Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
10. nov 2009

nedame sa na objednavku tych plysakov??

zuzula25
10. nov 2009

oni na vsetko pisu,ze nevhodne do 3 rokov,aby boli pravne chraneni,keby nieco.urco aj na bubne je to napisane

dm1
10. nov 2009

tak my sme boli v tom hnusnom pocasi v TN na kontrole u neurologa. robil mu aj sono mozgu a vsetko OK. takze je to cisto svalovy problem nie neurologicky. rucicky su vraj ok aj ten sval na krku co stale otacal hlavu uz len trochu pocvicit nozicky lebo ked ho skusi postavit stava sa na spicky. kontrola o 2 mesiace. nam hovori "dufam ze choditko kupovat nejdete..." sme mu povedali ze nieeeee

kupila som penove puzzle v dracikovi tak my teraz vedla mna na tom lezi

na stretko sa hlasim aj ja 🙂

centik
10. nov 2009

ak nebude biba vynimocne o takom case spat tak prideme aj my mozno 😅

centik
10. nov 2009

pozeram ze ziadne dieta tu este asi nebeha, či? 😅

sisa.b
10. nov 2009

dm, dnes ti uz ziadny doktor neodporuci choditko 😉

hracky kupovat urcite nebudem, nemam to kam davat 😝

a tesim sa na vas 😵

sisa.b
10. nov 2009

topanky pre deti do 6 mesiacov http://www.heelarious.com/brooke.php 🙄

dm1
10. nov 2009

sisa hroza tie topanky...

dream.d
10. nov 2009

tak to boli milé topánočky, ani ja neviem na podpätkoch chodiť nie ešte drobci. 😀
ja zatiaľ nič nesľubujem, ale rada by som prišla, ak nebude nejaké zlé počasie. len mám zakázané chodiť autobusom, kvôli chrípke, tak asi pôjdeme pešo 😀
dm, kvôli čomu ste boli na vyšetreniach. mal nejaké krče? môjho drobca sem tam zatrasie, ale to len keď sa jeduje, alebo to aspon pripomína.

dream.d
10. nov 2009

Lenka ďakujem.

dm1
10. nov 2009

dream dokimu sa na poradni nezdalo ze stale napina svaly ked ho chyti tak nas poslal na vysetrenie neurologovi a ten potvrdil zvyseny svalovy tonus teda napatie. tak cvicime vojtovku. teraz je dolezite to ze dnes potvrdili ze to nieje neurologicke ale svalove takze to treba len rozcvicit

lenka0402
10. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=THBYJ9h1488

Zuzka kuk 😉 dufam ze to nebude sekat

lenka0402
10. nov 2009

dream 😉
sisa fuuuuuuj to co si to tam dala za topanky 😝

sisa.b
10. nov 2009

dm a nebude to cikanim? nasa sa tak striasa od narodenia, ako keby jej ostala zima a vzdy sa pri tom pocura 😀

na opakoch som sa naucila chodit v praci 😝 a mam velmi vela topanok na opatkoch

sisa.b
10. nov 2009

tak u nas smutok ☹ z narodeninovej oslavy nic nebude 😔

dm1
10. nov 2009

sisa neee vraj je to tym ze som mala vysoky tlak ako tehu a aj opuchy a este k tomu cisarsky. ze vtedy byvaju take problemy. on sa nestriasa len proste ma napate svaly skoro stale

inneska
10. nov 2009

lenka...ten bubon je superný 😵 😵

sisa...už nevedia čo na tie deti vymyslieť 🙄

dm..super, že ste takto pochodili, pocvičíte a bude to ofkej...a chodítko nechcem ani ja kupovať...

dream...šak to máte kúsok, si spravíte prechádzku 😀 😀

dream.d
10. nov 2009

http://wwww.mimibazar.sk/foto.php?id=4279927 nie je nádherný? ale tá cena sa mi zdá dosť veľká... 😠

Lenka ten bubon som aj ja viackrát pozerala v tom tescu, asi ho tiež kúpim.

dream.d
10. nov 2009

sisa niečo sa stalo?

Lenka ešte ma napadlo, aké ovocie mu dávaš, len uvarené a mixnuté? alebo aj surové?

dream.d
10. nov 2009

A ešte Leni to viac už večer nepapá? Ja musím dať mliečko ešte pred polnocou, aby mi do rána spal.

inneska
10. nov 2009

dream...je krásne to oblečko 🙂 ale drahé...som pozerala aj bazáre a dá sa kúpiť za pár kačiek..teda už použitý, mne osobne to nevadí, aj tak to vianočné býva oblečené len pár krát 🙂 ja chcem tiež vianočné, ale nie takýto santovský oblek, ale nejaké tričko, body, svetrík...proste niečo, v čom pôjdeme na návštevu 🙂

ivetka5
10. nov 2009

Lenka hej, je zlatý, teraz som akciový leták pozerala a neviem, či tam nebol za 10 ečiek.

Sisa, niečo so svokrom? 😔

sisa.b
10. nov 2009

dm, to som chcela napisat dream na to striasanie 😝

dream, ta cena sa mi zda fakt sialena. v tescu este nic nemaju? minuly rok toho mali pozehnane a za polovicne ceny. aj my sme mali, ale bolo to malej na vianoce ltt, takze vasim by to uz urcite nebolo 😒 inak by som pozicala. ale tu ciapocku asi este vyskusam.

a v rodine budeme mat asi smutok, krstnej mame otec je na tom velmi zle ☹ takze na oslavu nebudu mat cas, maju starosti teraz az az. krstny tu tiez nebude, svokor ide do blavy na operaciu... tak len nieco male pre mamu a svokru urobime 😔

ivetka5
10. nov 2009

Sisa, držíme palčeky na vyzdravenie pre oboch.

dream.d
10. nov 2009

Sisa malý sa striasa, ked niekoho vidí, alebo niečo veľmi chce. asi tak prejavuje emocie. Ale pre istotu sa na poradni na to opýtam. A je škoda, že k jednému rôčku, nemôžete vo väčšom pooslavovať.
Zatiaľ som ešte v tescu neviedela, ale minulý rok som ich veru obdivovala, tento hádam aj kúpime. 😀

zuzula25
10. nov 2009

sisa to mi je luto,hadam to dobre dopadne 😔

leni ten bubon je uzasny,asi ho tiez kupime,ak este bude.

nas sa tiez striasa,ked cika.

dream vies o tom,ze Natalia caka druhe??

dm1
10. nov 2009

dream dnes som bola v tescu v TN a uz mali to vianocne tusim okolo 11 EUR to stalo

dm1
10. nov 2009

tak som prave maleho uz uspala na noc lebo bol mrzuty stale tu mrncal. ani kasu som mu nedala lebo som nemala odsate a ked mrncal sa mi nedalo sustredit na vykon . tak som ho nakojila a uz spinka

lenka0402
10. nov 2009

dream nie vecer uz nepapa,,posledny chod ma okolo 7 pol 8 a to hustu kasu,dam jeho mliecko asi 240ml a do toho kasu..asi mu to staci lebo viac nepyta 😕 ale zas na obed spapa tolko pomali ako dospelak 🙂

ovocie mu striedam,aj varene aj cerstve..najcastensie jablcko,slivka,a obcas mixnem aj hrozienko 😉

sisa.b
10. nov 2009

moc velka sanca na zachranu krstneho dedka nie je ☹ uz volali farara 😔