Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
6. dec 2009

Ahojte, tak nám oslava dopadla dobre, posedeli sme, a išli sme domov niečo po 18-j, tak na sviečku sme nestihli, ale bud. týždeň to istí 😉

Sisa, no to hej, keby ti mal kto pomôcť, isto by si to mala jednoduchšie, ja MM dám malého a učím sa, ale tiež nie vždy, keď má nemčinu, futbal.... Ale väčšinou mi pomáha, čo som veľmi rada. Aj Yvku obdivujem, že sto stíha. 😉

Zuzka, tak punč chutil? Ja som si minule kúpila popcorn čoko, ten môžem 😀

Zajtra čo plánujete? My zatiaľ nič, uvidíme ráno🙂

Dobrú nôcku, už tu asi dnes nik nebude.

dm1
6. dec 2009

my sme nestihli ist na sviecku lebo sme boli u nasich na obede a zdrzali sme sa tam

yvka tak az teraz som zistila ze to som stretla teba u kadlubiaka som si nebola ista ktora z tadialto si bola 😉

Zuzka dala som si ta na FB medzi priatelov som ta zbadala u kvetinky. ties dream tusim. ostatne som nenasla tak mi zuzka odporuc prosim. diky

sisa.b
6. dec 2009

ivetka, vy platite nejake skolne?

a kedy sa kona ta sviecka?

dm1
6. dec 2009

sisa uz bola o pol 5 myslim

a my sme tiez platili skolne - teda dobrovolny prispevok sa to volalo 10tis. za semester 😠 vtedy bolo este bezplatne skolstvo vraj

dm1
6. dec 2009

sisa ktora si na FB? napis mi prosim do IP

sisa.b
6. dec 2009

ty si chodila na tu istu skolu?

ivetka5
6. dec 2009

Sisa, jasné platím 7-ku. Ale čo už, už len preto to musím dokončiť 😉

dm1
6. dec 2009

sisa neviem asi neee ja som chodila na pobocku presovskej tu do dca

ivetka5
6. dec 2009

Dm, hej, sídli to teraz v jednej budove, a máme aj profákov od nich, takže sme susedia.-)

ivetka5
6. dec 2009

Dm, ty si Mgr, či Bc? A chceš ísť ďalej?

dm1
6. dec 2009

ivetka ja som Mgr vtedy to bolo este bez medzititulu Bc takze nemam ist kde dalej

dm1
6. dec 2009

ivetka teba som nasla na FB u sisi 😉

sisa.b
6. dec 2009

ivetka, platis 7ku za semester, ci akademicky rok? zbieram info, keby nam zavreli fakultu, alebo keby som nespravila skusky 😀

mkatka
autor
7. dec 2009

Dobré ránko

To nám ten týden zase začíná, místo ptáčků mě probudil liják 😠

Zuzi a ty víš, že tam mají i "Ajeťáky" nebo jen dětský textil. O stánku vím, jen si myslím, že Pata a Mata mít nebudou. No zkusím to.

zuzula25
7. dec 2009

dobre ranko

katka maju tam ajetakov,lebo som tam kupovala a maju ich aj hore vo vevericke-tricko vo vyklade.

dm,tak uz asi mas vsetky,uz to nemam koho odporucit na Fb 🙂

mkatka
autor
7. dec 2009

Ahá, tak super, tam skočím.

kvetinkaaa
7. dec 2009

čauky, dakujem za rady baby. aj za vase skusenosti.

Ivka ty mas vyhodu v tom ze mas druhe babo a vies, ze robis vsetko tak ako predtym, takze vies ze je to len o ako si napisala "lenivosti", vies ja sa bojim či som niečo nezanedbala alebo tak ale myslim si ze určite nie.

my sme včera na sviečku neboli lebo sme oslavovali...ako Ivetka 🙂

idem varit a tak sa mi nechceee 😒 pá

ivetka5
7. dec 2009

Ahojte, tak otras počasie, dnes asi doma, ak bude pršať stále 😒

Sisa, za semester 😅 Ale sú aj drahšie, takže tak, a zas je to v meste, nemusím dochádzať.

Dm, už som ťa potvrdila 😉

zuzula25
7. dec 2009

my sme sa akurat vratlli z prechadzky a nie je az tak hrozne vonku,nam ani neprsalo 🙂

sisa.b
7. dec 2009

ivetka, ja som minuly tyzden pisala aj na tu materialovo-technologicku, ze keby nam fakultu zavreli, ci by som mohla nastupit. no tam by to programovanie bolo asi zrovna take besne ako tu, preto rozmyslam aj nad dalsimi 😝

ivetka5
7. dec 2009

My sme ani vonku dnes veru neboli, malý spal vyše 2,5 hodky, boli tu naši a teraz spinká zas, aj idem navariť na zajtra.

Sisa, tak vyberaj, isto vyberieš správne, hlavne, že ťa to v živote bude baviť, ja by som neišla tiež študovať to, čo by ma nebavilo 😒 Na túto moju som dlho čakala🙂

sisa.b
7. dec 2009

ivetka, ked ja neviem, co by ma bavilo 😅 na studovanie mozno nejaku psychologiu, este by ma bavila astronomia, ale potrebujem nieco tu naokolo, najlepsie bezplatne 😀 😝

ivetka5
7. dec 2009

Veď to. A hlavne bezplatne, ale čo narobíme, už teraz aby sme deťom šetrili normál na školu, čo bude aj stredná si myslím už spoplatnená 😖

sisa.b
7. dec 2009

ivetka nestras 😝 u nas bude problem najst peniaze aj na moju skolu. tak aby som sa to programovanie predsa radsej naucila 😝 ked mna ta mechatronika nebavi a nerozumiem tomu ☹ 😔

dm1
7. dec 2009

sisa ono sa to fakt musi zle ucit ked ta to nebavi aj mne sa na figu ucili predmety ako geografia a podobne to som neznasala zato ekonomika v pohode

ivetka sak to platite menej ako sme platili my ked to bolo vraj bezplatne 😠 😠 😠

dm1
7. dec 2009

a diky za potvrdenie na FB idem pokukat fotky aby som zistila kdo je kdo - aj ked ako vidim vacsina mate rovnake foto ako tu co je super

ivetka5
7. dec 2009

Dm, no je to menej, ale som rada🙂 Inak oni to stále zvyšujú o liter ročne, ale my keď už sme začali s touto sumou, s ňou aj skončíme, to vždy len novým 1-kom, to sa mi na tom páči, akurát 3-k víde o dosť viac, keď aj bakalárka a tak.... No ja na FCB zatiaľ žiadne foto nemám, okrem hlavnej.

dm1
7. dec 2009

nam to "skolne" zvysovali pravidelne kazdy semester a nemohli sme ani ceknut lebo bez toho by nam nedali peciatku do indexu ze sme v dalsom rocniku 😠

ivetka5
7. dec 2009

tak to je veru sila 😠

sisa.b
7. dec 2009

holky, nestraste 😝 ja som chcela ist skusit nieco ine, ale ako vas citam...