Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
2. jan 2010

ahojte,
vsetko dobre....

sisa ako mala zvladla bez teba noc??ja by som si asi este netrufla,ale ty mas tiez taku zavislacku na prsniku 😝 a kde ste nakoniec isli??

yvka a vy ste kde boli v uliciach??

my sme boli na navstevach,Matko vydrzal skoro do pol 12,ale na polnoc sa zobudil a pozerali sme žižo,ale nie dlho lebo bol uz mrzuty,chcel buvat

dnes vandrujeme sami,tatino nam isiel udit slaninu a rebra

prajeme pekny vikend 🙂

zuzula25
2. jan 2010

este som sa zabudla opytat:
od kedy sa moze bravcove maso pre drobcov??sisa ty uz si davala??

a yvka min ule si spominala,ze by si si kupila tescovu pekarnicku??kupovala si ju??spokojna??lebo nad nou uvazujem

sisa.b
2. jan 2010

ahojte,

mala teda riadne strajkovala od polnoci, az kym sme sa nevratili. takze svokrovci mali pohotovost 😅 samko so sarkou vydrzali v pohode bezo mna uz od pol roka aj cely vikend s mojou mamou, ale oni spavali v noci takych 9 hodin vkuse, tak to bola pohodicka. rebeka je maly nespavec, preto je to s nou tazsie. ale bolo uplne perfeknte 😵 este stale mam svalovicu od tancovania 😀
bravcove nedavam, lebo take nedrzime. inak by som uz hadam aj davala. my len hydinu a ryby papame, ani hovadzie este nejedla, lebo take tiez nemusim.

ivetka5
2. jan 2010

Ahojte, tak malý nám išiel na Silvestra spinkať o 23:30, takže žižo nevidel, ale aj tak dobre, lebo keď večer strielali, mrnčal, tak by sa asi aj bál. No my sme boli domka, mali sme návštevu, bolo super, boli sme do 3:30:-))) A ráno sme o 8-j malý od malého budíčka, napapal sa, pohral a potom s tatom spali ešte do 12:15 😀 Už viem, po kom je taký spachtoš🙂 A včera a dnes po návštevách ideme zavinšovať, zajtra sme mali ísť do ZA, len sa mi moc nechce-na návštevu. Tak uvidíme. A vy ako víkendujete?

Yvka, kde ste boli?

Sisa a vy? V uzavretej spoločnosti?

Zuzka, vy ste boli sami? Gratulujeme k zúbku ďalšiemu, minule som nenapísala 😵

Lenka a Vám k státiu gratulácuia letí🙂))

sisa.b
2. jan 2010

ivetka, boli sme u mojich kamaratiek 🙂 spolocnost velka, okolo 20 ludi a pred polnocou sme sli do mesta na odpocitavanie a ohnostroje. aj na kameru nas brali, len neviem, aka televizia 😀 😝 na namesti sme boli asi do druhej a potom sme este vykecavali do siestej 😀 😝

ivetka5
2. jan 2010

Sisa, tak sa patrí🙂) 😀

dream.d
2. jan 2010

Sisa tak Rebeka mala potom riadnu výdrž, keď čakala až ký
m neprídete. Ale super, že ste sa zabavili.
Zuzka ako Maťkovi čistíš zubky? Aj s pastou? či iba tak. Ja dám Vladkovi kefku a on sa s ňou v pusinke hrá, tak neviem či to má taký efekt ako čistenie zúbkou. A koľko už máte zubkou?
Lenka super, že sa Alexík už púšťa. Aj náš sa púšťa, ale ešte vždy capne na zadok.
Náš drobec polnoc prespal, ani ohňostroje ho nezobudili. Boli sme bez neho kuknúť na veľký ohňostroj na ihrisku a potom som tam chcela zostať s kamoškami a isť sa zabaviť, ale drahý ma nepustil, vraj musím strážiť malého, lebo on ide ráno do práce. Ale aspon som bola vyspatá. 😀

lenka0402
2. jan 2010

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂
Taktiez sa pridavame k prespatemu silvestru,maly zalomil o 23.30,,ani ho ohnostroj nezobudil. 😉

Dream aj nas sa pekne pusta,chvilu sa pohra z hrackou a potom bacne 😀 a este sa naucil buchat na dvere 😀
Schovame sa mu za dvere a on trieska ako o dusu aby sme ho pustili 😀 a strasne sa tomu rehoce 😉

A mame krasnu modrinu na cele,,pretoze som ho potrebovala dat na chvilu do choditka,inac ho tam uz vobec nedavam a on sa s nim cely prevratil 😝 no nechapem ako 😕 ale on je taky betar ze v kuchyni mame prach,a on si to choditko dajako nadvihne,urobi krocik,prejde prach a frci dalej 😀 no a tento raz mu to nevyslo 😝

Ivetka predaj modreho nelutujem,uz by som taky nechcela 😝 kazilo sa tam co sa dalo 😠 😠 kamosku som upozornila na to a aj tak ho vzala 😉
kupila som tento v predeti,sk v laugu http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3291079

lenka0402
2. jan 2010

Ten veduci co tam je je neskutocne mily,,este do toho stareho kocara som kupovala fusak za 50 euro ale do tohoto sa mi nezmesti,,tak mu dnes volam ze ci by sa nedal vymenit ale za nieco ine,nie fusak.Pretoze sme fusak ku kocaru dostali. A povedal ze nie je problem,,ze si mozem cokolvek, vybrat v hodnote 50 eur a on mi to zameni. 😉 😉 Fakt zlaty clovek,a to sme ho kupovali pred 2 mesiacmi.

lenka0402
2. jan 2010

A este mi hovori ze keby sa mi tento nahodou pokazil,,mam ho prist reklamovat a hned mi poskytne nahradni kocik 🙂 🙂 nie ako v linde,kde som cakala mesiac a pol na to aby mi ho este viac pokazili 😠 😠

zuzula25
2. jan 2010

dream davam mu trosicku pasty detskej elmex a on sa tiez viac menej hra v pusinke s kefkou,niekedy sa mi podari mu ich aj vycistit,ale ked ma on kefku v ruke,tak uz ju nikomu neda.
a mame 8 zubkov a cochvilka cakame stoliky dolne,lebo tam ma uz take dierky,no uvdime kedy vylezu

leni pekny kocik aj ste ho kupovali v modrom??neviem mozno je to pocit,ale zda sa mi akysi maly.ale mozno keby som ho videla nazivo,zmenim nazor.kolko vysiel??no a predavaci chcu byt velmi mily,aby si udrzali klientelu

ivetka do pol dvanastej sme behali po navstevach,o polnoci sme uz boli sami a 00.20 sme uz spali 😀 a budicek o 8 😝 ,potom nam ho dedo vzal von a my sme dospavali

sisa tak si nakoniec ukecala TD a isli ste k tvojim kamaratkam??

sisa.b
2. jan 2010

zuzi, nikoho som neukecavala, isiel dobrovolne aj so svagrom. asi by svokra malu nestrazila, kebyze ideme kazdy zvlast 😅

lenka, pekny kocik 🙂 taky netradicny, urcite s nim budes v dca hviezdit 😉

zuzula25
2. jan 2010

sme doma z prechadzky,boli sme peso 😝

lenka0402
2. jan 2010

zuzka taky ako na fotke modro orandzovy.A vysiel 170 euro. Je trochu pomensi ale maly sa donho v pohode zmesti aj s fusakom a ma este miesto.Ked je bez fusaka je viac priestranejsi 😉 MM je spokojny a celkovo aj ja,,len mne sa nepacia tie kolieska 😝

ivetka5
2. jan 2010

Lenka, peknučký kočiarik 😉 A to ti v pohode vymení použitý fusak? 😕 Aj nánožník tam bol, či nie? Si mala využiť zľavu, čo sme mali z DM, alebo si už minula?

yvka1
2. jan 2010

avojte, no my už sme v Martine. na silvestra sme boli v Buenne v uzavretej spoločnosti ale asi o 4tej sme už spali 😉

leni krásny kočiarik 😵

my máme doma novinku, keď poviem malému ,,nono" sa na mňa pozrie, dá mi pápá a pošle pusinku a otočí sa späť a pokračuje v tom čo robil dovtedy - v preklade-,,mama daj mi pokoj a vypadni" 😀

sisa.b
2. jan 2010

yvka 😀 😀 😀 maly sikovnicek. vie, co sa patri 😉

rebeka pusinky este neposiela, ale akosi ju to ani nik neuci. zato dnes rozdavala pusinky o 106 😵 😵 😵

holky, idem dalej zamakavat 😝 nech si mozem povedat, ze som sa aspon trochu snazila, ked uz tie skusky nespravim 😅 😔 🤐

zuzula25
3. jan 2010

ahojte.
yvka aj ste sa dobre bavili??ste boli nejaka partia?
nas maly tiez ked sme mu povedali no no,tak zamaval,ale neskor sme zistili,ze sa to trosku odlisovalo od mavania a ukazoval no no.doteraz to ukazuje.vzdy ked ide nieco robit zle,najprv si ukaze no no a pokracuje.a pusinky posiela tiez stale.tie deticky su strasne zlatulinke

tak u nas padla za vlast aj flasa s domacim-Matko ju dnes klepnul o zem-takze uz vetrame 😝 a este to bola original domaca slivovica.

dnes ideme mamine blahozelat

lenka0402
3. jan 2010

Ahojte
Jejda Zuzka..tych porozbijanych este bude 😀 uz chodite aj bez kociara von? inac uz sa na to tesim ked uz bude aj Alex cupkat 🙂

Yvka maly musi byt genialny 🙂 my este pusinky neposielame,ale uz sa tesime 🙂 🙂

Ivetka ano aj taky vymenil,ale na stranke maju aj bazar,tak oni to predavaju tam.A boli tam viaceri ludia ako ja,,a pouzite veci,nevhodny darcek,,a nepaci sa nam to.. 😕 inac na moj vkus to tam maju riadne drahe 😝 pozrem mikinu ze 32 eur 😠 😝 si asi robia srandu 😠

A nanoznik mi ponukal taky univerzalany ale nechcela som ho,lebo sa mi nepacil 😝 overal,hruba deka a fusak nam uplne stacia 😉

sisa.b
3. jan 2010

ahojte 🙂

zuzi, nemali ste podobnu nehodu pred nedavnom? 😀

aj my hresime vsetkych naokolo s pekne vytiahnutym ukazovakom 😀 ale vacsinou to obide aj zacne kazdeho hned mlatit. je to moja mala bitkarka 😝 😅

sisa.b
3. jan 2010

lenka, my tiez nemame nanoznik a v pohode 😉 povodne som chcela dat usit, je tu aj na to jedna tema, nejaka ceska sije za super ceny aj s peknymi podlozkami do kocika. nakoniec som sa rozhodla, ze si usijem sama a teraz to trci v skrini nastrihane a nezosite 😝
a kocarik mas aku znacku?

lenka0402
3. jan 2010

Sisa kocik je nurse run..podla mna aj bez nanoznika sa to da 😉 🙂

takze bitkarka 😀 😀 zas alex je straaasny nervak,ked mu nieco nedovolim 😝

sisa.b
3. jan 2010

lenka, o nervaceni tiez mozem pisat, jeduje sa pre vsetko a skoro stale 😝 takyto jedos nebol ani jeden z velkacov. este sa pri nej zapotime 😅

sisa.b
3. jan 2010

kocik vyzera perfektny podla tych info, co citam 😉 ja som velmi chcela, aby sa dala otocit sedacka do oboch smerov. je to super hlavne teraz v zime, ze jej nefuci do tvaricky, ked ju vozim chrbtom napred. ten nanoznik by som bola skor potrebovala v prechodnom obdobi, ked bolo este teplo na fusak, ale uz zima na to, aby bola len tak. bez neho mi mala deku vykopavala von z kocika. takze do jari ho hadam dosijem aj s podlozkou. rada by som nieco podla tohto http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=380942

lenka0402
3. jan 2010

sisa aj ja som strasne chcela otacaciu sedacku,tiez hlavne kvoli tejto zime a vetru 😉 a nechcela som preklapaciu rucku prretoze som si skusala taky kocik a ked som to preklopila tak som kopala do koliesok 😝

A to su nanozniky alebo podlozky 😕

sisa.b
3. jan 2010

leni, ona ma v ponuke aj nanozniky aj podlozky. treba sa tam pohrabat.
ja som kocik s preklapacou ruckou mala pri samkovi a nevyhovoval mi prave kvoli tomu, ze som kopala do koliesok, teda lepsie povedane do tej poloosi na ktorych su pripevnene. mala som trochu obavy s otacania celej sedacky, ale v hlbokej vani ziadny problem, lebo mala perfektne rucky na drzanie a sedatko sportiaku je lahke, tak tiez v pohode. v zime si upravim rovno doma, ako treba a vonku nepretacam.

ivetka5
3. jan 2010

Ahojte, tak nakoniec sme aj boli na výlete a bolo super🙂 aj malý bol ok, a ešte teraz vystrája, ako na baterky 😀

Lenka, tak to je v pohode, keď to ďalej predajú 😉

Zuzka, toľká škoda 😀 Ale to musí byť smradu a si predstav, tak na koberci.

ivetka5
3. jan 2010

Yvka, tak malý je šikovný, dostal školy asi od Vanesky, či nie? 🙂

My aj dnes sme sa pekne vycikali aj vykak. do nočníčka 😵

dm1
3. jan 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš zdravim po 10 dnoch!

Matko mal od utorka do piatku teploty ale ani kasel ani soplik nemal. bol mrzuty a uplakany tak sme vo stvrtok isli k doki ale nebol tam nas tak k nahradnej. ta povedala ze na zuby to nevyzera ale mozu to byt stolicky... v sobotu sme chceli ist uz na pohotovost lebo sluzil nas doki ale nesli sme lebo maly uz nemal teplotu a aj obed spapal celkom dobre. Ale okrem obedu od piatku nechce nic okrem mlieka skusali sme uz vsetko... teplotu uz nema ale zajtra idem radsej k dokimu aby ho pozrel.

inak vypada to tak ze maly ma pruh na slabinach na vajicku ako ma aj mm baginova povedala ze to bude isto operacia . vraj aj takychto drobcov kludne operuju bojim bojim . vraj to nic nie je a je to rychlo ale aj tak ved je to operacia. no uvidim co my zajtra povie kadlubiak... nemate niektora skusenosti s tym slabinovym pruhom?

dm1
3. jan 2010

zdravim po 10 dnoch!

Matko mal od utorka do piatku teploty ale ani kasel ani soplik nemal. bol mrzuty a uplakany tak sme vo stvrtok isli k doki ale nebol tam nas tak k nahradnej. ta povedala ze na zuby to nevyzera ale mozu to byt stolicky... v sobotu sme chceli ist uz na pohotovost lebo sluzil nas doki ale nesli sme lebo maly uz nemal teplotu a aj obed spapal celkom dobre. Ale okrem obedu od piatku nechce nic okrem mlieka skusali sme uz vsetko... teplotu uz nema ale zajtra idem radsej k dokimu aby ho pozrel.

inak vypada to tak ze maly ma pruh na slabinach na vajicku ako ma aj mm baginova povedala ze to bude isto operacia . vraj aj takychto drobcov kludne operuju bojim bojim . vraj to nic nie je a je to rychlo ale aj tak ved je to operacia. no uvidim co my zajtra povie kadlubiak... nemate niektora skusenosti s tym slabinovym pruhom?