Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
30. nov 2009

teoreticky by sme mohli aj potom,lebo Matko asi zabuva,ked pojdeme odtial,no ved uvidime.a co nemali tovar este alebo im neprisli??

ivetka5
30. nov 2009

Môžeme aj tak. mali, ešte vybalovali, ale asi im neprišli. Lebo jedna predavačka hovorí, nie sú, a dnes končí akcia, a ja jej hovorím, že nie, je to dlhšie, a ona, že dnes končí, až ďalšia predavačka jej musela povedať, že ešte je akcia, aj bude, no bor.delo tam majú riadny, ani nevedia, dokedy majú akcošku 😀

zuzula25
30. nov 2009

sikovne predavacky.a do kedy je ta akcia??

ivetka5
30. nov 2009

neviem, zahodila som leták, ale nejak do 10.12 asi

ivetka5
30. nov 2009

Zuzka, ty čo si toho psíka kupovala FP, to bol nový, alebo ojetý?

ivetka5
30. nov 2009

Čo všetky superstarujete? 😀

zuzula25
1. dec 2009

dobre ranko.
ivetka ojety 😀 ,ale len polickovo vystaveny.je uplne ako novy.

ivetka5
1. dec 2009

Dobré ránko, no preto som sa pýtala, lebo som včera dražila slimáka od FP, škoda, mohla som ho mať za 7 ečiek, nový je cez 16. My inak ešte spíme, večer si malý pospal, potom bolhore snáď do 22:30 a teraz stále od večera spinká 😕 A ja si aspoň žehlím. Prejem pekný upršaný dník 😅

zuzula25
1. dec 2009

ivetka prosim hod mi recept na oskvarkove pagaciky.diky

sisa.b
1. dec 2009

ahojte,
my tiez este spime, normalne taha rekord - od 19tej vecer 😅 samozrejme s cicacimi prestavkami a jednou takou 5-minutovou prebalovacou prestavkou 🙂

sisa.b
1. dec 2009

k vianociam idem asi skusit aj nieco zdravsie upiect, aby mohla aj mala. dostala som kopec receptov a niektore vyzeraju celkom dobre

sisa.b
1. dec 2009

akurat som dostala spravu, ze fakulta ma pozastavenu ci zrusenu cinnost ☹ pozeram, ze sa to tyka aj ekonomiky, kde yvka chodi ☹

ivetka5
1. dec 2009

Sisa, tak ste krásne spinkali, asi to počasie, upršané. No my sme vstali o 9:45, aj to bol precikaný, som ho prezliekila, umyla, nakŕmila, a zas to zalomil. Asi dospáva🙂 Tak to je s tou školou sila, to ako keď tam niekto chodí 4 roky, to im ako môžu pozastaviť. 😠

Zuzka, pošlem ti ich hneď 😉

A k tomu pečeniu, videla som minule v TV, že robili vanilkové rožteky, ale tmavé, celozrnné, tak to by som chcela aj ja, a radili, na obalovanie, keď už, tak nie normál cukor, ale hroznový, vraj nieje tak škodlivý. len musím niekede na nete ten recept nájsť, neviem, či tam niečo také ako pohanka, alebo čo išlo.

sisa.b
1. dec 2009

ivetka, neviem nic presne, len sledujem diskusiu, co chalani pisali a poslali toto z univerzitnej stranky http://img21.imageshack.us/i/wwwtnuniskindexphp...

ivetka5
1. dec 2009

Sisa, sila, no 😒

sisa.b
1. dec 2009

prave som sledovala, ako sa mi dieta vala po zemi a oblizuje ju 😅 pozriem lepsie a ona tam mala cukrik 😀 bol z jednej strany rovny, preto sa jej nedal dvihnut, tak lezala na bruchu a lizala ho priamo zo zeme 😀

ivetka5
1. dec 2009

To musel byť pohlad 😀 No veď si pomôže ako vie, no nie? Vynaliezavá 😵

ivetka5
1. dec 2009

Už mám malého hore, pospal ešte hodku, tak sa idem venovať 😉

sisa.b
1. dec 2009

ja zas neviem, co si uvarit 😝 dalsi den na suchych rozkoch 😅

zuzula25
1. dec 2009

sisa tak s tou skolou 😠 pozeram,ze aj osetrovatelstvo.takze sa vzdelavat dalej nebudem.no ved uvidim ako sa to vyvinie.
no a Rebeka 😀 sikula.uz papa cukriky??

ja som dopozerala titanic,porevala som si 😢

zuzula25
1. dec 2009

co je to ten stupen studia??1 znamena bakalar, 2 magister,inzinier a 3 doktorat??ci to su rocniky??

zuzula25
1. dec 2009

no a este som zabudla-ivetka,lenka mate doniest fotky v piatok do MC,ze to daju na stenu.ja momentalne ziadnu taku nemam,takze ja az dodatocne

sisa.b
1. dec 2009

zuzi, s dicapriom? 😅

s tymi stupnami je to tak, ako si napisala a tiez som si vsimla to osetrovatelstvo 😒 no ved sa necham prekvapit, co mi povedia v sobotu 😝

rebeka cukriky nemoze, ani netusim, kde si tento uchmatla 😅 skoda, ze som ju neodfotila. musela som umyt dlazku, tak som rovno umyla vsetky

sisa.b
1. dec 2009

ta mala potvora ma paradne pokusala, este aj hlavou pri tom trhla 😢 teraz sa tu ku mne tuli, ze "mo-mo-mo" 😅 😵

zuzula25
1. dec 2009

nie s dicapriom,taky klasicky dav ali na jojke.mne sa ten viac paci.
no a osetrovatelstvo je tam len druhy stupen a mne zatial staci len prvy-bakalara a ten je povoleny.no ved uvidime,som zvedava ako to dopadne.
a kde ta pokusala?na prsnik??auuu....ale oni uz asi vedia,ked urobia zle,aspon myslim.a este ti stvornozkuje??ci len chodi??Matko sa akosi nechce rozchodit,len par krokov a baac.

lenka0402
1. dec 2009

Ahojte
Tak na to ze je tak skarede pocasie,,sme mali budik o 6.15, a vonku spal ale 20 minut.Zatial ani naznak ze by bol unaveny 😒 ☹ v noci sa budi kazde 2 hodiny,,ale konecne sme asi prisli na to preco.Asi mu je teplo,tak dneska skusim dat bez spaceho vaku.

Zuzka fotku urcite aj ja dodatocne,pretoze ja mam vsetko v PC,ja ani fotku nemam ☹

Tak mala Rebeka sa vynasla 😀 to muselo byt zlatucke 😉

sisa.b
1. dec 2009

zuzi, ano, do ciciku 🙄 a uz dlho nestvornozkuje. ked som zavesila to video na fcb, tak mi tam kamaratka pisala, ze postupne stvornozkovat prestane a trvalo to asi 4 dni 🙂 akurat ked ma tie zimne topane a zakopne v nich, tak sa rozbehne po styroch, lebo sa jej v nich zle chodi. ale doma uz vobec nestvornozkuje.

a so skolou sa nechame prekvapit, mozno do buduceho akademickeho roku uz ziadna trencianska univerzita nebude 😅 😝

lenka, ani nasa neznesie teplo. ona nechce byt ani pod paplonom, spaci vak sme pouzili 2x 😅

ivetka5
1. dec 2009

No tak s tým fotom sme rovnako, mám vyvolané len ateliérovjky veľké a to nedám, tak dám vyvolať, keď sa pôjdeme fotiť.

Yvka, prosím ťa, vyzisti potom, či majú vianočné oblečko na nášho malého požičiať vo foto, bol tam niaky chlapík, čo nič nevedel riadne, no ale čo som pozerala foto, tak také sediace mali mikulášske oblečko 😉 Dík.

ivetka5
1. dec 2009

My sme mali návštevu, bol tu brácho a potom aj babka prišla 😉 A teraz povinný spánok má drobec.