• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
ak bude takto zajtra, tak to stretko asi nebude....ale my ideme aj tak von, musíme..ideme na 12h na kontrolu na nožičky :slight_smile:
11. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inka a davas aj probiotika?

my sme boli vonku, stretli sme aj DM1 :slight_smile:
11. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho videla len par krat v porodnici na vizitach,ale pocula som prave o nom vela dobreho,...len sa chcem opytat aj niekoho kto k nemu chodi :wink:
11. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vonku neboli a uz sa ani nechystam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inneska, ja mam problem sulat tie palicky, to ma hrozne nebaviiii :rolling_eyes: ale dopletiem veniec a balim, musim sa mrknut do matiky, aby som nesla na doucko uplne blba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a teda divim sa vsetkym, co este farmarcia. mne to pride stale o tom istom - nasadis, pozbieras, nasadis,... nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulka, ja k nemu chodim, ale teda zatial kratko. odbornik vraj dobry, aj sa s nim celkom dobre keca, ale lezie mi na nervy, ako mi stale vnucuje mirenu :angry: navyse ju ma o polovicu drahsiu ako u inych :unamused:
11. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sisa,dakujem za odpoved,chcem sa spytyt on ordinuje kazdy den ci ako?
11. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, asi ano, mal by do 14tej, ale minule tam uz o 13tej nebol, tak asi zavolat predom treba :wink:
11. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa a ako je tomu krstnej otcovi? zlepsilo sa to?
11. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ja chodim k Petrykowskwmu a som velmi spokojna,ordinuje kazdy den okrem stvrtka,odporucam.sice je drahsi ako pise sisa,ale odbornik dobry,mne vela pomohol
11. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna Petrykowsky rodil - teda robil mi cisarak a najradsej by som ho v tej chvili zabila. strasne vtipne hlasky tam hadzal ale mne to vtedy vtipne veru nepripadalo.... mala ukazka: "on nejde vytiahnut...ja ju asi na seba prekotim....". "dedko tahal repku, babka tahala dedka..." a podobne. ked mi prislo strasne zle a zima tak sestricka vypla klimu a on ze kto to vypol a ked mu sestricka povedala ze mi je zle tak povedal "a ja ked odpadnem kto ju zasije?" ale zevraj je dobry.
11. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim k Mokrasovi, tiez som spokojna :slight_smile:

a zubarov mate koho baby? neviem ku komu mam prihlasit malu.. :sweat_smile:
11. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u neho sa plati aj za vysetrenie ci ako?
11. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi, neviem :frowning2: nechcem tam zbytocne vyvolavat, vcera krstna nebola schopna ani rozpravat

dm :fearful: fakt odveci hlasky. moja svokra k nemu chodi a stale ma nahovarala, aby ma on odrodil, lebo sa stale o mne rozpravali :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja uz som bola rozhodnuta pre trencin
11. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jůůů Sisa, na toto se chystám už od léta, teda to pletení. Jen se ne a ne dokopat koupit noviny :angry: chtěla jsem košík na věci, takový ty serepetičky, pro malou, krémíky, plenky a tak

Jsem jí normálně začala oblíkat na noc BL bambusky v M/Lku!!! Akorád musím uštrikovat nový vlňáčky, třeba jí větší
11. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, naco kupit noviny? :fearful: ved najlepsi je na to pardon, ktory chodi zadarmo. vcera som sulala aj z lidl, ale je to mastny papier a nerobi sa mi s nim dobre :unamused:

vlniaky mam rozstrikovane este od leta a nema ich kto dorobit :sweat_smile:
11. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa keby som vedela tak ti ten pardon odkladam :grinning:

DM tak to mal ozaj divne hlasky... :confused: asi len chcel odlahcit situaciu, ale dost divnym sposobom :sweat_smile:
11. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno by mi inak tie hlasky aj prisli smiesne ale ked som na akutnom cisaraku tak mi do smiechu teda nebolo.... a este mi bolo fakt strasne zleeee. potom som aj hovorila ze radsej ma mali uspat uplne aby som tie reci nemusela pocuvat
11. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik, aj ja som ho vyhadzovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ale hadam ta to od dalsieho mimi neodradilo :wink:
11. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik...hej, papá aj probiotika :slight_smile: a ja chodím turčanovej a som zatial spokojná s ňou :slight_smile:

sisa..aj ja robím z pardonu, príp. ešte aj kaufikové letáky sú dobré...a mám aj našúlané zo zlatých stránok, sú pekné žlté, len som z toho ešte neplietla..a mňa celkom baví aj to šúlanie, ked to ide...
11. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DM1 maly sa ti narodil predcasne? ci preco si mala akutny cisarak?
11. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dala teraz na štrikovanie, drobec má už zimný šál a už pracujem aj na svetríku. Len ten som ešte nerobila, tak neviem ako to dopadne. Ale to pletenie, tiež možno vyslúšam. Keď som bola malá, robila som uzlíkové náramky z bavlniek. :grinning:
centík aj ja mam dr.Mokráša a som tiež nadmieru spokojná.Vynikajúci lekár aj človek. Len tam má dosť veľa ľudí. Ale to nevadí. A vyšetrenie sa tuším neplatí.
Drobec mi zrovna začal čítať MD knihy čo má do školy. Asi chce byť hneď vzdelaný. :grinning:
11. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dream, tvoj drahy studuje? :slight_smile:

uzlikove naramky priatelstva som robila aj ja :grinning: ja mam tiez doma kopec vlny a nema mi kto strikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcela som kuklu pre malu, ale asi kupim vlnenu. salu sa trochu bojim :confused:

inneska, to by sme mali dat dokopy :grinning:
11. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj študuje študium jednotlivých premetov v tn, dorába maturitu, lebo za mlada to odflákal. Hádam sa mu to už podarí. Má na to x rokov. Ked urobí, vtedy má.
Prečo sa bojíš šálu?
11. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik nerodila som predcasne ale mala som vysoky tlak, bielkovinu v moci a opuchy. tyzden som bola v nemocke a mali mi to vyvolavat ale ked pichli vyvolavacku tak nist a este aj malemu slabli ozvi pri kazdej kontrakcii a tlak bol stale vyssi a vyssi tak pre istotu urobili cisarak. narodil sa 5 dni pred terminom takze nacas.
11. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dream, lebo bolo dost odstrasujucich pribehov, ked sa dieta s nim obesilo :frowning2:

a ja sa tiez ukludnujem, ze ked ju nespravim za 6 rokov, tak za 10 a bude :grinning: uz mi aj profesor odpisal, aby som sa pohla s tym programovanim, ale zistila som, ze nemam dost placu v compe a este som neskusala rozdelovat disk pod systemom, aby som si tam plac urobila :sweat_smile:
11. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa...ja budem šúlať a ty pliecť?? :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa :frowning2: ja som ešte nečítala ani nepočula o žiadnom. No ale zas som sa o to ani nejak nezaujímala.
drobec spí, ide sa štrikovať, aspon tých prvých 40min spánku, potom budeme zas buntošiť do polnoci. :grinning:
11. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dream, to mas tak asi so vsetkym. aj kable su nebezpecne a moja slecna sa s nimi velmi rada obmotava :stuck_out_tongue_closed_eyes: starsi dvaja frcia na saloch odmalicka, ale ta kukla sa mi zda praktickejsia.

inneska, tak nejak som to myslela :grinning: dobra som, vsak? :grinning:
11. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

tak čo to dnešné stretko??? a kde sa to vôbec máme stretnúť?? písalo sa?? bo ideme na 12 na nožičky a ak stretko bude, tak už domov asi nepôjdem, ostanem u mamy...
12. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred fixom ?? ako obvykle?? :sweat_smile:
12. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok