Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

mkatka
autor
4. dec 2009

Ahá, tak ja tam zajdu, přinejhorším to objednám na mmb.

Bacha holky, jestli mi zítra do toho nevyjde kojení, vyrážím na pilates 😎

Vojtíšek bude mít mikuláše v pondělí ve školce. tam už asi čert příjde 😅 tak doufám, že nebude stát u dveří 😝

sisa.b
4. dec 2009

super, ze sa vam aj drobcom pacilo 😵

zuzi, ja by som to tiez brala kazdy den, hned by som mala viac casu na ucenie.

dream, akeho sikovnicka mas doma 😵

je to uzasne pozorovat drobcov, ake pokroky robia kazdy den. nasa slecna uz beha ako drak 😀 😝 este ze jej to vonku v tych zimnych topankach tak nejde, inak by mi zdrhla 😀

katka, drzim palce, aby kojenie vyslo a aby si si pekne zacvicila. ja som na take hnila 😝 stacil mi 2x spinning.

ivetka5
4. dec 2009

Ahojte, tak ja sa hlásim, zajtra idem na tú skúšku ráno, držte palce 😉

Sisa, držím aj ja tebe, aby Vám školu nezatvorili.

No na Mikuláši bolo super, deťúrence neplakali, v balíčkoch sme mali veci, čo my ešte nemôžeme, ale my nepapáme ešte žiadne sladkosti, tak preto, ale autíčko je pre drobca 😉 Neišlo o tie balíčky ako o tú atmosféru a ľudí, čo sme tam boli, drobci videli niečo nové. Som sa smiala, keď malý chytil Mikuláša za fúzy 😀 Som myslela, že bude plakať, ale držal sa🙂 Všetky detičky boli zlaté🙂

Zuzka, pošli mi do IP prosím ten mail, nie som si istá, čo ide po @ 😀 A ten link ti hodím do IP.

Lenka, čo dobré si napiekla?

Dream, tak nech teplotky pominú,a gratulujeme k zúbkom🙂

Prajeme pekný večer, respek. víkend.

sisa.b
4. dec 2009

ivetka, tak vela stastia pri skuske 😉

ivetka5
4. dec 2009

Sisa, ďaaaaaaaaaakujem, budem potrebovať 😉

sisa.b
4. dec 2009

no ja myslim, ze nebudes, to zmaknes, ved si sikulka 😉 a co ta idu skusat?

ivetka5
5. dec 2009

Ahojte, tak už to mám za sebou, výsledky až v týždni, ale mám ok pocit z toho, lepší ako min. týždeň🙂 Tak uvidíme. Mali sme BOZP, bezpečnosť pri práci.

Prajeme pekný dník a víkend🙂 PA

sisa.b
5. dec 2009

ivetka, tak super, ze mas z toho dobry pocit 🙂 my sme mali BOZ o drzku, lebo sme mali bezpecnost na elektrickych instalaciach a podobne somariny
ja som teraz v skole, snazime sa dalej programovat 😅 😝

kvetinkaaa
5. dec 2009

No nazdar baby. ale robite pokroky, teda resp.detičky 😉

Konečne mam chvilku kludu tak som počítala. mala bude isto o chvilu uz hore.

Ivet tebe maly uz sedka sam? či sa musi este drzat? mne nesedká, ale vraj to je ok, to preto ze som ju do 5mes nedavala vobec, ako kazal lekar. teraz ju mavam v tej stoličke a pritahuje sa k pultíku stale tak precvičuje chrbatik.
a posledne dni sa tak pevne drzi na nozkach, aj dlho vydrzí, som unesená 😵

a pavukujete? my dostaneme na jeziska, zatial ju tam nedavame, ked este ani nesedí. ved sa nemusime ponahlat.

jaj aj mi je luto ze sme aj my neboli na mikulaska ktovie ako by Miška reagovala.
ale čo ste spominali ten adv.veniec pred fixom min.tyzden, aj my sme tam boli, synovec vystupoval. ale nikoho som nestretla, alebo nespoznala. my sme mali buchtu v nosici, manzel ju nosil. aj zabuvala, super bola.

ozi čo je s yvkou? sa málo ozyva pozeram.

pááá

dm1
5. dec 2009

my sme dnes boli v tych Valasskych Klobukoch na vianocnych trhoch bolo dobre ale tlacenica straaasne moc ludi a predierat sa tam s kocikom bola sranda. ked sme prisli este som v aute nakojila a zeleninu som chcela dat v kulturaku normalne za stolom ale vobec nehrozilo bol tam natresk jak sllak tak sme tam vo vestibule vedla uja co uklazoval ako sit topanky jedli na stojaka v rohu spenat. Maly bol normalne za atrakciu. Aby mu chutilo vyhravali pri nom huslicky a folkloristi spievali som sa divila ze to vobec vsetko spapal.

Ale teraz som uplne K.O. maly je vedla mna v ohradke slahla som mu tam novu hracku - malu plastovu flasku - taku este nepozna doteraz mal len velku tak sa bavi s nou

dm1
5. dec 2009

na trhoch tiez boli sami Mikulasi ale hlavne kopu certov s velkymi zvoncami a stale hrkotali s nimi. niektore deturence sa veru bali. nas pri nich aj spal ale ked bol hore a isli okolo tak sa nebal

zuzula25
5. dec 2009

ahojte

dm tak ste si to uzili a papali ste za jazdy.plastove flasky su velmi dobra hracka 🙂

ivetka gratulujeme ku skuske,ja som bola dnes v bille a kupila som si tam tie tuby na pernicky.vysli 3 eura,boli v akcii a su tam 4 tuby s cervenou,bielou,zelenou a zltou farbou.uvidim ako sa bude s tym zdobit.neverim,ze bude este ta zdobicka,ale ak bude,vezmem ju.

mkatka
autor
5. dec 2009

Čaute, si představte, že to pilates nebylo. Jsem tam čekala, nikde nikdo, nikde telefon, nikde lísteček - dneska se necvičí nic. To je teda amatérismus. Prčic

lenka0402
5. dec 2009

Ahojte baby
zuzka dakujeme za pochvalu,,a napiekla som 6 plechov medovnickov a su mnamky 😉 ale musela som ich hned schovat aby mi ich chlapi nezjedli 😉
Vcera tu bola aj Zdenka na navsteve tak sme si aspon pokecali 😉

Ale mame zas blbu noc za sebou a vcera mi prespal zas len dokopy za cely den len 2 krat po 20 minut a noc hrozna tak som sa rozhodla skusit homeopatika na ukludnenie a dobry spanok ktory mi poradila v lekarni tak som zvedava ci aspon trochen zabere 😕

sisa.b
5. dec 2009

ahojte 🙂

tak uz som doma, bola som aj kamaratky pozriet 😵 tusim budem mat rada dochadzku do skoly aj ja ako yvka 😀

zas mam kockatu hlavu z toho programovania 😝 😔 dozvedeli sme sa, ze sa nieco velke na fakulte chysta 😕 a vraj ti, co studuju, by uz mali dostudovat, ze ta akreditacia sa tyka len novych prvakov v buducom akademickom roku, lebo ked prijimali nas, tak fakulta akreditaciu mala. no tak sa nemozem vyhovarat, ak skolu nezvladnem, ze to je kvoli tomu, ze ju zatvaraju 😅
a profesor dnes poohovaral vsetky ostatne fakulty na univerzite 😀 vraj len mechatronika za nieco stoji

doucovanie z matiky bude az v januari ☹ ☹ ☹ tak neviem, ci nam bude nieco platne ist na doucko dva dni pred skuskou. navyse to budeme mat s kvalitarmi, ktori maju vsetko v jednom, kdezto my mame zvlast matiku a zvlast algebru a berieme toho omnoho viac nez na inych fakultach skoly ☹ a profka sa vyjadrila, ze uz nam nestihne dat doucovanie naviac, aby s nami prebrala aj to, co oni nepreberaju 😢 tak uz som smutna

sisa.b
5. dec 2009

a gratulujeme ku vsetkym pokrokom deticiek 😵 😵 😵

kvetinka, tiez si myslim, ze sa nemate kam ponahlat 😉 kazde dietatko je ine. niektore v 8. mesiacoch uz behaju, niektore sa len sedkat naucia. a babo by sa nemalo davat sedkat, kym si same nesadne. nasa mala isla podla tabuliek - najskor na styri a z tej polohy cez bok si zacala sadat. no niektore deti aj stvornozkovanie preskocia a hned zacnu behat 🙂

zuzula25
5. dec 2009

u nas uz chodil mikulas 🙂
tak sme boli pozanasat balicky.

leni super,ze sa medovnicky podarili,aj ste ich uz zdobili??u nas uz je polovicka fuc,ostatok som schovalala,ale prinajhorsom spravim este polovicnu davku,uvidime.ale este chcem jezkov z treneho cesta a vanilkove rozteky.

sisa tak to vyzera nadejne,ze ukoncis studium,super.tak sa mi zda,ze uz aj ja sa pomaly zacinam tesit na tie dochadzky do skoly. 😀

kvetinka,tiez by som nedavala sediet malu skor,ako sa neposadi,tiez sme to tak nerobili,ako pravda,ze som ho mozno parkrat posadila na mne,ale nikdy som ho nevystielala poduskami,aby nepadol.sedel az ked si sam sadol,co bolo,ked mal sedem mesiacov a nasledne zacal stvornozkovat a choditko sme nepouzivali,sice ho mame doma odparkovane,ale vyuziva ho, len tak,ze ho tlaci pred sebou

no a mame novinku-Matko uz chodi 🙂 prejde po byte z izby do chodby,ale obcas este padne na zadok,do roka to hadam vylepsi.ale este stale viac preferuje stvornozkovanie.

katka skoda tomu pilatesu,nam sa to stali s ivetkou v MC,isli sme s detickami cvicit a ziadne cvicenie sa nekonalo a uz ani konat nebude.

prajeme pekny vecer
zajtra sa hadam stretneme na sviecke 😉

sisa.b
5. dec 2009

clanok ku pangasiusom - http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/08/nej...

original bol vydany na strankach SME od Mgr. Roman Hangáča Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky, Sekcia geológie a prírodných zdrojov

ale ked su take dobre ☹

dm1
5. dec 2009

sisa no to je sila! ved hovorili vsade ake su ryby zdrave a teraz toto!!! tusim za par rokov budeme jest na ranajky, obed i veceru len za hrst tabletiek lebo vsetko bude humus 🤐

sisa.b
5. dec 2009

dm, aj tie tabletky su humus 😀 no ale co dnes nie je, vsak? kurence nadopovane hormonmi, geneticky pestovane ovocie a zelenina,... najidealnejsie by bolo vsetko dochovat a vypestovat vlastnorucne. ale ani tam nemas zaruku zdravia, lebo napr. zelenina obsahuje kopec dusicnanov vdaka kyslim dazdom 😅 no jedine nejest 😅 😝 😀

dm1
5. dec 2009

sisa sak to sak to... inak uz mam neobmedzeny net tak blaznim s Gimpom 😵 😵 😵 . ale nechce sa mi to sem davat lebo tu sa to musi zmensovat, baby ste aj na FB?

sisa.b
6. dec 2009

jejda, ale mi ide ta slovencina, ked to citam 😝 😅

dm, ja na gimp teraz nemam cas, musim sa ucit. a na FB sme asi vsetky 😉

ivetka5
6. dec 2009

Ahojte, malý ešte spinká, tak mám chvíľku. Ale dospáva včerajšok, za celý deň spinkal asi hodky 🙄
Boli sme na oslave, potom sme ešte u našich sa stavili, samozrejme sme mikuláškov rozniesli tiež, no a domov sme prišli niečo po 20-j. Tak malý bol z toho asi aj unavený, ale išiel spať až okolo 22:30, ale celú noc sme spinkali, len čajík som mu dala o 5:45. Asi si tie nedospaté, upišťané dospáva. Ale asi aj bruško ho bolí, 2 dni riadne ne.ka.kal. Chcem mu dať z Hippu 100% ovocnú šťavu na to, pomôže to? Lebo my denne inak aj 2-3 krát.

Kvetinka, ja si tiež myslím, že je každé úplne iné. napr. chalani už dávno lozili v našom veku a my nič a si z toho nič nerobím. Sedkať už sedká, chytí sa ručičkami dopredu medzi nôžky, je srandovný, ale aj pekne vystretý, včera sa aj fotil, dala som tortu pred neho, no zaltý boli chalani, aj s bratrancom 😉 Ona keď bude chcieť, začne aj sama, na nôžky sa postavý, ale musí mať náladu, keď nemá, tak tancuje, alebo ich krčí 😀

Zuzka, prišlo ti to? Vyskúšaj tie polevy teda, a by som ich kúpila, ak by sa to ok zdobilo🙂))

Sisa, super, že škola pokračuje, bola by to škoda samozrejme, a neboj, všetko zvládneš. Ja som porodila a zrovna sme mali skúškové obdobie, bola som týždeň doma z pôrodnice a išla som na skúšku, takže musíš si veriť🙂 Aj keď som sa síce na ňu učila, ešte pred pôrodom.

Yvka, ako dopadlo fotenie? My ideme 14-ho 😵 😵

Lenka, nechceš ich aj mne napiecť? No veru po 12-m začínam vypekať, to už mám po skúškach, dovtedy ešte nie, budem sa učiť.

ivetka5
6. dec 2009

A ešte veru neviem, či dnes pôjdeme na sviečku, lebo má byť ďalšia oslava, teraz je toho veľa 🙂 Ale ak stihneme, pôjdeme, inak si to užite🙂 Peknú nedeľu 😵

yvka1
6. dec 2009

ahojte baby, čo Vám doniesol Mikuláš? 😉 Vaneska vyšla z postele a strašne podarená bola ako nenápadne chodila okolo balkóna či tam niečo v čižmičke je 😵

no tak my tu máme tuším najlenivejšie dieťa- nestavia sa sám na nohy, sedí bez opory ale nevie sa sám posadiť a ani ne4nožkuje 😅

ja mám hotové 3 skúšky, dnes musím ešte dorobiť seminárku a cez týždeň odovzdať časť bakalárky na zápočet 😝 potom mám skúšku 19.12. a ďalšie 3 v januári 😝
decká sú zase choré, celý týždeň sme boli doma lebo Vaneska mala chrípku a v piatok rovno zo skúšky som letela s malým na pohotovosť lebo mal cez 39´, a zelené soplíky až po kolená.

tatino nám chodí teraz akosi strašne málo domov včera bol po týždni len na poobedie a večer už cestoval späť, tak okrem učenia a detí nestíham nič a tak by som si chcela poupratovať, napr. záclony poprať tie okná umyť,... 😠

fotenie fajn ale myslím že mohlo byť aj lepšie, len akosi bolo ťažké udržať pozornosť oboch detí naraz 😝 ale čosi máme a ja som samozrejme neodolala tak tam máme fotky za 35 € 😅

mkatka
autor
6. dec 2009

Čaute

my půjdeme na focení až po novém roce, jsme to opět nestihli a termíny jsou prý plný. No nic....

Nemáte přehled, kde se co prodává s Patem a Matem (A je to!) - DVD, trička, pyžama vel. 104,110? Potřebuju na vánoce pro synovce. Na mmb mizernej výběr. DVD klidně někde z krámu v těch papírových obalech....

Yvka čááááu 🙂 jsem myslela, že už nežiješ 😉 hele nosíte ještě XS/S bambusky nebo už máte M/L

zuzula25
6. dec 2009

dobre ranko,teda uz dopoludnie 🙂

MM vari a ja sa flakam,ale idem este dorobit vianocnu vyzdobu,teda skusit uvidime co sa Matkovi nebude pacit a postrha mi to 😀

katka oblecko a pyzamka maju dole na trznici v tom detskom obchode a DVD neporadim,my sme ich kupovali v stanku ale uz davno.

ivetka akosi stale oslavujete,prajeme prijemnu oslavu 🙂

yvka zas ste chorucki ☹ prajeme rychle uzdravenie a bacilov uz nepustajte domov,pekne nech ostanu vonku 🙂

ivetka5
6. dec 2009

Yvka, veru skoré uzdravenie, nech vás choroba na kilák obchádza, aj keď človek to neovplyvní 😖 Isto budú super fotky, potom hoď sem, pozrieme🙂

Zuzka, no veľká rodina, veľa osláv 😀 Ale v tomto roku posledná 😝 No nám už od včera visí v okne pán Mikuláš na rebríku, svietia svietniky 😵 Tiež chcem doma dať ešte girlandu a tak, všetko čo dávam, okrem stromčeka a žiaroviek vonku. Ani sa nenazdáme a je po Vianociach, strašne rýchlo toto krásne obdobie ujde, tak rpeto som s tým skôr začala 😉

Mkatka, ja som videla len plyšákov v TN Laugu v Toys hračkárni. Ale to asi nechceš 😉

sisa.b
6. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja som prave doprogramovala so sesternicinym muzom, hadam aj zadanie konecne urobim 😝

yvka, super, ze uz mas tolko skusok za sebou. a verim, ze nestihas, ked si na deti sama ☹ u nas tiez podobne, lebo MD je sice kazdy den doma, ale on pride, vyvali sa pred telku a viac ho nezaujima 😠 jednoducho mi oznami, ze je z prace unaveny a chce spat ☹ lahsie sa uci, ked ma kto deti zabavit. sesternica hovorila, ze jej manzel prisiel o stvrtej domov a ona mala dalsich x hodin na ucenie, lebo on varil, upratoval a o malu sa staral. a ked nebol doma on, tak ju braval von dedko. skoda, ze ja nemam taku pomoc. keby aspon mlada od osmej spala, aj to by mi velmi pomohlo ☹

ivetka, aka si sikulka 😵 u nas stale velkonocna vyzdoba 😝 no ked chvilku pockam, tak bude zas aktualna 😀

katka, s plienkami neporadim, ja som rovno kupovala M-L, ked mala 3 mesiace. ale celkovo odkladam plienky, ked vidim, ze ju otlacaju na stehienkach. takze ak su vam dobre, v pohode mozete nosit 😉

yvka, drzim palce, nech ste rychlo zdravucki

zuzula25
6. dec 2009

ahojte,tak sme doma,vykupani a Matko sa este hra s hrackami.boli sme u svokrovcov zaniest mikulasa a potom sme sa stavili na adventnom venci,dala som si punc(inac Janka-centik bol vyborny)buduci tyzden idem znova,ale asi hned na zaciatku,lebo potom uz nemali a MM si dal vinko.pekne nas to zohrialo,tak sme sa poprechadzali,Matko zabuval.
stretli sme Lenku a Katku 🙂

prajeme pekny zbytok vecera. 😎