• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
nas maly mi aj niekedy pomaha,ked upratujeme-mi podava.a ked ja upratujem a Matko sa na mna pozera akoze pohladom ti "sibe,ze na co upratujes,za chvilku to bude take iste" :grinning:
8. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: no ja asi zacnem upratovat len raz za den, lebo nic ine nerobim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec sa mi neda ucit, vyrusuje ma telka, kazdu chvilu niektore dieta nieco chce, alebo ma mala natahuje... absolutne sa neviem na nic sustredit :frowning2:
8. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje dieta od 11tej nedalo este ani minutu spanku :frowning2:
8. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak hádam ti zaspí večer :frowning2: bože ani si to neviem u vás predstaviť, ja tu mám len dvoch a ešte aj telku vypnutú a ohučaná som už veru statočne aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, prid pozriet :grinning: mlada je zas na ciciku, ja tu drzim v lufte zosity a kreslim vyvojovy diagram, popritom tukam do pc, aby som si to hned zapisala a velkacov som vyhodila vedla, lebo tu vela vrieskali :sweat_smile: teraz pocuvam krik a buchot, sem-tam asi nejaky plysak narazi do dveri... :grinning: no cirkus :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon ze MD siel do obchodu a telku som mohla vypnut.
idem kura okupat a skusim ju neviemkolky raz za dnes uspat :sweat_smile:
8. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky, poraďte jak ošetřit zapálený očkování po TBC na ramínku? Jen potírat lihem?
8. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mkatka, aj som dávala aj propolis, poradil mudr. Ale my sme to mali dlho fakt hnusné, až hnisavé, hrozilo nám prepichovanie :frowning2:
8. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme to mali zahnisane, po kupani som len liehom potierala. parkrat nam to prasklo a potom bol pokoj. vytlacat sa to nema
8. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby prva? :sweat_smile: :grinning:
9. dec 2009 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak lihem jsem to potřela, ale je to zapouzdřené, uvnitř hnis. Nevím, jestli ten líh co pomůže, podle mě se dovnitř nedostane, ale tak aspoň navrchu to bude "čisté".

Druhá věc, Editka jak je tlustá, tak má na krku normálně 2 roláky - faldy a mezitím jí to vždy zasmrádne, blbě se to i meje - musím se dostat prstama mezi tu kůži...ale teď má na jednom místě kůži jakoby odřenou, prostě červenou a takovou lesklou, jako ve tříslech - mám jí to zasypat? To tam bude mít ale pak 2x tolik bordelu mezi tou kožní řasou....

Další věc, začalo jí téct z očička. Takový čirý něco, má to pak olepený na řasách a pod očičkem...co s tím? Kapky, mastičku nebo něco na výplach. Nebo k doktorce s tím?
9. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

sisa a ty si este nespala,alebo uz o hore??

katka na to ramienko mozes aj kamilky,ale urcite ako pise sisa nevytlacat.
pod bradicku radsej nezasypavaj-inac puder sa vseobecne uz neodporuca-lebo robi take minihrudky,ked sa dieta spoti.radsej pouzi sudocrem.
a s tym ockom ak je to cire,ze to nema zapalene len klasicky kvapky-tie co ste pouzivali na zaciatku z porodnice,ak to ma zacervenane a ma hnisavy vytok z ocka urcite doktorovi,s ockami radsej neexperimentuj :slight_smile:
9. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ak malu dojcis, tak jej vystriekaj ocko mlieckom niekolkokrat denne. myslim, ze nie je nevyhnutne ist k doktorke a davat jej na to nieco ine, pokial tam nema zapal = zeleny hnis.

so zasypavanim nemam skusenosti, sara sa mi raz pod zasypom tak zaparila, ze som to viac neskusila. mozno by som tam dala nejaky krem - nivea sos alebo sudocrem. sudocrem skusam davat malej aj na to ramienko namiesto kortikoidov. klinik box sme sice nedostali, ale jedna mamicka mi poradila, ze si mam ist vzorku vypytat do lekarne. tak som sa v lekarni odvolala na to, ze vyrobca mal napisane na stranke... :grinning: :grinning: :grinning: ani nemrkla a doniesla mi ho

ten hnisavy vacok sa malej vzdy pri kupani rozmocil a potom sa to dalo pekne vytriet liehom. mala tam vzdy taku dieru v ramienku.
9. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja som spala vecer s malou tri hodinky do 23tej, potom som robila zadanie, mala sa o polnoci zobudila a sli sme spat o 5tej. to som bola cela happy, lebo sa mi podarilo spravit vsetky tri programy :dizzy_face: no v posteli som sa najskor budila na to, ze nedycham :confused: potom MD chrapal a nakoniec ma vyrusoval jeho budik. takze som este nespala od tej 23tej :grinning:
este davam dohromady diagramy k tym programom a musim to cele prepisat do wordu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to budem mat hotove len druhe zadanie :rolling_eyes: :unamused:
9. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, no my ešte spíme, ale už bol hore, napapal sa, dnes chcem ísť konečne von, tak dúfam, že nebude pršať :unamused: Aj cez tanky. Radšej keby snehu napadlo, by to bolo lepšie.

Čo dnes ženy plánujete?

Katka na zapareninky pre nás bolo super Imazol krémpasta, dávam aj na dávala som na podpazušie, pod krk, na zadoček, keď mal vyparený, je to púdrový krém, je super, aspoň u nás bol aj je. Vyskúšaj, to nám dal doki, takže nemusíš sa báť.
9. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte.

sisa ty mas teda vydrz :stuck_out_tongue_closed_eyes: js bx som to nezvladala.

my sme sa akurat vratili z prechadzky :slight_smile: a vratili sme sa rovno do bordelu,nikto za ten cas nam neupratal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babule neprisli vam domov kupony na Nutrilon??zlava 4 eura??ak by ste ich nepotrebovali,vzala by som ich pre kamosku.dik :wink:
9. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, neprislo nam nic take, aspon zatial nie, ale ak by prisli, tak ti dam vediet :wink:

a ved ja to ani nezvladam :frowning2: no uvidim, co bude na skuskach
9. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna to zvladas,ja by som uz minimalne bola v kazajke alebo na praskoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, uz si ma dlho nevidela, inak by ti to bolo jasne podla tej peny okolo ust :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, ani nám nič neprišlo, keď to dorazí, dám vedieť :wink:

Sisa, fakt, klobúk dole. :slight_smile:
9. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka??? ved som este nepresla ani prvy semester na rozdiel od vas ostatnych. a vacsinou mavam take depresivne stavy, ze ani nepreleziem, lebo si neviem priadne najst cas na to, aby som sa to vsetko naucila :pensive:
9. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, ale hlavné je to, aby si si verila, keď budeš, aj keď to máš určite pri 3 deťúrencoch ťažké, tak to zvládneš. Povedz si tak, keď spravíš 1-k, je to na dobrej ceste. Ja som si povedala, keď neprejdem, končím.
9. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa ta skola zda stale velmi tazka :frowning2: ale to bude skor tym, ze ste sikovnejsie ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
9. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt nechapem, ako to super stihate. ja by som potrebovala, aby bol den aspon o 5 hodin dlhsi, pocas ktorych by vsetci spali, pripadne boli nepritomni :sweat_smile: ani to neviem, ci by mi stacilo.
no nic, idem dorobit ulohu, lebo som nad ranom premyslala, ako to naprogramovat lepsie a prisla som na to :dizzy_face: to ma vzdy tak potesi, ked tu dlho nad tym sedim, nedari sa, nakoniec ma osvieti, stlacim enter a ten program funguje
9. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Sisa ja keď už fakt nevládzem a mám depku že sa nezvládam učiť, tak si vždy poviem, že možno sa budú mať moje deti lepšie-že snáď si nájdem lepšiu robotu ako bez školy :sweat_smile: (:grinning:) .a tak sa nejako donútim fungovať ďalej - no ale tie 3 deti + tvoj drahý ako 4.dieťa + školu ti fakt nezávidím. Ja už som sa práve rozhodla, že ďalej už nejdem-snáď keď budú väčší, ale teraz keď majú skoro rok a 3 roky sa mi zdá nemožné vôbec dokončiť Bc.

a hurá už máme napečené medovníky :wink:
9. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda yvka, ty si riadna sikulka :slight_smile: ja nemam nic napecene, bordel stale ako v tanku, nech upratujem ako chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a okna som zmakla zatial len dve. ani nejdem davat na ne este vyzdobu, aby sme nemali na dvoch vianoce a na dvoch velku noc :grinning:

no ak ti mozem poradit, tak skolu neprerusuj, ak chces ist dalej. mne sa dost tazko dostava do vsetkeho po siedmych rokoch. ono sa to nezda, ale cloveku toho velmi vela vyfuci z hlavy a hoci som maturovala z matiky, pripravovala som sa na vysku z matiky, po tolkych rokoch som nevedela ani diskriminant ku kvadratickej rovnici vypocitat :unamused: a to ma matika velmi velmi bavila.
ja teraz lutujem, ze som nepokracovala, uz som mohla mat skoncene. no vtedy sa mi zdalo, ze pri dvoch detoch nemam sancu stihat, ked som este aj do prace chodila. no v praci bol klud, tam som precitala vela knih a samko mi krasne spaval. teraz sa mi to zda omnoho tazsie... :frowning2: ale aj samotna skola sa mi zda tazsia, nez ta zilinska + moj vysoky vek :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevladzem, idem spat :pensive: dobru noc
10. dec 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď nechcem sa vykašľať na všetko ale chcem hneď po štátniciach začať s nejakou intenzívnou výučbou angličtiny a nemčiny. jedno aj druhé som sa učila 14 rokov len treba začať komunikovať aby som sa do toho zasa dostala.po štátniciach budem mať ešte 2 roky do konca materskej tak dúfam že tie jezyky mi pomôžu keď sa pôjdem zamestnať možno ešte viac ako škola a hlavne tiei jazyky sa mi nezdajú také stresujúce.

sisa ty to máš teraz po rokoch hlavne asi ťažšie lebo máš aj Rebeku, pri veľkáčoch by si mala určite viac času na učenie. ja 3. bábo už neplánujem aj keď ,,nikdy nehovor nikdy" :sweat_smile: tak snáď keď budú mať napr. 5 a 8 rokov tak to bude o kúsok ľahšie-no veď uvidíme ´- teraz silné reči a nakoniec skutek utek :sweat_smile: :grinning:
10. dec 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes s tými medovníkmi-keby nebol mangel doma, určite by ešte napečené neboli-on sa bavil s malým a my sme s Vaneskou vykrajovali a piekli :wink:
10. dec 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, ved to som si hovorila aj ja, ze to bude lahsie, ked budu vacsi :wink: v tom mas pravdu. aj by to bolo lahsie, lebo ich nazeniem v pohode do postele o osmej a mala by som cas na ucenie. no vtedy som tiez s dalsim dietatom nepocitala a teraz to uz veru lahsie nie je :unamused:
ale ked si budes chciet skolu dokoncit, tak si ju dokoncis. mne kazdy hovoril, ze uz si v zivote maturitu nespravim, ked som sa vtedy na to vykaslala a spravila som :slight_smile: mohla som to mat sice jednoduchsie, ale ja akosi vsetko robim naopak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a super, ze si sa tak dlho reci ucila. to je na nezaplatenie a myslim, ze ti pomozu viac nez ta skola, lebo ekonomov je velmi vela. ale zas to bude aj o priebojnosti a inych vlastnostiach, nielen o skole :slight_smile:
ja som sa ucila anglicky necelych 7, nemecky 5, rusky 3 a neviem z nicoho nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: akoze v irsku som sa nestratila, pokecala som si o vsetkom, ale po 14tich rokoch uz to nie je to, co kedysi, ked som chodila do jazykovej triedy. to bude dalsi zaberak v letnom semestri, ak sa tam doplazim :sweat_smile:
10. dec 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok