Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
21. dec 2009

Ahojte, no včera som tu už nestíhla, ešte som piekla a do 22:30 som zdobila medovníčky.

Lenka, až zima mi ostala, teda, fakt, že sa nič vážne nestalo, že ste v poriadku ☹ Alexko je šikula, keď ide po guliach, teda, to pri deťoch, aby sme stromčeky vešali ako naše prababky, na strop.

No dnes by som aj von išla, ale nejde nám výťah, tak neviem, ako sa vytrepem. Snáď ho opravia, od min. týždňa sa stále kazí, už to vidím cez sviatky. Ešte som prezliekla, periem, umyjem dlážky a poobede chcem ježov robiť, rafaelo, zajtra huspeninu, a tie Sisine syrové, no mám toho stále akosi veľa 😕

ivetka5
21. dec 2009

Zuzka, mohla by som ťa o niečo poprosiť?

ivetka5
21. dec 2009

A kto vlastne vyhral Superstar, Chodúr? Som nedívala.

sisa.b
21. dec 2009

ahojte,

zuzka, tak ma tam vytacali, ze som musela napisat 😝 nie som hlucha, ani nemam pri pohlade na neho mokre nohavicky ako tie pubertacky, aby som nepocula, ako to miro falosne tahal. a keby nevyzeral tak, ako vyzera, tak tam uz davno nie je. a to potom nie je o speve 🙄 🙄 🙄 vyhral lepsi - zasluzene 😵
a pocuvam vsetlico, momentalne v aute aj karla gotta 😀 😀 😀 a nie som babicka. len som to stahovala mojej mame - gotta, rottrovu, vondrackovu,... - tak som si to napalila aj ja 😀

centik
21. dec 2009

ahojte,
dlho som tu nebola, cely vikend robim a cez tyzden len upratujem po malej 😀
ja som vcera tiez obehla tie trhy ale teda nic moc iba som skoro zamrzla 😅

centik
21. dec 2009

Dm mi co sme predavali varene vino biele tak to urcite "chodilo okolo vina" lebo to bolo ciste vino plus klinceky, skorica, neriedene vodou takze neviem kde si kupovala 🙂

sisa.b
21. dec 2009

centi, ja som tiez predavala v tn varene vino a to bolo tiez len ciste vino s koreninami 😉

holky, sorry za vyrazy, som od rana vytocena na chlapa 😔

ivetka5
21. dec 2009

Sisa, čo ti zas urobil drahý?

Dnes mi volali, že fotečky sú hotové, tak večer ich hodím sem. Pôjdeme ešte len von a skočím tam, drobec ešte drieme, ale porobila som si kopec vecí 😵 Vyzerá byť príjemne vonku.

sisa.b
21. dec 2009

ivetka, rano zas hukal ako nepricetny a nazval ma nenormalnou, lebo som kura nenapratala do chladnicky 😔 no vecer donho stale chodil a navyse tam nevoslo, bezne ho mavame v trube do dalsieho dna. asi mu robi radost, ked ma moze takto "uzasne" zobudit 😖

a tesim sa na fotecky 😵

ivetka5
21. dec 2009

To sú typickí chlapi (neviem, či som to dobre napísala 😕 ). U nás sa MM tiež nepáči, že pečiem, ale chodí mi do toho stále, aj včera som ozdobovala medovníčky a ujedal mi ich, ale stále prehlasuje, on to jesť nebude, pre koho to robím 😠 Ja teraz najlepšie jedlo dávam na balkón, len ke´d vy nemáte. Ozi si písala, že sa budete musieť už sťahovať, ste už predali byt? Aj ja som na ne zvedavá 😵

sisa.b
21. dec 2009

ivetka nepredali a teda ani neviem, ci by sme mali. som mu rano oznamila, ze by sme mali prehodnotit, ci za takychto podmienok chceme spolu tu chalupu stavat 😔 uz byt ma stal kopec penazi a kebyze odidem, tak nic nie je moje. nehovorim o tom, ze spolu splacame uver. a keby sme postavili chalupu, tak to je financne este vacsia zataz, hypoteka na krku a zas by som len hola na ulici mohal ostat ☹ a vydavat sa teda urcite kvoli tomu nebudem. strasne mi toto odobera energiu ☹ velmi mi chyba ta rodinna pohoda, co som mavala s mojim ex v jeho svetlych chvilach 😢

sisa.b
21. dec 2009

a napisala si to dobre 😉 😀

dm1
21. dec 2009

zuzi my byvame sami byt sme kupili od nasich a oni si za to prestavali dom po otcovych rodicoch v hornej porube. Na stedry den budeme u svokry lebo zatial to striedame rok u nasich a dalsi rok u svokry pokial je drobec este malicky a druhy den ideme k nasim a tam budeme az do noveho roku.

centik ty si bola v ktorom stanku? lebo mm kupoval v tom hned prvom co malo aj tie stoliky vonku. kupil cervene a to bolo super ale potom sused kupil biele niekde dalej a to bolo hnusne....

ivetka som zvedava na fotky

my sme dnes boli u maminy pozriet kapra vo vani a maly sa vytesoval najradsej by skocil do vane za nim

inneska
21. dec 2009

hellou hellou 🙂

ja vieeeem, dlho som tu nebola, dostala som pucung od zuzky 😝 ale máme sa fajn, už máme prvý zub(presne týždeň)takže aj my patríme do klubu zubkáčov 😀, plazíme sa o dušu, chodíme spávať o polnoci, už trochu menej grckáme(už len asi 3x za deň), vážime 9kg a sme zatial stále zdravý...trochu mal erik soplíky, ale už prešli...

tu vypekáte vo velkom...ja nepečiem, napečie svokra so švagrinou, tak vyfasujeme do krabice..a aj tak k nám nikto nechodí, to my chodíme kade tade...len slané som napiekla, a presne to isté, čo tu sisa dávala recept..som ich dnes robila...a potom som vás šla čítať, tak som sa smiala, že aká náhodička 🙂

upratané mám akotak, darčeky nakúpené, stromček som včera ozdobila...len erika tie svetielka akosi neoslovili, vôbec ho to netankovalo, že niečo svieti 😅

inneska
21. dec 2009

sisa...no čítala som o tej učitelke...človek by čakal, že budú mať trochu viac ochoty sa venovať deťom...no snád sa to zlepší...

lenka...no ešte že alexko dopadol tak ako dopadol a budete na sviatky doma a v pohode 😉

dream.d
21. dec 2009

Sisa a do ktorej triedy Samko chodí? To si bola ešte dobre pomenovaná, ja už som bola aj je... aj dr...k, hlavne že pán je dokonalý. A ako rýchlo zabúda. Moje dieťa vyhodia za nadávanie zo škôlky. Lebo pri tom počte slov a nadávok asi nepochopí čo je zlé. Ach tí chlapi. 😝

sisa.b
21. dec 2009

jejda, dream, preboha co s tym chlapom este robis? 😲 😲 😠 akoze ja si zanadavam, aj stary, ale to je len zahresenie do luftu ako do riti, niekedy aj horsie. nenadavame si priamo sami sebe. to by mi povedal raz, viac nie 😠

idem si pustit burlive vysiny 😵

sisa.b
21. dec 2009

samko je druhak

sisa.b
21. dec 2009

mmch, az teraz som si uvedomila, ze som to na fcb nemala hadzat, kedze tam mam v priateloch aj jeho rodinu 😅

ivetka5
21. dec 2009

Ahojte, tak až teraz som sa sem dostala, fotečky sú nahodené, tak môžete kuk🙂

No ja som dnes išla kúpiť na huspeninu, zohnala som len kolienko, paprčky nikde nemajú, no ešte zajtra skúsim. Snáď zoženiem.

Zuzka, ešte raz dík za nákup 😉

Mkatka, dnes som išla okolo 105-ky a je tam nastrelovanie náušníc, ak by si ešte potrebovala, ale neviem od akého veku, len to bolo na výklade napísané, tak som si spomenula na teba🙂

Sisa, nerozčuluj sa 😅

Inesska, no vitaj späť 😉

sisa.b
21. dec 2009

ivetka, fotecky su nadherne 😵 😵 😵

dm1
21. dec 2009

ivetka fotky su uplne perfisne a nadherne!!!! fakt sa to oplatilo maly si to normalne uzival tusim 😉

dm1
21. dec 2009

sisa z FB to mozes este stale vymazat - teda ak si to uz neprecitali. alebo mu mozno dohovoria a polepsi sa 😉

sisa.b
21. dec 2009

dm, vymazala som to v "mojom stave", akoze za menom mi to uz nesvieti, ale na skle to aj tak stale vidiet 😒 tam sa mi daju mazat len prispevky dievcat 🙄 no neva, aspon budu mat o com hovorit. konecne bude mat bratrancova ex na chvilu pokoj 😝

sisa.b
21. dec 2009

ivetka, obrecko ste mali svoje ci pozicane? my mame podobne, len ten kabatik ma akoby suknicku nazberanu 🙂

ivetka5
21. dec 2009

Ďakujeme, baby sú super vo fote, vedia ako an detičky, aby sa usmievali. ale na tej ležiacej chcel už spinkať, sa ukladal 😀

sisa.b
21. dec 2009

a pozeram, ze tiez krci nostek 😀 nas oblubeny ksichtik s pokrcenym nostekom a vycerenymi zubkami nakrivo

ivetka5
21. dec 2009

No to veru neviem, prečo to začal robiť, sa smejem, že zajka, no sa mu to asi zapáčilo. Nám bol len jeden vidieť zúbok, ale už máme vonku aj druhý 😵

sisa.b
21. dec 2009

najviac sa mi paci ta prva foto s otvorenou puskou 😵 😵 😵 uzasny je tam

ivetka5
21. dec 2009

neviem, čomu sa tam čudoval🙂 je to naše zlatíčko 😵