Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
28. dec 2009

Avojte, ďakujem za priania 😉

inneska malý je úžaaaaaaaaaasný a fakt strašne šikovný-by som povedala podľa fotiek že má minimálne 8 mesiacov 😨 😅 😵 😵

sisa.b
29. dec 2009

ahojte 🙂

akosi ticho tu je. este sviatkujete, alebo chodite po navstevach?

ja som akurat nadsena z malej. prisla za mnou, odznakovala mi, ze chce mliecko, tak som jej povedala, ze si ma doniest podusku a prstom som cez izbu na nu ukazala a slecna si ju normalne priniesla 😵 😵 😵

zuzula25
29. dec 2009

ahojte.
sisa nas maly tak spravi,ked mu poviem,ze ideme si umyt zubky do kupelky,hned vsetko pusti co ma v ruke a frci do kupelky.

my sme dnes zabijali prasa 😝 tfuj akurat sme dorobili oskvarky 😝 este to poumyvat a hotovson

sisa.b
29. dec 2009

zuzi, to aj ona robi, ked zavelim kupat, tak leti do kupelne. ale toto ma prekvapilo, ze pochopila, co od nej chcem 🙂

sisa.b
29. dec 2009

zabijacky nemusim 😝 ani kasu, ani jaternice, ani oskvarky, ani kapustnicu... 😅 a ten bordel okolo uz vobec nie

zuzula25
29. dec 2009

inac je to velmi zaujimave,ked uz tie deticky chapu co od nich chceme.

ja tiez nemusim oskvarky,ale zas pagaciky mozem a kapustnicu nejem ani na Vianoce a silvestra,jaternice milujem a tlacenku nemusim,no a este mam rada pasteku.a bordel po zabijani,ani nebol veky uz je to upratane,MM mi velmi pomahal,v podstate skoro vsetko-takze som mu ja pomahala 😀

sisa.b
29. dec 2009

zuzi 😀 😀 😀 to ako ja dnes s varenim. najskor som chcela, aby mi svagor okrajal zemiaky, potom sa ma chodil vypytovat, ci ich ma aj nakrajat, ci ma aj klobasu nakrajat... nakoniec tie francuzaky spravil sam 😀 ja som mu len davala instrukcie.

tak tlacenku mozem, aj pasteku a klobasky 🙂

sisa.b
29. dec 2009

u nas je to tak, ze ona chape, ale ja nechapem, co chce, teda pokial mi to neodznakuje. brble o 106, ale nejakym cudzim jazykom 😀 nasa slovna zasoba tak do 10 slov. samo uz v prvom roku pekne vety skladal. to mi vsetci hovorili kvoli tomu, ze ma starsieho surodenca. rebeka ma dvoch a nerozprava. vy ste na tom ako?

lenka0402
29. dec 2009

Ahojte no teda baby vy mate ale sikovnickou 😉 😉

Baby neviete mi poradit..potrebovala by som poslat nieco po kurierovi dobierkou,,neviete ako to funguje?

ivetka5
29. dec 2009

Ahojte,

Inesska, tak super ako sedkáte🙂

Zuzka, nerob chute, ej veru, aj my sme rozmýšlali, že na rok jedno trafíme-prasátko 😀 Ja môžem všetko🙂

Sisa, a mohla by som si od teba prosím ťa napáliť to znakovanie? Chcela by som skúsiť, pokiaľ nieje neskoro, od akého veku sa to začína? Veru tak treba na tých chlapov, keď chcú, aj šikovní sú🙂

Yvka, ako ste došli domov? Aj si kúpila tie rukavky?

Šikulovia sú to znakovací🙂))

sisa.b
29. dec 2009

ivetka, odo mna asi tazko, ja cakam tiez ze sa dohodnem so zuzkou, lebo nasa originalka uz hra len asi polovicu, aj to na preskocku 😅 slecna ho povalala kade tade a ja som ho nezalohovala 😝

sisa.b
29. dec 2009

ivetka a zacat mozes kedykolvek, kym nerozprava. niektore mamicky zacinaju od pol roka, ale zas trva nejaky mesiac-dva, kym dieta ukaze prvy znak. ine zacnu okolo roka a dieta sa dokaze za tyzden naucit aj niekolko znakov. vsetko zalezi od drobca. mala by vedela aj viac, ale ja nie som dostatocne dosledna - tj. neznakujem vzdy 😅 ako prve a u nej najpouzivanejsie je mliecko 😀 potom este kacicka, svetlo, kupat a samozrejme tie z dvd okrem psa. toho neviem, preco nezacala ukazovat, ale asi preto, ze zacala hned hovorit ha-ha a teraz pekne havo-havo-havo 🙂 aj dnes ho nahanala s metlou 😀

sisa.b
29. dec 2009

ivetka, mna dostalo toto znakujuce dievcatko 😵

https://www.youtube.com/watch?v=7gSZfW4gVhI


vola sa fireese a na youtube je s nou vela znakujucich videi a je uplne perfektna 🙂

sisa.b
29. dec 2009

a tu je video slovnik v anglictine

https://www.youtube.com/watch?v=7gSZfW4gVhI
sisa.b
29. dec 2009

a tu je video slovnik v anglictine http://mybabycantalk.com/content/dictionary/dic...

zuzula25
30. dec 2009

ahojte.no musim sa dat na to prepalenie znakovania.
u nas je to s rozpravnim slabucke,par slov povie,ale nie uplne pekne.baba,dede,tata,mama-ale to znamena mnam mnam 😀 ,baon-lopta,pao-ked nieco zahodi a padne to dole a tiez havo.viac mu nerozumiem,

ideme do kauflandu-chcem robit na zajtra syrovu roladu

yvka1
30. dec 2009

ahojte, Zuzka veď to povie Maťko toho akurát- Vaneska v roku poveddala tiež len také niečo a v roku a pol už vedela Ide žaba po rebríku,... 😉 ona zas mala akože pupa (pipka) a namiesto daj hovorila ,,na" 😀 a malý ten vyzerá že nebude rozprávať ani keď bude mať 3 😀 😝
mne sas to znakovanie tiež páči ale ja som na to taký krám, že isto by som mu to neukazovala lebo by som zabúdala 😅 😝

mkatka
autor
30. dec 2009

Ahojte

mě se to znakování taky líbilo. hlavně kvůli vyhnutí se té frustraci z neporozumění si mezi dítětem a rodičem, jak tomu bylo u nás. Vojta jen řval a já taky 😅 takže kdyby mi uměl naznačit, mohlo to být mnohem jednodušší.

jináč ty sušenky od alma mater....nám teda moc nejely. dala jsem tam 2 vajíčka a byl tam moc cítit bílek...

sisa.b
30. dec 2009

katka, dve vajicka su asi vela. nase boli citit medom a skoricou 😵 a tie druhe som robila bez vajicka, len tam islo kusok viac masla. mozem to potom napisat, keby ste chceli 😉

znakovanie sa mi pacilo hlavne kvoli tomu porozumeniu dietata, no ja tiez nie som dosledna, preto to tak aj vyzera 😅

lenka0402
30. dec 2009

Ahojte 😉 zajtra tu asi nebudem,,tak vam chcem popriat krasny novy rok,moc sa neopite 😀 😝 a do noveho roka vam prajeme hlavne vela zdravia,stastia,nech su deticky vzdy dobrucke 😉 🙂 🙂

Inac mame novy sportiacik,,zatial spokojnost,,ten modry som predala kamoske.Chccela som nieco mensie a pre nase 4 poshodia praktickensie. 😝

A mi uz tiez krokujeme,a uz sa opica aj pusta chvilku ustoji a potom bacne 😀

inneska
30. dec 2009

ešte raz dakujeme za pochvali 🙂

to znakovanie sa mi tiež celkom pozdáva...možno aj niečo naučím erika 🙂

a o akých sušienkach to vravíte?? niečo pre drobcov?? 🙂

lenka...a čo máte za vozítko?? vás teraz nespoznám 😀 tá modrá bola spoznávacie znamenie 😀 a teším sa zo státia 😉

ivetka5
31. dec 2009

Ahojte, prajem Vám krásneho Silvestra a Šťastný Nový rok, veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohodičky, aby detičky poslúchali🙂))

Lenka, a čo ste kúpili? nebolo ti lúto za modrým?🙂

zuzula25
31. dec 2009

my sa tiez pripajame ku krasnemu Silvestru,vsetko dobre do Noveho roku,aby ste vykrocili pravou nohou a tym spravnym smerom 😉

leni gratulujeme k statiu,za chvilku sa nenazdas a bude ti brazdit byt po stojacky a nebudes sa ani stihnut nadychnut a je uplne inde.ale je to krasne obdobie 🙂

no a my mame od vcera dalsi zubok vonku a dalsi na ceste 😵

sisa.b
31. dec 2009

babulky, prajem vam veseleho Silvestra a vsetko dobre do Noveho roku 😵

sisa.b
31. dec 2009

leni, maly je sikulko 😵 za chvilu budes spominat na to kludne obdobie, ked si ho nemusela nahanat 😀

zuzi, gratulujeme k dalsiemu zubku 🙂

nasa mala bude dnes prvy raz bezo mna, tak dufam, ze to vsetci v zdravi prezijeme 😕 😅

yvka1
31. dec 2009

ahojte, taktiež prajeme krásny a veselý Silvester a v Novom roku nech vás všetko zle obchádza, veĺa sťastia, zdravia, aby detičky a manželia/priatelia poslúchali 😉

u nás sú už detičky u babky a my vyrážame do ulíc 😵
sisa držím palčeky nech to Rebeka a všetci s ňou zvládnu 😀 😉

sisa.b
31. dec 2009

yvka dakujem. no ty to mas jednoduchsie, kedze maleho nekojis. ale sarka bola prvy krat sama uz 7mesacna a samko este skor a mama v pohode zvladla. dokonca pri sarke som bola vtedy na vikend prec. tak som zvedava, ako to svokrovci zmaknu s rebekou 😅

inneska
31. dec 2009

príjemné a radostné ukončenie roku 2009 a správne vykročenie do nového roku 2010 😵 😵 😵 😵 nech je krásny, šťastný, úspešný a plný lásky, radosti a plný tých najkrajších okamihov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inneska
31. dec 2009

krásny šťastný nový rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dream.d
1. jan 2010

Ahojte. Všetko dobré do nového roku, veľa úspešných krokov miminkám, a všetkým veľa zdravia, šťastia, lásky a všetkého čo si len prajete. 😀 😀 😀 😀 😀