Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
3. dec 2009

sisa super,ze si spokojna s nakupom.
kedy dame stretko,aby som ti dala tie cdcka??ale este ich nemam prepalene...to boli cd??alebo dvd??

baby poradte co varit zajtra,dnes som robila len zeleninovu polievku a zajtra netusim 😕

sisa.b
3. dec 2009

zuzi, neviem, kedy mas cas? ja idem teraz s malou na chvilu von, samkovi naproti. a uz si nepamatam, co to bolo zac. ale mne staci len to pre deti - tie oblubene znaky. nam to uz paradne skace. no co, mala som si to hned zalohovat 😝

ivetka5
3. dec 2009

Sisa, ozi aj som zabudla, včera som videla Samka, išiel asi zo školy.

Zuzka, netuším čo, ale aj ryby sú ok, len tak na masle. Na čo máte chuť 😉

sisa.b
3. dec 2009

zuzi, ja som vecer robila cestoviny so syrovou omackou a slecna tolko pytala, az som jej dala a veru sa nevedela dojest 😅 rybu uz tiez papala - konkretne toho pangasiusa. robila som ho na masle s ciskou zeleninou a cesnakom. strasne mam rada tak upravene ryby 😵 asi zajtra zas spravim 😀

ivetka, je to mozne 🙂 dca je male mesto

sisa.b
3. dec 2009

dieta mi na cerstvom vzduchu aj v kociku zalomilo 😨 a este stale vyspava

zuzula25
3. dec 2009

tiez rozmyslam nad rybami,je to rychle.asi na tej cinskej zelenine,ak ju kupim,lebo nemame doma

ivetka dokedy ti maly buval??zobudil sa hned.

sisa a tu syrovu omacku si robila zo smotany,ci mlieka??

sisa.b
3. dec 2009

zuzi, tu zeleninu dostat v kazdych potravinach 😉 a mne v takych jedlach chuti viac nez obycajna. aj ku kuracim prsiam ju pcham, ked robim cinu.
syrovu omacku som robila tak, ze som roztopila kusok masla, ja som tam dala aj pokrajane 3 kolecka sunky, do toho som natlacila taveny syr a zaliala sladkou smotanou. akoze nic pre take male dieta, ale neodolala som, ked tolko vypytovala. davala som jej to bez tej sunky

zuzula25
3. dec 2009

sisa to vyzera mnamky.ja tiez tak robim syrovu omacku,ale davam smotanu na varenie.tak zajtra sa po mikulasovo stavim vo Fixe na zeleninu

sisa.b
3. dec 2009

idete uz zajtra? aky tam ma byt vlastne program?

sisa.b
3. dec 2009

akurat som si zistila, ze tu na STU je tiez studium zdarma, tak ak nam zrusia fakultu, podavam prihlasku sem. akurat za prekrocenie dlzky studia sa plati a kedze ja uz tento rok studujem, tak by som si bakalarsky rocnik zaplatila 400€. no lepsie nez platit cele studium 🙂

zuzula25
3. dec 2009

nevieme aky je program,ale bude to kratke,ze nejaku polhodku.
sisa a kde je STU?v Dubnici??a keby si zacinala znova studovat,tak by si aj tak platila??

sisa.b
3. dec 2009

zuzi, keby som teraz nestudovala na tnuni, tak by som neplatila ani ten treti rocnik, lenze pocita sa mi aj tento jeden rok. plati sa len za roky naviac a ja by som studovala na stu sice len tri roky, ale dokopy na vs styri, tak preto by som si musela platit. a je to tu v dubnici.

sisa.b
3. dec 2009

dostala som mrchu, vytiahla kalich a moj syn mi oznamil, ze sa s nim hrava vo vani 😅 😝

zuzula25
3. dec 2009

sisa ten kalich 😀 dobra hracka 😀 😀 😀

dream.d
3. dec 2009

super, že schválili ten zvýšený rodičovský, aspon niečo pre radosť.
😉 zabavte sa zajtra na Mikulášovi.

zuzula25
3. dec 2009

dream diky.
co mate nove??ako Vladko??

sisa.b
3. dec 2009

zuzi, uz si nasiel aj ine hracky 😀 no to tu radsej nebudem davat 😝 😅

ivetka5
3. dec 2009

Zuzka, spinkal asi 13:40 a o 15-j išiel ešte s babkou a dedkom von. No na tej číne aj ja rada robím prsia, s rybkami som to ešte nerobila🙂 No a do syrovej viem dať aj nivu, je to ok, ale aj bez nej je to super🙂

No som veru zvedavá na zajtrajšok, koľko plaču bude 😅 A možno sa budeme čudovať, a detičky budú super, keď tam ten čertisko nebude 😀

sisa.b
3. dec 2009

moje dieta pred chvilou odznakovalo svetlo na kuchynsku neonku 😵

sisa.b
3. dec 2009

zajtra si to uzite v MC 😉

josie3331
3. dec 2009

ahojte, nebola nahodou jedna z vas dnes okolo 3-tej v parku s kocikom? tmava bunda a kocik bol tiez mlady, mozno tmavomodry...

ivetka5
3. dec 2009

Sisa, ďakujeme🙂

Josie 3331, my sme to neboli 😉

ivetka5
3. dec 2009

Ale škoda, že nejdete s nami ☹ A gratulujem k znakovaniu, šikulka 😵

dm1
3. dec 2009

zdravim som to tu zanedbavala. na vecer mi zostalo strasne zle od zaludka a navyse aj maly sa budi kazdu polhodinu a skacem s nim na fitke aby zaspal a cakam kedy na neho hodim tycku 😒 . no caka ma asi uzasna noc...

zajtra si to uzite v MC

sisa to bolo dobre s tym kalichom 😀

mkatka
autor
4. dec 2009

Ahojte

Sisa - kalich 😀 sranda. máš zlaté dětičky. mrkni na IP

sisa.b
4. dec 2009

ahojte,

ja som vyhnala dedka s vnuckou von a snazim sa dat dokopy informatiku. no nejak to neviem ☹

mkatka
autor
4. dec 2009

Holky, neviděli jste někde v krámu ovoce, zeleninu, potraviny z umělý hmoty jako hračky pro děti? jsem to někde viděla a už nevím kde ☹ byl tam ananas a jiný ovoce, pak různý jako sendviče a tak...

dream.d
4. dec 2009

No chváľte sa ako dopadol Mikuláš? Ako reagovali detičky?
My sa máme celkom dobre, drobec teraz teplotuje ale len 37,8 a trochu kašle, ale nič na nom nebadať, tak typuje zúbky. Keby sa to zhoršilo ideme k doki, ale snád nebude treba. Spávanie celkom dobre, zvedavý je až až, všetko by chcel skusiť, ohmatať, lozí, zdvíha sa na nožičky hned ako má príležitosť sa niečoho pridržať a dokonca sa aj púšťa, aj keď ešte neustojí. Potom capne na zadok a povie si bá. Naučil sa zhasínať a zasvecovať svetlo na vypínačoch, a dáva pápá, ťapká ručičkami, tancuje pri hudbe. Taký malý živel. Len všetko robí tak podla nálady.

zuzula25
4. dec 2009

ahojte.
katka ja som videla to ovocie v hrackarstvach na priemyslovke,skus tam.alebo potom hore vo fixe v tom darcekovom skus tam.

na mikulasovi bolo super,bolo to take kratsie,tak sa nam to hodilo,deturence neplakali a cert neprisiel 😀 dostali sme balicky.bolo to velmi pekne.

dream sikulku mas doma,tak vam je veselo.

inac ani som nepochvalila Alexika,ako krasne stvornozkuje a driapka sa na maminu.dnes sa nam predviedol

no a Noelko krasne sam sedka a pridrza sa rucickami,sikulka.
ivetka ked budes mat cas,poprosim fotky a ten link

leni dobre popec,nech sa ti dari 😉

sisa ty sa poinformatikuj 😝 aj ja mam maleho s dedom vonku,ale u nas je to kazdodenne a ja sa potom flakam pri PC,ale nastastie uz mam poupratovane k vianociam 😝 a neprijimam ponuky,aby som prisla niekomu poupratovat 😀

dream.d
4. dec 2009

a teraz som zrovna objavila už 6 zub.
Tak super, že tam nebol čert, toho by sa drobčekovia asi báli. A čo bolo v balíčkoch? Niečo čo deti môžu?