Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
7. dec 2009

sisa neboj teraz asi to skolne nedvihaju ako sa im zachce ked uz je na to zakon. ja som koncila 4 roky dozadu tak to si este robili co chcu....

sisa.b
7. dec 2009

tak ja este uvazujem o tej andragogike, co mi MD ujco spominal. no to ma tiez este cas. rozmyslam, ze bude pre mna asi jednoduchsie sa nieco nabiflit naspamat, nez toto 😝
a este si spominam, co ma bavilo v skole - literatura 😵 geografiu a dejepis som nemusela 😝

ivetka5
7. dec 2009

Ale isto nieje na škodu niečo študovať, toto máš zahrievacie kolo a na rok pôjdeš na ostro 😀

Dm, ty si kde pracovala pred MD?

Už by sme aj na tie úrady mali ísť, pre tie vyššie RP 😀 😀

sisa.b
7. dec 2009

ivetka, ja prave uvazujem, ci by som mamu neukecala na to, aby som mohla chodit na denne, len to som mala zacat asi o rok skor 😝 mne sa zda strasne malo prednasok na taketo technicke veci, denni ich maju 6-nasobne viac. hned by ma bavilo viac to programovanie, keby sme si to poriadne v skole skusali. akurat ta mechatronika by ma nebavila asi ani keby mi ju niekto denne vysvetloval 😝

ivetka5
7. dec 2009

No ja by som na denné veru teraz nervy nemala, to som mala ísť hneď po škole, čo som neišla, no a teraz pri malom si to veru neviem predstaviť,a ty pri 3-ch 😕 Tak isto je to v tom lepšie, že je toho viac, no ale aj tak v zamestnaní musíš nabehnúť na ich programy, čiže školenie ťa neminie. Ale držím palce🙂

sisa.b
7. dec 2009

ivetka, ja som chodila na nadstavbu na denne. prvy rok samko v brusku a druhy rok male babatko. sarka bola samozrejme 4rocna slecna a dalo sa to. dokonca teraz je uz mama na dochodku

dm1
7. dec 2009

ivetka robila som v ZVS-ke presnejsie v ZVS IMPEX

yvka1
7. dec 2009

ahojte, hlásim umyté okná a poprané a požehlené záclony 🙂 decká od 8ej spia tak som sa už čosi aj poučila. vaneska bola dnes konečne po týždni v škôlke tak som si aj trošku oddýchla. Sisa ale keď pôjdeš na denné tak prídeš o rodič.príspevok nie? a podľa toho nového zákona by ho nemohla poberať ani tvoja mama 😕
a ešte- školu určite nezavrú, teda našu fakultu už zavreli ale to sa týka len nových študentov.všetci čo začali ju môžu bez problémov dokončiť, pretože majú komisiou uznanú akreditáciu.to myslím platí aj pre vašu. niektoré fakulty ale majú zákaz prijímať nových študentov.

ivetka aj ja si chcem ísť vybaviť väčší RP. Baby normálne vám ho závidím. 100€ naviac by sa veru šiklo 😉

ivetka5
7. dec 2009

Sisa, veď je to len na tebe, jasné, si najlepšie rozumieš 😉 No s tým rodičovským, to veru neviem, či je to tak, že ti ho vezmú, keď študuješ.

Yvka, vidíš, si šikovná, a bála si sa 😉

Idem do hajan, ráno Vás dočítam, ak popíšete ešte.

sisa.b
7. dec 2009

yvka, to je odkedy taky zakon? 😨 jak ked som chodila na denne, tak som normalne dostavala vsetko, dokonca mi este aj na mna vyplatili rodinne pridavky, takze som bola +8000 sk rocne ziskova tym, ze som studovala 😀
s tou skolou to aj nam tak hovorili, len ja uvazujem o zmene aj kvoli tomu, ze je to pre mna spanielska dedina 😝

tak moje kura spalo 15 minut a uz je zas hore 🙄 tak uz som sa doucila 😔

yvka1
7. dec 2009

nie som si istá či som to pochopila správne, ale ak matka študuje dennou formou, rodičovský príspevok sa mení na príspevok na starostlivosť o dieťa čo sa rovná myslím preukázanej výške výdavkov. Sme sa práve v škole rozčuľovali že matka na materskej od 1.1. nemôže pracovať už ani na dohodu 😕.

sisa.b
8. dec 2009

yvka, to viem, spominali to holky, co zacali pracovat, ze je to pekne na... zakon 😒 keby aspon dali ten zvyseny rodicovsky na cele tri roky, ale matka, ktora potrebuje pracovat sa moze ist od dvoch do troch rokov past 🙄
no ale ved takto zas pekne podporuju pracu nacierno...

ja mam nervy, lebo som si preinstalovala office a teraz jednak ten novy je pekne komplikovany a navyse mi nejdu skopirovat tak pekne grafy, ako v tom starom ☹ tak mam zas pracu na pol noci 😖

yvka1
8. dec 2009

halo halo, dnes sa mi nechce nič robiť - ja že vás tu všetky nájdem keď prší a tu nikde nikoho 😕 😉

sisa.b
8. dec 2009

ahoj, ja som tu :o)

sisa.b
8. dec 2009

strasne ma picha v prsniku, ked mala taha ☹ ale iba v jednom, tak neviem, co sa deje

zuzula25
8. dec 2009

ahojte.no ved to prsi,tak sa musim venovat malemu,ale boli sme doobeda vonku aj ked prsalo,Matko si pobyval a ja mokra az po kolena.ale zas je vonku celkom teplo.

ivetka uz som bola v tej drogerii na tie sviecky.poslala si uz pohaldnicu jeziskovi??ja som na nu zabudla,zajtra musim ist.

yvka ani mne sa nic nechce,doma straaasnyyy bordel, a Matko robi stale vacsi,ja uz rezignujem 😝 najnovsie vyhadzuje hlinu z kvetinaca

sisa fuu tak to neviem z coho by mohlo byt to pichanie,hadam to prejde

ivetka5
8. dec 2009

Ahojte, ja so nakukla už doobeda,a keď som tu nikoho nevidela, tak so aj išla 😀 My doma, hrozné počasie, fakt na nervy, som malému papanie spravila, tak idem mu dať, inak je dobrý na to, že sme len doma, sa nám zas kašel vracia 😠 ja by som sa mala aj učiť, no akosi sa mi nechce, v piatok mám psychošku a v sobotu právo.

Yvka, aj si dokončila seminárku?

ivetka5
8. dec 2009

Sisa, ja teraz cítim také bolenie pri prsníkoch, ale asi keď mám pred sviatkami, neviem, ak by aj potom, tak radšej pôjdem k doki.

ivetka5
8. dec 2009

Zuzka, nie, neposlala ešte, musím tiež tento týždeň🙂 Aj si dostala Rafaelo? 😵 Ja pôjdem, keď budem vonku. Inak ktovie, či majú tie zdobičky 😨

sisa.b
8. dec 2009

a to ake pohladnice posielate? 😨

dream.d
8. dec 2009

Tie pohladnice zaujímajú aj mna. 😉
Zuzka mne sa Vladko s hlinou už aj nakrmil a to mal na stole tanier s polievkou, kým som mu zemiaky popučila on si našiel iné jedlo. 😀
Yvka šikulka ako to všetko pekne stíhaš.

zuzula25
8. dec 2009

ivetka ano mam aj rafaelo

sisa pohladnice jeziskovi sme dostali na mikulasovi.vy to neposielate??oni vedia vzdy nejaku drobnost poslat

sisa.b
8. dec 2009

zuzi, este sme neposielali. daju sa niekde zohnat? ci to je jedno, ake su?

dream, no ved oni hladni neostanu 😀
aj u nas papa vsetko, co stretne 😝 najcastejsie su to jej piskoty a rozky po zemi pohadzane. uz ma ide slahnut z toho bordelu 🙄 kazdu hodinu spratavam naspat 30 dvdciek, co vyhadzuje zasuvku, o kuchyni sa ani vyjadrovat nejdem 😝

yvka je veru riadna sikulka 😵

ivetka5
8. dec 2009

Sisa, to môžeš asi na hocijakú napísať, alebo na korenšponďák🙂)

zuzula25
8. dec 2009

tie pohladnice sa daju kupit na poste.ale daju sa posielat na vsetkom ako pise ivetka.mrknite na ich stranku
www.jezisko.sk

sisa o tych dvdckach mi ani nehovor,kuchyna 😝 v spalni plienky a oblecenie,v obyvacke hracky,na chodbe veci z vstavanej skrine,kupelka....a ja stale dookola za nim.uz tu zas flase s vodou vala a dvdcka upratuje 😝

sisa.b
8. dec 2009

zuzi 😀 no ja tu mam este dalsich troch takych bordelarov 😠 odkedy zacinas ucit, aby si po sebe upratoval? ja uz som skusala, pekne hracku dvihne, ale potom ju nechce ani za nic pustit do tej krabice 😝 😅

sisa.b
8. dec 2009

super, tak uz viem, cim dnes deti zabavim 😀

zuzula25
8. dec 2009

v podstate ho ani neucim,myslim ze este taky mesiac mame na to cas,obcas si poupratuje za sebou a potom to znova rozhadze 😝
prijemnu zabavu s pisanim listov 🙂

sisa.b
8. dec 2009

tak u nas slecna len rozhadzuje, upratujeme zatial my. ona este nic nechce z ruky pustit, tak neviem, ci jej to mam nasilu trhat 😝
samko uz ide na to 🙂

sisa.b
8. dec 2009

prve vysledky zas nema najlepsie, znizena imunita, takze je nachylna na infekcie ☹ tie hlavne budu az o tyzden