Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
9. nov 2009

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/majki/My%20Documents/kostelik/Obrázok%20011.jpg

zuzula25
9. nov 2009

zdeni nejde ten link

sisa.b
9. nov 2009

ahojte.

zdenka, mne tiez nejde ten link. to vyzera ako priamo z pocitaca skopirovane, nie z internetu.

zdenka112
9. nov 2009

mrknem to a potom ju hodim.idem obedovat,ved nemala som ani kedy sa najest viki stale vymysla 😝

zdenka112
9. nov 2009

akurat som kusok spapala.boze uz nejem cely den.

sisa.b
9. nov 2009

zdenka, peknucke 😵 dala by som si 😝

mna caka torta tiez tento tyzden, len neviem, kedy ju stihnem, ked mi v piatok zacina to doucovanie z matiky 😅

centik
9. nov 2009

ahojte,
sto rokov som tu nebola 😀
DM1 teba tusim poznam z videnia, nezvyknes sa spacirovat pod Kastielom? 😀

zdenka112
9. nov 2009

dakujem sisa.a plnena likerom.muz si liker vycuckal s bradaviek 😀

sisa.b
9. nov 2009

centik, ahoj 🙂 veru to tu poriadne flakas 😀

zdenka, tak to mal dobre, ja som tam davala jablkovicu 😀 😀 😝

centik
9. nov 2009

sisa ty si ucitelka?

sisa.b
9. nov 2009

ja? nie 😀 chudence deti 😀 😝 to dream je ucitelka. ja sa zatial len snazim nejaku skolu urobit 😅

dream.d
9. nov 2009

Ani ja ešte nie som učiteľka, iba sa mi podarilo doštudovať. 😀

sisa.b
9. nov 2009

dream, ozaj nepotrebujes chytit nejaku prax do urciteho casu? akoze ked budes chciet ucit za 10 rokov, ci este budes moct, ci to nebudu brat tak, ze uz si to pozabudala 😕

dm1
9. nov 2009

centik ano casto kocikujem smer park takze aj okolo kastiela ma je vidiet 😉

dream.d
9. nov 2009

to neviem, nezisťovala som si to.

dm: napalim ti tie dvd a potom môžeme ked bude pekne hodiť stretko v dca, už som tam dávno nebola, tento abo budúci týždeň.

máme tretí zub, asi jednotka hore v pravo.a ide aj další tušim. a dnes sme celý deň preplačkali.

sisa.b
9. nov 2009

dream, gratulujeme k dalsiemu zubku. akurat tie potvory by tak boliet nemuseli

sisa.b
9. nov 2009

baby, neviete niektora programovat? mna asi slahne, neda sa mi ten program ani nainstalovat ☹

inneska
9. nov 2009

ahojte...sa furt chystám písať, a vždy do toho erik...je to malý nezmar...spí mi výhradne na rukách, položím ho, je hore...a ked je hore, tak sa mu musím venovať...

centík...no vitajúú 😀 😀

dm....aj ja chodievam kolo kaštiela...nestretávame sa?? 😅

sisa..a gratulka ku skúške, klobúk dole, že si to zvládla za takých podmienok 😉

dream...a odkial si vlastne?? 😕 asi mi to ušlo...

predchvílou erik zaspal, ja hladím jak žaba z prachu, tak idem do postele...snád sa to trochu spraví a bude viac času...ale aj tak ho lubim, špuntíka môjho 🙂

dm1
9. nov 2009

inneska ja ta poznam od Kadlubiaka ale vonku som ta tusim este nestretla

dream tak daj vediet kedy budes v dca a dame stretko

inneska
9. nov 2009

no 15 min. spánku a erik je hore..čo on neporebuje spať či čo?? 🙄

dm...tak kludne do mňa drgni, ked ma tam zbadáš..alebo aj vonku 😉

sisa.b
9. nov 2009

baby, ja sa na to vykaslem 😠 asi som moc blba, aby som take veci robila ☹

dm1
9. nov 2009

sisa nevzdavaj to!!! a nemozes sa opytat niektoreho spoluziaka?

inneska OK drgnem. len to som ta tam videla este davnejsie ked som este neprispievala sem

sisa.b
9. nov 2009

dm, uz som sa pytala, len ktovie, kedy budu na maili 😝 a ja som netrpezliva, uz som mohla mat vypracovane a odovzdane zadanie 😝

dm1
9. nov 2009

inneska mne maly zase v noci super buva /klop klop aby som to nezakrykla/ zaspava pred 8 a budi sa az medzi 4-5 to len papa a spi tak do tej 7 niekedy aj dlhsie este. niekedy ma noci ze papa este ked idem spat okolo polnoci ale to skor preto ze som ho zobudila. ja mam skor problem ze ja neviem zaspat napr.vcera som bola este o 3 rano hore takze som spala take 3 hodiny dokopy.... no des

dm1
9. nov 2009

sisa to chapem ked clovek vie ze uz by mohol mat nieco hotove a treba na niekoho alebo na nieco cakat 😠 aj ja som strasne netrpezliva a rychla v robote mali zo mna soky

sisa.b
9. nov 2009

dm, asi moc sedis nad gimpom 😀 ja som vcera vypletala a chcela som aj dnes, ale to dieta nechce stale spat 🙄

dm1
9. nov 2009

sisa zeby? 😀 ale aj ked idem spat o 1 tak sa este do tej 3 prehadzujem v posteli tak neviem... dala som novy vytvor teraz do alba - nas chrobacik 😀

sisa.b
9. nov 2009

dm, taky problem mam aj ja a vobec neviem, co s tym ☹ aj po tej sobote som tu strasila este do 4tej a zaspat ani za nic. no ja som myslela, ze to mam z nervov, mas aj ty nejake? 😨

sisa.b
9. nov 2009

krasny vytvor 😵 mna to teraz akosi opustilo, mozno kalendare nebudu 😀 aj tak mi nema kto naplnit cartrige atramentom 😖