Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
20. jan 2010

jaaaaaaaaaaaj to ano, veru. deti rastu rychlejsie a my maminky naopak mladneme 😉

dm1
20. jan 2010

no ineska ja odpadnem z toho vasho erika!!!!! je bohovy to sa kedy stihol naucit 😨

aka je to sila ze kazde dietko vie nieco inokedy dnes sme boli kuknut 6m babo a to sa ani nepretaca na brusko a Ericko uz stoji 😲

dm1
20. jan 2010

ineska som normalne musela dat link na to video k nam do majoviek akeho sikovnika mas! dufam ze nevadi 😕

inneska
20. jan 2010

dm..nie neva...pôjdem prečítať reakcie 😀 je to fakt, že sú tie detičky rôzne...a nakoniec aj tak všetky budú chodiť, rozpravať rovnako bez ohladu na to, kedy s tým začali 😉 začal s tým asi 3 dni dozadu..také náznaky...včera to spravil asi 3x a dnes to robí celý deň...posadím ho a za 30 sekúnd je už na nohách..
dnes som mu pre istotu objednala prilbu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3926915 už bol tolko krát uderený, že som rada, že vždy dopadol tak ako dopadol..tak nech nedopadne horšie, bude nosiť prilbu 😀

dm1
20. jan 2010

ineska a daj nizsie tu postielku radsej. hned ma to napadlo a jednu majovku tiez 😉

inneska
20. jan 2010

dm..jojo, to aj mna...mm ju dá dole..dnes už asi nie, tak zajtra 🙂

ivetka5
20. jan 2010

Inesska, no ten láme rekordy, počkaj, do mesiaca ti aj chodiť bude, keď bude takto pokračovať🙂)) Je naozaj šikovný. Inak aj my sme rozmýšlali nad tou prilbou, ale zatiaľ asi nie, ešte ju nepotrebujeme 😀

sisa.b
20. jan 2010

inneska, teda ze si ty rodila o dva mesiace skor 😵 😵 😉 velky sikovnicek je z neho. urcite by som dala nizsie matrac v postielke.
prilba tu bola dost skritizovana, preto sme nekupovali. vraj sa dieta nenauci byt opatrne, ked si moze hlavu trieskat a nic neciti. nasa aj citi, aj tak si ju stale trieska 😀 tak neviem, ci by nam prilba v tomto smere ublizila 😝

sisa.b
21. jan 2010

to dieta mi zas nespi 😠 nespala cely den, vecer som ju dala spat o osmej, za dve hodiny bola vyspata a doteraz tu strasi 😠 😠 😠 zajtra ju dam asi spat az o polnoci, aby som sa mohla cosi ucit 🙄 ticho zavidim vsetkym maminkam spiace deti 😔 ani by mi nevadilo, kebyze sa kazdu hodinu budi na krmenie, len nech spi!!! ☹

sisa.b
21. jan 2010

ja ju uz vazne odstavim. taka som dohryzena za tych 5 hodin, co sa ju snazim uspat 😢 😢 😢

zuzula25
21. jan 2010

ahojte

sisa vidim,ze aj ty odstavujes kazdu noc a rano ta to prejde.ja v noci nadavam a odstavujem stale-neviem ci by ti to viac vyhovovalo stale krmit-nas Matko sice v noci papava kazdu hodku(niekedy vydrzi viac)ale medzitym je skoro stale pricucnuty,vrti sa-takze so spankom to nema nic spolocne ☹

tiez som rozmyslala nad tou prilbou,ale docitala som sa to iste ako sisa(vcera som to spominala Ivetke),ze je nevhodna,deti necitia udery a nenaucia sa potom padat a udierat.hlavicka dietatka je na to prisposobena,ked nie je zrastena este fontanela-tlmi to narazy.citala som to tusim v mamaaja.Mato ma dennodenne nove modriny po hlave,ale nejako neriesim,kazde dieta si tym preslo

kvetinka nemas zaco,oblubena hracka je len oblubena,pozname 🙂

innes maly je uzasnyyyyyyyyyyy 😵

sisa.b
21. jan 2010

zuzi, tak aj ty este stale odstavujes? 😀 mna to strasne boli, preto uz vazne uvazujem. v noci som si pri tom aj poslzila, lebo si prsnik ani z jej pusy neviem vydolovat, co ma tak strasne taha a hryzie 😢

modriny a hrce mame aj my, niekedy mam pocit, ako keby mala znizeny prah bolesti 😅

minuly tyzden som bola pekne nasr.ata na kolegynu 😠 MD jej spominal, ze chodim na doucko z matiky, tak sa na moju adresu vyjadrila, ze ona na doucko nemusela chodit a matiku urobila 🙄 🙄 🙄 citila som sa ako absolutny blbec, ked som bola na tych dvoch hodinach, ktore boli pre mna skor psychicka podpora, kedze sme viac nez polovicu casu prekecali. tak som dnes ohromne zvedava na tu matematiku, lebo kolegyna chodi tiez na FSEV 🙄 urcite mala matiku rovnaku ako my. a my ju mame rozdelenu na dva predmety len preto, ze sme vsetci taki blbi!!!
jaaaaaj, este stale som vytocena

yvka1
21. jan 2010

sisa kolegyňu zabi 😀 my sme síce matiku mali ale to len derivácie limity a matice a možno nejakých pár ďslších blbín a teória ale s tým čo máte vy sa to nedá porovnať.to by som kolabovala-keď ono hlavne zameranie fsev je o niečom inom a matika je tam tak nejak v rámci všeobecného rozhľadu.pre mňa síce bola ťažká aj taká keďže mám zdravotnú 😅

no a ja tento rok asi fičím na C,dnes mám ďalšie do zbierky 😵 😵

zuzula25
21. jan 2010

sisa no veru odstavujem kazdu noc,ale vzdy to rano prejde,ked sa Matko na mna usmeje spokojny.tiez to asi posledne dva mesiace dost boli,ale len v noci ked je stale pricucnuty(ach jaj zlaty cumlik) 😝
ja by som uz aj odstavila,ale bojim sa ako mu budem davat mliecko a ake??ako to budes riesit ty??

no a s tou kolegynou..... 🤐

a zacina uz aj v Dubnici zumba...kto sa prida???ale je to blby cas-v nedelu o 15.tento vikend to zacina.sisa pojdes???by som chcela vyskusat-prva hodina zadarmo,potom 2,50

ivetka5
21. jan 2010

Ahojte, tak sme z vonku domka, dnes sme išli trošku neskôr.

Yvka, šikula, nezáleží na aké spravíš, hlavne, že spravíš🙂)) Nemusíš mať samé A-čka 😉

Zuzka, kam to ideš? Na zumbu?? 😕 Maťka máš vonku??? Neišli na sane?

zuzula25
21. jan 2010

hej ivetka chcela by som ist na zumbu,ale iba ak budem mat s kym.len ten cas mi nepasuje 😒

isiel s dedom kocikom,ale navnadila si ma na tie sanky,dopeciem fasirku a zavolam im

lenka0402
21. jan 2010

Cauko 😉
Inesska maly je iny rekordnam 😉 🙂
Yvka gratulujem ku skuske,ako hovori Ivetka...hlavne ze spravis 😵

Ivetka ak sa nepletiem tak zumba je take fitness zabavne cvicenie ale nie som si ista 😉

Zuzka a kde to bude? 😕

sisa.b
21. jan 2010

zuzi, vidis, som to pocula v rozhlase, tak som sa chcela spytat, ze ktora z vas pojde. ale asi by som mala aj nieco na seba nakupit, lebo v deravych teplakoch by som vyzerala divne 😀 a tenisky to bude chciet tiez nejake nove...
no neviem, toto ma odradza, inak novembrovky na zumbe uz dlho frcia.

yvka, strasne ma to zamrzelo toto pocut 😔 ja viem, ze mate ine zameranie a preto ta matika nie je taka dolezita, ale tak preco to potom porovnavala? ja by som zas nemohla mat predmety, na ktore sa musim ucit naspamat neviemkolko stran. teraz tu maturujem nad mechatronikou a uz mi je z nej nevolno. materialov mam - 3 knihy a dvoje skripta, z toho jedny maju 610 stran. za tyzden mam skusku a vobec neviem, kde zacat 😒 oproti tomu sa mi zda zlata matematika 😅
a gratulujem ku skuske 😵 😵 😵

zuzula25
21. jan 2010

hej zumba je na taky styl tanecny....www.zumba.sk
bude to tam kde chodime do MC,ale v telocvicni
nejake to brucho by sa siklo zhodit

zuzula25
21. jan 2010

inac aj ja gratulujem ku skuske yvka,mozem sa hanbit 😔 vypisujem o zumbe a ani nepogratulujem

sisa tak ideme spolu vyskusat??ale neviem ako budem vladat s mojou kondickou,ktora nevladze ani za Matkom 😝 tiez nemam ale nic na seba,len teplaky,ktore nosim po dome a tenisky,ktore nosim von,ved uvidime po nedeli ci sa oplati nakupit vybavu

sisa.b
21. jan 2010

zuzi, ja by som mozno nasla cyklisticke teplaky trojstvrtove, ale botasky sa asi rozpadnu, ked ich operem 😅 ak pojdes, tak sa pridam 😉

ivetka5
21. jan 2010

Vyzerá to byť zaujímavé, latino-amerika ma vždy fascinovala🙂)) Možno by som sa aj ja pridala, uvidíme, ako budeme v nedeľu o 15-j na tom, ale prečo nie, tatík sa bude starať 😉

sisa.b
21. jan 2010

a kondicku nemam veskeru ziadnu 😅 😝

zuzula25
21. jan 2010

takze dohodnute,tesim sa.uz som to oznamila mangelovi

zuzula25
21. jan 2010

frcim von za malym s dedkom na sanky 😎

yvka1
21. jan 2010

no tak ja a tance-no neviem neviem ako by to dopadlo-som totálny antitalent 😅 aj slovo drevo je pre mňa málo 😀 ale každopádne znie to zaujímavo-hurá už mám aj upratanú kuchyňu-konečne sa dá cez ňu prejsť 😅

yvka1
21. jan 2010

inneska a zabudla som -ja som dnes všetkým v škole opisovala čo erik dokáže-no neuveriteľné 😅 😵 😵 😵

ivetka5
21. jan 2010

Aj môj bol nadšený, keď som mu to oznámila 😢

Yvka, čo bojíš, poď ak môžeš, bude sranda🙂)) Ja som síce chodila na tanečný 5 rokov, no ale to som bola malá🙂))

ivetka5
21. jan 2010

Inesska by mohla dať malého do Reflexu🙂

sisa.b
21. jan 2010

yvka, ty drevo, ja zemegula, super partia tam budeme 😀 😀 😀 😝
ja som chodila na tanecnu, aj mam absolventsky list, ale to boli ludove tance a balet. latinu sme brali u paskovcov, ked som s MD pred dvomi rokmi chodila.
ale velmi sa tesim, lebo baby si to fakt chvalia 😵