Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
14. nov 2009

mali sme mechatroniku v labakoch, len same merania, ani neviem, o com to bolo 😒

centik
14. nov 2009

Zuzi to len v sobotu robim vo vinarni 😉

Sisa a kde chodis do skoly??

ivetka5
14. nov 2009

Sisa, tam mne by mohli o tom hovoriť, by som bola z toho blbá. Ja by som bola večný študent 😀 na tej tvojej škole.

kvetinkaaa
14. nov 2009

ahojte

Lenka, myslim ze ty si mala podobny problem.... chcem spytat či mi neporadis čo mozem malej davat papat ked mi uplne odmieta mlieko?
stale jej ho ponukam ale uz tri dni nechce.
papa mi iba zelen.prikrm (s maskom či s vajičkom či iba zeleninu,to je fuk)
včera ho mala aj na večeru len sa bojim aby jej vitaminky z mliečka nechybali, dufam ze je to len prechodové obdobie.

activiu zje max.polovicu aj to ju dllho ukecavam...
a este presnidavku resp.bananik spapa..

dik moc, asi zajtra pozriem čo mi proadite papa

ps. blahozelam k uspechom babatiek, sisa uprimnu sustrast a pripajam sa ku gratulácii Rebečke

dm zajtra ti asi brnknem ak sa podari pojdem do dca a by som ti aj oblečok vrátila pá

kvetinkaaa
14. nov 2009

jej centik diky,idem tam hodit rýchly kuk,len som myslela ze mi nietko z vás poradí, bojim sa ze tam natrafim na niekoho kto mi bude radit take veci čo nemozeme....toho som sa uz doteraz napočuvala..
ved uvidim. dik pá

centik
14. nov 2009

kvetinka a kašu si skusala? lyzickou?

kvetinkaaa
14. nov 2009

centik praveze doteraz krasne papala lyzickou kasu, kazdu večeru, na obed zeleninku tiez iba lyzičkou. cez flasku iba mliečko a čajik resp.vodičku.
ale teraz vsetko kde je mlieko odmieta.

v tom fore je dost mamičiek čo koja alebo maju o dost starsie deti.

včera mala na veceru zemiakove pyré ako mi lekar poradil ked som bola na poradni a nechcela lebo tam bolo mlieko. tak som otvorila o deviatej včer hipp jahnacie s karotkou a ryzou (esteze som si pre istotu kupila, lebo by som to dlho varila tak narychlo mala som iba v mrazničke čo som jej ja pripravila), zjedla vseto 190g a spala do rána len raz sa zobudila na čajik. toto sme nedocielili s kasou nikdy, budila sa vzdy viac krát.
dnes som jej teda tiez dala zeleninku s vajičkom na veceru tak uvidíme.

Centik si ta pamatam este zo začiatku si sem chodila ked tu este bola zuzana29 a tanidlo, tie sa stratili a pridali sa nové tváre 😉

centik
14. nov 2009

Kvetinka tak to ti nazavidim, mna by v tom obdobi asi slak trafil keby mi biba ako pol rocna nechcela mlieko 😅 ale dobre ze ti aspon ostatne veci dobre papa.. aj ked neviem zda sa mi to skoro bez mlieka 😖 skus sa este s niekym poradit..
a ku komu chodis? myslim pediatra

no veru Zuzka na nas kasle 😅 a Tana uz hadam ani heslo na modreho konika nevie najst.. 😀

centik
14. nov 2009

jaj ozaj kamoska co ma syna tak jej nechcel pijavat mlieko, viem ze len v spanku sa jej darilo mu hodat

sisa.b
14. nov 2009

holky, dakujeme 🙂

centik, chodim do tn na mechatroniku.

ivetka, to mi nieco hovor, uz som prehlasila, ze nabuduce nepridem, len ma chlapci zrusili, lebo som im slubila vypracovat a vypocitat tabulky 😅 teda tie pristroje som nevedela ani pomenovat a nie s nimi nieco namerat 😒 akurat chalani z nasej skupiny chceli toho nejak vela merat, tak som im vysvetlila zadanie 😀 najskor mi neverili a potom im profak na tabuli vysvetlil to iste, co ja 😀 takze vzorce prepocitat ok, pochopit zadanie ok, len jedneho, co mi to bude merat potrebujem, aby som presla 😝

dream.d
14. nov 2009

sisa no vidíš niečo predsa len vieš, keď pochopíš podstatu ide to všetko ľahšie. A na meranie si aj TD zajednaj, nie? 😀

sisa.b
14. nov 2009

dream, ked on robi len so slabym prudom a este k tomu s jednosmernym 😒 tak mi moc nepomoze.

ja uz mam napecene, plnky hotove a teraz MD prisiel na to, ze mi nekupil praskovy cukor na potah 😅 hlavne, ze cukrikov nakupil raz tolko, nez som chcela. tak cakam, kym sa otoci do tn a spat, aby som sa pohla dalej 😝
a pokaslalo sa mi zas vsetko, co sa dalo, najskor puding riedky, potom zas korpus prvy mi praskol, nakoniec sa mi akosi moc pozdvihali, tak toho mam teraz vela. a este nepochopim, ako som dokazala upiect v jednej forme tri rozne velkosti korpusov 🙄 tak este orezavam... no naco by som to mala jednoduche 😝

sisa.b
14. nov 2009

inak tu skolu vidim asi tak ako ivetka 😅 zo 6tich rokov si urobim 10 😝 stacilo mi uz na matike pocitat objem rotacneho telesa a podobne vtakoviny. ale po dnesku sa mi aj ta matika zrazu zda pekna 😅

dream.d
14. nov 2009

sisa tak na to nočné pečenie by som ja teda nervy nemala. nevyspatá v noci ani cez deň, by som bola ako omáčka. Teda klobúk dolu. Držím palce, nech sa ti to čo najskôr podarí až sa môžeš vyspať a zajtra príjemné oslavovanie. Dobrú noc.

sisa.b
15. nov 2009

dream, ked ja nemam nervy dorabat to rano, ked sa mi vsetci motaju pod nohami a ja myslim na to, ze to musim stihnut 😝 takto mam pocit, ze mam este dost casu 😀
slecnu som v duchu pochvalila, ze buva, aby som jej mohla tortu dokoncit a hned sa na to zobudila a uz tu poslednu hodinu strasi 😝

sisa.b
15. nov 2009

zaba este stale nespi, tak to vidim biedne s nasou tortou ☹ asi to na dnes zabalim. vy uz budete o chvilu vstavat a ja som este nespala 😝

zuzula25
15. nov 2009

dobre ranko,sisa to si tu kedy este strasila??to bude oslava,ani si ju neuzijes,ked budes taka unavena.ale prajeme aby dobre dopadla,torta chutila(urcite bude,to bez debaty)

prajeme krasnu nedelu

kvetinka ja neporadim,moj je totalny mliekoholik 😀 ale tiez kamaratkina mala odmietala mliecko,to chce len trpezlivost a stale skusat ponukat.ona to tak riesila a pekne sa rozpila

kvetinkaaa
15. nov 2009

uspech!! dnes som vstala o siesetej a dala jej v spánku a vypila krásne 210ml 🙂 🙂
uvidime či poobede este dá. dakujem za rady.

centik chodim ku kadlubiakovi ako vacsina tu. kedze nekojim uz dlhsie tak od 4m dokrmujeme tak to nie je taka tragedia, uz je naučena na lyzičku.

sisa ty mas doma riadneho divocha. my sme pred par dnami boli 3,5 hodiny hore v noci skoro ma vystrelo, mala sa zvesela hrala v stoličke. presli sme vsetkymi fazami vrátane kakania, krmenia (mlieko ee, potom banan) a potom az o 1.30 v klude zaspala. takze to čo zazivas ty si neviem ani predstavit. mimo tohto sa mi len raz zobudila tak na dlhsie, bolo to na hodinu ked ju brusko bolelo. inak sa budí ale bud pije alebo papa a zaspí hned.dufam ze jej to vydrzíí.

zuzi tak nech si da Maťko aj za Mišku ked mu tak chutí 😉 ved jej ponukam uvidime či sa niečo zmenilo ked teraz rano vypila.

mkatka
autor
15. nov 2009

Ahojte

Tak nám Vojta kleknul...včera večer teploty, začal kašlat a rýma. Teď ráno měl 39,7, to jsem se lekla. Už mu to kleslo na 39. Prdelky, zrovna nemám doma žádnej tvaroh. Sisa, vy jste měli jen teploty nebo i kašel nebo něco jiného k tomu? Je chudinka úplně apatickej, nic nechce. Teď jsem ho ukecala aspoň na pohádku, tak poslouchá. Bože jak já nemám ráda, když děti stůňou... ☹

mkatka
autor
15. nov 2009

Aha, taky se připojujeme ke gratulaci, Rebece všéchno nejlepší, hodně zdraví, více spánku 😵 😵

lenka0402
15. nov 2009

Cauko Kvetinka presne ako pise Zuzka chce to hlavne veeela trpezlivosti 😉 mi sme s tym tiez dlho bojovali ze mi nechcel ani kvaplu mlieka,ja som mu mliecko primiesavala do prikrmov,,urobila som redsiu polievocku a zahustila praskom z mliecka,,davala kase a hlavne viac jogurtov.Ani mne nechce moc papat activiu ale zacala som mu davat zvolensky smotanovy a ten mu chuti 😉 Primiesaj jej do toho ovocie,popripade oslad troskou glukopuru,to babetka mozu aby jej to chutilo.
Nam kadlubiak radil davat tvaroch miesto mlieka ale podla mna to je poriadna blbost 😒 ani som mu ho nedavala.
A este mi velmi pomohlo davat mliecko v polospanku..uspala som ho a sup flasku,,a pomohlo.
Drzim palce 😉

zdenka112
15. nov 2009

ahojte tak ja som od tretej hore viki nepokojny spanok.ale hlavne tepolty uz nema.uz je dobre vzdy nas to chiti len na vecer.ideme k nasim tak sa tam vyblazni.peknu nedelu vam prajem 🙂

zdenka112
15. nov 2009

leni ty sa aj niekedy ukaz,ved sme sa nevideli ani nepametam. 😉

lenka0402
15. nov 2009

zdeni ked ja som v poslednej dobe jak na kolotoci,,bud si to neviem zorganizovat alebo som zlenivela ale vsetko robim narychlo ☹ aj doma to je o drzku,,ticha domacnost kazdu chvilu 😠
Musis ma prist rozptylit,,si vitana kedy kolvek 😉

zdenka112
15. nov 2009

ok.ved sa dohodneme.hod mi do ip tvoje t.c. lebo nejako ho uz nemam.menila som fon a zabudla som si ich skopirovat.sikovna co? 😀

sisa.b
15. nov 2009

ahojte,

katka dakujeme. my sme okrem horucky mali len slaby soplik, inak nic. drzim palce, aby sa Vojtik rychlo vyliecil. aj moj mlady sa stazoval, ze ho hrdlo boli, no len ma tym vytocil 😠 to je to ich spanie pod otvorenym oknom na zemi 😠 😠 😠

krpana este po 5tej nespala, uz ma v posteli slak triafal 🙄 ona ked mi nezaspi, tak ani nema zmysel chodit to skusat do postele.

no nic, idem dorobit, co sa da

mkatka
autor
15. nov 2009

Sisa, tak jim kupte postele 😉 😉 😀

Už má 36,8. Tak aby to vydrželo.

centik
15. nov 2009

ahojte,
Sisa fuha to ma dobru vydrz, a cez den ti kolko spi? mne teraz chodi biba spavat tak 00,30 tak to tiez neni ktovieco 😒

kvetinka to je super ze v spanku vypila 🙂

sisa.b
15. nov 2009

mam hotovo 😝 ziadna slava, ako narychlo urobena...

najviac ma seru tie reci, ze keby som si s nou lahla, tak urcite musi spat. figu borovu, aj 2 a pol hodiny este vydrzi strasit 🙄