Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
25. nov 2009

lenka a rycho sa uzdravte 😉

lenka0402
25. nov 2009

dakujeme 🙂 ano horna jednotka a tlaci sa aj druhy vrchny.
A nezabudnem,este si ved napiseme a pojdeme vsetky spolu. 😉 teeeesim sa aj za maleho 😉

Piekla som sup buchtu,to je taky mnam kolac,a taky tvarohovy a zajtra robim este obratene rezne z ryzou 🙂

zuzula25
25. nov 2009

sisa 7 zubkov??to ste nas uz predbehli.

tak tomu sa hovori uz profi fotky,pekne.

inac mame mensiu novinku-Matko sa zacal dost pustat,spravi okolo 5 krokov a rozplesti sa.za jednu ruku uz chodi v pohode

zuzula25
25. nov 2009

to je aka sup buchta??hod recept

ivetka5
25. nov 2009

Sisa, krásnučné capačky, bude parádnica malá. Mne sa tie fotky páčia, ale sú isto aj lepší...

Zuzka, hej chcem ísť, na pamiatku, no mal ten kalendár predo mnou a mal to tam volné, myslím, že 10,11,12.... Tak uvidíme, keď nie, čo už. Ja som sa chcela dnes zapísať, no nechcel 😒 , že až na druhý týždeň, že aby som si hodinu rozmyslela, ja mu hovorím, že ve´d už sopm u nich bola a viem ako to chodí. No tak neviem, keď nebude termín, ho obesím 😠 Inak tú zdobičku nemali, chcela som ti volať, ale ma to napadlo až neskoro 😅 Ale aj tak som tam nechala 22 ečiek 😅 Ale kúpila som tete aj váhu, takže preto.

Lenka, snáď sme Vás nenaočkovali bacilom 😕 Prajeme skoré uzdravenie, aby ste to aj vy nechitili a taktiež príjemnú oslavu.

Yvka, čo ti už úplne vypadol router? 😵

sisa.b
25. nov 2009

zuzi, to za to, ze sme tak dlho na ne cakali 😝

matko je sikovnicek 😵 tak do roka tiez behate paradne.
nasa beha uz ako drak, vcera pobehala celu predajnu o2, aj za pultom im tam behala 😀 vobec jej nevadilo, ze ma tie nemotorne topanky na nohach

aj ja by som si dala kolac ☹

ivetka5
25. nov 2009

Lenka, samo aj my gratulujeme k zúbku 😵 Už sa aj my tešíme na Mikiho 😀 Len aby sa deťúrence nebáli. Lenka daj kúsok🙂)) Aj ja som dnes robila morčacie prsia vysmážané, ale MM len na oliv. oleji 😵

sisa.b
25. nov 2009

ivetka, ja uz pouzivam iba olivovy olej na vsetko. akurat MD na hranolky klasicky 😝

tak som napisala MD sesternici, ci mi ich pofoti. este len tento rok zacala, ale fotky robi perfektne, aj dobre retusuje, tak uvidim, ci by nam vedela nafotit nieco aj podla mojich predstav.

a toto je album jednej nasej novembrovky. aj ona tam ma pekne profi fotky

lenka0402
25. nov 2009

Ivetka neboj nenakazili,,zatial je len MM chory a ja len bojim bojim aby to alex nedostal 😒 ☹

Zuzka to je taky jednoduchy,,fakt ze teraz nemam cas piect nejake zazraky 😒 MM chory,a alex ked zistil naco su nohy tak len lieta po celom byte a stavia sa kde sa da..oblubene miesto je pod Pc kde ozuzlava kable 😅

Ono to je skoro ako pernik len mne to viac chuti,,ten tvarohovy to je skor zakusok a tento skor ako kolac.

2 pohare krys cukru,1 pohar teplej vody,4 lyzice kakaa,1 hera,vsetko roztopit v hrnceku.Ale aby to nezovrelo len sa roztopilo.
1 pohar roztopenej hmoty odobrat a dat bokom. Ten zbytok dat schladit a potom do toho pridat 2 pohare poloh,muky,4 vajcia,1 prasok do peciva.Zamiesat a dat piect.
Po peceny este za tepla vyliat na kolac odobratu hmotu ktoru si si dala bokom.Na koniec posypat kokosom.

hotovo 😉

zuzula25
25. nov 2009

ivetka a co si tam este kupovala??ja som pozerala aj na nejaku misu salatovu,ale chcela som s vekom a nic tam take nemali,vzdy robime salat do hrnca.

teraz ste ma nabazili tymi profi fotkami,ale to by mi museli vymenit syna 😀

mne olivovy olej strasne nechuti,ja neznasam olivy 😝

zuzula25
25. nov 2009

leni ten kolac poznam,je vyborny,ale nevedela som ze sa to vola sup buchta.mnamky

zuzula25
25. nov 2009

no a teraz pocuvajte-citajte co mi MM povedal,ze Matko sa mu v noci prisal na bradavku,si asi myslel ze som to ja.a skonstatoval,ze to teda boli a hned ho odtiahol.no uz ma moze asj zastupit 😀 😀 😀 😀 😀

ivetka5
25. nov 2009

Lenka, môže byť výborný koláčik.-)))

Zuzka, tak Maťkovi to bolo asi jedno, hlavne, že sa mu podarilo prisať, len sa asi čudoval, že nič netieklo 😀
tak keď sme ťa naočkovali, tak to riskni, možno ťa Maťko prekvapí, a bude úplne super v ateliéri 😉

zuzula25
25. nov 2009

a vy sa idete s nim fotit,ci len jeho??

lenka0402
25. nov 2009

Zuzka 😀 😀 😀

zuzula25
25. nov 2009

inac jemu ani nemusi tiect,hlavne aby dudkal 😀

ivetka5
25. nov 2009

Zuzka, aby sme mali 1 A4 zdarma, tak musí byť 6 záberov, čo by som chcela, asi jeho samého a 1 rodinnú, uvidíme, keď to nafotie je to iné, potom si vyberieme.

sisa.b
25. nov 2009

zuzi 😀 uz to aj mala MD urobila, ale ked bola mensia a sarka este byvalemu - naucila ho spat pyzame 😀
a keby TM dlhsie trenoval, tak by matkovi aj potieklo 😉

sisa.b
25. nov 2009

tak ja hlasim, ze u nas ani ovsena kasa na veceru nepomaha ☹ stale trpi pri kakani. dnes som jej tam supla aj hrozienka, tak uvidim. a to pije velmi vela caju s C-ckom, ale asi jej budem musiet zas zarabat vyssie davky, aby sa jej lahsie kakalo

dm1
25. nov 2009

zuzka dobreeee 😀 😀 😀

lenka gratulujem k zubku!!!

aj my mame nove zuby! dnes az 2 takze uz mame 4 zuby prerezane a 2 dalsie uz vidno tak kazdym dnom su vonku. akosi rychlo rastu ale sak som rada lebo ani nejako moc netrpi drobec pri tom

ja som tiez chcela ist na mikulasa do MC ale este je drobec malicky nic by z toho nemal tak pojdeme az o rok

dm1
25. nov 2009

ivetka aj my sa chceme ist dat fotit ale asi to nestihneme do vianoc tak potom pojdeme. daj vediet ako si bola spokojna. to asi nafotia viac a ty si vyberies ze?

ivetka5
25. nov 2009

Zuzka, kupovala som ešte mlynček na mak, 2 vykrajovačky-stromček a prasiatko na koláče, malému to stúhadlo sklenené na jabĺčko.

ivetka5
25. nov 2009

Dm, hej urobili nám minule snáď aj 100 záberov, niečo vymazala hne´d a potom v pc asi bolo 30. Z toho sme zobrali 11. Ja som bola spokojná, boli sme, keď mal malý asi 7-8 týždňov, mám aj v albume foto.

dm1
25. nov 2009

ivetka a daju ti to aj na CD?

ivetka5
25. nov 2009

Jasné

sisa.b
25. nov 2009

holky, moje kura zalomilo 😵 dufam, ze len na hodinku, ako kazdy vecer 😝 idem dalej pocitat a tvorit tabulky s grafmi 😅

ivetka5
25. nov 2009

Sisa, gratulujem, že drobec spinká, aj ten náš miláčik zaspal len pred pol hodkou, ale my budeme dúfam, až do rána. Idem aj ja, som akási, asi po tých liekoch unavená 😒 Pekné sníčky, paaa. Vlastne pekné počítanie.

sisa.b
25. nov 2009

tak som to zakrikla 🙄 nepodarilo sa mi ju ani po postielku odniest

ivetka5
25. nov 2009

Tak reda škoda ☹ Ale snáď zaspinká, a koľko v noci vlastne buvá? A cez deň, dokopy za 24 hod.?