodiny, ale od nas len zopar drobnosti hlavne vydavajucich zvuky, to ho teraz bavi najviac 🙂 A baliaci papier mal tiez uspech 😀

Zuzi, ako dopadli nakupy, pochval sa, nech mozeme zavidiet 😀

centik
26. dec 2008

chodime chodime huraaa taka som rada,

Tani nevadi ak sa zmeni datum tej oslavy z 3.1 na 4.1, nebude to robit problem s tortou??

3558
26. dec 2008

ahojte tak v obchodoch milion ludi, im to asi sibe. tak som sa len prechadzala a bola som asi iba v piatich. kupila som si len jednu vestu taku na zips, na doma aby mi bolo teplejsie, inak nic. ale nevadi, ono tie zlavy budu az do konca januara. tak mam este cas. 😉

tanidlo
27. dec 2008

Jani, jasne, ze nie, ziadny problem 🙂 A gratulujeme k chodeniu 😀 😀 😀

3558
27. dec 2008

tani ty nemozes spavat? ja som si dnes zopakovala nakupy, a bola som v nexte je tam vsetko za polovicu. miliony ludi a kupila som dve veeelikanske igelitky malemu oblecka. ale to uz aj take trosku vacsie. rok-rok a pol. ved to bude co nevidiet, nie? tak sa vytesujem uz je to v pracke. 🙂 🙂
inak nic nove, dojedame kapustnicu,salat uz nemame musim zase varit, ale dnes bude chlebovy den, spravim obl. chlebiky a staci. az zajtra. ved aj ja chcem oddychovat, no nie?????

sisa.b
27. dec 2008

ahojte 🙂 tak ako sviatkujete? ja som zapasila zo zapalom prsnika, ale dnes uz som v pohode. este boli, ale uz ma netrasie.
zuzana - tie nakupy ti zavidiiiim 😝 my sme pojedli salat svokrovcom a ten nas budeme musiet vyhodit. ja dnes santim s pekarnickou, ktoru sme si kupili k vianociam 🙂

3558
27. dec 2008

naco je pekarnicka, na chlieb? alebo na vsetko? potom naco ti je truba? 😀 😀 😀

centik
27. dec 2008

Zuzi nakup aj mne pre malu v nexteeee 😀

sisa.b
27. dec 2008

zuzi, mame pekarnicku na chlieb. truba je dobra na rozky a bagety a na veci, ktore maju iny tvar. no a v pekarnicke je to pohodlne - nahadzes suroviny, zapnes a vytiahnes hotovy chlieb. este si ho mozem aj nacasovat napr. k ranajkam, aby bol teply 😝

3558
27. dec 2008

sisa tak to som ani nevedela ze nieco take existuje.kolko to stoji?da sa to aj zabudovat do linky.
centik, Next je dnes otvoreny od 5 rana a stretli sa tam vsetky mamicky z mesta.ja som tam prisla o jedenastej a uz tam zostalo len par kusov,ale pre dievcatka je tam 5krat viac ako pre chlapcov.Len treba mat silne nervy a tvrde lakte aby si si nieco uchmatla.Do Tesca chodim iba raz za tyzden a Next je hned vedla,takze na buduci tyzden ked pojdem tak ti cosi pozriem na rok a pol az dva roky.

sisa.b
27. dec 2008

zuzi, neviem, ci existuju aj zabudovatelne. ja mam tuto z tesca za 2790 sk http://www.obchodny-dom.sk/moulinex-ow500030-ho...

3558
27. dec 2008

sisa, jeeeeeej aj ja to chcem.dobra masinka.uz si v tom piekla?Tie ingrediencie sa zmiesaju v tom,alebo ich musis zamiesit ty?Vzdy sa vydari?Chuti ako nemsovsky domaci?Ma aj taku korku?

centik
27. dec 2008

ja by som tiez chcela tu pekarnicku, potom daj sisa vediet ako sa v nej pecie

sisa.b
27. dec 2008

tak pecie sa v nej dobre. ja totizto nie som moc na domace prace a ta pekarnicka si urobi vsetko sama 😀 len tam vsetko nahadzem a potom vytahujem uz hotovy chlebik 😝 teda nahadzat to musim v urcitom postupe, ale vsetko si urobi pekarnicka sama. a naklady na jeden cca kilovy chlieb su asi 10 korun 😉 samozrejme ked by ste chceli nejake celozrnne, tak to vyjde drahsie, ale to aj v obchode. a co sa chuti tyka, tak mal u nas uspech 🙂 teraz sa este chystam na specialne parky v rozku http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php?d=500
na tej stranke je kopec super receptov

centik
27. dec 2008

a to nemusi to cesto vobec vytvarovat na chlieb? to fakt len nahadzes a vyliezie upeceny chleba?
tak to je super potom

3558
27. dec 2008

to je super vec. ja milujem pecivo a chlieb. najviac cesnakove rozky.mnam 🙂 🙂

tanidlo
27. dec 2008

Zuzi, spavat mozem a este ako ale drobec bol priebezne celu noc hore, ani neviem preco, tak som sa "zabavala" s nim a zostal cas aj na net 😀

Pozeram, ze tu riesite pekarnicku chleba..svokra ju dostala na Vianoce, tak sa vcera aj dnes pieklo, na moj vkus to dost dlho trva ale zas chleba bol celkom fajn..chutil mi tak dost sendvicovo, ale robil sa len taky obycajny bez prisad..je to inak sranda, ten system..take zaujimave..ale u nas by sa to dlho neuzivilo, po pol roku by na nu padal prach a tak ju mama nedostala..hehe..ale svokra z nej bola cela nadsena, bodaj by jej to vydrzalo 😀 😀 😀

tanidlo
27. dec 2008

Nooo..tak cesnakove rozky..za tie by som aj zivot dala niekedy..mnam 😀

sisa.b
27. dec 2008

tanidlo, aj my sme robili prve pokusne len take sendvicove. ale postupne budeme menit. nahadzat si tam mozes fakt cokolvek. takze chut to bude mat odlisnu.

centik - pekarnicka si vytvaruje chlieb sama. ma potom taky sendvicovy tvar. rozky, bagety, vianocky,... uz treba robit rucne. mne akurat teraz miesi cesto na tie rozky 😝 kysnute cesto som nikdy nevedela a konecne mam masinu, ktora mi ho urobi 😀

sisa.b
27. dec 2008

u nas je nadseny najviac moj drahy a to mi trvalo prehovorit ho, aby sme ju kupili 😀

centik
27. dec 2008

Sisa pozeram ze mas same biblicke mena deti,
Tani a uz ti je lepsie? ja sa citim uz ok, akurat Biba dnes mala zas teplotu, ale to mozno zo zubkov

tanidlo
28. dec 2008

Jani, no trosku, ale kaslem este jak stary tuberak a boli ma hrdlo..tak von zatial nechodim..len maleho vzdy niekto zoberie, u svokry svokra a doma ho boli vcera vozit krstni aj s deckami..

Sisa, mne praveze asi najviac chutia tie sendvicove, takze kludne pri nich moze zostat, ale tesim sa aj na tie rozky, bagety, ci vianocky, ak k nim niekedy dojde 😀

centik
28. dec 2008

caute,
tak mala ma dnes zas teplotu, mna uz z toho snad porazi, uz nebola vonku ani neviem jak dlho chudatko, iba autom vacsinou ked tak

3558
28. dec 2008

tanidlo aj ty mas tu pekaren? ale chutovo je ten chlieb taky slovensky, nie toustovy.ten nenavidim. jem ho kazdy den 5 rokov. fuuuuuj ☹

tanidlo
28. dec 2008

Zuzi, ja ju nemam, len u svokry som k nej "pricuchla" trosku 😀 Ani ju nechcem, dalsia raroha do bytu, ako by povedala moja mama..hehe..kazde rano si cerstvy chleba a rozky kupime a na tej pekarni by nas to asi aj tak casom prestalo bavit, aj sendvicovac a toastovac uz trcia par rokov v spajzi a pada na ne prach 😎 Akoze je to fajn vec, aj chleba je z nej super, ale staci mi to raz za cas, ked pojdem k svokre na navstevu 😀 😀 😀 A chutovo ani nepripomina ten chleba sendvic, len tak vyzera, ani neviem, ako by som Ti to opisala tu chut, nie je ako bezny chleba (teda aspon ten, co som jedla ja), ale chuti super 😉

Jani, hmm..to nie je bohvieco, ked mala musi byt doma a stale ju trapi teplota..ale neboj, ono to hadam prejde cim skor..my tiez teraz drobca drzime doma, kasle uz druhy den a poriadne, tak nebudem riskovat..

sisa.b
28. dec 2008

tanidlo, tak my vypekame spolu s drahym 😉 vcera tie parky v rozku a dnes ideme na slaninkove rohliky 😝 😝 😝 a tehu kila nezhodim ani do dalsich vianoc 🙄

centik, tie mena som nevyberala podla biblie. boli to mena, na ktorych som sa dohodla s manzelom/priatelom 😝 na inych sme sa nedohodli.

nech sa vam drobci rychlo uzdravia 😉

3558
28. dec 2008

no to ani ja akosi nechudnem a pekaren ani nemam. ☹ ☹ ☹
uz neviem co by som od radosti do tych ust dala... ☹ ☹ ☹
centik uzdravte sa rychlo. 😉

sisa.b
28. dec 2008

zuzi, ja som si akurat urobila exoticky salat, mnaaam. pomarance, mandarinky, kivi, ananas, lichi, hurmi kaki, pomelo a pojdem tlacit do seba 😝 este ze mala nie je na to alergicka. teda ovocie by som tlacila do seba stale, len keby som sa mala tym zivit, tak skrachujeme 😀

centik
28. dec 2008

no my sme este hore- tradicne