Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
8. nov 2009

pozerala som si tvoj profil a tiez si velmi mladucka 🙂 😉 tak mozno rokmi to pride. akurat nechapem, ako si mohla dostudovat tu vysku pred 5timi rokmi 😕 si sa tam asi pomylila 😅
no neviem si predstavit ucit dnesne deti na prvom stupni 😝 deti doma, deti v praci, ved by ma porazilo 😀 asi preto je samkova ucitelka slobodna a bezdetna 😀

yvka1
8. nov 2009

Ahojte, tak už sme domka, manžo je s Vaneskou ešte v Tescu. malý sa tú šúcha po zemi. ale novinka-on sa nechce dať na 4 tak že sa dá na kolienka ale on sa dá na chodidlá a na ruky a vtedy mám pocit žte si rozbije bradu o zem 😅

sisa gratulujem k skúške 😉 😵

dream šikovníci ste 😵 to je jasné my musíme byť vo všetkom poslední 😅 😀

no zub-nezub ma bolí ešte stále,kydám do seba analgetiká, od soboty už aj ten propolis dávam na to a stále rovnako. ak sa to zajtra trochu nepolepší tak asi v utorok pôjdem kuk zubára 😝

sisa aj u nás v škôlke je učiteľka bezdetná-šak sa jej ani nečudujem 😀

sisa.b
8. nov 2009

yvka, mate zvlastne sposoby stvornozkovania 😀 to uz skor sa postavi, nie? naco bude trocharit so stvornozkovanim, ked moze rovno behat 😉

ak si mala zub zahnisany, tak je mozne, ze ta este potrapi ☹ mne tam daval take - on to nazval certove hovno 😀 ale pekne mi to pomohlo, ulava okamzita 🙂 tak ja by som tiez necakala, ak ta to velmi boli. teraz mi propolis pomohol natolko, ze som si nedala ani jednu tabletku od bolesti a za dva dni som ho uz necitila. ale nemala som ho zapaleny

zuzula25
8. nov 2009

ahojte.
yvi tak to mate asi stvornozkovanie-krtkovanie-tak aj Alexik krtkuje.

ma sme boli na navsteve u svokrovcov,maly sa dost rozbrblal,tak uz mame doma veselo.stale cosi brble,vysvetluje 😀
teraz sa kupu s tatinom a je len pocut odtial ako cosi stale brble tatovi-asi mu vysvetluje ako ho ma okupat 😀

sisa.b
8. nov 2009

zuzi 😀 to musi byt podarene. my nejak slovne nepostupujeme, k jednoslovnym asi pred mesiacovm pridala "deje?" to ked niekoho hlada 😀 a "dejdes" - to ked sa niekam vyberie 😀 a znakovanie tiez nic moc, ale to je ta moja nedoslednost, stale na nic nemam cas ☹

sisa.b
8. nov 2009

dnes je stale upistana ☹ zacali sme tvorit papierove pletenie, len slecna nam to akosi stale kazi.
a stary mi lezie pekne na nervy, asi ho vymenim 😠 😠 😠 neprestava hukat ani v nedelu. akoze taky fajn rodinny pocit uz som strasne davno nemala 😔

yvka1
8. nov 2009

a prečo húka? nech pletie a nepyndá 😀

sisa.b
8. nov 2009

ja neviem, to je taky nervozny chlap, ani jedno pekne slovo z neho nevypadne 🙄

mna uz bolia prsty z toho pletenia 😝

yvka1
8. nov 2009

bože ešte len som vybalila z víkendu a už musím baliť zase-zajtra ideme na týždeň do Mt.jaaj tak ma to strašne nebaví-stále hore dole... 😝 ráno ideme s vaneskou na krv. Boli sme aj v piatok-3krát ju pichli a vôbec jej krv netiekla tak dúfam že zajtra bude, nech ju chúďa toľko netrápia.

ivetka5
8. nov 2009

Sisa, tak aspoň doma nieje tichá domácnosť, aspoň, že rozpráva 😀

Yvka, prežite odber v pohode, a užite si MT 😉

dm1
8. nov 2009

dream myslim ze by to slo aj postou poslat. alebo mozem pockat ked pojdes do DCA sak daj potom vedet

my sme dnes boli v nemsovej u svokry a skocila som aj kvetinke ale Misku nemala doma prisla az ked sme skoro odchadzali tak sa drobci ani nezahrali. nabuduce to uz snad vyjde.

sisa.b
8. nov 2009

ivetka, po tych jeho vystupoch asi aj zahajim tichu domacnost 🙄 strasne neznasam, ked sa po deckach huka bez priciny

ivetka5
8. nov 2009

Sisa, to ti verím, ale ja si myslím, že asi všade je to raz za čas, ani MM nemá vždy náladu, ale zas nie po malom, deti za to predsa nemôžu, mu to vysvetli.

dm1
8. nov 2009

my ideme zajtra Kadlubiakovi maleho bude po mesiaci vazit tak som strasne zvedava kolko pribral lebo slabo priberal predtym

yvka1
8. nov 2009

ono to je s tým húkaním po deťoch asi všade rovnaké -u nás som to ale väčšinou ja kto húka 😅 teda po malom ešte nie ale aj to príde 😀

sisa.b
8. nov 2009

yvka, ale je rozdiel hukat, ked mas dovod a rupnu nervy a hukat bezdovodne. on im ani nic nevie normalne povedat, vsetko typu - vypadni a drz hubu 😠 no a potom hukam ja - po nom 😝 😀 vysvetlit sa to neda, uz som to x-krat skusala. samko je taky hlucny odmalicka, akoby sa ani nepocul, tak ho treba stale upozornovat, nech tak nekrici. dokonca aj na papieri to ma, ze je neposedny a nemoze za to, robi to jeho centralny nervovy system, tak naco stale po nom hukat? 😒

yvka1
8. nov 2009

tak to máš pravdu, to by som aj ja doma bordel narobila keby počujem nejaké ,,drž hubu,... nasmerované deťom 😠 😠 ach bože tak sa choval môj otec-od neho sme toho veru moc pekného nepočuli-hlavne aby bol ovládač v ruke, nohy na stole a všetci aby sme sedeli v bezchybne v pozore a hlavne ticho.

sisa.b
8. nov 2009

no ja mam teraz pocit, ze vychovavam o decko viac 🙄 akoze v tomto som sa s mojim ex uplne zhodla, ten mal na deti zlate nervy a ked sa mi aj nieco nepacilo, tak sme to riesili mimo nich - to bolo raz za sto rokov. teraz by som MD musela tahat prec stale, tak uz to riesim rovno pred detmi. sara si uz dokonca vypisuje woodoo papieriky ako ho nenavidi 😨 ale to bude skor pubertou. bit ich nedovolim, hukam ked po nich bezdovodne huka, ale strasne mi chyba taka ta rodinna pohodicka - kludna nedela... ☹
no idealneho chlapa asi fakt nenajdem 😝

tedina
9. nov 2009

Ahojte, potrebujem poradit ohladne koznej lekarky. Moj 4 mesacny syncek na ekzem na brusku a lickach. Boli sme tu v Dubnici u Krupickovej a dala mu nejake robene masticky a od toho sa mu to este zhorsilo. Pocula som o nej, ze nie je velmi dobra a vela ludi na nu nadava. Nemate niekto s nou skusenosti? Nie je v Ilave alebo v najblizsom okoli nejaky dobry kozny lekar? DAkujem za kazdu radu.

zuzula25
9. nov 2009

ahoj tedi.urcite je lepsia doktorka v Ilave na poliklinike v nemocnici.vola sa dr. Mončekova.

zdenka112
9. nov 2009

ahojte 🙂 tak mi sme dooslavovali ved som nemala ani cas sem ist.po tomto vikende som hadam pribrala aj 2 kila 😀

zdenka112
9. nov 2009

my sa tiez s chlapom tiez niekedy hadame len skrz to ze nevie to malej vysvetlit riadne ale nie on musi zvysit hlas.to su asi ti chlapi oni nemaju trpezlivost. 😀

tedina
9. nov 2009

Dakujem Zuzi za radu.

ivetka5
9. nov 2009

Ahojte, tak dieťa mi zaspalo, tak mám chvíľku. Dnes je zas super počasíčko, ako vyšité 😖

Tedina, my sme tiež mali problémy s kožnými potvorami, mne odporúčili na N.DCA, Mudr. Snapko, len tam je dosť dlhá doba čaknia, kým objedná,a le možno keď uvidí akútny prípad, tak vezme. No len vtedy do toho mala 2 týždne dovču, tak sme nemohli viac čkať, tak sme išli do IL, k mudr. Mončekovej, ako Zuzka písala, no tá je suúper, pomohla nám veľmi. teraz tam máme už len podľa potreby ísť, keby sa nám znova ekzém vyskytol, ale zas nás odporúčila na alergológiu, tak čakáme na výsledky. takže my sme boli spokojní, až na nedorozumenie s poiťovňou, najskôr nás nechceli ošetriť, až keď to pani z poisť. vybavila 😒

tedina
9. nov 2009

ivetka ake nedorozumenie s poistovnou? preco vas nechceli osetrit? Aku mas poistovnu? Myslis, ze s tym bude problem, ze som z Dubnice a nezoberie nas?
Dufam, ze nas nejak zoberie,lebo uz ku Krupickovej nechcem ist. Aky ste mali exemik a na ktorych miestach? Ake kremiky ste na to pouzivali?
My od detstva mame suchu pokozku, potom mu vyskocili cervene vyrazky a stale mi doktorka hovorila, ze su to potnicky az teraz sa to nejak rozsirilo a ma cervene suche flaky na brusku a rucickach a na licach. Som z toho zufala, natrelala som robenou mastickou od Krupickovej ( ta povedala, ze je to seberoidna dermatitida), ale po nej sa vyhadzal este viac.Teraz telicko natieram modrou indulonou a tvaricku bepanthenom.

tedina
9. nov 2009

ivetka, este sa chcem spytat, ci sa tam treba objednavat,alebo staci len prist a vybavia ta? Beru male deti prednostne?

ivetka5
9. nov 2009

Tedina, IP

dream.d
9. nov 2009

S tým húkanim po deťoch je to asi so všetkými chlapmi rovnako. Môj húka po nom už teraz, ked sa dlho jeduje, a nedokáže pochopiť, že u malého sa takto autorita nezíska, skôr strach a nenávisť z neho. Nedá si to vysvetliť. Chytí proste nervy a potrebuje sa vyventilovať. Už som mu aj behanie odporúčala. Ideálny chlap neexistuje, je to už asi len o tolerancii. Inak by sme asi mi baby zostali samé. Niekedy uvažujem či bo aj lepšie nebolo.

zuzula25
9. nov 2009

ahojte.
u nas asi este nevypuklo to kricanie po malom,este nastastie MM nezvysil hlas nanho,uvidime dokedy,ale to by mu zas tak lahko nepreslo.ale za to mame doma tichsiu domacnost od vcera 😀

zdeni takze oslava dobre dopadla.spokojnost s tortou??co TM povedal na nu??

zdenka112
9. nov 2009

zuzka bola vynikajuca muz tiez vcera mal hadam aj cukrovku z toho sladkeho 😀