• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

9. februára 2017 
no ved pridu o tyzden. ja nevladzem teraz upratovat a ani niet na take casu. bud pridu do bordelu, alebo si tyzden pockaju.
referat konecne vytlaceny, idem pisat matiku :pensive:
14. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ivetka nebola som na plienky,ked pisete ze stale nie su a nemam ich ani ako odviezt.keby ste isli do trencina,kupila by si mi ich??
zajtra dame rande kocikove??
14. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, hej, vzala by som ti, len neviem, kedy sa vyberieme, keď aj dnes príde tatino až večer :frowning2: Ale známa mi má zavolať, keď ich dostanú tu, tak by som ti volala. A zajtra kludne môžme, aj Inesske som písala, ale ja doobedu, lebo musím ísť na tú sociálku, dnes tam neboli. Napíšte kedy:slight_smile:

Sisa, dnes som stretla aj maminu s Rebečkou. To je sranda, že zrovna ma požiadala, či jej neviem dať do lahu kočík, tak dúfam, že som ti s ním nič neurobila :slight_smile: Som to skúsila tou páčkou vzadu na chrbátiku, no ono sa to polohovalo celé, nie len zadná časť, tak neviem, aký máš systém :sweat_smile: :slight_smile:
14. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak to já tam zajdu, zrovna jsem jich pár vyřadila, tak se budou hodit
14. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, to sa tak polohuje :grinning:
14. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisa, asi tu zapadl můj dotaz, jestli nemáš doma šátek....

nebude někdo přikupovat z plienka.sk? ta jejich dobírka mě štve, ale přikoupím si pár bambusek. mají novou fuchsiovou barvu :dizzy_face:
14. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, prepac, mam doma satku, pozicam samozrejme. elasticku som predala, indio sa tiez chystam, len mi nema kto nacapit inzerat na web :grinning: tak rychlo, kym ho este mam :wink: len poprosim az poobede
14. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že bych ti tam zazvonila tak v půl 9? :wink: :grinning:

škoda s tou elastickou - jakou jsi měla? neva, půjčila bych si teda toto, můžu zítra? v kolik? přinesu i tu knížku
14. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, no a ja že aby si nenadávala, že som ti to pokazila:slight_smile: xi :grinning: Mamina je inak sympoška :wink:

Baby a o kolkej hodíme stretko? Či?
14. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, mala som moby a fakt sa do nej dobre viaze. teda najskor som mala sanami, ale tu som vratila a vzala moby. a potom som kupila indio a moby predala. ale aj to indio je krasne pruzne oproti tej sanami. no keby som kupovala, tak urcite elasticku s obsitymi okrajmi, lebo to moby nemala.
a ak mozem poprosit, tak niekedy poobede, to uz by malo byt ok. teda neviem este, dokedy budem tu matiku pisat :sweat_smile:
14. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spávame do 8,30...takže asi skôr ako o 9,30 sa nedostaneme nikam...nám by vyhovovalo okolo 10...neviem ako vám :slight_smile:

a boli sme v tescu...tak bodynka nula bodov..ani som nemala chuť to prehrabávať :rolling_eyes: kúpila som len kaše, čajík a od FP hrajúceho krokodíla vo výpredaji samozrejme(za 7€ aj niečo)
a nočník nemám...žiadne som tam nenašla, a už vonkomcom nie niekoho, koho by som sa opýtala :angry: zajtra by som sa zastavila v tej linde na 105 :slight_smile:

a za 2 týždne by sme mali začať chodiť na plavko....bola som na tej úvodnej inštruktáži...a stretla som sa tam s DM a Maťkom :slight_smile: práve boli po plávaní...
14. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som od dnes slamena vdova mm isiel do anglicka za brachom na 5 dni. Ide tam na futbal Manchester United bol to jeho sen tak ho bracho zavolal... aby mi nebolo smutno zajtra idem na vikend k sestre na moravu

inneska a kolko vas bude plavat nevies? Tak nech sa Erickovi paci vo vode prajem!
14. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm...neviem kolko nás bude, ale vravela, že je nás dosť, tak spraví 2 skupiny...tak netuším ako si nás rozhodí, a má zavolať kedy presne začneme a o kolkej...aj som si to hned zaplatila, tak už len čakať a tešiť sa :dizzy_face:
a mamina chodieva s tebou, či to len teraz bola?? :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm...tak si uži víkendík na morave :wink:
14. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska chodi len vtedy ked je mm prec

tak si to uzite na plavani dufam ze vas nebude 7 ako nas to je uz fakt vela. Vtedy vela a teraz na pokracovacom kurze len 2 sme... to je zase malo. Ideal je podla mna tak 4
15. jan 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme s ivetkou a zuzkou kočíkovať :dizzy_face: a kúpila som nočník :grinning: tak môžeme do neho zvesela tlačiť :grinning:

práve mi dieťa zalomilo, tak idem popratať kuchyňu..nákup som len hodila na linku, erikovi som obed robila, sebe jedenie, tak je tam ako po výbuchu :grinning:
15. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,Ineeska, aj mne dieťa zaspalo a ja s ním :grinning: , keď som ho uspávala. Tak som povešala,a teraz mám veget, musím pozrieť ešte na zajtrajšiu skúšku niečo. Tak teda, môžete sedkať na nočníčku, potom napíš, či sa mu tam páči:slight_smile:) :dizzy_face: Dúfam, že s kašičkami si spokojná :wink:

Lenka, vy ste kde boli, doma?

Zuzka, Maťkovi chutila polievka?
15. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka...to si píš, že prvé sedenie na trone bude zdokumentované :grinning: a myslím, že kaše budú fajn, uvidíme,ked ju budeme papať :slight_smile: domíňam čo mám otvorené a potom skúsime tú od teba ...
15. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nech ti všetko z učenia lahko naskáče do hlavičky :wink:
15. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

satka odovzdana a ja letim na doucko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jsem se byla podávat v tom Tescu a nikde nic...buď už je všechno přebraný nebo co....sice tam cosi viselo, ale nic se mi nehodilo a ty body akorád v malém koši u zkušebních kabinek, ale malinký čísla - 0-0 nebo 0-3, to my jsme už velký holky, min. 3-6 :wink: pak jsme to vzali ještě do DM. Se divím, že to Vojta ušel, bez odpo spánku....no aspoň půjde spát večer. A já budu zkoušet šátkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ivetka nie neboli sme doma,dnes by som kocikovat aj tak nemohla pretoze sme mali behacky z MM a malym :wink:

Rano som sa bola dohodnut z Kadlubiakom ze ockovanie u nas nehrozi lebo ma maly sopliky,zle v noci aj spal,len tak chrapcal a ze nechto da na iny termin,,tak nam povedal ze mame prist po 24.1,takze mame dost casu :dizzy_face: :wink:
Potom MM bezal aj k svojej doktorke potreboval obnovu papieru ze je sposobili na svoju pracu a zdravotne v poriadku,,este ho aj zaockovala proti tetanu,,tak celu cestu pindal ze si to tento raz zlizol za alexa :grinning:

A boli sme aj na nakupe nejakych veciciek v tescu,kupila som aj 4 bodynka ale nie tie co boli v akcii ale ine,,mikinku,a v nexte som kupila malemu triculo a gatuse :wink: ked to moje dieta tak rychlo rastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Baby neviete kde by som zohnala tie take papierove capicky co sa davaju na detskych oslavach? :confused:
Yvka ty si ich mala sa mi zda na vaneskinej oslave :unamused:
15. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
leni super,ze maleho neockovali.a teda aj spokojnost s nakupom??kde ste boli v tescu??v trencine,ci tu??
tie papierove capice sa daju kupit aj v tescu a v papiernictvach,

ivetka zatial este nepapal,boli sme u babky a ta mala brokolicovu kremovu a tu strasne Matko lubi,ale nakoniec z nej spapal par lyziciek.takze bol bez obeda,lebo nic nechcel papat.
a este k tym plienkam,v trencine ich maju,lebo mi kamoska pisala,ze jej ich tam svokra kupila,tak ak by ste isli...diky

idem napisat este Tamara ohladne cvicenia
15. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka spokojnost z nakupom velika,kupila som vsetko co som potrebovala a co malemu chybalo :wink: a boli sme v TN tescu,ja v Dca moc nenakupujem :frowning2: a plienky vies ze ani neviem ci boli lebo som ich ani nechcela kupovat,,zostavam verna babylovkam :wink: ale tiez som kupila presnidavky a kase.
15. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a next si kde kupoval??
15. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inneska, no ďakujem, snáď to do hlavy naskáče samo :grinning:

Zuzka, myslela som tú babkinu brokolicovú :wink: No nakonie zmena plánu, skúška je o 10, nie o 15, ako som myslela, tak zajtra ideme aj do TN,a budem na teba myslieť, neboj. Potom by som ti zavolala, keď pôjdeme z TN, a by si si dole pre ne zbehla len, ok? :wink:

Lenka, tak super nákup:slight_smile: A kde si bola v Nexte, tu v DCA? A tie čiapočky hej, v papiernictve to mávajú. Už sa pripravuje na oslavu, hm? :slight_smile:
15. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, si ma obehla s otázkou, ale to som ešte dočítavala :grinning:
15. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

uz som spat :slight_smile: profesorka mi dvihla naladu, ked mi tvrdila, ze vsetko viem, len neviem, kde na to prisla :grinning: dozvedela som sa aktualne univerzitne klebety :grinning: hlavne, ze aka je to bieda s ekonomickou fakultou :confused:
15. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako citam, tak uz do tesca na vypredaje ani nemusime ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, no vidíš, a bála si sa, že nič nevieš :slight_smile: Vidím, že po skúške z matiky napíšeš, mám to za A, prajem ti to:slight_smile:
15. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok