Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
11. jan 2010

sisa presne to povedal doki ze maly je sumerny, ciperny, zdravy a urcite nieje hladny cez den dlho vydrzi bez papania a papa prikrmy dobre /az na tych par dni nedavno/ a ze proste iny nebude lebo je moc pohyblivy a ja som bola dlho malicka aj neskor do skoly som preto isla a mm rovnako chudy jak vyzla dlho.

sisa.b
11. jan 2010

dm, neboj, raz ta prerastie 😉 😀

sisa.b
12. jan 2010

moje dieta mi tu zaspalo na zemi 😀 na prsniku spat nechcela, pytala sa dole a ulozila sa rovno na zem 😅 ja este pozeram k matike vysvetlenia pre debilov, lebo tie skripta su snad po spanielsky napisane 😝

yvka1
12. jan 2010

sisa tuším sme nocovali spolu-bože ja by som taaaaaaaaaaak spala 🙄 Vaneska je už v škôlke, malý sa hrá na zemi tak si idem rýchlo čosi porobiť a ešte chvíľu sa učiť no a poobede nech pri mne všetci svätí stoja 😀

dm a na ten pruh vám doki ešte niečo vravel?

inak dobré ránko prajem a pekný dník 😉

ivetka5
12. jan 2010

Ahojte, tak tu sa učilo🙂

Yvka, držím palce, nech ti dobre dopadne, isto sa nestresuj, to zvládneš🙂))

Sisa, na zemi sa asi lepšie spinká 😀 Hllavne, že spala.

Dm, on to dobehne, ani nebudeš vedieť ako, neboj, keby niečo vážne bolo, tak nieje čiperný.Ten náš tiež papá všetko čo vidí, ale že by niaky bucko bol, akurát líčka má väčšie, no ale každopádne som tiež zvedavá, koľko bude mať, my ideme koncom mesiaca.

Aj my prajeme pekný dník, a aby nepršalo.

inneska
12. jan 2010

ahojte 🙂

víkend u svokry ušiel...len to počasie 🙄 v piatok ešte krásne snežilo a sobota ráno už pršalo 😠 tak sme len vo vnútri sedeli..a presne na polrôčik v sobotu erik prvý krát preštvornožkoval asi pol metra(a predchvílkou zase), zachvílu mi ujde 😀

a dakujeme za gratulky k polrôčiku 😉 zopár nových fotečiek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dm...hlavne, že maťko neschudol..a ked je z neho čiperka, tak je dobre(aspoň ušetríš na strave😀)

sisa, yvka..nech vám ide učenie lehko do hlavy 😉 (klobúk dole, že to zvládate, ja ltt zvládam domácnosť, nieto ešte školu) 🙂

yvka1
12. jan 2010

Baby ďakujem 😉

inneska ale ja zas momentálne absolútne nezvládam domácnosť 😀 no a riadne šikovný je ten tvoj valibuk 😵 😵

sisa.b
12. jan 2010

yvka, drzim palce 🙂

zuzula25
12. jan 2010

ahojte,
ineska gratulejem k stvornozkovanie,mas starsne sikovneho chlapceka a mas po kludnych casoch,uz budes len za nim behat 😝 😀

baby drzime paste na skusky,aj ked asi yvka uz ich ma za sebou

dm tiez si myslim,ze to dobehne,cez leto ked som bola na hupackach s Matkom a tiez tam bola jedna mamina a mala 2 rocneho synatora a mal len 10 kilov,to mal vtedy Matko 10 mesiacov a mali rovnaku vahu.

ja som mala dnes behaci den,bola som v ilave na gynde si predpisat tabletky,v praci potvrdit papier na rodicak a teraz poobede sme boli Matkovi kupovat koberec do jeho izbicky.
teraz este ideme robit pasteku,mnamky

dream.d
12. jan 2010

Zuzka ja nemám fitloptu.
Yvka no vážne pekné miery. Peťko sa naučí asi skôr chodiť ako štvornožkovať.

zuzula25
12. jan 2010

dream tam nepotrebujes fitloptu,ani my nemame,to dava ona

dm1
12. jan 2010

yvka poslal nas este tomu urologovi ale v pondelok tam bolo plno a maly mal uz jest tak pojdeme az zajtra

mkatka
autor
12. jan 2010

Ahojte

Tak co Yvka, jááák?

My měli mít dneska poradnu, mám napsáno od sestry 14:30, no mělo mi asi dojít, že je to kravina. Do poslední chvíle jsem si myslela, že mají naobjednáno hodně maminek, tak proto tak pozdě, no hádejte....nikde nikdo. Sestřička měla asi zase špatný den, když mi to psala.... 😒

inneska
12. jan 2010

a dnes sme natočili to lezenie...ak by niekto pochyboval 😀

https://www.youtube.com/watch?v=w4LvYT5RB5A

dm..ja som bola s erikom tiež na urologií, som sa so sestričkou dohodla, že kedy máme prísť, aby sme moc nečakali...ale aj tak sme čakali asi hodinku 😒 inak tam budeš čakať celý deň...bo lebo to je jediná urologička v okolí(čo vravela od nej sestrička, tak až z PU k nim chodia)radšej si tam cinkni a dohodni sa s ňou, že máš malé dieťa, ak chceš, mám číslo...

mkatka...tak ste sa prehnali..ale mali tam byť o tom čase...tak sa jej na to spýtaj, prečo tam neboli http://www.dubnica.sk/mestske-organizacie/mests... sa dr zdekoval domov, tak šla aj ona.. 😒

inneska
12. jan 2010

teraz ma napadlo, že katka asi nechodí kadlubiakovi, minule sa na neho pýtala, ako to u neho chodí...ach jaj, hlava deravá 🙄

dm1
12. jan 2010

ineska dik radsej tam teda rano zavolam

lenka0402
12. jan 2010

Ahojte

Ineska Ericko je bohovsky 🙂 🙂 mas veeeelmi sikovneho synceka 😵 😵 😵

Yvka dufam ze skuska dopadla dobre,,drzali sme pesticky 😉 a inac super mieri 😉 co mu davas jest 😀 ked je uz z neho taky velky chlap 😉

lenka0402
12. jan 2010

A inac akurat pred chvilou mi maly urobil sam 3 krocky 😉

yvka1
12. jan 2010

inneska, malý je úplne na spapanie - strašne sa mi to páčilo 😵 no ale nikto by maa neukecal že má len 6 mesiacov 😀 😵

leni - 1.kroky?? teda šikovníci sú tu všetci-no my si veru na tie prvé kroky ešte dllllho počkáme 😀

skúška dopadla chvalabohu ok. dala nám 20 otázok a to som mala len 2 zle a už som mala Cečko-no ale neva, hlavne že je to v suchu.
práve si vytláčam ďalšie materiály, lebo nám dali super termíny. Od soboty do soboty mám 4 skúšky 😝 mám z nich vážne obavy lebo mi zostali všetko ťažké, až na jednu 😝

yvka1
12. jan 2010

inneska a ten kotrmelec na konci bol najkrajší 😀 😵

ivetka5
12. jan 2010

No teda baby, vy máte šikovných bubákov🙂 To len ten náš je asi taký pohodlný 😀 Aspoň mi nezdŕha, ale zas spal doma ešte v kočíku a prídem sedel, tak sa z lahu pekne zdvihol🙂

Lenka, aj Alexkovi gratulujeme k bežkaniu 😵

Zuzka, v Tescu sú od zajtra pampersky v akcii, pozerala si?

ivetka5
12. jan 2010

Yvka, gratulujem k skúške🙂) No tak budeš mať perný týždeň 😕 No to aj u nás sú niekedy také stupnice, že by si nechápala, no hlavné je, že je to za nami 😉

inneska
12. jan 2010

a dakujeme za pochvaly 🙂

lenka...a my gratulkujeme ku kročikom 😵 😵 😵 sa teším, ked aj my budeme bežkať 🙂

yvka...tebe gratulka ku skúške 😉 a aj tie ostatné zvládneš 😉 a takých kotrmelcov spraví 😀priebežne trénuje, aby ich nezabudol 😀

ivetka...aspoň sa nemusíš báť, že ti noelko niekam zdrhne..ja sa erikom lietam stále..bo je bud pri kábloch v izbe, alebo lezie do kuchyne k smetiaku, eventuálne do skrine k vysavaču, ked ju nechám otvorenú 🙂 a velmi rád upratuje poličku pod stolíkom 😀

dm...asi máš číselko, ale ak by...tak tu je na urologiu 042/4653360 🙂

inneska
12. jan 2010

a od zajtra je v tescu vraj aj akcia na kaše, čaje, príkrmy, bodynka 1+1 zadara...leták som ale nevidela..a na nete ešte neni...asi vo štvrtok asi pôjdem pozrieť 🙂

a vo štvrtok idem na inštruktáž ohladom plávania...a dohodneme termím, kedy začneme chodiť 🙂

inneska
12. jan 2010

YTCYžRBFRGEXERFGF X&TYCRTH&C YTCVGHýBGá

pozdrav od Erika 😀

ivetka5
12. jan 2010

inneska, hej, všetko čo si napísala je tam, ja chcem ísť zajtra aspoň na bodynka, lebo to bude rýchlo fuč, si myslím. A plienky snáď budú aj vo štvrtok, keď pôjdeme autom.

inneska
12. jan 2010

ivet..ak budú bodynka tie čo sú v tom koši vyložené, tak tých tam bolo dosť..a celkom schopné farby...teda ak nebude akcia na iné..

ivetka5
12. jan 2010

Práveže sa mi tiež páčili, že sa dalo vybrať, uvidíme 😉

dm1
12. jan 2010

aj ja sa chystam zajtra do tesca na plienky a par prikrmov ked budeme papat vonku