Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
14. jan 2010

no ved pridu o tyzden. ja nevladzem teraz upratovat a ani niet na take casu. bud pridu do bordelu, alebo si tyzden pockaju.
referat konecne vytlaceny, idem pisat matiku 😔

zuzula25
14. jan 2010

ahojte.
ivetka nebola som na plienky,ked pisete ze stale nie su a nemam ich ani ako odviezt.keby ste isli do trencina,kupila by si mi ich??
zajtra dame rande kocikove??

ivetka5
14. jan 2010

Zuzka, hej, vzala by som ti, len neviem, kedy sa vyberieme, keď aj dnes príde tatino až večer ☹ Ale známa mi má zavolať, keď ich dostanú tu, tak by som ti volala. A zajtra kludne môžme, aj Inesske som písala, ale ja doobedu, lebo musím ísť na tú sociálku, dnes tam neboli. Napíšte kedy🙂

Sisa, dnes som stretla aj maminu s Rebečkou. To je sranda, že zrovna ma požiadala, či jej neviem dať do lahu kočík, tak dúfam, že som ti s ním nič neurobila 🙂 Som to skúsila tou páčkou vzadu na chrbátiku, no ono sa to polohovalo celé, nie len zadná časť, tak neviem, aký máš systém 😅 🙂

mkatka
autor
14. jan 2010

No tak to já tam zajdu, zrovna jsem jich pár vyřadila, tak se budou hodit

sisa.b
14. jan 2010

ivetka, to sa tak polohuje 😀

mkatka
autor
14. jan 2010

Sisa, asi tu zapadl můj dotaz, jestli nemáš doma šátek....

nebude někdo přikupovat z plienka.sk? ta jejich dobírka mě štve, ale přikoupím si pár bambusek. mají novou fuchsiovou barvu 😵

sisa.b
14. jan 2010

katka, prepac, mam doma satku, pozicam samozrejme. elasticku som predala, indio sa tiez chystam, len mi nema kto nacapit inzerat na web 😀 tak rychlo, kym ho este mam 😉 len poprosim az poobede

mkatka
autor
14. jan 2010

že bych ti tam zazvonila tak v půl 9? 😉 😀

škoda s tou elastickou - jakou jsi měla? neva, půjčila bych si teda toto, můžu zítra? v kolik? přinesu i tu knížku

ivetka5
14. jan 2010

Sisa, no a ja že aby si nenadávala, že som ti to pokazila🙂 xi 😀 Mamina je inak sympoška 😉

Baby a o kolkej hodíme stretko? Či?

sisa.b
14. jan 2010

katka, mala som moby a fakt sa do nej dobre viaze. teda najskor som mala sanami, ale tu som vratila a vzala moby. a potom som kupila indio a moby predala. ale aj to indio je krasne pruzne oproti tej sanami. no keby som kupovala, tak urcite elasticku s obsitymi okrajmi, lebo to moby nemala.
a ak mozem poprosit, tak niekedy poobede, to uz by malo byt ok. teda neviem este, dokedy budem tu matiku pisat 😅

inneska
14. jan 2010

my spávame do 8,30...takže asi skôr ako o 9,30 sa nedostaneme nikam...nám by vyhovovalo okolo 10...neviem ako vám 🙂

a boli sme v tescu...tak bodynka nula bodov..ani som nemala chuť to prehrabávať 🙄 kúpila som len kaše, čajík a od FP hrajúceho krokodíla vo výpredaji samozrejme(za 7€ aj niečo)
a nočník nemám...žiadne som tam nenašla, a už vonkomcom nie niekoho, koho by som sa opýtala 😠 zajtra by som sa zastavila v tej linde na 105 🙂

a za 2 týždne by sme mali začať chodiť na plavko....bola som na tej úvodnej inštruktáži...a stretla som sa tam s DM a Maťkom 🙂 práve boli po plávaní...

dm1
14. jan 2010

tak ja som od dnes slamena vdova mm isiel do anglicka za brachom na 5 dni. Ide tam na futbal Manchester United bol to jeho sen tak ho bracho zavolal... aby mi nebolo smutno zajtra idem na vikend k sestre na moravu

inneska a kolko vas bude plavat nevies? Tak nech sa Erickovi paci vo vode prajem!

inneska
14. jan 2010

dm...neviem kolko nás bude, ale vravela, že je nás dosť, tak spraví 2 skupiny...tak netuším ako si nás rozhodí, a má zavolať kedy presne začneme a o kolkej...aj som si to hned zaplatila, tak už len čakať a tešiť sa 😵
a mamina chodieva s tebou, či to len teraz bola?? 🙂

inneska
14. jan 2010

dm...tak si uži víkendík na morave 😉

dm1
14. jan 2010

inneska chodi len vtedy ked je mm prec

tak si to uzite na plavani dufam ze vas nebude 7 ako nas to je uz fakt vela. Vtedy vela a teraz na pokracovacom kurze len 2 sme... to je zase malo. Ideal je podla mna tak 4

inneska
15. jan 2010

boli sme s ivetkou a zuzkou kočíkovať 😵 a kúpila som nočník 😀 tak môžeme do neho zvesela tlačiť 😀

práve mi dieťa zalomilo, tak idem popratať kuchyňu..nákup som len hodila na linku, erikovi som obed robila, sebe jedenie, tak je tam ako po výbuchu 😀

ivetka5
15. jan 2010

Ahojte,Ineeska, aj mne dieťa zaspalo a ja s ním 😀 , keď som ho uspávala. Tak som povešala,a teraz mám veget, musím pozrieť ešte na zajtrajšiu skúšku niečo. Tak teda, môžete sedkať na nočníčku, potom napíš, či sa mu tam páči🙂) 😵 Dúfam, že s kašičkami si spokojná 😉

Lenka, vy ste kde boli, doma?

Zuzka, Maťkovi chutila polievka?

inneska
15. jan 2010

ivetka...to si píš, že prvé sedenie na trone bude zdokumentované 😀 a myslím, že kaše budú fajn, uvidíme,ked ju budeme papať 🙂 domíňam čo mám otvorené a potom skúsime tú od teba ...

inneska
15. jan 2010

a nech ti všetko z učenia lahko naskáče do hlavičky 😉

sisa.b
15. jan 2010

ahojte,

satka odovzdana a ja letim na doucko 😝

mkatka
autor
15. jan 2010

Jsem se byla podávat v tom Tescu a nikde nic...buď už je všechno přebraný nebo co....sice tam cosi viselo, ale nic se mi nehodilo a ty body akorád v malém koši u zkušebních kabinek, ale malinký čísla - 0-0 nebo 0-3, to my jsme už velký holky, min. 3-6 😉 pak jsme to vzali ještě do DM. Se divím, že to Vojta ušel, bez odpo spánku....no aspoň půjde spát večer. A já budu zkoušet šátkovat 😵 😵 😵

lenka0402
15. jan 2010

Ahojte
Ivetka nie neboli sme doma,dnes by som kocikovat aj tak nemohla pretoze sme mali behacky z MM a malym 😉

Rano som sa bola dohodnut z Kadlubiakom ze ockovanie u nas nehrozi lebo ma maly sopliky,zle v noci aj spal,len tak chrapcal a ze nechto da na iny termin,,tak nam povedal ze mame prist po 24.1,takze mame dost casu 😵 😉
Potom MM bezal aj k svojej doktorke potreboval obnovu papieru ze je sposobili na svoju pracu a zdravotne v poriadku,,este ho aj zaockovala proti tetanu,,tak celu cestu pindal ze si to tento raz zlizol za alexa 😀

A boli sme aj na nakupe nejakych veciciek v tescu,kupila som aj 4 bodynka ale nie tie co boli v akcii ale ine,,mikinku,a v nexte som kupila malemu triculo a gatuse 😉 ked to moje dieta tak rychlo rastie 😝 😉

Baby neviete kde by som zohnala tie take papierove capicky co sa davaju na detskych oslavach? 😕
Yvka ty si ich mala sa mi zda na vaneskinej oslave 😒

zuzula25
15. jan 2010

ahojte.
leni super,ze maleho neockovali.a teda aj spokojnost s nakupom??kde ste boli v tescu??v trencine,ci tu??
tie papierove capice sa daju kupit aj v tescu a v papiernictvach,

ivetka zatial este nepapal,boli sme u babky a ta mala brokolicovu kremovu a tu strasne Matko lubi,ale nakoniec z nej spapal par lyziciek.takze bol bez obeda,lebo nic nechcel papat.
a este k tym plienkam,v trencine ich maju,lebo mi kamoska pisala,ze jej ich tam svokra kupila,tak ak by ste isli...diky

idem napisat este Tamara ohladne cvicenia

lenka0402
15. jan 2010

zuzka spokojnost z nakupom velika,kupila som vsetko co som potrebovala a co malemu chybalo 😉 a boli sme v TN tescu,ja v Dca moc nenakupujem ☹ a plienky vies ze ani neviem ci boli lebo som ich ani nechcela kupovat,,zostavam verna babylovkam 😉 ale tiez som kupila presnidavky a kase.

zuzula25
15. jan 2010

a next si kde kupoval??

ivetka5
15. jan 2010

Inneska, no ďakujem, snáď to do hlavy naskáče samo 😀

Zuzka, myslela som tú babkinu brokolicovú 😉 No nakonie zmena plánu, skúška je o 10, nie o 15, ako som myslela, tak zajtra ideme aj do TN,a budem na teba myslieť, neboj. Potom by som ti zavolala, keď pôjdeme z TN, a by si si dole pre ne zbehla len, ok? 😉

Lenka, tak super nákup🙂 A kde si bola v Nexte, tu v DCA? A tie čiapočky hej, v papiernictve to mávajú. Už sa pripravuje na oslavu, hm? 🙂

ivetka5
15. jan 2010

Zuzka, si ma obehla s otázkou, ale to som ešte dočítavala 😀

sisa.b
15. jan 2010

ahojte,

uz som spat 🙂 profesorka mi dvihla naladu, ked mi tvrdila, ze vsetko viem, len neviem, kde na to prisla 😀 dozvedela som sa aktualne univerzitne klebety 😀 hlavne, ze aka je to bieda s ekonomickou fakultou 😕

sisa.b
15. jan 2010

ako citam, tak uz do tesca na vypredaje ani nemusime ist 😝

ivetka5
15. jan 2010

Sisa, no vidíš, a bála si sa, že nič nevieš 🙂 Vidím, že po skúške z matiky napíšeš, mám to za A, prajem ti to🙂