• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
autor
physiomer je co? :confused:
17. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
physiomer je morska voda
ja som kombinovala aj Pamycon a vecer pred spanim som mu dala Nasivin
17. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, to znám pod názevem Mar/Sterimar. Tak to dáváme. Jen jsem zmatená z toho, že to nepouští soplíky...odsávám jen velmi malinko na to, jak chrčí....ale už i Yvka říkala, že Peťo chrčí pořád, tak to nebudu brát tak tragicky.
17. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ja som to kombinovala s nobilisom nosnym olejom - ten pustal perfektne sopliky. MD ked mal zapal dutin, tak mu nic ine nepomohlo :wink:
17. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisa, v tom nobilise v TN jsem byla a byla tam mama té paní a že na miminka nemá nic, že zboží má vzadu nepřebrané, že ona tomu nerozumí...takže v podstatě zbytečná cesta :angry: mmch jsem teď zase slyšela, že velmi malým dětem olejíček do nosu ne, protože by se jim mohl dostat do plíc....fakt už nevím, co člověk to názor. Ten olejíček je od kolika měsíců - od miminka?
17. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten nosní olej - ten se kape dovnitř nebo jen nakraj...nepojedeš do TN? já se tam už nedostanu...bude se to hodit i pro Vojtu, ten má rýmu furt
17. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tym olejom sa nostek natiera, nedava sa dnu :wink: a mozem sa spytat mamy, ci tam nepojde, lebo ja tak skoro urcite nie.
17. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vekovo nebol ohraniceny, davala som ho odmalicka
17. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
já mám od Karité ten nosní balzam, myslíš, že je to srovnatelné? podle vůně to není nijaký "protahující". no ono by se to asi jinak nedalo na tom nose snést, jako na kůži. je to jemné, příjemná vůně.
jinak si začínám myslet, že odsávám blbě...jak daleko vsunujete tu hadičku?
17. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikdyyyyž...jsem si teď natřela kolem a pod nosem a najednou mám nějak volnější trubky...žééé býýýý? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ten z nobilusu urcite funguje. MD si pri zapale dutin daval vsetko mozne a uvolnil mu hlieny az ten olej. a to som tiez ten olej brala s rezervou, preto som mu ho neponukala, az po nejakych dvoch dnoch, ked prisiel, ze ci nemam aj nieco ine. potom ma zvozil, ze mu davam samy chemicky bordel a to, co mu pomaha pred nim skryvam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kde ste všetky? Pozerali ste Hodinu deťom? Aj ste prispeli? My hej, ako každý rok :dizzy_face: Dobrú nôcku, idem to zalomiť :wink:
17. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisa, zájem o ten olejíček platí, ozvi kdyžtak.Dík :dizzy_face:
18. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja som dnes bola s malou na ockovani, tak dufam, ze bude ok :pensive: samko ma zapal hornych dychacich ciest, je na atb a bola som za tou ucitelkou - nebudem komentovat :rolling_eyes:

konecne som pokupila ingrediencie, tak ideme piect :grinning: a podarilo sa mi pokupit super vecicky v tescu za polovicu, dokonca aj krasne mikulasske oblecko :dizzy_face: tak bude fesanda na foteni.
18. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,
normálně v Tescu prodávají body s krátkým rukávem. V zimě! Chápete to? Hňupi :angry:

Jdu taky péct, teda udělat těsto.
18. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my máme už medvedie dlabky a linecké koláčiky hotové, na medovníčky je zamiesené, to spravím zajtra ráno. Sa nám to tu akosi rozpieklo:slight_smile:))

Sisa, ani sa ťa nepýta,. čo ti povedala, no učiteľky, ale zas nie všetky sú rovnaké, veď aj ja to študujem :grinning:
Ja som nakoniec ani mikulášske oblečko nekupovala, keď nám na fotenie požičali tam. Skôr sa mi páčilo v Tescu v TN, košielka, vestička, rifle, super to bolo, no len nechcem veľa košiel, teraz máme asi 3, aby sme to stihli vynosiť.

Yvka, držíme palčeky na zajtrajšiu skúšku, neboj, to zvládneš. No čo sedela Vám?
18. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka a kolko ste vlastne platili na tej 105 za to fotenie a 13 fotiek dokopy?
18. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa co ti ta "dobra"a pani ucitelka povedala? joooj ako ju nemusim normalne ked ju aj teraz zbadam po meste chodit hned si na nu spomeniem ako sme ju nemali radi ako decka...
18. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, je to 3,50 za záber, ešte som neplatila. No a za každú 6 fotku máš zdarma tú A4 akú chceš. Ešte som neplatila, vychádza to 45,50, čo som teraz spočítala, ale ešte som si k tomu dala 8 foto naviac vyvolať z nich. Tak to bude viac.
18. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, dopadlo to asi tak, ze ona sa velmi snazi a ja som ta neschopna :unamused: a samko si za vsetko moze sam :rolling_eyes: no aspon som sa popytala na vsetko, co som chcela a povedala jej vsetko, s cim nesuhlasim a co sa mi nepaci. takze snad to bude mat nejaky ucinok

nam uz prisli ciapky z rakuska :dizzy_face: tak medzi sviatkami obleciem malu ako snehulienku a pojdeme sa fotit. som dohodnuta s MD sesternicou. je sice zaciatocnicka, ale velmi sa mi jej fotky pacia, fotila uz aj nejake svadby. toto nafotila neter http://pokec.azet.sk/fotografka55/fotoalbumy?i9=4dd14cf51013#/fotografka55/fotoalbumy/petulka?i9=4dd14cf51013
tak to rovno spojime s gratulaciami :slight_smile:
18. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
sisa to s ucitelkou ma mrzi :frowning2: take osoby by nemali co robit v skole s detmi :angry:
tie fotky su super,Rebeka bude fesanda

prajeme prijemne pecenie,ja uz to mam z polovoce za sebou,este jezkov a nieco musim spravit z bielkov,lebo si chcem spravit vajcny liker domaci taky slabulinky,aby som ho mohla popijat.nemate nejaky typ co spravit z bielkov okrem pusiniek?

ivetka som ti zabudla povedat,ze tie okruhle sviecky co si zhanala maju vo Fixe hore a v ABCku.no a tych zdobiviek maju tam uz vela.potom napis ako sa ti s tym robilo,by som si ju sla kupit.sice nevyzera slavne,ale mozno prekvapi

yvka drime paste na skusku.

bola som aj s inkou,spucovala som ju,ze nas zanedbava.uz maju zubok.

prajeme pekny vikend,MM ide dnes kupovat kaprov,dame ich aj do vane,aby sa maly popozeral a vecer pojdu pod noz :frowning2:
19. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co vsetky pilne pracujete???
pisala mi tamara z MC,v pondelok je vianocna besiedka, 25.januara pride profesionalna doktorka ukazat ako sa masiruju babatka.tam by som rada isli pozriet.
no a pytala sa,ze ak mate napad na nejake cinnosti,prednasky mam jej napisat a ona to zorganizuje,tak sup sem s napadmi :slight_smile: ja by som prijala sice asi skor o vyzive deticiek
19. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja neviem, co s nou, mne prisla velmi sympaticka. ale ked mi samko doma plakava a hovori, ako ho ponizuje pred triedou, tak tam nebude vsetko v poriadku :pensive:

ja mam na pecenie pomocnikov, aj minuly rok uzasne pomahali :dizzy_face: nastriedacku opatrovali rebeku. stopovali cas a vymienali plechy. tak to hadam zmakneme cez vikend.

a teda neviem, ci tak pomohlo to Ccko, alebo je to tym, ze sme mali hexu oddelenu od prevenaru, ale zatial ani naznak teploty (klop-klop), ani nejaka unava alebo nechutenstvo sa nedostavili, akurat beha ako motorova mys, az mam podozrenie, ze tu injekciu dostala do zadku :grinning:
19. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a nerozmyslala si nad vymenou triedy alebo aj skoly??ja viem malo by to byt posledne riesenie,ale takto mu len poriadne znechuti zivot :pensive:
a dufame,ze sa ani ziadne neziaduce ucinky nedostavia :zipper_mouth:
19. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to dufam aj ja. zatial davam len to C-cko, ale kritickych je prvych 16 dni, tak az potom si oddychnem :pensive:

ucitelke som to spomenula, ze sa samko pyta do trencina, kde ma spoluziakov zo skolky a teda kde nie su take prisne pravidla. no zatial by som to nechcela riesit, buduci rok musime uz z bytu vypadnut, aby sme sa pohli so stavbou, tak potom pojde asi niekam blizsie do skoly.
19. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame napecene, medovniky aj ozdobene, linecke zlepene, este cakam na cokoladu, aby som kavove zrna v nej utopila a linecke pokvapkala a bude to :sunglasses: este pojdem asi aj nepecenu roladu urobit a tie moje kobylky sa mi nejak zhurta pustili do syrovych kolacikov, tak asi este jednu davku urobim, aby bolo aj na vianoce nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ty si sikulka.ake syrove robis??

lenka ak budes citat a budes mat cas prosim napis mi recept na tych jezkov ci strapacov ci ako to volas.diky
19. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, s eidamom - 250g syra, hl.muky a margarinu + 2 zltky a trochu soli. u nas najoblubenejsie kolace. teda az na samka, ten ma rad medovnicky.

idem este asi nieco zdrave zbuchnut pre babu malu :slight_smile:
19. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste na trhoch? no teda riadna bieda :unamused:
19. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa inak dnes som stretla tu ucku v meste som sa na nu aj zamracila skaredo :angry:
19. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok