• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

17. júla 2017 
tak ja uz mam referaty hotove :slight_smile: robime ich timovo so spoluziakom - ja som prepocitala vzorce, vyrobila grafy a tabulky a doplnila texty. on k tomu dolozil uvod, zaver a rovnice, lebo mne akosi nejde mathtype :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme v jednej skupine, tak to hadam mozeme mat skoro rovnake :confused:
10. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ach jo,už bych spala a malá ne a ne zabrat. Má nějaký těžkosti, kroutí se, zavře oči na 2 minuty a probere se s brekotem. Hádám přijde brzo pěkná dělovka...

Taky uvažujeme o pekárně, já jsem ale chtěla Unholdku, co se v ní dá upést 1 velký nebo 2 malé chlebíky. Je to super i na přípravu kynutého těsta :wink: naházet a pekoško makej :sweat_smile:
10. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...unold - překlep, sorry :sunglasses: ale teď jsem objevila multifunkční pekárnu, co se v ní dá udělat i jogur, rýže.... :dizzy_face:
10. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jogurtovac by som brala aj ja, lebo domaci jogurt som zboznovala ako decko :slight_smile: ale este viac by som chcela parny hrniec. dievcata si ho velmi chvalia, ze v nom robia vsetko. a nejaky vodny filter by sa tiez zisiel, lebo tuto vodu nemozem ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: caju a mineralky som uz preliata a chyba mi len tak si napustit pohar vody z kohutika a vypit :unamused:
10. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma napadol rucny vysavac a zvlhcovac vzduchu :grinning: no taketo veci budem riesit az niekedy do domceku
10. dec 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Koukám taky milovnice domácí elektroniky. Ten filtr už taky kupujeme aspoň rok. Teď jsem viděla v telce nějaké "filtry", namontuješ to na kohoutek a jednak to šetří vodu (si našteluješ jak potřebuješ, aby teklo) a jednak to zachytává vápník...ikdyž jen o ten nejde. By mě zajímalo, jak by si stál ten filtr aĺá nádoba versus voda v petkách....mě by se moc líbilo nemít zakalenou vodu, když si vařím vodu na čaj....konvice se mi totiž zaondí po každém druhém převaření :rolling_eyes:

Parný hrnec to jako papiňák? Ten by u nás neprošel, my jsme zastánci pomalého vaření, maso na polívku 2 hodiny na pomalém plameni....ale mám doma pomalý hrnec Crock pot, co tam nahážeš jídlo a ono je za 3-6 hodin hotový, masíčko měkkoučký.. To je pomocník, nemusíš u toho ani být.
11. dec 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jo a taky domácí výrobník mléka, teda toho rostlinného, ne mít doma kravku :sweat_smile:
11. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes mi držte palce o 16-j :wink:

Sisa, parák máme a je super, nestráca jedlo a hlavne zeleninka všetky vitamíny. :wink:
11. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

katka, ja potrebujem zrychlit pracu pri vareni, nie spomalit :grinning: papinak myslis asi tlakovy hrniec, tie mam doma dva - od tescomy bio, ale varit aj tak nebudem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: staci pre malu
parak som myslela ten, co ivetka, ze sa jedlo pripravuje na pare, straca menej vitaminov. aj ked na toto je najlepsia mikrovlnka, no ta je zas karcinogenna :sweat_smile: tak si vyber. kdesi bola tabulka o zelenine, ze normalnym varenim si uchova nejakych 30% vitaminov, parakom nejakych 50% a v mikrovlnke 80% :sweat_smile:
mikrovlnku pouzivame len na prihrievanie. ale to by sme sa museli zbavit aj vsetkych teflonovych panvic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vodu mame nejaku divnu, nevypijem ani pol pohara. a sara mi tiez vravela, ze jej je z nej zle. v trencine sme mali vela chlorovu, tepla byvala ako s mliekom skrizena, ale chut mala super. tak neviem, co je tejto vode :confused:

ivetka, drzim palce :dizzy_face:

baby, vy tusim budete mat skusky hotove este pred vianocami. ja by som tiez rada aspon jednu mala za sebou. asi nieco lahsie - napr. dejiny filozofie, len neviem, ci chlapcov ukecam
11. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka je zlata :dizzy_face: vyplazuje mi tu jazycek a ja jej ho fukam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ma to teda riadne, nejake dva centimetre a na sirku nieco cez pol centimetra :frowning2:
11. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja zase doma pijem len vodu z vodovodu velmi mi chuti!
11. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, tak to mas super. my na tych mineralkach skrachujeme :unamused: no z tej vody mi je fakt nevolno. a ked nepijem vobec, tak je to este horsie. ja som ako kacica aj za normalnych okolnosti, nieto este teraz pocas dojcenia. take 3 litre denne su pre mna minimalna hranica. v lete sme chodili na kyselku do chocholnej, ale teraz sa akosi MD k tomu nema a mne sa tam samej do toho blata nechce.
11. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa sak ja tiez tak pijem stale chodim s pollitrakom a capujem :grinning: . MM mi vzdy nadava ze mam pohare vsade. aj teraz mam pri PC 3 pohare :grinning:
11. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim, ze nase cesnakove trojuholnicky skoncili ako syrovo-sunkove a chutili vsetkym :slight_smile: dokonca sa deti podelili aj v skole a aj tam mali uspech, takze odporucam
11. dec 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm :grinning: ja mam zas same prazdne flase okolo seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak vidím to vcelku ok, uvidíme:slight_smile:) Ale hlavne, že je to za mnou, no ešet zajtrajšok a "prázdninujem".

Sisa, a tie šunkovo-syrové robíš ako? Šunku melieš? Alebo len nakrájaš. My máme parák tento:http://www.obchodny-dom.sk/tefal-vc400330-vitamine+-zeleny/38123/

A piť treba veľa, aj ja som chcela na tú kyselku ísť, len akosi nebol čas :sweat_smile:
11. dec 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, tak gratulujem :dizzy_face: to uz budes mat vsetky skusky hotove? ja zatial len jednu za sebou :frowning2: este musim dnes odovzdat tie referaty a vobec neviem dat dokopy uvod a zaver :frowning2: absolutne tej mechatronike nerozumiem

sunku som len nakrajala, syr nastruhala, ale asi by tam bol lepsi taveny syr, nez tvrdy eidam.
11. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, ďakujem, ale ešte to nieje isté :wink: No ešte v januári mám 1-nu, a hotovo, ale min. rok, v 1-ku som mala do Vianoc len niake 3, to len teraz máme akési tempo, ale som rada, nemusím sa potom stresovať. Ale to zvládneš, neboj nič. Koľko máte predmetov v tomto semestri? No a my sme mali min. rok asi 11 a teraz len 8, tak asi preto.
11. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka blba, nasla som ten equator priamo v ms office :rolling_eyes: hlavne, ze som uz niekolkokrat instalovala mathtype a najnovsie akysi rapid-pi :confounded: snad to bude dalsi semester lepsie, ked sa nebudem musiet ucit aj taketo veci, ako pracovat s programami na nakreslenie schem, grafov a co ja viem coho este :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ivetka, my mame teraz 6 predmetov - matematika, algebra, mechatronika, informatika, boz a dejiny filozofie, takze same perlicky :sweat_smile: v letnom mame tiez 6 - matematika2, fyzika, elektrotechnika, zaklady inzinierstva, programovanie a anglictina, takze ten nebude o nic lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

tisko zavidim tie hotove skusky :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile:
11. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked pozeram na tie predmety, tak nechapem, co na tej skole robim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja by som s tými tvojimi predmetami neviem čo robila :grinning: Ale zas každý sme na niečo iné, no a tie programy, čo si písala, pre mňa španielska dedina.
11. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, ved aj pre mna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
12. dec 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, chcela by som sa s vami poradit, ci ste niektora chodili s babom na plavanie do Salusu, maju teraz akciu 2 mesiace za 60 Eur, co je super cena, tak premyslam nad kupou kurzu.. mate s tym dobre skusenosti? sa pytam, lebo ked som tam este chodila na predporodnu pripravu, tak tam akurat jeden otecko reklamoval, ze sa synovi z tej vody urobil nejaky exem :confused:

vidim, ze ste tu viacere studujuce, ja tiez este chodim na VS, teraz som stvrtacka na masmedialke v Trnave a rocne to mame za 38tisic (este v korunach samozrejme :grinning: ), je to teda riadna palka, ale uz to dokoncim, ked som sa raz na to dala.. tak nam budem drzat palce, aby sme to zvladli rychlo a bez problemov, tie poplatky budu kazdy rok urcite uz len vyssie :rolling_eyes: , tak je urcite najvyssi cas dokoncit skoly cim skor..
12. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahara ja som prave jeden kurz v Saluse skoncila a idem este na 1. Som velmi spokojna malemu sa paci. nas trochu s tou akciou opinkali lebo my sme to zaplatili ten 1 kurz a potom som si na druhej lekcii vsimla tu akciu. naschval som sa pytala ci to este plati aj na nas ze uz si doplatim len 1 kurz a 3.mam zadara a oni ze hej tak som sa vytesovala a minule mi povedali ze neee ze este 2 by som si musela zaplatil. Keby som sa ich na to vyslovne nepytala tak nepoviem.... no co uz. este jeden zaplatime a potom koncime.
12. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sme mali super noc aj cely den
maly zaspal vcera pred 8 a 1x sa zobudil az rano o 6,15, napapal sa a spinkal dalej. neviem dokedy lebo som sa zobudila o 9 a on bol hore v postielke ale tichucko sa hrajkal. no zlate dietko to mam. na desiatu spraskal tolko presnidavky ze uz vobec nechcel mliecko - asi 180gr a tak som vyrazila s kamoskou do Laugaricia do TN. pobehali sme po obchodakoch, posedeli na kavicke a este sme stihli aspon zaciatok vystupenia diabolskych husli tam!!!! no super bolo tak som sa odreagovala. mm dal malemu obed a ze maly bol zlaty dokonca ked mm upratoval /zlaty mm / a dal maleho hrat sa do postielky tak sa potom zachvilu pozrie a maly zaspinkal sam!!!! ked som prisla domov skoro po 5 hodinach boli este vonku a potom maly papal. ale musela som si odsat lebo prso bolo uz riadne naliate - ved som skoro 10 hodin nekojila! teraz krasne zaspinkal zlatko moje no mohol by tak pokracovat!
12. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ja hlasim, ze dnesna prednaska z filozofie bola uplne uzasna :dizzy_face: no ja som si fakt pomylila skolu. toto mame len do poctu a iba jeden zapocet z nej. skoda, bavilo by ma to viac ako ta elektrotechnika :unamused:

zahara, teda poriadnu palku platite :fearful: my sme do salusu chodili a obe sme hned chytili mykozu. no aj ja aj mala sme na take veci dost haklive, ostatnym nebolo nic
12. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa prave od MD dozvedela, ze cele dni len na riti sedim a hov.no robim :angry: to este len uvidi, ako to tu bude vyzerat, ked budem ... robit. a aj tak sa budem starat o malu a ucit sa. jaaaaaaaaaaj, ale ma nasral :angry: :angry: :angry:
12. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za reakcie :slight_smile:
dm - tak to vas teda riadne odzubkali s tou akciou, keby chceli, tak vam ten kurz gratis mohli dat.. :confused: nas maly sa doma velmi rad kupe, tak dufam, ze sa mu to plavanie tiez zapaci :slight_smile:

sisa - to ste mali riadnu smolu s tou mykozou, mala je asi nachylna po tebe.. :frowning2: ja nastastie take problemy nemavam a este k tomu premyslam, ze bude do bazena chodit s malym tatino - moje druhe velke dieta, nech sa tam tie dve deti spolu vyhraju :grinning:
12. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, idem si vychutnavat prve predvianocne nicnerobenie :sunglasses: :grinning:
12. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

zahara my sme boli velmi spokojni s plavanim,odchodili sme 4 kurzy aj by sme pokracovali,ale uz sa ochladilo a Matko neznasa obliekanie.ale ja to len odporucam,maly si to tam zamiloval a doteraz mu nic nerobo potapanie

my sme vcera pooslavovali,kopu bordelu ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz to mame za sebou.teraz uz len na Vianove cakame :grinning:

sisa uzi si nicnerobenie :wink: zasluzis si to

dm uprimne zavidim maleho spanok,mne maly neprespal 3 hodky vkuse nikdy.on sa stale moc cicikuje,ale na jar planujem uz odstavit-to bude placu.no ale najprv musime naucit nejako pit UM
13. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok